دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی(انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

ویژگی بارز منابع ما، امکان مشاوره رایگان با مولفین کتب بعد از تهیه بسته های آموزشی است. مولفین و مدرسین ما هم در زمینه تئوری و هم در زمینه عملی اعم از بازیگری، فیلمسازی، طراحی، و ... فعالیت دارند.

دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب و جزوات کنکوری
دکتر نسا جودی؛ مولف کتب تاریخ هنر ایران، هنر و تمدن اسلامی، دانستنی های هنری، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان
استاد معین محبعلیان؛ مدرس تافل و زبان عمومی و تخصصی کنکور هنر


سام ایزدی: کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه هنر و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
علی اکبر رنجبر: رتبه دو کنکور ارشد 96 و مولف کتاب مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینمایی و مدرس کلاسهای حضوری
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
اسماعیل سلیمی؛ مولف کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی
عسگر سوری؛ کارشناسی ارشد موسیقی دانشگاه تهران. مولف کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی


و ...


کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

در ایام کرونایی، بسته های آموزشی با پیک و پست برای شما ارسال خواهد شد

پاسخ به سئوال پرتکرار: با هر لیسانسی می توانید در کنکور ارشد رشته بازیگری شرکت نمایید. بیشتر افراد زیر که عکسشان به عنوان قبولی آمده است، لیسانسشون هنر نبوده است و توانسته اند با منابع تضمینی ما رتبه های برتر را کسب نموده و نهایتاَ در بهترین دانشگاهها پذیرفته شده اند. 

نکته : کنکور دانشگاه سراسری و آزاد، با هم و در قالب یک کنکور تستی برگزار خواهد شد. و فقط موقع انتخاب رشته نهایی، کدرشته محل های سراسری را باید در سایت سازمان سنجش وارد نمایید و کدرشته محلهای دانشگاه آزاد را در سایت دانشگاه آزاد. در زمان انتخاب رشته ما همراهتان هستیم و هر سئوالی داشته باشید بصورت رایگان در خدمت شما خواهیم بود. البته تا کنون دانشگاه آزاد، ارشد بازیگری نداشته است. 

اسامی و تصویر برخی پذیرفته شدگان موسسه ما در کارشناسی ارشد رشته بازیگری در کنکور سال گذشته

 

توصیه می شود که برای اطلاع از اخبار کنکور و ... حتما در کانال تلگرامی ما عضو شوید. 

کانال تلگرامی ما :honarkonkur@

زمان ثبت نام و تاریخ امتحان، کنکور ارشد بازیگری

 زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ : ۱۶ تا ۲۳ آذرماه - زمان برگزاری آزمون : ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

 برای شرکت در کنکور ارشد بازیگری چکار کنیم؟ 

بازیگری در کنکور سراسری کارشناسی ارشد یکی از 7 رشته موجود در کد رشته امتحانی 1357 است که مجموعه هنرهای نمایشی و سینما نام دارد. بازیگری مربوط به رشته تئاتر است و طبیعتا تمامی بازیگران درجه یک کشورمان بازیگران تئاتر بوده اند که در فیلمهای سینمایی و تلویزیون هم به ایفای نقش پرداخته اند. 

 باز هم تکرار می کنیم که 

با هر لیسانسی می توانید در کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری شرکت نمایید و معمولاً هرساله 70 درصد پذیرفته شدگان نهایی رشته بازیگری و بیشتر رشته های هنری، کارشناسی غیرهنر دارند. 

ثبت نام کنکور ارشد در آذر و دی ماه انجام می پذیرد و زمان برگزاری آزمون اردیبهشت ماه و زمان اعلام نتایج اولیه خردادماه است. آزمون عملی بازیگری هم در مردادماه برگزار می شود و امسال آخرین نفری که در روزانه قبول شده، رتبه 196 بوده است. 

کد 1357 به ترتیب شامل رشته های کارگردانی نمایش، سینما، تولید سیما(که فقط مرد پذیرش می کند)، ادبیات نمایشی، بازیگری، تهیه کنندگی تلویزیون و رادیو (شامل دو گرایش به نام تهیه کنندگی و نویسندگی است که تهیه کنندگی بهتره) است. 

