دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی (انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

برخی از
مولفین و مدرسین ما عبارتند از:
دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب کنکوری
دکتر نسرین صدقیان، مدرس دانشگاه و مولف کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی
دکتر مولازاده مولف کتب پارچه شناسی و اصول طراحی پارچه و لباس
رضا عباسی، عضو هیات علمی دانشگاه و مولف کتاب درک عمومی هنر
مریم افسری مولف معروفترین کتاب خواص مواد
نعیم سروش: کارشناس ارشد کارگردانی
سام ایزدی: دانشجوی دکتری تاتر و مدرس دانشگاه و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
ویدا عابدی طامه: کارشناس ارشد طراحی لباس و مولف کتب تاریخ پارچه، پارچه شناسی، تاریخ پوشاک اروپا، پارچه شناسی برای فشن
سیدمحمود جلالیه، مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد انیمیشن و مدرس آزمون عملی انیمیشن
هانیه باب الحوائجی کارشناس ارشد گرافیک و مدرس آزمون عملی گرافیک
مریم بهروان و مریم حبیبی مولفین کتاب خلاقیت نمایشی
محمدحسن نیکدل کارشناس ارشد موسیقی دانشگاه هنر و مولف کتاب خلاقیت موسیقی
علی اکبر رنجبر: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر مولف کتاب مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
نیما آقاخانی رتبه ۱ ادبیات نمایشی سال ۹۸ و مدرس کلاس آزمون عملی نمایشنامه نویسی
پدرام رستمی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر و مولف کتاب کارشناسی ارشد سینما و ادبیات نمایشی
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی

و ...
کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

قبل از هر چیزی این اطمینان رو به شما می دهم که با تسلط بر بسته آموزشی ما، می تونین رتبه تکرقمی کسب کنید.

رتبه های تکرقمی سال های گذشته ما، شاهدی است بر کیفیت بسته های آموزشی ما

 

 

پاسخ به سئوال پرتکرار: با هر لیسانسی می توانید در کنکور ارشد رشته بازیگری شرکت نمایید. بیشتر افراد زیر که عکسشان به عنوان قبولی آمده است، لیسانسشون هنر نبوده است و توانسته اند با منابع تضمینی ما رتبه های برتر را کسب نموده و نهایتاَ در بهترین دانشگاهها پذیرفته شده اند. 

نکته : کنکور دانشگاه سراسری و آزاد، با هم و در قالب یک کنکور تستی برگزار خواهد شد. و فقط موقع انتخاب رشته نهایی، کدرشته محل های سراسری را باید در سایت سازمان سنجش وارد نمایید و کدرشته محلهای دانشگاه آزاد را در سایت دانشگاه آزاد. در زمان انتخاب رشته ما همراهتان هستیم و هر سئوالی داشته باشید بصورت رایگان در خدمت شما خواهیم بود. البته تا کنون دانشگاه آزاد، ارشد بازیگری نداشته است. 

اسامی برخی پذیرفته شدگان موسسه ما در کارشناسی ارشد رشته بازیگری در کنکور سال ۱۴۰۱

 

اسامی و تصویر برخی پذیرفته شدگان موسسه ما در کارشناسی ارشد رشته بازیگری در کنکور سال ۱۴۰۰

 

 

توصیه می شود که برای اطلاع از اخبار کنکور و ... حتما در کانال تلگرامی ما عضو شوید. 

 

کانال تلگرامی ما :honarkonkur@

زمان ثبت نام و تاریخ امتحان، کنکور ارشد بازیگری

  زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۳ : ۷ تا ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۲ - زمان برگزاری آزمون : ۴ اسفند ۱۴۰۲

 

 برای شرکت در کنکور ارشد بازیگری چکار کنیم؟ 

بازیگری در کنکور سراسری کارشناسی ارشد یکی از ۶ رشته موجود در کد رشته امتحانی 1357 است که مجموعه هنرهای نمایشی و سینما نام دارد. بازیگری مربوط به رشته تئاتر است و طبیعتا تمامی بازیگران درجه یک کشورمان بازیگران تئاتر بوده اند که در فیلمهای سینمایی و تلویزیون هم به ایفای نقش پرداخته اند. 

 باز هم تکرار می کنیم که 

با هر لیسانسی می توانید در کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری شرکت نمایید و معمولاً هرساله 70 درصد پذیرفته شدگان نهایی رشته بازیگری و بیشتر رشته های هنری، کارشناسی غیرهنر دارند. 

 آزمون عملی بازیگری هم در تیرماه برگزار می شود.

کد 1357 به ترتیب شامل رشته های کارگردانی نمایش، سینما، تولید سیما(که فقط مرد پذیرش می کند)، ادبیات نمایشی، بازیگری، تهیه کنندگی تلویزیون و رادیو (شامل دو گرایش به نام تهیه کنندگی و نویسندگی است که تهیه کنندگی بهتره) است. 

