دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی (انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

برخی از
مولفین و مدرسین ما عبارتند از:
دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب کنکوری
دکتر نسرین صدقیان، مدرس دانشگاه و مولف کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی
دکتر مولازاده مولف کتب پارچه شناسی و اصول طراحی پارچه و لباس
رضا عباسی، عضو هیات علمی دانشگاه و مولف کتاب درک عمومی هنر
مریم افسری مولف معروفترین کتاب خواص مواد
نعیم سروش: کارشناس ارشد کارگردانی
سام ایزدی: دانشجوی دکتری تاتر و مدرس دانشگاه و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
ویدا عابدی طامه: کارشناس ارشد طراحی لباس و مولف کتب تاریخ پارچه، پارچه شناسی، تاریخ پوشاک اروپا، پارچه شناسی برای فشن
سیدمحمود جلالیه، مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد انیمیشن و مدرس آزمون عملی انیمیشن
هانیه باب الحوائجی کارشناس ارشد گرافیک و مدرس آزمون عملی گرافیک
مریم بهروان و مریم حبیبی مولفین کتاب خلاقیت نمایشی
محمدحسن نیکدل کارشناس ارشد موسیقی دانشگاه هنر و مولف کتاب خلاقیت موسیقی
علی اکبر رنجبر: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر مولف کتاب مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
نیما آقاخانی رتبه ۱ ادبیات نمایشی سال ۹۸ و مدرس کلاس آزمون عملی نمایشنامه نویسی
پدرام رستمی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر و مولف کتاب کارشناسی ارشد سینما و ادبیات نمایشی
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی

و ...
کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

 منابع کنکور ارشد رشته تهیه کنندگی و نویسندگی رادیو دانشگاه صداوسیما

با تسلط بر مجموعه هفت جلدی ای که ما بهتون می دیم، می تونین رتبه تک رقمی کسب کنید. رتبه های تکرقمی سالهای گذشته ما، شاهدی است بر کیفیت منابع ما

با هر لیسانسی می توانید در کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو شرکت نمایید. رشته رادیو هم زن و هم مرد پذیرش می کند و جزو رشته های بورسیه بوده و دانشجویان را استخدام می کند. ولی محدودیت سنی دارد. یعنی برای دروره های روزانه باید زیر ۳۰ سال سن داشته باشید. ولی برای دوره های نوبت دوم محدودیت سنی ندارد و خب طبیعتا شانس استخدام شدن شبانه ها، هم به مراتب کمتر است ولی اگر دانشجویی توانایی خود را نشان دهد و در جدول ارزشیابی، بتواند نمرات بالایی کسب کند، می تواند استخدام شود. کسانی که مایل به گویندگی و دوبلوری و ... هم هستند، باید در همین رشته رادیو شرکت نمایند. این رشته دارای دو گرایش تهیه کنندگی رادیو و نویسندگی رادیو است که طبیعتا تهیه کنندگی رادیو، خواهان بیشتری دارد. 

توصیه می شود که برای اطلاع از اخبار کنکور و ... حتما در کانال تلگرامی ما عضو شوید. 

 

کانال تلگرامی ما :honarkonkur@

زمان ثبت نام و تاریخ امتحان، کنکور ارشد رادیو

 زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۳ : ۷ تا ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۲ - زمان برگزاری آزمون : ۴ اسفند ۱۴۰۲.  اخبار تکمیلی، در کانال تلگرامی و سایت، به اطلاع شما خواهیم رساند. 

 

اطلاعات کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو:

رشته رادیو یکی از ۶ رشته موجود در کد رشته امتحانی 1357 کنکور کارشناسی ارشد سراسری است که مجموعه هنرهای نمایشی و سینما نام دارد. فارغ التحصیلان رشته ارشد رادیو در سالهای گذشته در سازمان صدا و سیما به عنوان تهیه کننده و نویسنده استخدام شده اند. با هر لیسانسی می توانید در کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو شرکت نمایید و رتبه 1 سال گذشته که از داوطلبین موسسه ما بوده اند لیسانس غیرمرتبط با هنر داشته اند. ثبت نام کنکور ارشد رادیو در  آذر انجام می پذیرد و زمان برگزاری آزمون اسفند ماه و زمان اعلام نتایج اولیه فروردین ماه است. کنکور رادیو مرحله مصاحبه هم دارد. برای اطلاع از نحوه مصاحبه، بعد از کسب رتبه با ما تماس حاصل نمایید. 

کد 1357 به ترتیب شامل رشته های کارگردانی نمایش، سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، تهیه کنندگی تلویزیون و رادیو (شامل دو گرایش به نام تهیه کنندگی و نویسندگی است که تهیه کنندگیش بهتره) است. داوطلبین کنکور ارشد رادیو باید کد رشته 1357 را انتخاب نمایند. این کد رشته دارای ۶ رشته است و هر رشته ای ضرایب خاصی داره و برای هر رشته ای فقط باید به درسهایی پاسخ بدین که در اون رشته ضریب دارند. مثلا برای ارشد رادیو شما باید به دروس زبان عمومی و تخصصی ، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان، دانستنی های هنری، مبانی نظری هنری و شناخت وسایل ارتباط جمعی پاسخ دهد.جواب دادن به دروس دیگر ضرایب در رتبه رشته اصلی تون تاثیری نداره. دفترچه سئوالات این رشته 11 درس دارد که برای رشته رادیو باید به 5 درسی که ذکر شد پاسخ دهید. البته اگر وقت اضافه آوردین می تونین به دروس دیگر رشته ها هم پاسخ بدین.

سالهای گذشته 90 درصد پذیرفته شدگان رشته های تهیه کنندگی و رادیو داوطلبین رشته سینما بوده اند که با پاسخ دادن به دروس این دو رشته در آنها پذیرفته شده اند.  دو ساعت برای پاسخ دادن به سئوالات فرصت دارید.

برای اطلاع از نوع سئوالات، دفترچه کنکور ارشد رادیو را از فایل زیر دانلود نمایید. لینک دانلود مستقیم نمونه سئوالات کارشناسی ارشد رادیو: دریافت

 

جدول ضرایب کارشناسی ارشد سینما و هنرهای نمایشی عبارت است از: 

 

 

 

انتشارات هنگام هنر(گروه تالیفی دکتر رضایی) برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو یک بسته آموزشی تدوین کرده است  و ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی در منابعی که ما به صورت بسته آموزشی در اختیارتون قرار می دهیم، سئوال مطرح خواهد شد. تصویر بسته آموزشی ما در زیر آمده است. 

 

همانطور که در تصویر آمده است: ما برای هر درسی، یک کتاب درسنامه به شما می دهیم که صفر تا صد مطالب کنکور ارشد رادیو را از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح، با بیانی ساده و مفهومی به شما آموزش می دهد. در کنار این ۵ جلد کتاب، یک کتاب تست هم در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که تست سالهای گذشته از سال ۱۳۸۱ تا کنون است. یعنی حدود ۲۰ سال. که هزینه این ۶ جلد ۱۹۸۰ هزار تومان است. 

 

این بسته تضمینی ، به قیمت یک میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان را به دو روش حضوری و غیرحضوری می توانید سفارش دهید. آدرس ما در بالای سایت درج شده است و می توانید حضوری تشریف بیارید و بسته را تهیه کنید. همچنین می توانید از لینک زیر که خرید امن زرین پال است، به صورت آنلاین خرید کنید. همچنین می توانید از طریق واتس اپ، بسته خود را سفارش دهید. 

 

بعضی از داوطلبان مایل به شرکت در آزمونهای آزمایشی هستند. ما در سالهای گذشته برای داوطلبان رشته رادیو، آزمون آزمایشی حضوری برگزار می کردیم. ولی به خاطر شیوع ویروس کرونا، برای کنکور ۱۴۰۲، آزمونهای آزمایشی خود را به صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد که هزینه پنج مرحله آزمون آزمایشی آنلاین ۶۸۰ هزار تومان است. 

 

آزمون های آنلاین را نیز می توانید یا از طریق واتس اپ سفارش دهید و یا هم اکنون به صورت آنلاین در لینک زیر، پرداخت و ثبت نام کنید. 

 

 

 

 

همچنین موسسه ما، در سالهای گذشته، کلاسهای آمادگی کنکور ارشد رادیو به صورت حضوری برگزار می کرد که این کلاسها نیز برای کنکور ۱۴۰۲ به صورت آنلاین در نرم افزار اسکایپ برگزار خواهد شد و البته در سر کلاسها نیز همین مطالب کتبی که بهتون می دهیم تدریس می شود و همه کتب هم حفظی هستند و نیاز به کلاس نیست. کلاس برای کسانی مفید است که باید یه زور و اجباری پشت سرشان باشد که بهشون برنامه بده وگرنه تمام رشته های هنری، حفظی هستند و می توانید با خوندن کتب رتبه برتر کسب نمایید. داوطلبی که کارنامه آن را در بالا قرار داده ایم، ساکن شهرستان بوده و فقط کتب را مطالعه کرده و در آزمونها شرکت نموده است. هزینه کلاس هر درس هم ۱۸۰۰ هزار تومان است. 

 

نحوه سفارش بسته آموزشی : مراجعه حضوری یا تماس با تلفن های مندرج در سایت(تلفن ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰  و ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸) یا سفارش از طریق واتس اپ خط ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰آدرس خود را در واتس اپ، به خط تلفن شماره ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰ ارسال نمایید.

اگر ساکن تهران باشید، بسته آموزشی ظرف نیم ساعت ، با پیک رایگان، به شما تحویل داده خواهد شد و بعد از تحویل، هزینه را واریز می کنید. ولی اگر ساکن شهرستان باشید، باید شماره کارت را از ادمین دریافت نمایید و بعد از واریز وجه، آدرس خود را ارسال نمایید تا براتون با پست رایگان ارسال شود. 


شماره کارت جهت واریز وجه : ۶۰۳۷۹۹۷۳۷۰۵۸۵۸۸۸ به نام مهدی رضایی. بانک ملی 

 

ظرفیت کنکور ارشد رادیوی دانشگاه صدا و سیما در سال ۹۹:

 

 

 این رشته در مقطع ارشد دارای دو گرایش تهیه کنندگی و نویسندگی است.

دانش آموختگان رشته رادیو می توانند در حوزه تهیه کنندگی و سردبیری برنامه های رادیوئی، نویسندگی رادیو، اجرا و گویندگی خبر، گزارشگری و مدیریت گروه های برنامه ساز شبکه های رادیوئی کشور به کار گرفته شوند.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور ارشد و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحدها، معرفی سایر رشته های ارشد مجموعه هنرهای نمایشی و سینما، دانشگاه های دارای رشته رادیو و معرفی فرصت های شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.


برنامه درسی (سرفصل) رشته رادیو و تعداد واحدها :

تعداد کل واحدها : 32 واحد
دروس پایه و اصلی (مشترک) : 18 واحد
دروس تخصصی هر گرایش : 14 واحد

 

 


دانلود آخرین نسخه برنامه درسی (سرفصل) و تعداد واحدها (43KB)
 

                                                                                                                

 

آزمون عملی کارشناسی ارشد رادیو

برنامه ریزی کارشناسی ارشد رادیو

جدیدترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو 1400

جزوات ارشد رادیو

دانلود تست کنکور ارشد رادیو

دانلود جزوه آمادگی کارشناسی ارشد رادیو

دانلود رایگان نمونه سئوالات آزمون عملی کارشناسی ارشد رادیو

دانلود سئوالات مرحله پروژه عملی ارشد رادیو

دفترچه کنکور ارشد رشته رادیو

رادیو دانشگاه صدا و سیما

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد رادیو

راهنمای پروژه عملی ارشد رادیو

راهنمای پروژه عملی کارشناسی ارشد رادیو

رتبه لازم برای قبولی کارشناسی ارشد رادیو

رشته ارشد رادیو دانشگاه آزاد

رشته ارشد رادیو در دانشگاههای تهران

زبان انگلیسی کنکور ارشد رشته رادیو

سرفصل دروس ارشد رشته رادیو

سوالات آزمون کارشناسی ارشد رادیو

سوالات پروژه عملی رشته رادیو در مقطع ارشد

شناخت وسایل ارتباط جمعی

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رادیو

فرهنگ

فهرست منابع ارشد رادیو

فهرست منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو 1400

لیست منابع مرجع برای کنکور ارشد رادیو

لیست منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو 1400

مبانی نظری هنری

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو

منابع آزاد کارشناسی ارشد رادیو

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته رادیو

منابع ارشد رادیو

منابع ارشد رادیو پیام نور

منابع اصلی برای کنکور ارشد رادیو

منابع امتحانی رشته رادیو

منابع معرفی شده از سوی سازمان سنجش برای ارشد رادیو

منابع مهم کارشناسی ارشد رادیو

منابع و ظرفیت ارشد رادیو روزانه

منابع و ظرفیت ارشد رادیو شبانه

منابع و ظرفیت ارشد رادیو مجازی

منابع و ظرفیت ارشد رادیو نوبت دوم

منابع و ظرفیت ارشد رادیو پردیس خودگردان

منابع کارشناسی ارشد گرایش رادیو

منابع کنکور رادیو

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو 1400

موضوع آزمون عملی کارشناسی ارشد رادیو

نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد رادیو

نمونه سئوالات آزمون عملی رادیو

نمونه سوالات آزمون عملی ارشد رادیو

نمونه سوالات مرحله دوم کارشناسی ارشد رشته رادیو

نمونه سوالات پروژه عملی رادیو ارشد

نمونه سوالات کارشناسی ارشد رادیو

هنر و ادبیات ایران و جهان

پاسخنامه کارشناسی ارشد رادیو

پروژه عملی کارشناسی ارشد رادیو

کامل ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو 1400

کاملترین منابع ارشد رادیو

کتاب تاریخ هنر برای کنکور کارشناسی ارشد رادیو

کتاب تست کنکور ارشد رادیو

کتاب دانستنی های هنری

کتاب راهنمای آزمون عملی ارشد رادیو

کتاب زبان برای کنکور کارشناسی ارشد رادیو

کتاب فرهنگ هنر برای کنکور کارشناسی ارشد رادیو

کتاب های رادیو دست دوم

کتاب کارشناسی ارشد رادیو دانشگاه سراسری و آزاد

کلاس آنلاین کنکور کارشناسی ارشد رادیو

کلاس خصوصی کارشناسی ارشد رادیو

کلاس زبان تخصصی کارشناسی ارشد رادیو

کلاس های کارشناسی ارشد رادیو

کلاس کنکور کارشناسی ارشد رادیو

کلاس کنکور کارشناسی ارشد رشته رادیو

کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد رادیو

کنکور عملی ارشد رادیو

نظرات (۱۵)

سلا من همیشه به رشته هنر علاقه داشتم از دوران مدرسه اما به دلایلی تابحال موفق نشدم در این رشته شرکت کنم اما حالا به وسیله شما متوجه شدم میتونم در این رشته کنکور بدم آیا با کارشناسی برنامه ریزی شهری میتونم در رشته های صنایع دستی ورادیو شرکت کنم  واینکه شرایط سنی برای رشته رادیو هنوز هم هست چون من۴۰سال سن دارم وبرام خیلی مهم که بتونم استخدام بشم

پاسخ:
سلام

شما فقط میتونین شبانه قبول شین با توچه به سنتون 

سلام خسته نباشید من برا ارشد رادیو درحال خوندم .میخواستم بدونم نوبت شبانه هم استخدام رسمی میشن 

پاسخ:
قطعی نیست 

نه استخدام کردنش و نه نکردنش

کانال تلگرام ما 

@honarkonkur
۲۲ دی ۹۶ ، ۲۰:۰۸ ویدا بیات
سلام اول اینکه هزینه کلاس ها چقدر هست ...؟ 
بعد اینکه الان تمام دوره های کلاس رو باید شرکت کنیم یا یک دوره اس فقط ...؟
سوم اینکه هزینه جزوات چقدره ...؟
و تا چه رتبه ای روزانه دختر قبول میکنن ...؟ برای تهیه کنندگی رادیو ... مرسی 
پاسخ:

سلام

الان برای دو درسش کلاس داریم

زبان و فرهنگ هنر

تا رتبه 135 پارسال قبول شدن روزانه

جزوات 350

سلام. واقعا تو مصاحبه ی رادیو چه پشتوانه ی هنری لازمه ؟!! یعنی چه رزومه ای میخوان؟
باسلام و صبح تون پر از نشاط میشه در مورد رتبه قبولی برای رشته کارشناسی ارشد رادیو اطلاعاتی بهم بدین؟؟؟. جزوات _بسته اموزشی مربوط به این  رشته رو تهیه کردم.به امید خدا برای سال۹۷.
با تشکر 
امروز قرار بود زمان بندی مصاحبه دانشگاه صداوسیما بیاد. چی شد؟
پاسخ:
سلام. 
میزنن... عجله نکن
الان واسه مصاحبه رادیو منی که ترم 8 ام و هنوز مدرک نگرفتم باید چیکار کنم؟ گفته مدرکتون و ارسال کنید
پاسخ:
سلام

نامه از دانشگاه بگیر. ک چند واحد با چه معدلی پاس کردی

اینجوری میگن ک برات مهم بوده و رفتی و نامه گرفتی... ولی اگه مدارکت ناقص باشه میگن ک شلخته ای... ببخشینا
۰۹ تیر ۹۶ ، ۱۵:۲۸ داوطلب کنکوری
اگر دو گروه و شناور امتحان بدیم.  اولین انتخاب و رادیو بزنیم و قبول بشیم. و دومی رو پژوهش هنر و بعد مصاحبه رادیو و رد بشیم. ایا انتخاب دوممون و قبول میشیم؟ یا دیگه شانسی برای انتخاب های بعدی نیست؟
 
پاسخ:
سلام

انتخاب دومتون که پژوهشه قبول میشین
سلام هزینه منابع کنکور رادیو چجوریه؟
خوندن منابع و شرکت نکردن در کلاس ها برای شهرستانی ها کافی می باشد و احتمال قبولی دارند؟
سلام خسته نباشید 
در  خصوص مصاحبه ی رشته رادیو چه اطلاعاتی نیاز داریم؟
آیا کتاب یا جزوه مخصوصی هست که تهیه کنیم؟  🤔
پاسخ:
سلام

ما یک جلسه توجیهی برای داوطلبان به صورت حضوری براگزار خواهیم کرد
سلام. رتبه ی پذیرش در رشته ی رادیو تا چند هست؟ و میانگین درصدها باید چند باشه 
پاسخ:
سلام

پارسال تا رتبه 250 روزانه گرفتن

شبانه هم تا 500 - 600
سلام
پذیرش تکمیل ظرفیت هم محدودیت سنی داره!!! در صورتیکه شما اینجا نوشتین نداره.
پاسخ:
صدا و سیما روزانه ش شرط سنی داره

برای نوبت دوم یا شبانه شرط سنی نداره
سلام... این بریده جدول انتخاب رشته رادیو که در متن بالا قرار دادین مربوط به چه سالیه؟ چون 95 تکمیل ظرفیت رادیو نداشت.... برای تکمیل تولید سیما هم شرط سنی داشت! یعنی هرسال فرق میکنه؟ 
سلام خسته نباشید .من با کارشناسی حسابداری از دانشگاه چمران اهواز میخوام ارشد رادیو دانشگاه صداوسیما شرکت کنم.ب همین دلیل هیچ اشنایی با مباحث هنری ندارم.با خوندن جزوات و مجموعه اموزشی شما میتونم در این مسیر موفق باشم؟(با شرط تلاش و مطالعه)یا به منابع دیگری هم نیازمندم؟سوالی دیگه ای ک دارم این هست ک یکی از دوستان برای فرهنگ و هتر و ادبیات ایران و جهان کتاب مهدی خرد رو پیشنهاد کردن ولی بنده به دلیل عدم آشنایی تصمیم گرفتم ابتدا مشاوره کنم ک ایا این کتاب (خرد) برای ارشد رادیو خیلی مفصل و زیاد نیست؟(۲ جلد کتاب هست).ایا تمام ۱۸ فصلش رو باید مطالعه کرد یا فقط فصول خاصی برای ارشد رادیو ؟
و سوال اخر اینکه بنده قصد تهیه جزوات شما رو در طی روزهای آتی دارم.چطور اقدام کنم؟
سپاس فراوان
پاسخ:
سلام

مباحث کنکور هنر گسترده است. منابع ما برای کنکور هنر گرایش رادیو کفایت می کنند. در مورد کتب دیگران نمی تونم نظر بدهم. ولی در کنکور تستی هر چه بیشتر مطالعه کنین بهتره.
با سلام ایا به پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه صدا وسیما خوابگاه می دهند؟

پاسخ:
سلام.
بله خوابگاه میدن

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">