داوطلبین کنکور ارشد بازیگری باید کد رشته 1357 را انتخاب نمایند. این کد رشته دارای 7 رشته است و هر رشته ای ضرایب خاصی داره و برای هر رشته ای فقط باید به درسهایی پاسخ بدین که در اون رشته ضریب دارند. مثلا برای ارشد بازیگری شما باید به دروس زبان عمومی و تخصصی ، دانستنی های هنری، دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش، و دروس تخصصی بازیگری پاسخ دهد. جواب دادن به دروس دیگر ضرایب در رتبه رشته اصلی تون تاثیری نداره. دفترچه سئوالات این رشته 11 درس دارد که برای بازیگری باید به 4 درسی که ذکر شد پاسخ دهید. البته اگر وقت اضافه آوردین می تونین به دروس دیگر رشته ها به خصوص درس کارگردانی هم پاسخ بدین. ضمن اینکه هر ساله، همه رتبه های برتر رشته بازیگری ما، رتبه تکرقمی در کارگردانی هم بوده اند. کما اینکه معمولا سئوالات دو درس اشتراکات زیادی دارد و گاها از سئوالات کارگردانی در درس بازیگری هم مطرح خواهد شد. 

 دو ساعت برای پاسخ دادن به سئوالات فرصت دارید. برای اطلاع از نوع سئوالات دفترچه کنکور ارشد بازیگری را از فایل زیر دانلود نمایید. 

برای اطلاع از نوع سئوالات، دفترچه کنکور ارشد بازیگری را از فایل زیر دانلود نمایید. لینک دانلود مستقیم نمونه سئوالات کارشناسی ارشد بازیگری: دریافت


 

 ظرفیت پذیرش کنکور کارشناسی ارشد در گرایش بازیگری در سال 99 در زیر آمده است. پذیرش هر دانشگاه در روزانه، شبانه (شهریه تمام دوره حدود 15 میلیون تومان) غیرانتفاعی(شهریه تمام دوره حدود 15 میلیون)، پردیس(شهریه تمام دوره حدود 30 میلیون است) در جدول زیر آمده است. شانس قبولی در دوره روزانه و نوبت دوم تا رتبه حدود 250 میسر است. شانس قبولی در پردیس تا رتبه 300 و شانس قبولی در غیرانتفاعی شهرستان تا رتبه 1200

آزمون عملی بازیگری فقط برای نوبت روزانه و نوبت دوم اعمال می شود و برای قبولی در دوره های دیگر مثل پردیس و غیرانتفاعی، ملاک همان نمره تستی آزمون است. 

 

 

 

 

کیفیت دانشگاهها برای انتخاب اولویت(بر اساس تجربه های رتبه های برتر سالهای گذشته)

1- دانشگاه هنر تهران

2- دانشگاه تربیت مدرس

3- دانشگاه غیرانتفاعی تبریز و لامعی گرگان 

جدول ضرایب کارشناسی ارشد بازیگری و دیگر رشته های مجموعه هنرهای نمایشی عبارت است از: 

ضرایب_1357_سراسری.jpg (1124×368)

 

انتشارات هنگام هنر(گروه تالیفی دکتر رضایی) برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری یک بسته آموزشی تدوین کرده است 

 و ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی در منابعی که ما به صورت بسته آموزشی در اختیارتون قرار می دهیم، سئوال مطرح خواهد شد. تصویر بسته آموزشی ما در زیر آمده است. 

آدرس فروشگاه ما: تهران. م انقلاب. خ ۱۲ فروردین. نرسیده به خیابان شهدای ژاندارمری . مجتمع کتاب فروردین. طبقه همکف. واحد ۱۲ - تلفن ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰  و ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

همانطور که در تصویر آمده است: ما برای هر درسی، یک کتاب درسنامه به شما می دهیم که صفر تا صد مطالب کنکور ارشد بازیگری را از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح، با بیانی ساده و مفهومی به شما آموزش می دهد. در کنار این چهار جلد کتاب، یک کتاب تست هم در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که تست سالهای گذشته از سال ۱۳۸۱ تا کنون است. یعنی حدود ۱۹ سال. که هزینه این 5 جلد ۸۷۰ هزار تومان است. 