 

داوطلبین کنکور ارشد بازیگری باید کد رشته 1357 را انتخاب نمایند. این کد رشته دارای ۶ رشته است و هر رشته ای ضرایب خاصی داره و برای هر رشته ای فقط باید به درسهایی پاسخ بدین که در اون رشته ضریب دارند. مثلا برای ارشد بازیگری شما باید به دروس زبان عمومی و تخصصی ، دانستنی های هنری، دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش، و دروس تخصصی بازیگری پاسخ دهد. جواب دادن به دروس دیگر ضرایب در رتبه رشته اصلی تون تاثیری نداره. دفترچه سئوالات این رشته 11 درس دارد که برای بازیگری باید به 4 درسی که ذکر شد پاسخ دهید. البته اگر وقت اضافه آوردین می تونین به دروس دیگر رشته ها به خصوص درس کارگردانی هم پاسخ بدین. ضمن اینکه هر ساله، همه رتبه های برتر رشته بازیگری ما، رتبه تکرقمی در کارگردانی هم بوده اند. کما اینکه معمولا سئوالات دو درس اشتراکات زیادی دارد و گاها از سئوالات کارگردانی در درس بازیگری هم مطرح خواهد شد. 

 دو ساعت برای پاسخ دادن به سئوالات فرصت دارید. برای اطلاع از نوع سئوالات دفترچه کنکور ارشد بازیگری را از فایل زیر دانلود نمایید. 

برای اطلاع از نوع سئوالات، دفترچه کنکور ارشد بازیگری را از فایل زیر دانلود نمایید. لینک دانلود مستقیم نمونه سئوالات کارشناسی ارشد بازیگری: دریافت

 

 

 ظرفیت پذیرش کنکور کارشناسی ارشد در گرایش بازیگری در سال 99 در زیر آمده است. پذیرش هر دانشگاه در روزانه، شبانه (شهریه تمام دوره حدود ۳۰ میلیون تومان) غیرانتفاعی(شهریه تمام دوره حدود ۳۰ میلیون)، پردیس(شهریه تمام دوره حدود ۴0 میلیون است) در جدول زیر آمده است. شانس قبولی در دوره روزانه و نوبت دوم تا رتبه حدود 250 میسر است. شانس قبولی در پردیس تا رتبه 300 و شانس قبولی در غیرانتفاعی شهرستان تا رتبه ۷00

 

آزمون عملی بازیگری فقط برای نوبت روزانه و نوبت دوم اعمال می شود و برای قبولی در دوره های دیگر مثل پردیس و غیرانتفاعی، ملاک همان نمره تستی آزمون است. 

 

 

 

 

 

کیفیت دانشگاهها برای انتخاب اولویت(بر اساس تجربه های رتبه های برتر سالهای گذشته)

1- دانشگاه هنر تهران

2- دانشگاه تربیت مدرس

3- دانشگاه غیرانتفاعی تبریز و لامعی گرگان 

جدول ضرایب کارشناسی ارشد بازیگری و دیگر رشته های مجموعه هنرهای نمایشی عبارت است از: 

 

 

انتشارات هنگام هنر(گروه تالیفی دکتر رضایی) برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری یک بسته آموزشی تدوین کرده است 

 و ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی در منابعی که ما به صورت بسته آموزشی در اختیارتون قرار می دهیم، سئوال مطرح خواهد شد. تصویر بسته آموزشی ما در زیر آمده است. 

 

 

همانطور که در تصویر آمده است: ما برای هر درسی، یک کتاب درسنامه به شما می دهیم که صفر تا صد مطالب کنکور ارشد بازیگری را از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح، با بیانی ساده و مفهومی به شما آموزش می دهد. در کنار این چهار جلد کتاب، یک کتاب تست هم در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که تست سالهای گذشته از سال ۱۳۸۱ تا کنون است. یعنی حدود ۲۰ سال. 

 

این بسته تضمینی به قیمت یک میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان را به دو روش حضوری و غیرحضوری می توانید سفارش دهید. آدرس ما در بالای سایت درج شده است و می توانید حضوری تشریف بیارید و بسته را تهیه کنید. همچنین می توانید از لینک زیر که خرید امن زرین پال است، به صورت آنلاین خرید کنید. همچنین می توانید از طریق واتس اپ، بسته خود را سفارش دهید. 

 

بعضی از داوطلبان مایل به شرکت در آزمونهای آزمایشی هستند. ما در سالهای گذشته برای داوطلبان رشته بازیگری، آزمون آزمایشی حضوری برگزار می کردیم. ولی به خاطر شیوع ویروس کرونا، برای کنکور ۱۴۰۲، آزمونهای آزمایشی خود را به صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد که هزینه پنج مرحله آزمون آزمایشی آنلاین ۶۸۰ هزار تومان است. 