بعضی از داوطلبان مایل به شرکت در آزمونهای آزمایشی هستند. ما در سالهای گذشته برای داوطلبان رشته بازیگری، آزمون آزمایشی حضوری برگزار می کردیم. ولی به خاطر شیوع ویروس کرونا، برای کنکور ۱۴۰۰، آزمونهای آزمایشی خود را به صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد که هزینه پنج مرحله آزمون آزمایشی آنلاین ۳۰۰ هزار تومان است. 

همچنین موسسه ما، در سالهای گذشته، کلاسهای آمادگی کنکور ارشد بازیگری به صورت حضوری برگزار می کرد که این کلاسها نیز برای کنکور ۱۴۰۰ به صورت آنلاین در نرم افزار اسکایپ برگزار خواهد شد و البته در سر کلاسها نیز همین مطالب کتبی که بهتون می دهیم تدریس می شود و همه کتب هم حفظی هستند و نیاز به کلاس نیست. کلاس برای کسانی مفید است که باید یه زور و اجباری پشت سرشان باشد که بهشون برنامه بده وگرنه تمام رشته های هنری، حفظی هستند و می توانید با خوندن کتب رتبه برتر کسب نمایید. داوطلبانی که کارنامه یا عکس آنها را در بالا قرار داده ایم، فقط کتب ما را مطالعه کرده اند و توانسته اند تکرقمی کسب نمایند. هزینه کلاس هر درس هم ۹۵۰ هزار تومان است. 

 دروس و جزوات کارشناسی ارشد بازیگری  ما عبارتند از: 

زبان عمومی و تخصصی » با ضریب 1

ما برای مطالعه این بسته، برنامه ریزی رایگان هم برای شما انجام داده ایم که برنامه شماره ۱ را در لینک زیر می توانید دانلود نمایید. 

برنامه ریزی ارشد کارگردانی و بازیگری

 

 

نحوه سفارش بسته آموزشی : مراجعه حضوری یا تماس با تلفن های مندرج در سایت(تلفن ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰  و ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸) یا سفارش از طریق واتس اپ خط ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰

آدرس خود را در واتس اپ، به خط تلفن شماره ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰ ارسال نمایید. اگر ساکن تهران باشید، بسته آموزشی ظرف نیم ساعت ، با پیک رایگان، به شما تحویل داده خواهد شد و بعد از تحویل، هزینه را واریز می کنید. ولی اگر ساکن شهرستان باشید، باید شماره کارت را از ادمین دریافت نمایید و بعد از واریز وجه، آدرس خود را ارسال نمایید تا براتون با پست رایگان ارسال شود. 
شماره کارت جهت واریز وجه : ۵۰۲۲۲۹۱۰۹۶۷۲۵۳۶۹ به نام مهدی رضایی. بانک پاسارگاد

معرفی رشته کارشناسی ارشد بازیگریکارشناسی ارشد بازیگری برای اولین بار در کشور در دانشگاه هنر دانشگاه تربیت مدرس تاسیس شد . عنوان این رشته بصورت محض و بدون تفکیک بازیگری تئاتر، سینما یا تلویزیون بکار می رود.

به جهت اینکه در کشور ما تناسبی میان جمعیت دانش آموختگان رشته های کارگردانی، طراحی صحنه، ادبیات نمایشی و بازیگری وجود ندارد و فارغ التحصیلان بازیگری می باست در یکی از رشته های دیگر ادامه تحصیل بدهند یا به ناچار به خارج از کشور بروند به همین دلیل رشته ارشد بازیگری ایجاد شد.

در طراحی برنامه های آموزشی و دروس الزامی در مرحله نخست تخصص گرایی محور اصلی برنامه ها می باشد و در مرحله دوم ضمن ارتقای دانش نظری و مهارتهای علمی دانشجویان ، آنان با دانش امروزی و شیوه های نوین بازیگری در رادیو، تلویزیون ، سینما و تئاتر آشنا می شوند.


در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور ارشد و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحدها،معرفی رشته های ارشد بازیگری - کارگردانی، دانشگاه های دارای رشته ارشد بازیگری و معرفی فرصت های شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.