آزمون های آنلاین را نیز می توانید یا از طریق واتس اپ سفارش دهید و یا هم اکنون به صورت آنلاین در لینک زیر، پرداخت و ثبت نام کنید. 

 

 

 

 

همچنین موسسه ما، در سالهای گذشته، کلاسهای آمادگی کنکور ارشد بازیگری به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند که کلاسهای آنلاین نیز برای کنکور ۱۴۰۲ در نرم افزار اسکایپ برگزار خواهد شد و البته در سر کلاسها نیز همین مطالب کتبی که بهتون می دهیم تدریس می شود و همه کتب هم حفظی هستند و نیاز به کلاس نیست. کلاس برای کسانی مفید است که باید یه زور و اجباری پشت سرشان باشد که بهشون برنامه بده وگرنه تمام رشته های هنری، حفظی هستند و می توانید با خوندن کتب رتبه برتر کسب نمایید. داوطلبانی که کارنامه یا عکس آنها را در بالا قرار داده ایم، فقط کتب ما را مطالعه کرده اند و توانسته اند تکرقمی کسب نمایند. هزینه کلاس هر درس هم ۱۸۰۰ هزار تومان است. 

 

 دروس و جزوات کارشناسی ارشد بازیگری  ما عبارتند از: 

زبان عمومی و تخصصی » با ضریب 1

 

 

ما برای مطالعه این بسته، برنامه ریزی رایگان هم برای شما انجام داده ایم که برنامه شماره ۱ را در لینک زیر می توانید دانلود نمایید. 

 

برنامه ریزی ارشد کارگردانی و بازیگری

 

 

 

 

 

 

 

نحوه سفارش بسته آموزشی : مراجعه حضوری یا تماس با تلفن های مندرج در سایت(تلفن ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰  و ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸) یا سفارش از طریق واتس اپ خط ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰

آدرس خود را در واتس اپ، به خط تلفن شماره ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰ ارسال نمایید. اگر ساکن تهران باشید، بسته آموزشی ظرف نیم ساعت ، با پیک رایگان، به شما تحویل داده خواهد شد و بعد از تحویل، هزینه را واریز می کنید. ولی اگر ساکن شهرستان باشید، باید شماره کارت را از ادمین دریافت نمایید و بعد از واریز وجه، آدرس خود را ارسال نمایید تا براتون با پست رایگان ارسال شود. 
شماره کارت جهت واریز وجه : ۶۰۳۷۹۹۷۳۷۰۵۸۵۸۸۸ به نام مهدی رضایی. بانک ملی

 

معرفی رشته کارشناسی ارشد بازیگری


 

کارشناسی ارشد بازیگری برای اولین بار در کشور در دانشگاه هنر دانشگاه تربیت مدرس تاسیس شد . عنوان این رشته بصورت محض و بدون تفکیک بازیگری تئاتر، سینما یا تلویزیون بکار می رود.

به جهت اینکه در کشور ما تناسبی میان جمعیت دانش آموختگان رشته های کارگردانی، طراحی صحنه، ادبیات نمایشی و بازیگری وجود ندارد و فارغ التحصیلان بازیگری می باست در یکی از رشته های دیگر ادامه تحصیل بدهند یا به ناچار به خارج از کشور بروند به همین دلیل رشته ارشد بازیگری ایجاد شد.

در طراحی برنامه های آموزشی و دروس الزامی در مرحله نخست تخصص گرایی محور اصلی برنامه ها می باشد و در مرحله دوم ضمن ارتقای دانش نظری و مهارتهای علمی دانشجویان ، آنان با دانش امروزی و شیوه های نوین بازیگری در رادیو، تلویزیون ، سینما و تئاتر آشنا می شوند.


در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور ارشد و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحدها،معرفی رشته های ارشد بازیگری - کارگردانی، دانشگاه های دارای رشته ارشد بازیگری و معرفی فرصت های شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.


برنامه درسی (سرفصل) ارشد بازیگری و تعداد واحدها :

تعداد کل واحدها : 32 واحد
دروس الزامی : 16 واحد
دروس انتخابی : 16 واحد
پایان نامه : 6 واحد
 

 دروسی که در مقطع ارشد بازیگری می گذرانید را در فایل زیر می توانید دانلود نمایید


دانلود آخرین نسخه برنامه درسی (سرفصل) و تعداد واحدها (86KB)

 

 

 چارت درسی کارشناسی ارشد بازیگری

 

 دریافت

 

آخرین رتبه قبولی بازیگری دانشگاه تربیت مدرس

آخرین رتبه قبولی بازیگری دانشگاه تهران

آخرین رتبه قبولی بازیگری دانشگاه لامعی گرگان

آخرین رتبه قبولی بازیگری دانشگاه نبی اکرم تبریز

آخرین رتبه قبولی بازیگری دانشگاه هنر تهران

آخرین رتبه قبولی بازیگری دانشگاه پردیس

آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری

برنامه ریزی ارشد بازیگری

برنامه ریزی کارشناسی ارشد بازیگری

بهترین کتاب دروس تخصصی بازیگری

تهیه کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

جدیدترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

جدیدترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

جزوات ارشد بازیگری

جزوه آزمون کارشناسی ارشد بازیگری

جزوه تضمینی کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

خرید کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

دانلود تست کنکور ارشد بازیگری

دانلود جزوه آمادگی کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود رایگان نمونه سئوالات آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود سئوالات مرحله پروژه عملی ارشد بازیگری

دانلود کتاب دروس تخصصی بازیگری

درصد آخرین نفر قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه تربیت مدرس

درصد آخرین نفر قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه تهران

درصد آخرین نفر قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه لامعی گرگان

درصد آخرین نفر قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه نبی اکرم تبریز

درصد آخرین نفر قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه هنر تهران

درصد لازم برای قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه تربیت مدرس

درصد لازم برای قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه لامعی گرگان

درصد لازم برای قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه نبی اکرم تبریز

درصد لازم برای قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه هنر

درصد لازم برای قبولی در کنکور ارشد بازیگری دانشگاه هنر تهران

دفترچه کنکور رشته بازیگری

راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد بازیگری

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

راهنمای پروژه عملی ارشد بازیگری

راهنمای پروژه عملی کارشناسی ارشد بازیگری

رتبه لازم برای قبولی کارشناسی ارشد بازیگری

رشته بازیگری

رشته بازیگری در دانشگاههای تهران

زبان انگلیسی رشته بازیگری

سوالات آزمون کارشناسی ارشد بازیگری

سوالات پروژه عملی رشته بازیگری در مقطع ارشد

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد بازیگری

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

فهرست منابع ارشد بازیگری

فهرست منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

لیست منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

مشاوره کنکور ارشد رشته بازیگری

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

منابع آزاد کارشناسی ارشد بازیگری

منابع ارشد بازیگری

منابع ارشد بازیگری پیام نور

منابع اصلی کنکور ارشد بازیگری

منابع معرفی شده از سوی سازمان سنجش برای ارشد بازیگری

منابع مهم ارشد بازیگری

منابع مهم کارشناسی ارشد بازیگری

منابع کارشناسی ارشد گرایش بازیگری

منابع کنکور بازیگری

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

منابع کنکور کارشناسی بازیگری

موضوع آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری

نفرات برتر کنکور ارشد بازیگری

نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

نمونه سئوالات آزمون عملی بازیگری

نمونه سوالات آزمون عملی ارشد بازیگری

نمونه سوالات ارشد بازیگری

نمونه سوالات مرحله دوم کارشناسی ارشد رشته بازیگری

نمونه سوالات پروژه عملی بازیگری ارشد

نمونه سوالات کارشناسی ارشد بازیگری

و ظرفیت ارشد بازیگری پردیس خودگردان

پاسخنامه ارشد بازیگری

پاسخنامه کارشناسی ارشد بازیگری

پروژه عملی کارشناسی ارشد بازیگری

کامل ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

کاملترین منابع ارشد بازیگری

کتاب ارشد بازیگری دانشگاه سراسری و آزاد

کتاب تست کنکور ارشد بازیگری

کتاب دانستنی های هنری برای کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

کتاب دانستنی های هنری برای کنکور کارشناسی ارشد کارگردانی

کتاب دروس تخصصی بازیگری (تاریخ

کتاب دروس تخصصی بازیگری دانلود

کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

کتاب راهنمای آزمون عملی ارشد بازیگری

کتاب زبان برای کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

کتاب های بازیگری دست دوم

کتاب کارشناسی ارشد بازیگری دانشگاه سراسری و آزاد

کلاس آمادگی کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

کلاس آنلاین کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

کلاس خصوصی کارشناسی ارشد بازیگری

کلاس زبان تخصصی ارشد بازیگری

کلاس زبان تخصصی کارشناسی ارشد بازیگری

کلاس های کارشناسی ارشد بازیگری

کلاس کنکور ارشد بازیگری

کلاس کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

کلاس کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

کلید سوالات کنکور ارشد بازیگری

کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

کنکور عملی ارشد بازیگری

نظرات (۱)

سلام و خسته نباشید

 

قیمت مجموعه بازیگری چنده؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">