برنامه درسی (سرفصل) ارشد بازیگری و تعداد واحدها :

تعداد کل واحدها : 32 واحد
دروس الزامی : 16 واحد
دروس انتخابی : 16 واحد
پایان نامه : 6 واحد
 

 دروسی که در مقطع ارشد بازیگری می گذرانید را در فایل زیر می توانید دانلود نمایید


دانلود آخرین نسخه برنامه درسی (سرفصل) و تعداد واحدها (86KB)

 چارت درسی کارشناسی ارشد بازیگری

 دریافت

pdf جزوه دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

pdf جزوه دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

pdf کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری

آشنایی با رشته بازیگری

آینده شغلی رشته بازیگری

انتخاب رشته کارشناسی ارشد بازیگری

بازار کار رشته بازیگری

بازیگری

برنامه ریزی کارشناسی ارشد بازیگری

بهترین کتاب دانستنی

بهترین کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

بهترین کتاب کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

تعداد واحدهای رشته بازیگری

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بازیگری

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد بازیگری

جدیدترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

جدیدترین کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

جدیدترین کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

جزوات ارشد بازیگری

جزوات رشته بازیگری

جزوات و منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

جزوات کنکوری رشته بازیگری

جزوه دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

جزوه رشته بازیگری

خرید کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها) دکتر رضایی

دانشگاه آزاد رشته بازیگری

دانشگاههای رشته بازیگری

دانلود تست کنکور ارشد بازیگری

دانلود جزوه آمادگی کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود جزوه دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

دانلود جزوه کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود رایگان جزوات رشته بازیگری

دانلود رایگان سوالات آزمون های اخیر کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود رایگان منابع آزمون کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود رایگان نمونه سئوالات آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی آزمون کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود رایگان کتاب دانستنی

دانلود رایگان کلید سوالات آزمون های اخیر کارشناسی ارشد بازیگری

دانلود روش تست زنی بازیگری

دانلود سئوالات مرحله پروژه عملی ارشد بازیگری

دانلود منابع رشته بازیگری

دانلود کتاب دانستنی

دانلود کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

دانلود کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

درصد قبولی کارشناسی ارشد بازیگری

درصدهای کارشناسی ارشد بازیگری

دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

دفترچه کنکور رشته بازیگری

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد بازیگری

راهنمای پروژه عملی کارشناسی ارشد بازیگری

رتبه 1 کارشناسی ارشد بازیگری

رتبه برای قبولی در کارشناسی ارشد بازیگری

رتبه لازم برای قبولی کارشناسی ارشد بازیگری

رشته بازیگری

رشته بازیگری دانشگاه تهران

رشته بازیگری دانشگاه هنر تهران

رشته بازیگری چیست؟

روش تست زنی بدون معلومات کارشناسی ارشد بازیگری

زمان کنکور 98 - 99 بازیگری

زمان کنکور 98 - 99 هنر

زمان کنکور 98 - 99 هنرهای نمایشی

زمان کنکور ارشد 98

سوالات آزمون کارشناسی ارشد بازیگری

سوالات پروژه عملی رشته بازیگری در مقطع ارشد

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد بازیگری

فایل پی دی اف رشته بازیگری

فهرست منابع ارشد بازیگری

فهرست منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

لیست منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری 1400

مدرسین رشته بازیگری

منابع ارشد بازیگری

منابع ارشد بازیگری دانشگاه تهران 98

منابع امتحانی رشته بازیگری

منابع رشته بازیگری

منابع کارشناسی ارشد بازیگری

منابع کارشناسی ارشد رشته بازیگری

منابع کنکور ارشد رشته بازیگری

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته بازیگری

منبع کامل کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

های هنری

پیام نور رشته بازیگری

پیش نیازهای رشته بازیگری

کارنامه قبولی کارشناسی ارشد بازیگری

کامل ترین کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

کاملترین کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش

کتاب دانستنی

کتاب دروس تخصصی بازیگری(تاریخ اصول و فنون و نظریه ها)

کتاب زبان عمومی و تخصصی

کتب مرجع رشته بازیگری

کلاس آمادگی کنکور رشته بازیگری

کلاس کنکور رشته بازیگری

نظرات (۱)

۱۵ آذر ۹۹ ، ۱۹:۴۳ کامنت ها پاک شود

hdk[h

30بازیگری
7تخصصی
5دانستنی هنری
رفتیم برای سال دیگه فک کنم😑😑

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی