دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی(انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

ویژگی بارز منابع ما، امکان مشاوره رایگان با مولفین کتب بعد از تهیه بسته های آموزشی است. مولفین و مدرسین ما هم در زمینه تئوری و هم در زمینه عملی اعم از بازیگری، فیلمسازی، طراحی، و ... فعالیت دارند.

دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب و جزوات کنکوری
دکتر نسا جودی؛ مولف کتب تاریخ هنر ایران، هنر و تمدن اسلامی، دانستنی های هنری، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان
استاد معین محبعلیان؛ مدرس تافل و زبان عمومی و تخصصی کنکور هنر


سام ایزدی: کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه هنر و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
علی اکبر رنجبر: رتبه دو کنکور ارشد 96 و مولف کتاب مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینمایی و مدرس کلاسهای حضوری
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
اسماعیل سلیمی؛ مولف کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی
عسگر سوری؛ کارشناسی ارشد موسیقی دانشگاه تهران. مولف کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی


و ...


کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

بسته جامع تضمینی کنکور هنر تألیف اساتید باسابقه کنکور با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس

شما با هر دیپلمی(انسانی، تجربی، ریاضی، کاردانش و ...) می توانید در کنکور هنر شرکت نمائید. 

از امسال به بعد، همه داوطلبان باید از منابع نظام جدید برای کنکور هنر استفاده نمایند که شامل دروس و کتب پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم است. کتب پیشنهادی ما، علاوه بر دربرگرفتن این کتب، سئوالات کنکور را در حد رتبه تک رقمی پوشش می دهند. 

برای تعیین وقت قبلی برای مشاوره رایگان با خط واتس اپ ۰۹۱۰۰۰۵۹۳۲۹ در تماس باشید

منابع کنکور هنر در ایران، متاسفانه مثل رشته های دیگر مشخص نیست. ولی گروه تألیفی دکتر رضایی به عنوان تنها ناشر ارائه دهنده منابع تمام مقاطع کنکور هنر در ایران(سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری) با توجه به تسلط خود بر منابع و بررسی سئوالات سالهای گذشته، اقدام به تهیه یک بسته آموزشی برای دروس تخصصی کرده است. 

همانطور که در تصویر زیر هم آمده است. خود سازمان سنجش اعلام کرده است که فقط بخشی از سئوالات کنکور هنر از منابع درسی هنرستان طرح خواهد شد و بقیه سئوالات از منابع آزاد مطرح خواهد شد. مزیت بسته آموزشی انتشارات هنگام هنر در این است که هم دربرگیرنده منابع هنرستان است و هم منابع آزاد. 

یعنی ما برای هر درس، هم منابع معرفی شده سازمان سنجش و هم منابع آزاد را در یک کتاب گنجانده ایم و در مجموع برای دروس تخصصی کنکور هنر، به شما یک مجموعه هشت جلدی می دهیم که هفت جلد از این کتب، کتب توضیحی یا به عبارتی درسنامه کنکور هنر است و یک کتاب هم که کتاب تست سالهای گذشته از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۹ با پاسخ های کاملا تشریحی است. و خواندن این منابع به راحتی شما را در زمره رتبه های تکرقمی قرار خواهد داد. 

کافیست شما فقط تصمیم به شرکت در کنکور هنر داشته باشید، بقیه امور را به ما بسپارید و ما به شما تضمین می دهیم که در حد رتبه دانشگاههای روزانه شهر تهران از منابعی که در اختیارتون قرار می دهیم سئوال مطرح خواهد شد و شما با تسلط بر کتب ما به راحتی رتبه برتر کسب خواهید کرد. 

اگر مایل باشید ما یک پشتیبان در اختیار شما قرار خواهیم داد که خودش رتبه ۱ منطقه در سال ۱۳۹۸ بوده و برای شما مشاوره روزانه، تا زمان کنکور انجام خواهد داد و هزینه بسیار کمی(ماهی صد هزار تومان) از شما خواهد گرفت. 

تلفن مشاوره رایگان با دکتر رضایی و تهیه منابع 

۰۹۱۰۰۰۵۹۳۲۹

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

آدرس فروشگاه ما:

تهران. میدان انقلاب. خ ۱۲ فروردین . نرسیده به خ شهدای ژاندارمری. مجتمع کتاب فروردین . طبقه همکف واحد ۱۲

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ : ۱۲ تا ۱۸ بهمن ۹۹

زمان برگزاری آزمون هنر ۱۴۰۰ : پنجشنبه ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰

کنکور هنر شامل دو گروه سئوالات و دروس عمومی(۱۰۰ سئوال) و سئوالات و دروس تخصصی(۱۶۰ سئوال) است که در مجموع شامل ۲۶۰ تست هستند و داوطلبان، چهار ساعت فرصت دارند که به این سئوالات پاسخ دهند. این آزمون نمره منفی دارد؛ یعنی چه در دروس عمومی و چه در دروس تخصصی کنکور هنر، هر سه تا تست غلط، یک جواب صحیح را از بین می برد. 

دروس عمومی کنکور هنر عبارتند از :

زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴ (در نتیجه باید برای این درس وقت بیشتری بزارید خصوصاَ برای مباحث قرابت معنایی و آرایه های ادبی)؛ کتابهای معرفی شده سازمان سنجش برای درس ادبیات کنکور هنر عبارتند از : فارسی ۱(پایه دهم)، فارسی ۲ (پایه یازدهم)، فارسی ۳(پایه دوازدهم)

زبان عربی با ضریب ۲ ؛ کتابهای معرفی شده سازمان سنجش برای درس عربی عبارتند از : عربی، زبان قرآن ۱ (پایه دهم)، عربی، زبان قرآن ۲ (پایه یازدهم) و عربی، زبان قرآن ۳ (پایه دوازدهم)

فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳(این درس هم با توجه به ضریب بیشتر نسبت به دو درس عمومی دیگر حائز اهمیت است)

کتابهای معرفی شده سازمان سنجش برای درس دینی عبارتند از : دین و زندگی ۱(پایه دهم)، دین و زندگی ۲(پایه یازدهم) و دین و زندگی ۳(پایه دوازدهم)

زبان خارجی با ضریب ۲(از آنجا که اکثر داوطلبان در درس زبان و عربی ضعیف هستند، اگر بتوانید در این دو درس خود را قوی کنید، بسیار از رقبایتان جلو خواهید زد). کتابهای معرفی شده سازمان سنجش برای این درس عبارتند از : زبان انگلیسی ۱(پایه دهم)، زبان انگلیسی ۲(پایه یازدهم) و زبان انگلیسی ۳ (پایه دوازدهم)

 

جدول زمانبندی دروس عمومی در کنکور

 

دروس عمومی

تعداد سوال

زمان پاسخگویی

ادبیات فارسی

25

18

زبان عربی

25

20

دین و زندگی

25

17

زبان خارجه

25

20

جمع کل

100

75

این جدولی است که شما در صفحه اول دفترچه دروس عمومی کنکورتان خواهید دید.

دروس اختصاصی هفتگانه کنکور هنر عبارتند از: ۱- درک عمومی هنر ، ۲- درک عمومی ریاضی و فیزیک ، ۳- ترسیم فنی ، ۴- خلاقیت تصویری و تجسمی ، ۵- خلاقیت نمایشی ، ۶- خلاقیت موسیقی و ۷- خواص مواد.

نکته ای که درباره دروس تخصصی کنکور هنر باید گفت این است که علاوه بر کتب درسی، از منابع آزاد هم سئوال طرح خواهد شد و منابعی که ما به شما ارائه خواهیم داد، دربرگیرنده کتب درسی و منابع آزاد هستند. 

دفترچه اختصاصی کنکور هنر به ترتیب دروس عبارتند از: 

دروس تخصصی

تعداد سوالات

زمانبندی

درک عمومی هنر

30 (از سئوال ۱۰۱ تا ۱۳۰)

40

درک عمومی ریاضی و فیزیک

30(از سئوال ۱۳۱ تا ۱۶۰)

25

ترسیم فنی

20 (از سئوال ۱۶۱ تا ۱۸۰)

24

خلاقیت تصویری و تجسمی

20 (از سئوال ۱۸۱ تا ۲۰۰)

26

خلاقیت نمایشی

20 (از سئوال ۲۰۱ تا ۲۲۰)

20

خلاقیت موسیقی

20 (از سئوال ۲۲۱ تا ۲۴۰)

13

خواص مواد

20 (از سئوال ۲۴۱ تا ۲۶۰)

17

این جدولی است که در صفحه اول دفترچه سوالات اختصاصی کنکور هنر خواهید دید.

این دفترچه دارای ۱۶۰ تست است که داوطلبان ۱۶۵ دقیقه فرصت دارند به آنها پاسخ دهند. زمان­بندی این دفترچه اهمیت کمتری نسبت به دفترچه عمومی دارد. 

اما به خاطر داشته باشید شما نیازی به پاسخ دادن تمامی سئوالات کنکور ندارید. برخی از سئوالات خیلی سخت هستند و کمتر از 1% داوطلبان قادر به پاسخگویی آن هستند.

به دلیل وجود نمره منفی، توصیه می­ شود، فقط سئوالاتی که از جواب آن اطمینان دارید را پاسخ دهید.

تأثیر نمره منفی در کنکور هنر: هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ درست را از بین می­ برد.

کنکور هنر، در چند سال اخیر، مفهومی شده است و نحوه تدوین کتب ما، که جدیدترین کتب بازار هم هستند، به همین شیوه است. 

شما برای قبولی در کنکور هنر، نیاز به خواندن کتب دیگر ندارید و کتب ما، شما را از خواندن همه آنها بی نیاز خواهند کرد و با ۷ کتاب تخصصی که ما در اختیار شما قرار می دهیم، به راحتی می توانید در کنکور هنر، رتبه تک رقمی کسب نمایید.

 

چون ما علاوه بر ارائه منابع، برای شما برنامه ریزی نیز انجام خواهیم داد و تا روز ورود به دانشگاه به شما مشاوره خواهیم داد. چون برای هر داوطلبی باید بر اساس رشته ای که می خواهد قبول شود باید برنامه ریزی کرد و ضریب هر درس برای هر رشته ای متفاوت است و شما باید دروسی که برای رشته مورد نظر شما، ضریب بالاتری دارند، بیشتر مطالعه نمائید.

چگونه در کنکور هنر رتبه تک رقمی کسب نمائیم؟

ضرایب دروس تخصصی کنکور هنر برای هر رشته 

تصویر بسته جامع کنکور هنر انتشارات هنگام هنر نیز در زیر آمده است. ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی از منابعی که در اختیارتون قرار خواهیم داد، سئوال مطرح خواهد شد. 

نحوه سفارش بسته آموزشی : مراجعه حضوری یا تماس با تلفن های مندرج در سایت(تلفن ۳۲۹-۰۰۵۹-۰۹۱۰  و ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸) یا سفارش از طریق واتس اپ خط ۰۰۵۹۳۲۹-۰۹۱۰

آدرس خود را در واتس اپ، به خط تلفن شماره ۳۲۹-۰۰۵۹-۰۹۱۰ ارسال نمایید. اگر ساکن تهران باشید، بسته آموزشی ظرف نیم ساعت ، با پیک رایگان، به شما تحویل داده خواهد شد و بعد از تحویل، هزینه را واریز می کنید. ولی اگر ساکن شهرستان باشید، باید شماره کارت را از ادمین دریافت نمایید و بعد از واریز وجه، آدرس خود را ارسال نمایید تا براتون با پست رایگان ارسال شود. 
شماره کارت جهت واریز وجه : ۶۰۳۷۹۹۷۳۷۰۵۸۵۸۸۸ به نام مهدی رضایی. 

 

از ویژگی های بسته جامع کنکور هنر انتشارات هنگام هنر:

بیان ساده و روان مطالب خصوصا برای داوطلبین با دیپلم غیرهنری

استفاده از منابع به روز درسی و آزاد

در نظر گرفتن نحوه سئوالات کنکور در تدوین کتب آموزشی

به روز شدن تمام منابع برای کنکور ۱۴۰۰

در نظر گرفتن مطالب هر درسی با ضرایب آن درس در آن زیرگروه

وجود تست های طبقه بندی شده با جواب کلیدی در انتهای هر فصل

تجربه سالهای گذشته ما نشان داده که هر داوطلبی که همراه و هماهنگ با موسسه پیش آمده است، رتبه تکرقمی کسب نموده است. وسواس و اعتماد نکردن به منابع موسسه و جمع کردن کتب مختلف بر گرد خود، جز ضرر برای داوطلبان چیزی در بر نداشته است. اگر قصد خواندن کتاب دیگری غیر از کتب موسسه داشتید، حتما از ادمین کانال، اجازه و مشورت بگیرید.

مزیت کتب ما در این است که توسط کسانی تدوین گشته اند که خود رتبه برتر کنکور بوده و چندین سال است که مولف و مدرس کنکور این رشته هستند و می دانند که از چه مباحثی سئوال مطرح خواهد شد و از آوردن مطالب اضافی در کتب خودداری کرده اند. در حالی که داوطلب کنکوری، خصوصا اگر دیپلمش از رشته دیگری باشد، نمی داند که چه کتبی و چه قسمتی از کتب را مطالعه کند و ممکن است یک کتاب را بخواند ولی فقط یک سئوال از اون کتاب مطرح شود.

بسته آموزشی که ما در اختیار شما قرار می دهیم شامل دو نوع کتاب است:

۱- کتب درسنامه به روز شده بر اساس کنکور سال آینده که دربرگیرنده همه مطالب درسی و نکات طلایی و منطبق با بودجه بندی و سرفصل های سئوالات کنکور است و در پایان هر فصل، تست هایی خودسنجی با پاسخنامه دارد

۲- سئوالات کنکور هنر از اولین دوره تا کنون

منابع گروه تألیفی دکتر رضایی، جزوات اساتیدی هستند که چندین سال سابقه مدرسی کنکور را دارند که آنها را به کتاب تبدیل کرده ایم تا تجربه دو دهه خود در کنکور هنر را به شما انتقال دهیم و راهی را که خود پیموده ایم به شما نشان دهیم. و همه داوطلبانی که فرصت حضور در کلاس را ندارند(بخاطر محدودیت و اتلاف وقت زمانی و مکانی برای شرکت در کلاس کنکور با قیمت گزاف) بتوانند با خواندن این منابع، رتبه تک رقمی کسب نمایند. ضمن اینکه اگر بخواهید در کلاس های ما شرکت نمایید نیز، از روی همین کتب به شما درس داده خواهد شد.

 

بسته های مکاتبه ای ما، فقط یکسری کتاب نیستند که به داوطلب داده شود و دیگر پاسخگوی داوطلب نباشیم. داوطلب در حین مطالعه اگر با هر سئوال یا مشکلی برخورد کرد می تواند از مشاور ما در تلگرام بپرسد و یا در صورت لزوم تماس بگیرد . مشاور به شما می گوید که چه زمانی نیاز است که به منابع مسلط شوید و چه رتبه ای برای هر دانشگاه باید کسب کنید و با خواندن کدام بخش از کتب، چه رتبه ای را می توانید کسب نمایید.

با خواندن منابع ما، نیازی به چندبار کنکور دادن و تجربه کسب کردن در کنکور را ندارید، با خواندن منابع ما، طعم شیرین قبولی در مرتبه اول را در کنکور ارشد تجربه نمایید.

تجربه سالهای گذشته ما نشان داده که هر داوطلبی که همراه و هماهنگ با موسسه پیش آمده است، رتبه تکرقمی کسب نموده است. وسواس و اعتماد نکردن به منابع موسسه و جمع کردن کتب مختلف بر گرد خود، جز ضرر برای داوطلبان چیزی در بر نداشته است. اگر قصد خواندن کتاب دیگری غیر از کتب موسسه داشتید، حتما از ادمین کانال، اجازه و مشورت بگیرید.

 ظرفیت پذیرش کنکور هنر در دانشگاههای دولتی را در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید

لیست رشته ها و دانشگاههای هنری با آزمون 

اما کنکور هنر در برخی رشته ها، که از اونها به نام رشته های نیمه متمرکز یاد می شود، دارای یک مرحله عملی هم هست که این آزمون برای همه رشته ها(به غیر از موسیقی نظامی، نوازندگی ساز جهانی و نوازندگی ساز ایرانی که ضریب ۶ دارد) ضریب ۴ دارد. در لینک زیر، اسم این رشته ها، اهمیت آزمون عملی، چگونگی برگزاری آزمون عملی هر رشته، مکان برگزاری آن و کلاَ هر اطلاعات لازمی برای کنکور عملی هنر آمده است. 


همانطور که رشته ها و دانشگاههای درجه یک هنری، از طریق کنکور، دانشجو می پذیرند، دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی و رشته های درجه سه به بعد، بدون کنکور، دانشجو می پذیرند. در لینک زیر می توانید لیست رشته ها و دانشگاههایی که بدون کنکور در رشته های مختلف هنری، دانشجو می پذیرند را مشاهده نمایید.

لیست رشته ها و دانشگاههای بدون کنکور هنر

دانشگاه آزاد نیز دارای رشته های زیادی در دانشگاههای مختلف سطح کشور است که در مقطع کارشناسی، بدون کنکور، دانشجو می پذیرد. شما می توانید در زمان اعلام دانشگاه آزاد ، که ما هم در کانال تلگرامی خود به نشانی honartest اطلاع خواهیم داد، به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنید و در این رشته ها ثبت نام کنید. پذیرش در دانشگاههای تهران سخت تر است ولی در شهرستانها، تقریباَ همگی قبول می شوید. 

برای اطلاع از اینکه چه دانشگاههایی چه رشته های هنریی پذیرش می کنند، به لینک زیر بروید

 

لیست رشته ها و دانشگاه های آزاد بدون کنکور رشته هنر

گروه تألیفی دکتر رضایی، هم برای مرحله اول(تستی) و هم برای مرحله عملی کنکور هنر، کلاسهای آمادگی کنکور برگزار می نماید. برنامه و مدرس کنکور تستی و عملی ما به شرح زیر است:


 

منابع کنکور هنر ، منابع کنکور سراسری هنر ، منابع کنکور سینما ، منابع کنکور بازدریگری ، منابع کنکور گرافیک ،

در تصویر زیر هم، اسم مدرسین کنکور عملی هنر در رشته های مختلف آمده است. 

دانلود فیلم آموزشی خلاقیت تصویری و تجسمی ، دانلود فیلم آموزشی کتاب درک عمومی هنر ، دانلود فیلم آموزشی ترسیم فنی ، دانلود فیلم آموزشی درس خواص مواد ، دانلود فیلم آموزشی درس خلاقیت نمایشی ، دانلود فیلم آموزشی خلاقیت تصویری و تجسمی ، 

آزمون آزمایشی کنکور هنر در ایران

آموزشگاه کنکور هنر به همراه مشاوره رایگان با رتبه1 کنکورهنر

انتشارات برتر برای منابع کنکور هنر نظام جدید

اینستاگرام مشاور کنکور هنر

بسته جامع کنکور هنر

بهترین آموزشگاه کنکور هنر در ایران

بهترین مشاور کنکور هنر در ایران

بهترین منابع خلاقیت تصویری و تجسمی برای کنکور هنر

بهترین منابع خلاقیت نمایشی برای کنکور هنر

بهترین منابع خواص مواد برای کنکور هنر

بهترین منابع درس ترسیم فنی کنکور هنر

بهترین منابع درس خلاقیت تصویری و تجسمی کنکور هنر

بهترین منابع درس خلاقیت موسیقی کنکور هنر

بهترین منابع درس خلاقیت نمایشی کنکور هنر

بهترین منابع درس خواص مواد کنکور هنر

بهترین منابع درس درک عمومی ریاضی و فیزیک کنکور هنر

بهترین منابع درک عمومی ریاضی و فیزیک برای کنکور هنر

بهترین منابع درک عمومی هنر برای کنکور هنر

بهترین منابع درک عمومی هنر کنکور هنر

بهترین منابع و کتاب های کمک درسی برای کنکور هنر

بهترین منابع کنکور هنر نظام جدید

بهترین منابع کنکور هنر ۱۴۰۱

بهترین منابع کنکور هنر ۱۴۰۱ برای ۱۰۰ زدن همه ی دروس

بهترین کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی برای کنکور سراسری هنر

بهترین کتاب خلاقیت نمایشی برای کنکور سراسری هنر

بهترین کتاب درک عمومی هنر برای کنکور سراسری هنر

بهترین کتاب کمک درسی کنکور هنر

بودجه بندی کنکور هنر ۱۴۰۱

ثبت نام بدون کنکور رشته سینما

ثبت نام کنکور هنر

خرید اینترنتی کتاب های جامع کنکور هنر

خرید کتابهای درسی هنر

خرید کتابهای کنکور هنر ۱۴۰۰- ۱۴۰۱

دانلود رایگان کتاب درک عمومی هنر pdf

دانلود فیلم آموزشی ترسیم فنی

دانلود فیلم آموزشی خلاقیت تصویری و تجسمی

دانلود فیلم آموزشی درس خلاقیت نمایشی

دانلود فیلم آموزشی درس خواص مواد

دانلود فیلم آموزشی کتاب درک عمومی هنر

دانلود فیلم درک عمومی هنر

دانلود پی دی اف کتاب درک عمومی هنر رضا عباسی

دانلود کتاب های کنکور هنر ۱۴۰۱

دانلود کتابهای کنکور هنر نظام جدید

دروس اختصاصی کنکور هنر

دروس کنکور هنر

دریافت لیست منابع کنکور سراسری هنر

رزرو جلسه مشاوره با رتبه1 کنکور سراسری هنر

رشته های دانشگاه هنر تهران

رشته های دانشگاه هنرهای زیبا تهران

رشته های دانشگاهی هنر

رشته های کنکور هنر

زمان برگزاری کنکور هنر ۱۴۰۱

سوالات کنکور هنر

سی دی آموزشی کنکور هنر

ضرایب دروس کنکور هنر

ظرفیت پذیرش کنکور هنر

فهرست منابع سوالات کنکور هنر

فهرست منابع عمومی کنکور هنر ۱۴۰۱ نظام جدید

فهرست کتب منابع کنکور هنر ۱۴۰۱

قیمت بهترین کتاب های تست کنکور هنر

محبوب‌ترین منابع کنکور بین هنری ها

مشاوره رایگان با رتبه ۱ کنکور هنر

معرفی بهترین منابع دروس تخصصی کنکور هنر

معرفی بهترین منابع دروس عمومی کنکور هنر

منابع درس درک عمومی هنر

منابع درسی کنکور ۱۴۰۱ هنر

منابع مطالعاتی کنکور سراسری هنر

منابع کمک درسی کنکور سراسری هنر

منابع کنکور آهنگسازی

منابع کنکور ادبیات نمایشی

منابع کنکور بازیگری

منابع کنکور تلویزیون و هنرهای دیجیتالی

منابع کنکور سراسری هنر

منابع کنکور سراسری هنر ۱۴۰۱ سازمان سنجش

منابع کنکور سینما

منابع کنکور شهرسازی

منابع کنکور صنایع دستی

منابع کنکور طراحی صحنه

منابع کنکور طراحی صنعتی

منابع کنکور طراحی لباس

منابع کنکور طراحی پارچه

منابع کنکور مجسمه سازی

منابع کنکور مرمت بناهای تاریخی

منابع کنکور نقاشی

منابع کنکور نمایش عروسکی

منابع کنکور نوازندگی موسیقی ایرانی

منابع کنکور نوازندگی موسیقی جهانی

منابع کنکور هنر

منابع کنکور هنر 1401

منابع کنکور هنر را از کجا تهیه کنیم؟

منابع کنکور هنر سازمان سنجش ۱۴۰۱

منابع کنکور هنر نظام جدید

منابع کنکور کارگردانی تلویزیون

منابع کنکور گرافیک

ویدئوی آموزشی کنکور هنر

پخش کتاب هنری در تهران

کانال تلگرامی و گروه تلگرامی کنکور هنر

کتاب درک عمومی هنر

کتابهای کنکور هنر معرفی شده توسط سازمان سنجش ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰

نظرات (۹۳۳)

۰۹ ارديبهشت ۰۰ ، ۱۰:۳۱ مشاور کنکور هنر

🔴تست تکراری... مگه داریم؟!

✅درک عمومی هنر
تستی که عیناً تکرار بشه تو این درس نداریم؛ ولی گاهی (البته خیلی به ندرت)، تستی رو می‌بینیم که محتواش قبلاً در یک تست دیگه تکرار شده
‌به عنوان مثال:
🔸استفاده از کاردک برای رنگ‌گذاری در نقاشی را برای اولین بار، هنرمند شاخص کدام مکتب به کار گرفت؟  (سراسری 96)
1) فوویسم  
2) رئالیسم
3) امپرسیونیسم
4) آبستره اکسپرسیونیسم
🔸در نقاشی، کدام هنرمند استفاده از کاردک را رواج داد و تکه رنگ‌های بزرگ را روی بوم نقاشی گذاشت؟  (سراسری 91)
1) گوستاو کوربه
2) فرانس هال
3) تئودور ژریکو
4) اوژن دلاکروا

✅ خلاقیت تصویری / خلاقیت نمایشی /خواص مواد
تو این درس‌ها تست تکراری دیده نشده تا حالا !

✅ ریاضی فیزیک  /  ترسیم فنی
تنها درس‌هایی هستن که بودجه‌بندی و روال تقریباً ثابتی دارند؛ اینجا هم البته تست یا  در واقع مسأله عیناً تکراری نداریم؛ ولی شکل و قیافه بیشترشون تکراریه؛ در حدی فقط عددها تغییر کرده!
بنابراین با یاد گرفتن راه حل این مسائل، تعداد قابل توجهی از تست‌ها رو میتونید جواب بدید و نمره وبی کسب کنید

✅ خلاقیت موسیقی 
قسمت تئوری موسیقی تقریباً مثل ریاضی میمونه؛ یعنی مسائلی رو باید حل کنید که نمونش تقریباً هر سال تو کنکور مطرح میشه؛   از مباحث فواصل، گام‌ها، آکورها و...
بنابراین اینجا هم کافیه راه حل تست‌ها رو یاد بگیرید تا نمونه‌های مشابه رو به راحتی بتونید حل کنید

اما مباحث حفظی مثل تاریخ موسیقی، سازشناسی، فرم‌ها و اصطلاحات و....؛ تنها مبحثی در کنکور هنر هست که تست‌های عیناً تکراری توش پیدا میشه!!
البته اونم به ندرت اتفاق میفته؛ یعنی اینطوری نیست که هر سال همچین چیزی داشته باشیم

✅ نتیجه :
مطالعه تست‌محور در درس‌های حفظی مثل درک عمومی هنر، خلاقیت نمایشی و... کار درستی نیست؛ شما باید درسنامه رو مسلط باشید تا بتونید به هر تستی پاسخ بدید.
ولی توی دروس تمرینی مثل ریاضی، فیزیک، ترسیم فنی و تئوری موسیقی؛ حتماً باید تست‌ها و مسائل زیادی حل کنید تا به روش حل مسائل کاملاً مسلط بشید.

۲۷ بهمن ۹۹ ، ۱۴:۰۸ مریم درویش

من با اطمینان به منابع دکتر رضایی با خیال راحت در جلسه کنکور هنر حاضر میشم

با برنامه ریزی خوب حتما به نتیجه خواهیم رسید در کنکور هنر

بیشتر سئوالات کنکور هنر از منابع هنرستان خواهد آمد و کتاب درک عمومی هنر رضا عباسی از کتابهای هنرستان است و بهترین کتاب است

۲۷ بهمن ۹۹ ، ۱۲:۲۶ سهراب یوسفی

مسیر موفقیت هنر از کنکور و منابع اقای رضای میگذرد فرصت رو ازدست نده چند ماه دیگ بیشتر نیس بخون فقط

منابع آقای رضایی رو چندبار بخونید بهترازاینه ک چندمنبع رو بخوانید برای کنکور

از لحاظ ی لحظه زمان خود استفاده کنید و منابع آقای رضایی رو چندباربخونید

من با روزی چهار ساعت مطالعه مطمئن هستم که می توانم در کنکور هنر رتبه زیر ۲۰۰ کسب کنم و همین رتبه برام کافی هست و چون منطقه سه هستم قبول می شوم 

بازیگری فقط با تمرین و مطالعه ممکنه و کمی پرروگری

و بعد از پیاده سازی به روش درختی سئوالات کنکور را نگاه می کنم ببینم از کدام قسمتها بیشتر آمده و آنها را بیشتر می خوانم 

نظرتون در مورد رشته بازیگری تهران غرب چیه؟

من روش مطالعه خاصی دارم و تمام اتاقم را با کاغذ پوشاندم و همه درسهایی که می خوانم را رویشان به صورت درختی می کشم 

واقعا بعضی کتب اینقدر اسم دارن که آدم بعضی وقتا ازشون خسته میشه

برنامه من این است که این چهار تا درسی که می خواهم بخوانم را بالای هشتاد بزنم و با زدن هشتاد درصد به نظرتان رتبه ام چند می شود؟ من ساکن منطقه سه در استان کرمانشاه هستم 

من که حال و حوصله کنکور ندارم می خام بدون کنکور برم بازیگری بخونم 

در بخش عملی هم از ماه آینده می خواهم با یکی از اساتید مطرح در زمینه کنکور عملی هنر به شکل خصوصی شروع کنم 

هر چه در پی آنی، آنی

من می خواهم فقط چهار تا درس را پاسخ بدهم درک خلاقیت تصویری دینی فارسی 

البته ممکنه بعضی از این بازیگرها هم بدن بیرون براشون ترجمه کنند به اسم خودشون بزنن

من مدنظرم رشته بازیگری هستش. دانشگاهش فرقی نمی کنه

من در بخش عملی کنکور هنر قوی هستم آیا در کنکور نمره خوبی نیاورم می توانم امیدوار باشم که در عملی جبران کنم 

الان کتابی دیدم به عنوان اندی وارهول سلطان پاپ 

که خانم سحر دولتشاهی ترجمه کرده

فهمیدم که این بازیگرها، الکی الکی بازیگر نشدن، سوادشو هم دارن

واقعا هنر خیلی محشره 

در کنکور هنر می شود در چند درس هیچ سئوالی را جواب نداد؟

سلام. میشه خواهشا در ارتباط با بازار کار رشته های هنری توضیحی ارائه دهید؟

دروس عمومی ما با دروس عمومی رشته تجربی یکی هست؟

من هنرستان بوده ام باید همه کتب را بخوانم یا فقط تعداد کمی از این کتابها را؟

سلام من میخواهم گرافیک قبول بشم باید کدوم کتابها را بخوانم؟

به نظرم مهم ترین مساله برای رتبه شدن قبل از مطالعه بالا و سخت کوشی تهیه منابع اصلی و دقیق مربوط به رشته است،رعایت این مساله موفقیت دانشجو رو در قبولی تضمین میکنه،باید هدفمند درس بخونیم.

به امید موفقیت همه بچه های هنر

۲۷ بهمن ۹۹ ، ۰۲:۲۴ آناهیتا بنی طالبی

کاش دوباره انگیزمو واسه ادامه تحصیل به دست میاوردم. خیلی حیف این موقعیتها

 

بخونید برای بار اول قبول شدن با این بسته اموزشی و کتابا میشه بهترین رتبه رو اورد

با توکل بر خدا و منابع دکتر رضایی حتما موفق میشیم ‌

هر کسی ممکنه میانه راه خسته بشه اما نباید جا بزنه فقط باید یکم به خودمون استراحت بدیم و دوباره با تمرکز بیشتر شروع کنیم .

سلام برای اولین بار میخواهم کنکور هنر بدم امیدوارم جز قبولی ها باشم

لازم به ذکر است کنکور تنها راه موفقیت نمی باشد اما یکی از راه های موفقیت است و برای رسیدن به هدف تلاش کافی نیست و باید جنگید هر چند سخت...

به امید موفقیت همه داوطلبان کنکور هنر... 

۲۵ بهمن ۹۹ ، ۲۲:۵۶ حسین نوابی

سلام و عرض خسته نباشید به دست اندرکاران انتشارات دکتر رضایی 

پیش به سوی کنکور ۱۴۰۰ یاعلی

یکی از کتابهاتو رسیددستم عالی بود ممنون امیدوارم کنکور قبول شم باهش

سلام دوستان وهنر جویان عزیز امیدوارم که شما هم کنکور خوبی رو پشت سر هم بزارین و منابع خوبی رو خریداری کنید 

سلام دوستان امیدوارم که موفق باشین  هنر خیلی زیباست  کنکور هنر هم شاید یه خورده سخت باشه ولی جذابه پس دعا میکنم همگی سرسختانه بجنگیم برای آرزوهامون 

 

❌❌❌تنبلی دزد آزوهاست،❌❌❌ پس تنبلی ممنوع

 

 

 

 

سلام دوستان من هم چند وقتی هست که دنبال منابع ارشد هنر می گشتم که با کانال خوب شما آشنا شدم  امیدوارم که ما هم جزقبول شدگان کنکور باشیم🥰🥰🥰🥰

هنر تمام عشق من هست  خیلی خوشحال هستم که دلیل ادامه تحصیلی من علاقه وعشق هست

کنکور هنر واقعا کتاباش سطع سوادو بالا میبره

سبک و نگارش منابع جذابه

۲۵ بهمن ۹۹ ، ۱۹:۰۵ فاطمه لطیفی

با سلام خدمت دوستان عزیزم کنکور هنر خیلی وقته که آرزوی من هست امیدوارم که شما به آرزوتون برسین ومنم سال دیگه قبول شم با وجود اینکه امسال شرکت نکردم ولی همچنان پیگیر کنکور هنر هستم 

۲۵ بهمن ۹۹ ، ۱۶:۳۴ فاطمه حیدری

بسیار خوشحالم که شماروپیداکردم وتومسیراهدافم شماشبیه یه معجزه ازطرف خدا هستین برای من وتمام دوست داران هنر.🌷🌷

کتاب درک عمومی هنر انتشارات هنگام هنر یکی ار کاملترین کتاب ها در این مورده

۱۹ بهمن ۹۹ ، ۰۲:۰۰ حسین قربانی

موضوعات رو طوطی وار حفظ نکید مابین قسمت های مختلف ارتباط برقرار کنید از شیوه مقایسه ای حتما استفاده کنید تا این همه گسترده گی و پراکندگی موضاعات رو دسته بندی کنید و فراموشی رو به حد اقل برسونید 

۱۸ بهمن ۹۹ ، ۲۳:۳۵ حسین قربانی

گنجینه تصویری ذهنتون رو در درس های خلاقیت تصویری و نمایشی  با دیدن اثار تصویری هنرمندان شاخص هر سبک و فیلم های شاخص هر مکتب تقویت کنید شاید دیدن یک تصویر برتر از چندین ساعت مطالعه بهتر  باشه

۱۸ بهمن ۹۹ ، ۲۳:۲۹ حسین قربانی

درس خلاقیت موسیقی < درسی مهم و با کمی تئوری دانستن میشه ج داد 

ساده ازش نگذرید 

اگه بتونین چند ماه به خودتون سختی بدین تا مدت ها مزد اون چند ماه رو میگرین. واسه اونایی که تا الان شروع نکردن هنوز دیر نشده

۱۸ بهمن ۹۹ ، ۱۸:۰۲ حسین قربانی

همیشه رو درس هایی تمرکز کنید که بقیه توش ضعیف ترن ا- زبان 2- عربی 

۱۸ بهمن ۹۹ ، ۱۱:۳۶ سهراب یوسفی

کنکور هنرتو غورت بده با منابع عالی اقای رضایی صددرصد قبول میشی

۱۸ بهمن ۹۹ ، ۱۱:۱۹ محمدرضا فیروزی

پکیج های این سایت رو تهیه کنید روزی چند ساعت مطالعه مفید داشته باشین در نهایت توکل به خدا کنید و برید سر جلسه حتما موفق میشید

۱۸ بهمن ۹۹ ، ۰۹:۵۹ امیر علی فرجامی

نمیدانم کنکور هنر چجوریه ولی میخوام ان شالله خدا بخواهد سال اینده شرکت کنم حتما از پکیج های دکتر رضایی استفاده خواهم کرد

حتما همراه خوندن منابع کنکور هنر، تست هم بزنید

چون نگاه رو تیز و نکته بین میکنه...

۱۷ بهمن ۹۹ ، ۱۴:۳۵ فرهاد ملوندی

با سلام و احترام

به نظر بنده اگر تیم خوبه جناب آقای دکتر رضایی سوالات تستی دسته بندی شده برای شرکت‌کنندگان کنکور هنر در کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا به صورت منظم و دسته بندی شده روزانه مثلا 10 سوال از هر درس رو در تلگرام قرار بدهند که افراد عضو کانال سنجش از اطلاعات و مطالعات خودشان داشته باشند بسیار خوب و عالی میشه

۱۷ بهمن ۹۹ ، ۱۰:۰۸ فرهاد ملوندی

با سلام و احترام 

به نظرم بهترین رمز موفقیت در آزمون کنکور هنر علاوه بر پشتکار و اراده ، برنامه ریزی درست و مشورت گرفتن از افراد متخصص و استفاده از منابع علمی مناسب است و ربطی به سن و سال و مطالعه زیاد نداره مهم کیفیت مطالعات و منابع هست.

۱۷ بهمن ۹۹ ، ۰۰:۴۸ فرهاد ملوندی

با سلام و احترام بنده پیشنهاد می کنم که جناب آقای دکتر رضایی عزیز و تیم خوبشون برای بهتر شدن سطح کیفی فعالیت ها برنامه‌ریزی بفرمایند و ماهی ۱ مرتبه به صورت ویدیو کنفرانس یا از طریق اسکایپ با شرکت کنندگان دوره های مختلف کنکور هنر ارتباط تصویری داشته باشند و راهنمایی های لازم را به دوستان داشته باشند

کیفیت و جامع بودن کارهاتون عالیه

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۲۲:۱۷ فرهاد ملوندی

با سلام و احترام

به نظر بنده اگر شما در کانال برنامه‌ریزی بفرمایید که دوستانی که عضو کانال هستند و از بسته های آموزشی جناب آقای دکتر رضایی و تیم خوبی از آن استفاده می کنند بخواهید که شیوه های مطالعاتی خودشون روبرای شما ارسال کنند و شما پس از بررسی بهترین شیوه ها رو هم مورد تشویق قرار بدید و هم در اختیار دوستان اعضا و کانال قرار بدید که اونها هم بتونن از این شیوه‌ها استفاده کنند و حتی می تونید از دوستان که بسته های آموزشی را مطالعه می کنند بهترین خلاصه نویسی ها و دست نوشته های دوستان را جمع آوری کنید و در اختیار بقیه دوستان قرار بدید

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۲۰:۵۰ فرهاد ملوندی

با سلام و احترام

صصبه نظرم اگر تیم خوبه جناب آقای دکتر رضایی از موفقیت های شرکت کننده های سال قبل که از گروه و افراد شرکت کننده در کانال دکتر رضایی بودند و از بسته های آموزشی آنها استفاده کردند پیشنهاد می کنم گزارش و مستند تصویری از این دوستان تهیه بشه و در اختیار افراد و شرکت کننده های جدید قرار بگیره تا هم باعث روشنگری بهتر و هم آشنایی افراد با نحوه استفاده این دوستان از بسته های آموزشی و برنامه ریزی های شما بشود

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۱۳:۲۷ فرهاد ملوندی

 با سلام و احترام

پیشنهاد می کنم که اگر صلاح می دونید تیم مشاوره تلفنی خودتون رو هم فعال کنید که کسانی که عضو کانال و گروه شما هستند و از بسته های آموزشی شما استفاده می کنند هم در خصوص مسائل آموزشی هم در خصوص مسائل روحی و روانی شرکت کننده ها بتونن مشاوره مناسب و لازم را به دوستان ارائه کند  با توجه به فشردگی درسها و بار روانی که کنکور مخصوصاً برای دوره ارشد و دکترا داره فکر می کنم در این خصوص تمهیداتی بشه میتونه کمک شایانی به دانش آموخته ها و شرکت کنندگان کنکور هنر بکنه و با برنامه‌ریزی خوب شما و بسته آموزشی مناسب و مفید شما موفقیت بهتر و بیشتری را کسب کنند

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۱۲:۱۲ فرهاد ملوندی

 با سلام و احترام

به نظر بنده اگر در آستانه برگزاری کنکور هنر ۱ دوره فشرده یک هفته ای برای دوره ارشد و دکترا گذاشته شود فکر می کنم بسیار مناسب و مثمر ثمر باشه با سلام ۱۰ الی ۱۵ روز قبل از کنکور برای هر رشته یه دوره یه هفته ای با حضور اساتید برجسته مجموعه برگزار شود جهت رفع اشکالات و جمع بندی نهایی مطالعات انجام شده و برای هر درس تخصصی یک روز در نظر گرفته شود و مجموع  ۴ الی ۵ روز برای هر دوره زمان در نظر گرفته شود فکر می کنم تاثیر زیادی در روند بازدهی کار داشته باشه 

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۱۱:۴۲ فرهاد ملوندی

 با سلام و احترام

به نظر بنده برای بالا بردن سطح کیفی کار تیم خوب جناب آقای دکتر رضایی اگر برنامه‌ریزی کنند و برای افرادی که عضو گروه و کانال شان هستند و از بسته های آموزشی او برنامه‌ریزی‌های گروه استفاده می‌کنند یک تیم پشتیبان در نظر گرفته بشه که دوستان در حین  استفاده از بسته های آموزشی به صورت تلفنی پاسخگوی مشکلات و مسائل آموزشی دوستان باشند

برای کتابهای کنکور هنر، کتاب تمرین هم دارید؟

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۰۱:۰۵ آناهیتا بنی طالبی

مطالب آموزشیتون خیلی جالب و انگیزشی است

۱۶ بهمن ۹۹ ، ۰۰:۲۳ فرهاد ملوندی

 با سلام و احترام به نظر بنده اگر در درسنامه هایی که برای ارشد و دکترا و تهیه و تدوین شده در پایان هر فصل تعدادی سوال تستی درج بشه و آزمون  آزمایشی گذاشته بشه به نظرم تاثیر زیادی در یادگیری خواهد داشت چون مطالب بسیار زیاد و فرار هست

سلام بجای اینکه چندین منابع بخوانید منابع دکتر رضایی رو چندین بار بخوانید...

۱۵ بهمن ۹۹ ، ۲۲:۲۲ فرهاد ملوندی

 با سلام و احترام با تشکر از تیم خوب دکتر رضایی به نظر بنده کسانی که برای کنکور هنر شرکت کردند تیم مشاوره دکتر رضایی مشورت کنند چون برنامه ریزی و بسته های آموزشی که دوستان آماده کردن فوق العاده است

زندگی زیباست اما شکل ندارد. کار هــنر شکل دادن به زندگی است

 

مننون بابت اطلاع رسانی خوب

داشتن منابع معتبر و قوی 

۱۵ دی ۹۹ ، ۲۲:۴۲ فاطمه شرافتی

داشتن منابع خوب  یعنی اطمینان خاطر برای قبول شدن در رشته دلخاه .البته بعلاوه تلاش

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۳:۵۰ نگار حاتمی

فک کنم به عنوان آخرین پیام😅همگی موفق باشین😍 هر اتفاقی که افتاد ایشالا بهترین براتون رقم بخوره

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۳:۲۷ نگار حاتمی

وقتی کنکور کارشناسی ریاضی دادم به اصرار خودم کنکور هنر هم دادم و با اینکه مطالعه نداشتم رتبه زیر 500 کسب کردم اما به خاطر حرف های بقیه و اجبار خانواده مهندسی خواندم💔 امسال کنکور ارشد هنر خواهم داد و به هیچ کس اجازه دخالت نمیدهم ، و مطمعنم اگر لایقش باشم دوباره بدستش می‌آورم

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۳:۲۱ سهراب یوسفی

کنکور ارشد هنر یعنی عشق و موفقیت و منابع خوب

چه کتاب تستی رو پیشنهاد می کنید که تست سالهای قبل رو در بر برگیره با پاسخ کامل؟ قیمت هم مناسب باشه البته 

کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی دکتر صدقیان تا چه حد پوشش میده مطالب رو؟

خلاقیت نمایشی چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟

برای موفقیت در کنکور هنر علاوه بر زمان گذاشتن وتمرکز و انگیزه وهدف... به منابع خوب هم نیاز دارین...

برای بدست آوردنش تلاش کنید

من تجربی رو ول کردم به امید بازیگری 

از امروز تا روز کنکور، برای کسی که یکماهه شروع کرده، روزی چند ساعت مطالعه پیشنهاد می کنید؟

یه مشاوری گفته بود، کنکور اینقدر مهمه که حتی رنگ چشمان بچه تون رو هم مشخص میکنه

 

 

کنکور هنر راهی است برای رسیدن به عشق

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۱:۲۳ مشاور کنکور هنر

بله قربانی، کتاب درک عمومی هنر رضا عباسی، محشره

همه برای کنکور هنر، برای درس درک عمومی هنر، میگن کتاب درک عمومی هنر رضا عباسی رو بخونین 

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۱:۱۶ نگار حاتمی

من مهندسی خوندم وقتی به فکر کنکور هنر افتادم به دنبال منابع گشتم ولی غیر از کتابهای هنگام هنر کتاب مناسب دیگری پیدا نکردم ، چون معمولا موسسه ها دنبال پول هستند نه راهنمایی و کنکور هنر گزینه مناسبی نیست ، ممنونم از این موسسه که راهنماهستند

میشه یک درس رو در کنکور هنر فاکتور بگیریم؟

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۱:۱۳ مشاور کنکور هنر

در کنکور هنر ادبیات و دینی رو در بخش عمومی بیشتر بخونین

برای درس خلاقیت موسیقی کدوم مباحث را بیشتر بخوانیم یا اصلا کدوم مباحث را بخوانیم که بتونیم چهل درصد بزنیم؟ چون نت خوانی بلد نیستم؟

در کنکور هنر ریاضی و زبان نزنیم قبول میشیم؟

۱۵ دی ۹۹ ، ۱۱:۰۴ مشاور کنکور هنر

در زمان باقیمانده، فقط کتب جمع بندی بخونین

خیلی مسخره است که برای آزمون عملی طراحی لباس و ازمون عملی نقاشی، یک امتحان مشترک بگیرن 

آیا رشته های صنایع دستی هم آزمون عملی دارند؟

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۹:۵۱ نگار حاتمی

من دومین سال است که میخواهم کنکور هنر بدهم و تجربه هایی نیزکسب کردم در کنکور قبلی ،مثلا تاریخ هنر ایران اهمیت بیشتری دارد، تاریخ هنر جهان از رنسانس به بعد مهم تر است 

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۱:۲۵ محمد علی

جناب دکتر رضایی  از طرف خودم بابت همه زحمت هایی که برای جوونای که کنکور ارشد هنر یا دکتری دارن میکشید تشکر میکنم قطعا مطمئنم که جنابعالی فرد هنردوستی هستید امید به اینکه همیشه پایدار و موفق باشید

از خدا می خوام همه ی ما در مسیری قرار بگیریم که اون رو دوست داشته باشیم و برای همه ی شما عزیزان آرزوی موفقیت در کنکور هنر و رتبه های عالی دارم. پیش به سوی کنکور هنر

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۱:۱۹ محمد علی

قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه نیاز به تلاش و پشتکار داره و این تلاش و پشتکار نیاز به منابع درجه داره که مثل بنزینه براشون و یه مشاوره خوب که مثه یه مسیر یابه برای گم نکردن مقصد و یه مسابقه دوستانه مثل آزمونهای آزمایشی و تمامی اینا رو میتونیم از موسسه دکتر رضایی دریافت کنیم اونم بهترینشو

کنکور هنر برای علاقه مندان به رشته های هنر مهمه چون مسیر و راه را برای ما روشن تر میکنه و باعث میشه با دانش بیشتر و آکادمیک پا در عرصه هنر بذاریم

واقعاً از ته قلبم می خوام هممون به رشته های مورد علاقمون تو دانشگاه خوب برسیم و قطعاً این دست خود ماست. از ته دل برای همتون آرزوی رتبه ی خوب دارم

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۱:۰۶ محمد علی

خدا به دکتر رضایی و تیم قوی ایشون خیر بده که آنقدر کار کنکوری های هنر رو آسون کردن با مشاوره های خوب و منابع دقیقشون🙏

شرایط مطالعه رو برای خودتون فراهم کنید تا بتونید در آرامش و با خیال راحت خودتون رو برای کنکور هنر آماده کنید. آرامش ذهنی خیلی مهمه

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۱:۰۱ محمد علی

دلم میخواست وضع مالیم خوب بود به هرکس که نمی‌تونست این بسته های با ارزش و کامل موسسه دکتر رضایی رو بخره یدونه هدیه بدم تا کنکور ارشد هنر واسش راحت و باحال شه

باید نگرانی ها و ترس هامون رو کنار بذاریم و با اعتماد به خودمون و دانشمون در کنکور حاضر برسیم اونموقع به موفقیت نزدیک و نزدیکتر می شیم

قطعا خانومی که رتبه یک شده قبلش اصلا فکر نمیکرده همچین رتبه ای بتونه بیاره مثل من و شما ولی فرق ما با ایشون داشتن منابع انتشارات هنگام هنر و کمک موسسه دکتر رضایی پس بدون تردید شروع کنید

راه کنکور هنر آسون و راحت خواهد بود اگر به منابع کامل اعتماد کنید و بر توانایی های خودتون تکیه کنید.

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۵۲ محمد علی

درست تر نیست که منابع رو از موسسه ای بگیریم که توی زمینه خودش با تجربه و حرفه ایه پس توی زمینه هنر موسسه دکتر رضایی حرف ندارن بی تحقیق حرف نمی‌زنم هیچوقتتتتتتتت تمام

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۳۹ مریم درویش

دوستان عزیز برای همتون آرزوی موفقیت در کنکور امسال رو داریم به امید اینکه همگی از نتیجه راضی باشیم... قبولی با رتبه خوب در کنکور هنر حتماً شدنیه.. موفق باشید

دوستان کنکوری اگه واقعا برای خریدن منابع کنکور ارشد هنر دودل هستین و نمیدونین چه کتابایی بخرید فقط و فقط انتخابتون منابع انتشارات هنگام هنر و موسسه دکتر رضایی باشه چون توی کارشون متخصص و حرفه‌ای شدن و حسابشون و پس دادن پس شک و بزارید کنننننننننار

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۲۶ محمد علی

از صمیم قلب امیدوارم که به کمک منابع و آزمون ها و کلاسای دکتر رضایی تمام هنردوستان در رشته ای توش استعداد دارن و علاقه بتونن قبول شن کنکور ارشد هنر براشون شیرین شه

کسایی که فکر میکنن واسه رشته هنر نیاز به کلاس کنکور و خرید منابع کنکوری و تست زدن ندارن قطعا رتبه خوبو باید فراموش کنن مگه میشه بدون انتشارات هنگام هنر و موسسه دکتر رضایی رتبه خوب آورد

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۱۹ محمدجواد فلاح پور

سلام.دوستان عزیزم

برای تک تکتون آرزو می کنم که روز ششم و هفتم خرداد1400 جاودانه بشه و شروعی بشه برای موفقیت های بزرگتر 

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۱۶ محمد علی

بعد از قبولی تو کنکور ارشد به کمک منابع دکتر رضایی محترم اولین انتخاب برای دکتری هم برام همین موسسه است چون درجه شون یکه 

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۱۶ مریم درویش

برای رسیدن به رویاها باید جنگید.... امیدوارم این راه با همه ی سختی هاش برسه به رتبه های خوب و برتر البته به کمک منابع و مشاوره و برنامه ریزی خوب و دقیق

به نظر من مطالعه منابع کنکور انتشارات هنگام هنر نه فقط برای کنکوری های ارشد هنر بلکه برای همه ی هنرجوها و هنردوستها و هنرمندها خیلی واجبه چون فوق العاده مطالب مهم و کلیدی رو داخلش داره که باید خیلی هزینه و وقت صرف پیدا کردن و خوندنش کنین 

۱۵ دی ۹۹ ، ۰۰:۰۹ محمد علی

توی این شرایط مالی تهیه منابع کنکور هنر دکتر رضایی خوش حال کننده ترین اتفاقه برام 🤲

کنکور هنر اولین قدم در راه موفقیته پس باید این قدم رو مطمئن و محکم برداریم 

موفقیت در کنکور هنر = تعداد دفعات مرور منابع کنکور هنر انتشارات هنگام هنر دکتر رضایی

شیرینی و لذت موفقیت در کنکور هنر رو به خودمون هدیه بدیم... رتبه خوب اصلا دور و بعید نیست

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۳:۴۷ مریم درویش

چی از این بهتر که تو رشته مورد علاقمون با یه رتبه عالی تو یه دانشگاه خوب درس بخونیم. پس همه ی توانمون رو بذاریم و از منابع خوووب کمک بگیریم که به اهدافمون برسیم

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۳:۴۴ محمد علی

چندتا از دوستام که از کلاسهای کنکور هنر موسسه دکتر رضایی استفاده کرده بودن واقعا رتبه هاشون باورنکردنی شده بود این یعنی کار این تیم بیسته

جزوه برداری از مطالب مطالعه شده هم راه بسیار خوبی برای مرور و تثبیتهست...

سعی کنید در کنار خواندن دروس و مطالعه حتما مهارت های تست زدن رو هم تمرین کنید که در جلسه کنکور خیلی بهتون کمک میکنه

دوستان با مطالعه دقیق و منظم همگی به هدفمون که موفقیت در کنکور هنره حتماً می رسیم

خداییش کامل ترین مجموعه کتابای مورد نیاز برای همه رشته های کنکور هنر رو انتشارات هنگام هنر داره بدون تعارف

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۳:۲۵ محمد علی

این خیلی خوبه که همه کتابهای مورد نیازمونو واسه کنکور هنر میتونیم یه جا و با اطمینان از مطالبش از موسسه دکتر رضایی خریداری کنیم عالیههههههههه

کاش همه بتونن برای قبولی توی کنکور ارشد هنر منابع موسسه دکتر رضایی رو تهییه کنن اینتوری از خریدن کلی کتاب خیلی گرون معاف میشن 👌

تا موفقیت در کنکور هنر کمی مانده، بر دانش و مطالعه خود تکیه کنید به همراه منابع دقیق کنکور. به امبد رتبه خوب

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۳:۱۸ محمد علی

دکتر رضایی منابع پرحجم و غیر قابل مرور و حفظ کردن رو توی چند کتاب خلاصه برداری کردن که کارو خیلی راحت می‌کنه واقعا دمتون گرم

بهترین منابع رو که داشته باشی فقط و فقط پشتکار و مشاوره عالی موسسه دکتر رضایی نیازه

یک ساعت با تمرکز خوندن بهتر از چندین ساعت خوندن با حواس پرته...

 

 

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۲:۲۳ مریم درویش

مشاوره درست و استفاده از منابع درست در کنکور هنر نقش مهمی داره. حتماً از رتبه های برتر مشاوره بگیرید

برای رتبه خوب در کنکور هنر و دانشگاه خوب و رشته ی مورد علاقم همه ی انرژیمو میذارم و مطمئنم می تونم...

مطمعنا با استفاده از این منابع کامل میشه توی دانشگاه مورد علاقه تون ثبت نام کنید واقعا کارتون حرف نداره مسئولین موسسه دکتر رضایی 

برای شروع دوباره هیچوقت دیر نیست، عقب نکشید و با انرژی مثبت در جلسه کنکور هنر حاضر بشید

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۱:۲۷ مریم درویش

برای کنکور هنر قدم به قدم پیش برید، محکم و هدفمند... 

با کلی پرس و جو از رتبه های برتر و اساتید دانشگاه به این نتیجه رسیدم که بهترین منابع آزمون ارشد هنر رو موسسه دکتر رضایی داره واقعا کارشون عالیه

داشتن منابع خوب

برنامه ریزی مناسب

تمرین تست وآزمون آزمایشی 

پشتکار و تلاش

داشتن انگیزه و امید

و....

برای موفقیت در کنکور هنر لازمه...

با بررسی دقیق، منابع خوب و مطمئن رو پیدا کنید و شروع کنید به خوندن به امید موفقیت در کنکور هنر

 

کنکور هنر مثل یه مانع ی بلنده، توی مسابقه ی دو با مانع

 

باید با تمرین وممارست خودمون رو برای پشت سر گذاشتن این مانع آماده کنیم

ادامه ی مسیر بستگی به موفقیت توی این مرحله  داره...

خودمون رو برای یه پرش بلند آماده کنیم 

سعی کنید در برنامه ریزی تون برای کنکور هنر حتما تمرین زمان گیری برای سنجش سرعت تون در پاسخ دهی به سؤالات داشته باشید

همراه مطالعه مطالب ،تست هم بزنید

که با شکل آزمون هنر آشنا بشین

۱۴ دی ۹۹ ، ۲۰:۲۴ مریم درویش

با آرامش و ایمان به خود در جلسه کنکور هنر حاضر میشیم و برای آینده ی خوب تلاش می کنیم بهترین نتیجه رو بگیریم

با تجربه ای که از کنکور قبلی هنر دارم این بار رفتم سراغ منابع خووب و ایمان دارم که این بار حتما موفق میشم

مصمم باشید، به هدفتون فکر کنید و براش برنامه ریزی دقیق داشته باشید قطعاً کنکور هنر رو به خوبی می دید

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۹:۳۲ محمدجواد فلاح پور

تمرین و تکرار مادر مهارت هاست میشود با استمرار این دو به موفقیت های بسیاری دست یافت پس تلاش می کنیم و برای رسیدن به هدفمون پاپس نمی کشیم

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۹:۱۹ مریم درویش

در شرایط سختی که در آن هستیم فقط امید می تونه بهمون کمک کنه. برای قبولی در کنکور هنر هم باید امیدوار باشیم و تمام سعی خودمونو بکنیم حتماً که موفق میشیم

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۹:۰۴ نگار حاتمی

کنکور هنر یعنی رقابت بین عشاق

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۹:۰۱ محمدجواد فلاح پور

سلام

دوستان نکته ای که دررابطه با این آزمون هست فکر کردن سر جلسه هست. در رشته سینما درس مبانی نظری سینما حالت مفهومی پیدا کرده و سر جلسه امتحان تحلیل کردن خیلی مهمه

با همه ی توانم امسال خودمو برای کنکور ارشد هنر آماده می کنم و مطمئنم با اینهمه عشق به هنر حتماً  موفق خواهم بود...

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۸:۲۸ سهراب یوسفی

کنکور یعنی عشق و کنکور ارشد هنر یعنی دیوانه عشق بودن.با منابع خوبخوب رتبه تک رقمی میشیم

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۸:۲۳ مریم درویش

هدف گذاری در برنامه ریزی کنکور هنر خیلی نقش مهمی رو ایفا میکنه. باید با دقت هدف گذاری کنیم برای مطالعه و بعد متناسب با آن هدف تلاش کنیم و طبق برنامه پیش بریم... به امید رتبه خوب در کنکور هنر

خوبی رشته هنر اینه که با زندگی پیوند خورده...

تاریخ هنر یعنی تاریخ جهان...

تاریخ از اونجا شروع میشه که انسان هنر روایت گری رو بدست آورد...

 

روایت زندگی تون رو با هنر پیوند بزنید با موفقیت در کنکور هنر

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۷:۴۳ محمدجواد فلاح پور

من سعی دارم در فیلم هایم ، دروغ را به حداقل برسانم

عباس کیارستمی

هر درس وسر فصلی که بیشترین ضریب رو در رشته ی انتخابی تون داره مهم تره و تاثیر بیشتری در نتیجه داره

 برای موفقیت در کنکور هنر با یه برنامه ی اصولی پیش برین

برنامه هایی که توی کانال میزارن رو مطالعه کنید وبا توجه به شرایط خودتون بچینید

حتما موفق میشید✌

در کنکور هنر بیشترین درس رو کدوم بخوانیم؟

برای کنکور همه ی تلاش مون رو بکنیم و به منابع خوووب اطمینان کنیم حتماً نتیجه می گیریم دوستان

برای کنکور هنر به طور میانگین چند درصد بزنیم هر درس رو؟

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۶:۵۶ محمدجواد فلاح پور

فیلم یعنی تقلب، تنها کاری که می توانید این است که رنگی از صداقت به آن بزنید     مارتین اسکورسیزی

در کنکور هنر ضرایب چقد تاثیر دارند؟

در کنکور هنر ضرایب چقد تاثیر دارند؟

در کنکور هنر ضرایب خیلی تاثیر گذار هستند؟

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۶:۳۱ مریم درویش

هر مسیری سختی های خودشو داره فقط باید با اراده محکم جلو بریم تا به نتیجه دلخواهمون برسیم و قطعاً کنکور رو هم می تونیم با اراده و تلاش پشت سر بذاریم 

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۶:۲۷ محمدجواد فلاح پور

صادقانه دروغ می گویند

عاشقانه خیانت می کنند

کاش دلها آنقدر پاک بود که برای گفتن دوستت دارم، نیازی به قسم خوردن نبود

فروغ فرخزاد

عاشق رشته نمایش عروسکی هستم و دلم می خواد بهترین دانشگاه قبول بشم و براش همه تلاشمو میکنم. از ته دل آرزوی موفقیت برای خودم و همه کنکوری ها رو دارم

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۵:۱۶ مریم درویش

سلام به همه دوستان امیدوارم همه ی ما در کنکور پیش رو به اهدافمون برسیم با تلاش خودمون و منابع خووووب و مطمئن

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۴:۳۶ محمدجواد فلاح پور

از هر فیلمی که تا به امروز ساخته شده، دزدی می کنم.   تارنتینو

هنر، سرگرمی روشنفکر هاست    وودی الن

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۴:۳۳ محمدجواد فلاح پور

خیلی از فیلم ها برشی از زندگی ااست

اما فیلم های من برشی از یک کیک است

آلفرد هیچکاک

در کنکور ارشد هنر ، مهم نیست کارشناسی تون چی بوده

مهم اینه که الان علاقه تون چیه

برای رسیدن به علاقه تون تلاش کنید

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۳:۰۷ محمدجواد فلاح پور

موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود

همان هاییست که توسط افراد عجول رها شده است

                          آلبرت انیشتین

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۳:۰۰ محمدجواد فلاح پور

سلام دوستان

من رشته کارشناسیم فیزیک هسته ای بود

علاقه نداشتم اما می ترسیدم که علاقه هنری ام رو ابراز کنم تا اینکه تصمیم گرفتم، ارشد سینما شرکت کنم دوبار قبلی رو نتیجه نگرفتم ولی امسال سال ماست سال همه ما

جسور باشیم

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۲:۵۵ محمدجواد فلاح پور

اسطوره شکل هنری کامل بیانی از کانودو

اسطوره سینمای کامل بیانی از بازن می باشد

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۲:۳۲ محمدجواد فلاح پور

هرکس چیزی با خود به این دنیا آورده و من عشق را آوردم    ژان رنوار

در خوندن منابع کنکور هنر بخاطر سپردن هنرمندان وسبک های مختلف و....کار دشواریه...وفقط با تکرار و تکرار و تکرار امکانپذیره 

اگر استعداد نباشه ب دردی نمیخوره قبول شدن تو ازمون

۱۴ دی ۹۹ ، ۱۱:۰۶ سهراب یوسفی

کنکور ارشد یا کارشناسی فرقی نداره وقتی منابع خوبی داری از پس هردوش برمیای.

۱۴ دی ۹۹ ، ۰۹:۴۹ سهراب یوسفی

سلام کنکور ارشد هنر یعنی پیش بسوی موفقیت و قدم در راه زندگی.جدید با داشتن منابع خوب

۱۴ دی ۹۹ ، ۰۰:۵۵ محمدجواد فلاح پور

سینما با گریفیث متولد شد و با کیارستمی مرد .     ژان لوک گدار

۱۴ دی ۹۹ ، ۰۰:۴۶ محمدجواد فلاح پور

سینمای ناطق بود که سکوت را خلق کرد     روبربرسون 

۱۴ دی ۹۹ ، ۰۰:۴۵ محمدجواد فلاح پور

سینمای ناطق بود که سکوت را خلق کرد     روبربرسون 

۱۴ دی ۹۹ ، ۰۰:۴۴ محمدجواد فلاح پور

زندگی فیلمیست که بد ساخته شده. ژان لوک گدار 

۱۴ دی ۹۹ ، ۰۰:۳۸ محمدجواد فلاح پور

سلام دوستان عزیزم

بنده  سرباز ارتش هستم و سومین باری است  که میخوام تو این آزمون شرکت کنم این کنکور یه تفاوت مهم با کنکور های دیگه داره و اونم اینه که عشق تو این آزمون حرف اول رو میزنه

برای رسیدن به موفقیت در کنکور هنر، علاوه بر مطالعه منابع خوب، تست زنی هم خیلی مهمه...

تست زدن رو فراموش نکنید...

همه ما میتونیم با کمی تفکر و پشتکار موفق بشیم. کنکور رو میشه اسون گرفت با اعتماد به نفس 

هنر ادوار مختلف تا به امروز با موفقیت در کنکور هنر تجلی پیدا میکنه...

با آرزوی موفقیت در کنکور هنر

۱۳ دی ۹۹ ، ۲۱:۰۴ حجت لطفی

به قول هادی چوپان بتراش و بتلاش ساعت‌ها و ساعت ها مطالعه و تست زنی ما را به آرزوی قلبی‌مان ( کنکور هنر ۱۴۰۰) می‌رساند: ثبات

هنر نه تنها رشته نیست بلکه عشق است آرزوی دانشگاه تهران رشته ادبیات نمایشی ان شاءالله❤

۱۳ دی ۹۹ ، ۲۰:۵۶ حجت لطفی

افتادن در مسیر آکادمیک هنری آرزویی دست نیافتنی برای ذهن‌های هنرمند نیست به امید موفقیت کنکور هنر ۱۴۰۰

شرکت در کنکور هنر برای رسیدن به رویاهای بلند پروازانه است.

۱۳ دی ۹۹ ، ۲۰:۴۲ حجت لطفی

کنکور هنر سخت، اما شدنی است؛ فقط به یک شرط تلاش بیشتر

سرچشمه ی همه نیروهای انسان تفکر است.

تفکرمان رو مثبت کنیم مطمئنا در کنکور هنر هم موفق میشیم✌

سلام

پیش بسوی بهترین کنکور هنر قرن آینده...

کنکورهنر ۱۴۰۰ 

دوستان شرایط‌ پیش آمده فرصت طلایی برای درس خواندن است و سکوی پرشی است برای رسیدن به خواسته هایت.

دوستان رشته ی سینما از درس زبان هم غافل نشوید کتاب انگلیسی برای دانشجویان سینما نوشته  ی مسعود اوحدی مناسب است

خوشبحال کسایی که کنکور هنر دارن از شر این ریاضی و تجربی خلاص شدن

مشتاقانه و با علاقه درس بخونید تا براتون لذت بخش باشه و علاقه تون رو از دست ندین .

به نتیجه فکر کنین و به هدفتون.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۵۲ سهراب یوسفی

کنکور ارشد هنر یعنی یافتن مسیر زندگی و رسیدن به هدف فقط باید تلاش کرد و منابع خوب تهیه کرد

در هر مقطعی از کنکور هنر هستی اولین و مهمترین راه قبولی داشتن منابع خوب و جامع هست.

موفقیت در آزمون هنر (سراسری،ارشد،دکتری) با منابع دکتر رضائی.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۱ سهراب یوسفی

وقتی همه چیزت میشه یه کنکور.حاضری هرکاری برای موفق شدنش بکنی.من میدونم.موفق میشم.من میدونم اون الان چشم انتظار منه.من الان دلم پر میزنه برا منابع اقای رضایی

لازمه ی موفقیت در کنکور هنر، داشتن هنر جسارت و شجاعت برای شرکت در رشته ی غیرمرتبطی هست که ممکنه حرفه ای های زیادی داشته باشه. من این جسارت رو به کار گرفتم. 

هیچوقت اجازه نده ترس از شکست، مانع حرکتت به سمت هدف و موفقیتت بشه.

نگران شکست نباش چون چیزی رو تغییر نمیده.تو فقط تمام انرژی ممکن رو صرف فکر کردن و تلاش برای موفقیت کن. اون خودش از پس شکست دادنِ شکست، برمیاد.

رشته ی پژوهش هنر یک رشته ی خوب برای همه ی گروه های هنر هست که در مقطع ارشد و دکتری هست و برای کسانی که اهل پژوهش و تحقیق هستند و علاقه دارند مناسب هست. 

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۵:۵۸ سهراب یوسفی

من کارشناسی رشته م حسابداری بوده و چندسال اذیت شدم اما الان خیلی خوشحالم که میخام کنکوری بدم و رشته ایی بخونم که خیلی علاقه دارم و امیدوارم موفق بشم با کمک اقای رضایی و منابع خوبشون.

کنکور هنر برای علاقه مندان هنر، چند بار تکرار میشه، یکی موقع نشستن سرجلسه و آزمون دادن و یکبار تو خونه و کنکور خوشحال کردن و اوردن لبخند رو لب عزیزانت که با موفقیتی که کسب کردی از این کنکور هم سربلند بیرون میای.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۵:۴۷ سهراب یوسفی

کنکور هنر اصلا سخت نیس وقتی مشاور داشته باشی وقتی هنگام هنر رو کنار خودت داشته باشی با این منابع عالی

امیدوارم بعد از دیدن نتایج کنکور به هنرمند بودن خودم افتخار کنم.بعد از ۴ سال تحصیل در رشته ای که بقیه دوس داشتن و هیچ سنخیتی با روحیه ی من نداشت، امیدوارم بتونم وارد رشته و مسیری بشم که چندین ساله آرزوشو دارم.

هنر یعنی اینکه با رشته غیر مرتبط بتونی کنکور ارشد رو موفق بشی و از اینکه به آرزوت رسیدی ، در اوج سکوت، خوشحالیت رو فریاد بزنی.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۵:۱۵ سهراب یوسفی

کنکور یعنی نبرد یعنی جنگیدن کنکور هنر یعنی جنگیدن برای انچه در انتظار توست.

الان که دورهمی و سفر ‌ومهمونی و بیرون اجباراً تعطیله از این فرصت خوب استفاده کنیم و خوب درس بخونیم 

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۴:۱۸ سهراب یوسفی

واقعا از اقای رضایی تشکر میکنم بابت این منابع خوبشون.کنکور هنر نیاز به همچین منابعی داره ک بتونیمخوردی تک رقمی بشیم

بخش تست مربوط به هردرس رو بعد از اتمام درس حل کنید و نکته مربوط به تست های سخت رو حتما یادداشت کنید . 

آرزوی من قبولی در مقطع ارشد پژوهش هنر بود و فکر میکردم خیلی سخته اما با کمک گروه دکتر رضائی و راهنمایی ها و اطلاعات کامل و مندرج در سایتشون تونستم به دستش بیارم. ممنونم امیدوارم بتونم دکتری پژوهش هم به دست بیارم‌.

داوطلبان کارگردانی ادبیات نمایشی و بازیگری نمایشنامه های معروف رو پیشنهاد میکنم بخونید و موضوع شون و اسامی نویسنده ها رو بخاطر بسپارید.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۹ سهراب یوسفی

علاقه به هنر هیچوقت اط بینتلاش نمیره به جایی میرسه که حاضری کنکور بدی و از منابع اقای رضایی استفاده کنی و مث الماس بدرخشی

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۳ سهراب یوسفی

کنکور هنر پلیست میان تو و خوشبختی انرا بگشای و وارد عرصه موفقیت بشو

انرژی ‌و زمان بذار روی درس خوندن و رویایی که داری ، پیگیری کن و پشتکار داشته باش مطمئن باش موفق میشی 

هنر راهیست برای تبادل فرهنگ و زبانی مشترک و گویا برای همه ی جهانیان.

در رشته های هنری علاوه بر داشتن توانایی لازم بر دروس عملی در زمینه ی تحصیلات نیز به بالاترین سطح و مدارج فقط بیندیشید.

این آرزو باکمک گروه دکتر رضائی محقق میشود..

۲۵ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۱ سهراب یوسفی

کنکور هنر یعنی زندگی هنرمندانه و عاشقانه و لذت زندگی و روح هنرمندانه و موفقیت در زندگی.کنکورتو با منابع خوب تک رقمی شووو

وقت درس خوندن یاد داشت برداری ‌و خلاصه نویسی کنید اینطوری توی ذهنتون تثبیت میشه.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۰۹:۵۸ سهراب یوسفی

وقتی منابع خوبی داری اصلا نباید نگران بود چون حتما موفق میشی یکم باید تلاش کنی.قدرمنابع اقای رضایی رو بدون

رشته های متمرکز: نیازی به آزمون عملی ندارند (فرش صنایع دستی تاریخ هنر و ...)

رشته های نیمه متمرکز آزمون عملی هم دارند:(تصویرسازی تصویر متحرک بازیگری و...)

.

.

.‌

۲۵ آذر ۹۹ ، ۰۹:۴۵ سهراب یوسفی

عشق به هنر باعث میشه هرچقد هم کنکور بزرگ و غول باشه تو.اونو از پای دربیاری با منابعه خوب اقای رضایی

در درس تاریخ ادبیات و فرهنگ و هنر بخش مکاتب هنری و هنرمندان جهان خیلی مهمه.

۲۵ آذر ۹۹ ، ۰۹:۱۳ سهراب یوسفی

سلام خدمت شما خواستم بگم کنکور توکل میخاد تلاش میخاد وانرژی صبر میخاد و داشتن منابع خوب.منابع خوب نعمته برا کنکور

۲۵ آذر ۹۹ ، ۰۱:۵۰ حسین رحمانی

منم میخوام بسته های ارشد شما رو تهیه کنم و قبول بشم

۲۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۳۲ سعید قاسمی

اگه یه غایتگر باشی مهم نیس تو رشته دلخواهت بری یا نه مطمفن باش تو هر رشته ای قبول میشی و موفق

زبان توی کنکور خیلییی کمکتون میکنه خیلی خوبه اگه بتونین زبان تونو قوی کنین .

رویای ارشد هنر برای من با منابع دکتر رضائی محقق شد. امیدوارم دکترای هنر نیز برام محقق بشه...

۲۴ آذر ۹۹ ، ۲۲:۲۷ فاطمه اشرفی

مطمئن باش که از پس اهدافت برمیای

فقط کافیه بخوای و برای رسیدنه بهش تلاش کنی

چون اگر جز این بود حتی فکرشم توو معادلات ذهنت نمیگنجید

۲۴ آذر ۹۹ ، ۲۲:۱۲ سهراب یوسفی

کی گفته کنکور غوله.؟کی گفته.کنکور سخته؟باورکنید با داشتن منابع اقای رضایی کنکور هیچی نیست

۲۴ آذر ۹۹ ، ۲۱:۱۵ سهراب یوسفی

یکسال کنکور هنر رو شرکت کن و با منابع خوب اقای رضایی نتیجهحتما بگیر بهترو از اینه هرسال شرکت کنی و اخرشم هیچ

۲۴ آذر ۹۹ ، ۲۰:۵۵ سعید قاسمی

کنکور هنر فقط با دکتر رضایی

وقتی بعد از ۴ سال خوندن لیسانس متوجه میشی رشته ایی خوندی که اصلا بهش علاقه نداشتی و از طرف دیگه باید حرف های دیگران بشنوی که چرا حالا میخوای هنر شرکت کنی شاید در اول خیلی دردناک بیاد اما آنچه مهمه اینکه به خودت ایمان داشته باشه و به اون چیزی که علاقه داری با تمام تلاشت بجنگی...

اهداف زندگی رو ما تعیین میکنیم, ما انسانیم, گاهی اشتباهاتی میکنیم که زندگیمونو تحت تاثیر خودش قرار میده, اهداقپف ددستی انتخاب کنین...

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۹:۵۰ سعید قاسمی

پیش به سوی کنکووووووووور ارشددددددددددددددددددددددددددد

شاید یه روزی بفهمی همه ی کارهایی که تاحالا کردی بی ثمر بوده...

به امید موفقیت در کنکور 😊😊

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۹:۳۴ سهراب یوسفی

عشق به هنر و کنکور هنر باعث میشه هیچوقت از هدفت باز نمونی و مسیرتو ادامه بدی البته با منابع خوب اقای رضایی

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۹:۳۰ روح الله رجائی

سایت هنر تست معرکه است فقط منابع ارشد از اینجا تهیه کنید

 

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۹:۲۶ سهراب یوسفی

کنکور هنر اصلا سختی نداره فقط منابع خوب و عالی میخاد کهوگرنه اونو.هممن از اقای رضایی باید تهیه کنید منابعشون عالیه

برای کنکور هنر با گستردگی منبع بهترین راه استفاده از منابع دقیقی ست که افراد و اساتید معتبر معرفی میکنند. ممنون برلی اقدامتون

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۵۴ سعید قاسمی

کنکور ارشد به امید خدا 

دارندگان لیسانس مرتبط مخصوصا بهتره وقتشون رو جای اینکه روی کتب حجیم مرجع بذارن روی منابع دکتر رضایی بذارن که توی وقتشون صرفه جویی بشه 

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۹ سعید قاسمی

تنها داشتن اراده کافی نیست بلکه انگیزه است که اراده را روشن نگه میدارد و ساختن انگیزه در دستان ماست

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۳ روح الله رجائی

انتشارات فرهنگ هنر عالیه

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۳ سعید قاسمی

انسان ها ان کسی میشوند که در ذهن خود از خود می سازند.

فرزند هنر باش نه فرزند پدر 

فرزند هنر زنده کند نام پدر...

منابع هنر فقط و فقط دکتر رضائی...

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۰۸ کیوان شفیعی

انسان ها باید اقدام کنند؛ و اگر نتوانند آن را پیدا کنند ، آن را بسازند .

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۰۵ کیوان شفیعی

ما نمی توانیم مشکلات را با همان تفکری که مشکل را ایجاد کردیم حل کنیم.

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۸:۰۳ کیوان شفیعی

به ندای درونت گوش بسپار،تو را به قله های موفقیت خواهند رساند.

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۹ روح الله رجائی

ارشد هنر توکل به خدا قبول می شیم

 

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۸ کیوان شفیعی

راه موفقیت در کنکور هنر را با همراهی انتشارات دکتر رضایی روشن گردان...

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۷ روح الله رجائی

عالیه انتشارات فرهنگ هنر بریم جلو

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۵ کیوان شفیعی

تا جان در روح داری تلاش کن و تلاش کن و تلاش کن...

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۴ روح الله رجائی

خواستن توانستن است با پشتکار قطعا به هدفمون یعنی ارشد هنر می رسیم

 

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۳ کیوان شفیعی

دنیای هنر،دنیای زیبایی هاست...

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۱ کیوان شفیعی

هر کسی که به دنیای هنر علاقمند است باید روحی آرام،صبور و تلاشگر باشد.

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۹ سهراب یوسفی

داشتن منابع خوب برای کنکور هنر از الزامات کنکور دادنه و ماشوران خوب هنگامبود هنر.حتما موفق خواهید شد

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۹ روح الله رجائی

با توکل به خدا میریم جلو کنکور ارشد هنر فقط با فرهنگ هنر

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۸ کیوان شفیعی

اهدافت رو دنبال کن قطعا موفق خواهی شد

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۷ روح الله رجائی

با تلاش و پشتکار به موفقیت می رسیم و کنکور هنر رو می زنیم تو گوشش

۲۴ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۶ کیوان شفیعی

با منابع و برنامه ریزی انتشارات دکتر رضایی در هر مقطعی از رشته هنر قطعا موفق خواهید شد.

کنکور هنر از استاندارترین کنکورهای موجو است. باید به طراحان سوالات تبریک گفت.

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۸:۰۱ طراوت صفری

اگر کمی می فهمیدی چی میگفتی متوجه میشدی که کتاب دیجیتال غلط تایپی نداره . کار بر احمد رو هم من نمیدونم . 

مطالب شابد برای دو نفر مفید نبوده ولی برای بقیه مفید بوده از کجا معلوم اون دوتا کاربر که من اعتراض کردن تو نبوده باشی . 

ادم دروغگو واسه تلاش هاش اینقدر اذیت نمیشه عزیزم . مبارکت باشه بسته ای که بردی و تهمت نزن ‌ . کاملا واضحه که تمام مطالب تایپ شده گلم . 

 

 

 

خانم طراوت صفتی که خودتون دارید رو به بقیه نسبت ندین!!!

 

 

هنوز کامنت بچه ها هست که به کارت اعتراض کردن!!! 

 

 

کسی که خودش متون کتابهای دیجیتال رو کپی پیست میکنه نمیتونه به کسی که  از شب تا صبح بیداری کشید ادعایی داشته باشه!!!

 

اون کاربر احمد هم چرا الان اومد خیلی راحت میتونی فیک هم بسازی درسته؟؟؟

 

 

 کافیه اونجایی که همه تو کامنتها مسخرتون میکردن از کار زشتت دست برمیداشتی !!!

 

 

پیروزی از ان میایی هست که صادقانه تلاش میکنن!!!

 

 

پریشب که فقط من بیدار بودم و همه از جمله شما خواب بودی کجا بودی که تلاش کنی!!!

 

 

البته اگه اون زمان هم شما بیدار بودی کپی پیست میکردی!!! 

 

حسادت و دروغگوییتون رو به اثبات رسوندین!!

 

 

من دیکه حرفی ندارم باهاتون حتی اگه کاربر فیک بسازی تا طرفداریتو کنه باز هم مشخصه که چقدر دروغگو و ریاکار هستی!

 

 

 

 

از بچگی عاشق سبک پاپ ارت بودم و کمیک استریپ ها رو نکاه میکردم!!!

 

همین باعو شده الان بخوام برای چیزی که همیشه عاشقش بودم تلاش کنم

 

 

و کنکور ارشد شرکت کنم

 

 

 

 

 

تنها کاری که شما باید بکنید درس خوندن هستش کاری نداشته باشید که سوالات چقد قرار سخت یا آسون باشه فقط شما باید منابع رو فول باشید و این استرستون رو کنترل کنید بنظرمن همین دو تا  برای موفقیت شما تو کنکور هنر کافیه پس خودتون رو درگیر حاشیه نکنید و خودتون رو الکی سر چیزای دیگ زجر ندین بدونین که بهترین منابع رو بخونین و فول باشین هر جور سوال بیاد شما موفق میشین

 

 

در مسیری که حرکت میکنی صادقانه پا بزار  و بیرحمانه تلاش کن

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۲ طراوت صفری

۲۹_ حتما همراه خود دو مداد نوک تیز داشته باشید تا در صورت گمکردن از دومی استفاده کنیو 

 

 

تلاش و استقامت خودش رو ی کنکوری باید نشون بده!!!

 

 

بین شکست و پیروزی فقط و فقط پیروزی باید واسه تو باشه

 

 

 

 

 

 

برای پاسخ دادن به سوالات طراحی پارچه و لباس باید هنرمندای

 

 

بزرگ و فشن دیزاینر های مطرح رو با سبکشون بشناسین

 

 

و حتی از سبکی که دارن بلد باشید اتود بزنین 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۲۴ طراوت صفری

۱۹_ بیست و چهار ساعت قبل کنکور خواندن را کناری بگذارید و به تفریحات سالم و است تحت بپردازید و‌شب زود یه خوابید

 

 

توی مصاحبه دکتری هنری پروپوزال نقش کلیدی رو ایفا میکنه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۷ طراوت صفری

سبک مینی مالیسم یا کمینه گرا زاییده هنرمندان روس می باشد در انقلاب اکتبر روسیهد که مینا کاری وبر روی مس ودر زمینه تک رنگ بود پیروان این جنبش انواع ساختارهای مدولی وفصایی شبکه ای جفت کاری بود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۴ طراوت صفری

در مورد درس نقد ادبی و هنری کم صحبت کردیم . معمولا این درس جزو دروس حذفی ما بچه های هنر هستش چون ضریبس ۱ هست و درکشون برای ما تغییر رسته ای ها خیلی سخته

 

اگه مسیری که میری رو با اشتیاق طی کنی هیچوقت خسته نمیشی!

 

اونهایی که توی مسیر خسته نمیشن همیشه پیروزن

 

 

والبته اونهایی که خسته نمیشن کسانی هستن که عاشق هدف و مسیرش هستن و استعداد های ذاتی باعث بروز متعدد نبوغشون میشه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۲ طراوت صفری

تو دقیقا اون جیزی هستی که بهش فکر مسکنی ‌ . پس به چیزای خوب و مثبت فکر کن و خودت رو توی اونجای گاه ها قرار بده . قطعا بهتدین ها از آن تو خواهد شد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۱ طراوت صفری

بچه ها همونطور که گفتم ازونمودار شاخه ایداستفاده کنید واسه ی نوشتن خلاصه برداری هاتون . و توی اونها دور برترین ، مهم ترین ، و ... رو خط بکشین 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۱ طراوت صفری

بروگل د  پیروزی مرک  اعتراضخود را علیه سلطه ایتالیا در هلند در هنر فلاندر به تصویر کشیده است که انتفاد وی رد نشان می دهد از آثار دیگر او عروس روستایی است 

انگیزه تو کنکور خیلی مهمه ما تا وقتی که انگیزه نداشته باشیم هیچ کاری رو شروع نمی کنیم همین چیزایی که تو کامنت های قبل گفتم همش ایجاد انگیزه میکنه شما هم انگیزه برا خودتون ایجاد کنید اون وقتبه خودتون میگین دیگ الان باید شروع کنم 

 

 

 

شکست گذراست!!تنها چیزی که باید ثابت باشد

 

اراده‌ی شما برای موفقیت است.

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۸ طراوت صفری

ور تصویر سازی کلمه ی fiction به منظور افسانه ای و تخیلی استفادهدمی شود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۹ طراوت صفری

آعار گرایشنقاشان ایاتی به نقاشی اروپایی در اواخر دوران صفویه اتفاق افتاد و از علت های اون میتونیم به ورود نقاشان اروپایی و آثارشون به ایران نان برد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۵ طراوت صفری

دوستای گلم یه نکته رو قبل از اینکه یادم بره بگم خدمتتون یکی از راه های ماندگاری آثار اینه که شما توی نت سرچ گنید اسم هنرمند رو وآثار رو واضح و رنگی ببینید. اینجوری خیلی بهتر توی ذهنتون جای میگیره 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۲ طراوت صفری

اسامی و آثار هنر مندان فقط در صورت مرور مکررو تست زنی در ذهن ما جای خواهد گرفت ‌ پس توی ذهنتون دسته بندی کنید اسم ها دوره ها و آثار رو که در سر جلسه بخ مشکل بر نخورید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۱ طراوت صفری

تابلوی موج اثر کاتسوشیکا هوکوسلی است . اصلا یادتون نره اسم افرتد رووووو 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۰ طراوت صفری

ایم هارو فراموش نگنییسییید . انگر و داوید از سردمداران شیوه نئو کلاسیک بهدشمار می آیند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۹ طراوت صفری

عصر نوایی رنسانس د کتابی که منبع من بود پارسال بسیار دورش گنگ معرفی شده ود اما در کنکو جواب صحیح در سال های ۱۴۰۰ تا ۱۶۶۰ میلادی هستش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۹ طراوت صفری

این کاخ به علت گچ بری های بسیار متنوع و زیبا جز و بناهای مشهور در دنیا ۳رار گرفته ‌ در قسمت مرکزی حوضی با ۱۲ شیار قرار داره که ره حیاط شیران معروفه 

 

 

توی طراحی پوستر موقع ازمون عملی 

 

 

حتما حتما زمینه و بگراند رو رنگ کنید و سفید نزارینش

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۸ طراوت صفری

کاخ الحمرا یکی از مطالب خیلی م۶م کتابه و قطعا توی کنکور طراحان روی اون دست خواند گذاشت . از کاخ خای اسپانیا به شمار میاد . مصالح مورد استفاده در این کاخ ، چوب آجر گچ و خشت میباشد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۶ طراوت صفری

دوستای خوبم علاوه بر دوره ها و سبک های هنری باد با سبک های تجملی و غیر تجملی اثار هم اشنا باشیم چون سوالات فوق زیرکانه ای زش توی کنکور اومده 

 

 

ی نکته طلایی برای آزمون عملی اینه که

 

با دیدن موضوع سراغ ایده هایی مه پر جزییات هست و کار زیاد میبره نرین! چون

 

وقت کم میارین

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۴ طراوت صفری

پس به اسم افراد و محل زندگیشون آت دکو سبک تجملیو لین المللی تژینی هستش که در حدود سالهای ۱۹1۸ تا ۱۹۳۸پ۹‌میلادی به طور ۴راگیر در زمینه های مختلف هنری رواج یافته بود . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۴ طراوت صفری

مسجد حیدیره قزوین از اثار شهر قزوین در دوره ی سلجوقی است . پس دوره هارووباز هم باید به شدت یادمون بمونه گاهی این دوره ها در کنار بنا میاد گاهی در کنار اثر میاد و گاهی در کنار افراد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۲ طراوت صفری

پس به اسم افراد و محل زندگیشون و زمان زیستنشون و تمام نکات ریز باید توجه داشته اشیم وچون طراح از نقطه کور ترین جاهای کتاب سوال میده 

 

 

توی مصاحبه باید رفتار و گفتار و کردار و لباس رسمی داشته باشید ! توی

 

مصاحبه های آزمون عملی کارشناسی ارشد هم همینطور و از این قاعده مستثنی نیست!!

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۲ طراوت صفری

سارنات محلی در نزدیکی بنارس است  این محل را از زمان اشوکا  محترم میدانستند . سارنات از چهار زیارتگاه اصلی بودایی هستش که ژائران بودایی سرارس جهان رو به سوی خودش میکشوند . بچه ها وین مطلب توی خوده کتاب اصلا به چشم من نیومد ولی یکی از سوالات کنکور بوده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۰ طراوت صفری

نقاسی های کتاب جوامع التواریخ مربوط به مکتب نگارگری تبری زدوره ی اول استش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۹ طراوت صفری

پس یکی از گزینه هایی که باید به سده ی ۱۲ هم اضافه بکنیم معماری سبک گوتیک استش . و تا اواسط قرن ۱۶ میلادی روی کار بوده است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۸ طراوت صفری

پس میتونیم رمز بذاریم که کلیسا اگر بود مربوط به هنر گوتیک هستش .. معماری گوتیدر اواخر سده ی ۱۲ میلادی در فرانسه مدید اومدهد

 

 

تمام انگیزه های لازم برای شادمانی و تعالی در زوایای مغز شما نهفته هست.

مغز شما پر از اندیشه های کارآمدی است که هر قت بخواهید، می توانید از اون بهره بگیرید .

آرام باشید و کمی فکر کنید ادمهای خلاق همیشه موفق ترینند چون ایده های نابی دارند . راهکارهای زیادی در ذهن شماست، 🔥🔥💪🏻💪🏻💪🏻شجاع باشید و شروع کنید

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۷ طراوت صفری

معماری گوتیگ همزمان با انمام قرون وسطی آعار میشود اینو یادمون باشه مهنه  و همواره د خدمت کلیسا بوده است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۵ طراوت صفری

بچه ها الان میخوام یه سری از نکاتی که توی پاسخنامه های تست ها دیده بودن زرو بگم که تو کتاب شاید خیلی برامونومهم نیاد ‌ 

 

 

 

خواستن، توانستن است جمله ای است که پر از انرژی و قدرت است .

آن را در صفحه ذهن خود وارد کنید و پرتلاش باشید

 

 

 

 

 

میدونستید رشته طراحی صحنه توی ایران کارشناسی ارشد نداره!

 

 

 

کنکور مهارت صحنه بهرشدت نیاز به مهارت اندوزی داره!!

 

نجاری بنایی شناخت مواد آهنگری کاربرد متریال!!! یعنی شما باید اچار فرانسه باشین

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۵۴ طراوت صفری

ژاک لیپیتیش مقتقد بود کا بین بین نقاشی و پیکره سازی تفاوت چندانی وجود ندارد . در آثار او سطح های تخت و ننحنی د هم تداخل ردن و جلوی بدیعی از نو رو سایه پدید اومده 

 

 

در مبارزه با مشکلات زندگی با تمام قوا پیش بروید و نهراسید . مثبت فکر کنید،

 

ابتکار عمل داشته باشید و مطمئن باشید انجام کارها به بهترین نحو از شما بر می آید .

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۵۱ طراوت صفری

ژاک لیپیتیش از پیشگامان برجسته مجسنه سازی ککبیستی به شمار می آید . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۵۱ طراوت صفری

مرقع د اصطلاح خوشنویسی و نسخه پردازی به مجموعه ای از قطعات هتری خوشنویسان ، نقاشان و دیگر هنر مندان گفته میشه که به شکل پاره پاره به هم پیوستهواستن . 

 

ی چیز جالب که از منبع مطمین دریافت کردم میگفت که اگه کنکور هنر هیجی نزنی و

 

برگه رو سفید بدی رتبه ات از خیلیا بالاتر میشه!!!

 

یعنی منظورش این بود که تا چه حد نمره منفی گرفتن تو کنکور تاثیر داره

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۸ طراوت صفری

خب بریم سراغ مطالب درسی بازم . 

موزه ی ویکتوریا و آابرت انگلستان در شه لندن ،واقع شده و از برترین موزه های جهون از نظر عالی بودن و عنی ودن آثار هندی به حساب میاد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۵ طراوت صفری

با فکر متمرکز و اراده ی قوی برو به مت جلو . تو تنها کسی هستی که میتونی به خودت کمک کنی 

 

 

اهای کنکور هنریا !!! بدانید و اگاه باشید که فرصتها به دست نمیان!!! اون

 

شما هستید که ایجادشون میکنین😄💎💎💎💎💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🔥🔥🔥

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۳ طراوت صفری

ارزو های محالت رو میتونی با ونگیزه و تلاش به دست بایرز پس کم نیار . چیزی نمونده تا باورده شدن 

 

 

هیچوقت خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید! 

 

 

ی وقت یکی باید روزی ۱۰ساعت مطالعه کنه اما اون یکی دیگه با ۲ساعت

 

 

مطالعه مفید کارش راه میوفته

 

 

 

 

برنامه ریزی خوب باید تنوع داشته باشه مثلا در هفته چند درس توش باشه!

 

 

اینجوری نباشه مثلا تاریخ هنر جهان رو تموم کنی بعد بری سر ایران!!! 

 

 

ی نکته اینکه میتونید از درسای مورد علاقتون شروع کنید

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۰ طراوت صفری

من ، کاربر عزیز نازی ، و کاربر عزیز رقیه ، هر یه سخت در تلاشیم که هدیه رو دریافت کنیم . 

مطمنا هرکدوم ما موفق بشه نتیجه تلاشش رو دیده و چند روز تایپ کردنشو . برای همتون ارزوی موفقیت دارم دویتاک عریرم

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۸ طراوت صفری

هیچ وقت وقتی تصمیمی گرفتی نگو از فردا . بگو از همین حالا میخوام به دستش بیارم و تصمیم بگیرم . ان مطمنا خیلی قوی تر عمل خواهد کرد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۶ طراوت صفری

حتی توی خستگی ها و فشار کاری هم باز رویامون وقتی میاد پیش رومون ، انگار خستگی درمیاد از تنمون 

 

 

ی برنامه خوب یکی از نشونه هاش اینه که مال خودتون باشه‌

 

 

یعنی اینکه با توجه به خلقیات و روحیهذخودتون برنامه ریزی بشه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۵ طراوت صفری

من خودم از اون دسته ای هستم که ۹ ش میرسم خونه . ولی کتابامو با خودم میبرم سر کاار و دزدکی میخونم. چون هدفمو به یادم میارم و میخوام سال بعد در جایگاه دیگه ای باشم

 

برای آموختن تنها یک راه وجود داره و اون عمل کردن هست

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۲ طراوت صفری

متاسفانه افراد شاعل خیلی شرایط براشون سخت تره . چون معمولا ۴ یا پن تعطیل میشن ، و برسن ۶ ا ۷ شب هستش . و واااقعا دشواره اون موقع درس خوندن . 

 

نقطه شروع همه موفقیتها اشتیاق هست!!! علی الخصوص کنکور هنر

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۰ طراوت صفری

دوست عزیزی د کامنت ها نوشته بودن کایی که شاغل هستن باید زمان بیشترریبذارن . بله این درسته کاملا ولی واقعا کسایی که شاغل هستن از یه حدی به بعد انرژی ندارن . باد خستگی بعد از کار رو هم در نظر بگیریم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۹ طراوت صفری

دوستای عزیزم . سعی کنید تمام وز رو وقت نذاید و یا وقتی میخواین زمان بندی کنی حتما تایم های کوتاه کوتاه باشه . 

 

 

 

 

معمولا موضوعای آزمون عملی اجتماعی و فرهنگی و موضوعات روز جامعه

 

هستن!!! به طور مثال طراحی پوستر و لوگو برای تکربم سالمندان

یا آگهی تبلیغاتی برای افتتاحیه باغ پرندگان

 

یا طراحی پوستر برای روز جهانیمیراث فرهنگی و موزه 

 

ویا طرح نشانه برای نمایشگاه صنعت خودرو

 

و از این قبیل 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۸ طراوت صفری

همه ی این سختی ها شرینین میشه وقتی برسی به ویاهت ولی وای به اون موقعی که نرسی بهشون .‌یه لحظه فکر کن بهش . خیلی ترسناکه پس ندار حقیقت پیدا کنه 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۶ طراوت صفری

پارسال جلسه امتحان خیلی گرم بود و واقعا بادماسک تمرکز کردن خیلی یخت تر میسد پس حتما بابد لبای راحت باسه چون امساا هم فکر نکنم چیزی تغییر کنه و بهدهمون روال پیش خواهر رفت 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۶ طراوت صفری

یه موضوع مهم تررررر 😂 اقاااا سر جلسه کنکور راحت باشین . لباس راحت بپوشین . کفش راحت بپوشین .

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۳ طراوت صفری

یه موضوع مهم تررررر 😂 اقاااا سر جلسه کنکور راحت باشین . لباس راحت بپوشین . کفش راحت بپوشین .

 

 

اگر برای ازمون عملی آرشیو ذهنتون رو تقویت کرده باشین به راحتی برای

 

هر موضوعی که بدن چنتا ایده میاد تو مغزتون!

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۲ طراوت صفری

هر شب و هر روز به رویات فکر کن . برنده این بازی تو هستی مطن باش . تویاهات میشن تجربه هات 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۱ طراوت صفری

ما باید به خودمون شجاعت بدیم باید به خودمون انگیزه بدیم .

 

 برای آشنایی با هنر مدرن کتاب شورشیان هنر قرن بیستم رو بگیرید!

 

 

این کتاب به زبان ساده از رویکرد ها جنبش های قرن بیستم صحبت کرده

نویسندش لوردانا پارمزانی هست

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۱۹ طراوت صفری

به نظدم همه ی ما میتونیم به هم کمک کنیم در این راه . قطعا من نظرات شمارو میخونم شما نطراتومنو . شاید بعضی هارو رنجونده باشه و اذیتشون کرده باشه ولی خب اینجا رقابته . دوست دارم همه ی کسایی که هنر رو دوست دارن به ارزوشون برسن .

 

توی ازمون عملی خیلی سخت نگیرین ایده هاتون رو به ساده ترین شکل

 

ممکن اجرا کنید و با ماژیک راندو به اونا رنگ بدین💓💎💓

 

 یکی از اشتباهای توی ازمون عملی پاک کردن اتود های قبل طرح اصلی هست!

این پیش طرحا خیلی هم خوبن اتفاقا و قسمت زیادی از نمره ازمون به فکر و

 

 

ایده هاتون به این اتودها تعلق داره

 

 

 

 

برای آزمون عملی رشته گرافیک  کاری که میتونی اینه که ی دفترچه پر از ایده

 

داشته باشی و آرشیو تصویری ذهنتون رو بالا ببرین وخیلی زیاد لوگو و لوگوتایپ و آیکون و نماد ببینید و ترکیب بندی اثار افراد مشهور رو مشق

 

کنید و واسه این کار ترکیب بندی ها رو ساده کنید و حداقل روی ۵۰تا پوستر این کار رو انجام بدید

 

 

 

 

 

زمان خیلی زود میگذره!!

 

 

خستگی تموم میشه و نتیجه تلاشت رو میبینی!!!

 

سال دیگه همین موقع توی دانشگاهی که میخوای هستی😃😃😃🤗

 

 

حال خوب فقط وقتیکه  رتبه ای اوردی که میتونی دانشگاه هنر تهران

 

رشته مورد علاقتو بخونی😻🤗😊🥰

 

 

بهترین خودت رو نشون بده!!!

 

 

شاید تو استعداد زیادی داری ولی تا نشون ندی کسی تو رو جدی نمیکیره ! 

 

 

 

این کنکور برای تو فرصت برای نمایش اون چیزی که هستی!

 

 

بهترین خودت باش!!!

 

معمولی بودن رو کنار بزار

 

تو باید ی هنرمند بزرگ بشی!!! 

 

باید بگی با خودت که عظمت درون ژن های من نهفته هست!!!

 

 

به خلاقیت و استعدادت ایمان داشته باش

 

 

 

 

اون کسی ضعیف الاراده هست که با هر شکستی مسیرش تغییر میکنه!!!

 

 

روی هدفت مسر باش تا پیروز بشی!!

 

 

 

 

موفق شدن سختیش موقته 

اما

موفق نشدن سختی مادام العمر داره!!!

 

تصمیم باخودته اتنخاب کن!!

 

 

 

 

 

اگه انتظار داری بدون درس خوندن توی کنکور قبول بشی ،

 

مثل این میمونه که بخوای بدون دویدن تو مسابقه دوی ماراتون برنده بشی!!!

 

 

  

 

جادویی که دنبالش هستی توی همون چیزی هست که ازش میترسی!

 

 

عقب نشینی نکن و ترس رو بریز دور!!! برای موفقیت تو کنکور عقب نشینی معنی نداره!!!

 

 

 

.

 

 

اگر که دنبال موفقیت و کسب رتبه توی کنکور هستی بی رحم ترین برای خودت باش!!! 

به بی رحم ترین روش ممکن مطالعه کن!!!

 

 

یکی دیگه از کتابهای مهم کنکور هنر ارشد کتاب هنر در گذر زمان نوشته هلن

 

گاردنر هست! قسمت های مهم وخلاصه اون رو برای اینکه بعدا مرور کنیتو ی

 

دفترچه یادداشت کن

 

 

 

 

 
 
هفته قبل از آزمون حتما باید تست زمان دار بزنی
 
 
 
تا سر کنکور زمانبندی دستت باشه

 

 

بعد مطالعه حتما یک دور هم مرور کن !! مرور کردن مطلب و توجه به مطالبی که جزوه برداری کردی اهمیت ویژه داره

 

بعد از مطالعه هم همیشه چنتا تست بزن لازم نیست زیاد باشه ده تا بیستا کافیه!!!

این باعث میشه اون قسمت توی ذهنت جا بیوفته و مطالب بهتر

 

تو حافظه ات توبیت بشه

موفقیت تو کنکور هنر هم مثل بقیه رشته ها مونده به تلاش شما هیچ کسی اتفاقی یا شانسی تو کنکور قبول نمیشه 

 

 

قبل از اینکه. مبحث مرور رو شروع کنی بشین تست بزن تا ببینی کدوم مبحث فراموشت شده تا دستت بیاد کدوم مبحث رو بیشتر مانور بدی

تو جلسه کنکورم بیشترین چیزی که میتونه کار شما رو خراب کنه استرستون هست مخصوصا امتحان عملی حتما برای اینکه کنترل کنید استرستون رو روش کار کنید نزارید استرس زحماتتون رو به باد بده 

با هر روشی که راحتین و بهتر یاد میگیرین درس بخونین ولی اون چیزایی رو که باید انجام بدین رو اصلا فراموش نکنین تکرار تمرین تست زنی نکته برداری وآخرسر مرور همه چیزهایی که خوندین اینا چیزایی هستن که تو مطالعه به هر روشی باید انجامش بدین

باور کنید فکر ها و انرژی های مثبتی که به خودتون میدین تو درس خوندن شما خیلی تاثیر میزاره همه کار ها همینجوری هستن اینو همتون هر کاری خواستین انجام بدین شنیدین که همش میگن انرژی مثبت بده به خودت بعد شروع کن کنکور هنرم همینطوره با انرژی مثبت باید شروع کنید برای کنکور آماده بشین

بعضی آدما بخاطر ترسشون شروع نمیکنن یا همش میگن سال بعد سال بعد یا کلا بیخیال آرزوشون میشن چون فک میکنن نمیتونن نمیدونن که اگه شروع بکنن کم کم ترسشون می ریزه میبینن اون قدرم که فکر میکردن سخت نبوده فقط ترسشون سخت کرده بود براشون 

برای آزمون عملی کنکور هنر اگه تازه وارد رشتتون شدین تمرین میکنین اگه بار اول و دوم و سوم و...تمرین کردین چیز دلخواهتون از آب در نیومد ناامید نشین شما باید خیلی تکرار و تمرین کنید تا راه بیفتین فکر نکنین که اونا بی که الان تو رشته شما موفق هستن از اول همینجوری بودن اونا هم با تکرار و تمرین زیاد به اینجا رسیدن

همه ما اطرافمون بعضی کسایی هستن که وقتی یه تصمیمی میگیریم ساز مخالف میزنن و سعی میکنن مارو منصرف کنن به خواسته های اونا اهمیت ندین گه واقعا به هنر علاقه دارین خیلی زود شروع کنید به خوندن چون این زندگی شماست و نظر دیگران نباید مهم باشه و تاثیر گذار باشه بدین دنبال اون چیزی که خودتون میخواین نه که اطرافیان میخواد 

قبل اینکه شروع کنید به درس خوندن حتما اولش هدفتون رو مشخص کنید که که برا چه رتبه و چه دانشگاهی میخواین بخونین کارنامه کسایی که رتبه مورد نظر شمارو آوردن رو هم یه نگاه بندازین خوبه 

 

 

حتما برای کنکور ی برنامه ریزی هدفمند انجام بده!! اگه برنامه ریزی

 

نکنی فکر میکنی خیلی وقت زیاده واسه همین اتلاف وقتت میره بالا

 

 

هنر خیلی دوست داشتنی تر از چیزیه که فکرش رو میکنید درسته الانم بهش علاقه دارین که انتخابش کردین ولی رفته رفته که بیشتر با رشته های هنری آشنا شدید هر روز بیشتر عاشقش میشین

 

 

بدون اتلاف وقت و بدون چک کردن واتزاپ و اینستا سریع برو سر مطالعه!!!

 

 

ی کنکوری وقتی از خواب بیدارمیشه بعد صرف صبحانه اولین ماری که میکنه

 

برنامه روزانه رو چک میکنه و ی جمع بندی کلی انجام میده

 

 

رشته های هنری نیاز به افراد خلاق و پویا داره برای همین آزمون عملی انقدر تو کنکور هنر پر اهمیت هست

 

 

 

بازار کار ادبیات نمایشی خیلی جالبه! مثل فیلمنامه نویس و پژوهشگر

 

و نویسنده وسردبیری.

 

 

اگه بازار کار رشته ای که دوست دارید رو بدونید انگیزه اتون برای

 

کنکور خیلی بالاتر میره

 

 

 

 

تغییر رشته به کنکور هنر سوالات زیادی تو ذهن میاره! اول اونا رو روی کاغذ بنویس بعد سوالا رو از مشاور بپرس!

مثل اینکه موارد امتحانی رشته جدید چیه ؟ ایا آزمون عملی یا مصاحبه داره؟موقعیت شغلی رشته جدید چطوریه؟ وهزاران سوال دیگه

به عنوان کسی که کارشناسیش رو هنر خونده می تونم بگم که کنکور هنر کنکور عشقه. باید غرق بشی توی تک تک کلمات جزوات و کتاب ها تا بتونی یاد بگیری و درکش کنی. اینجا حفظ فرمول و جمله معنایی نداره!

 

 

 

آزمون عملی انقدر اهمیتش بالاس که میتونه رتبه ی ۳رقمی رو به دو رقمی یا حتی تک رقمی تبدیل کنه!!

 

 

 

 

 

آزمون عملی ارشد گرافیک اینجوریه که ی موضوع مطرح میشه و شما باید

 

براش پوستر یا لوگو یا گاهی جلد کتاب و مجله طراحی کنید

 

 

برای آمادگی توی آزمون عملی گرافیک و نقاشی باید حتما تمرین های مداوم با کاغذ و قلم داشته باشید و بارها خودتون رو به چالش بکشید و کارهاتون رو به ی متخصص نشون بدید تا کارشناسی کنه و نقاط قوت و صعف شما رو نشون بده تا قویتر بشین

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۰:۰۱ طراوت صفری

مثلا هتر مندا و سبک های سده ی ۱۸ یه جا ، سده ی ۱۸ یه جا ، و برای هنر ایران هن قرن ها به همین صورت 

 

جالبه بدونید آزمون عملی طراحی پارچه لباس برای ارشد اصلا دوخت و دوز نیست و با پارچه و سوزن کار نداره!! 

حتما ازمونهای عنلی رشته خودتون رو بررسی کنید و امادگی داشته باشید!

ازمون عملی طراحی پارچه و لباس معمولا طراحی فشن و لباس وپارچه به صورت دستی و با ابزار کاغذ و قلم هست!

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۵۷ طراوت صفری

برای اینکه این زمان هارو قاطی نکنیم بهترین راه به نظرم اینه که به صورت جدولی و نموداری قرن ها و سده ها رو از هم جدا کنیم 

 

 

 

 

توی فنون مطالعه ی قانونی هست به اسم ۱۵ دقیقه! اینجوریه که با خودت قرار میزاری من فقط ۱۵ دقیقه مطالعه میکنم اگه نتونستم تمومش میکنم!! تجربه نشون داده طرف حداقل تا یکساعت ادامه میده!!!ی جور خود گول زنی هست اما بعضی وقتا خوب لازمه! 

حتما امتحانش کن

 

 

😅🤗😬

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۵۱ طراوت صفری

معمولا برای هنر جهان از سده های مختلف استفاده میشه و در هنر ایران از قرون مختلف . اینا خیلی باهم قاطی میشن باید حسابی حواستون رو جمع کنید 

 

 

سستی و تنبلی برای کسیکه هدف داره معنی نمیده!!

منابع خوب داری تست ها رو داری آزمون های سال قبل رو هم داری پس دیگه  فقط باید عمل کنی !!! هیچ بهونه ای نیست

 

 

ممکنه از بعضی مباحث خوشت نیاد یا حس خوندنش رو نداشته باشی اما اگه بدونی هر مبحثی میتونه ی پله باشه برای موفقیتت دیگه با علاقه ادامه

میدی

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۴۴ طراوت صفری

یکی دیگه از چیزایی که باید خیلی بهش اهمیت بدیم این هست ، زمان ها و دوره های تاریخ هنر . زمان ها و دوره ها خیلی خیلی مهمن و تقریبا مانوره کنکور روی دوره ها هستش 

 حواس پنچگانه رو برای بهبود کیفیت مطالعه بررسی کن مثلا من

 

حافظه شنیداریم قوی هست میتونم واسه خودم از مطالب با صدای

 

خودم وویس ضبط کنم و بارها گوش کنم!!! بعضیا حافظه شنیداریشون

 

قوی هست بهتره از لایتر ها و تصویر سازی ذهنی

 

استفاده کنن

 

کیفیت مطالعه خیلی مهمه! ۵ساعت مطالعه دونفر میتونه زمین تا اسمون با

 

هم فرق کنه!

 

 

برای رسیدن به هدفت ارزشش رو داره دقیق مطالعه کنی

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۳۶ طراوت صفری

در هنرومدر با واژه ای به نام روح زمانه آشنا میشیم ‌ . اصطلاح روح زمانه رو یوهان گوتفرید و دیگر رومانتیک های المانی ور نیمه ی دوم سده ی ۱۸ میلادی باب کردن 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۳۵ طراوت صفری

مدرنیسم یا نو گرایی دروهنر اصطلاح جامعیدهستش برای گرایش های بین المللی که توی نیمه ی دوم سده ی ۱۹ میلادی در غرب  و از سبک امپرسیونیسم آغاز شد 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۳۴ طراوت صفری

هنر مدرن از سال ۱۸۶۳ شروع شده یعنی هنرمندان این تارسخ رو مبدا خودشون قرار دادن . سفک امپرسیونیست رو هم به عنوان سبک آغازین در نظر گرفتن 

 

 

وقتی مطالعه میکنید هر چیزی تمرکز رو ازتون میکیره دور کنید مثل موبایل!

 

 

وقتی اطلاعات وارد مغز میشن ۸۰درصد اون بعد یکروز فراموش میشن اون

 

جا هست که مرور سر وقت میتونه کمکت کنه

!

روزانه هفتگی و ماهانه مرور ها رو انجام بده

 

 

ی نکته برای تقویت حافظه کنکوریا خوبه اینه که برای به خاطر سپردن کلمات اونا رو تصویر سازی کن ! چون مغز خیلی هوب تصاویر رو کد میکنه

 

 

مگه شوخیه!!! 

کنکور یعنی تو تصمیم داری بری دانشگاه یا نه!!!

واقعا هدفت چیه!!

اگه الان تلاش نکنی پس کی؟؟؟

 

 

به کم راضی نشو!!! 

برای پیروزی تو باید حداکثری باشی!!! 

 

 

اگه میخوای کم باشی اصلا حرکت نکن اما اگه هدف داری با همه توان براش

 

 

 

بجنگ!!

 

 

هنرمنری و باذوقی و با استعداد !!؟؟؟؟؟

 

پس این تویی که لیاقت رفتن به ی دانشگاه خوبو داری!!!

 

 

خودت رو دست کم نگیر و از همه توانت تو این راه استفاده کن

 

.

 

 

اینجا فقط تو هستی که آیندات رو میسازی!!! 

 

 

میخوای مثل ی ادم موفق باشی یا شکست خورده؟؟؟

 

 

 

وقتی داوینچی برای رویای پروازش اون همه اتود زد تو هم باید برای رویای

 

دانشگاه هنر همه تلاشت رو بکنی!!!

 

 

 

از زندگی هنرمندای بزرگ درسای بزرگ بگیر

 

 

 

 

 

خیلی از افراد توی پله های اخر موفقیت دست از تلاش برمیدارن چون

 

نمیدونن چقدر به موفقیت تزدیکن!!! 

 

 

برای پیروزی باید تا اخر ادامه بدی

 

 

توی کنکور هنر معمولا بچه ها متون زبان رو خیلی پایین میزنن برای همین اونایی که تو

 

این مورد قوی هستن شانسشون بالا میاد ! باید به همه دروس اهمیت بدی !! گرامر

 

 سخته اما ۵تا سوال معمولا داره  تو میتونی متن و لغات رو قوی روش مانور بدی 

 

 

اگه تست بزنین مخصوصا ‌کسایی که تا حالا جدی برا کنکور هیچ وقت نخوندن یا تازه میخوان برا کنکور بخونن با نحوه سوال های کنکور آشنا میشن 

تست ام که همه میدونن خیلی مهمه ولی شاید بعضی ها بهش اهمیت چندانی ندن بگن چون منابع رو خیلی خوب خوندن نیازی به تست زدن نیست ولی این اشتباه رو نکنید حتما حتما رو تست هم کار کنید و اینکه سوالات کنکور سالهای قبل رو هم حتما تست رو بزنید اگه اونا رو بتونین خوب بزنین بدونین که شانس موفقیتتون زیاده

 

 

با شجاعت به سمت هدفت حرکت کن و از هیچ تلاشی فروگزاری نکن!!! 

 

ی هنرمند موفق کسیه که خلاق و البته تلاشگر هست!!!

 

 

بدون تلاش حتی با داشتن استعداد موفق نمیشی کافیه زندکینامه ی افراد

 

هنرمند رو ی نگاه بنداری تا درک عمق موضوع رو بکنی

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۲:۰۸ طراوت صفری

بچه های توی مطالبی که من پارسال خوندم ، مطالب مربوط به هنر ایران خخخخیلیییییی بیشتر از هنر جهان بود ولی واقعا درکشون اسون تر بود . 

اگه وقتمون کم باشه خوب نمیتونیم منابع رو دقیق بخونیم نمیتونیم مرور کنیم ما اگه درس رو بخونیم ولی آخر مرور نکنیم نصف زحمتامون به باد رفته شاید یه سری از مطالب یادمون بمونه و یه سری هم فقط وقتی تو امتحان میبینم فقط برامون آشنا میاد نمیتونیم جواب درست رو بزنیم این مشکل برای من بار ها تو امتحانات پیش اومده فقط بخاطر اینکه مرور نکردم

 

 

واقعا ادمای هنری نازنین ترین و بی آلایش ترین ادمهای دنیان واسه همین

 

دوست دارم توی دانشگاه هنر بخونم تا کنار همچین ادمهایی باشم

 

🥰😻😊

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۲:۰۲ طراوت صفری

خب رفته بودیم سراغ مباحث پاورقی ‌ . پس یادمون نره بخونیمشون البته یه کار دیگه هم که میشه کرد البته خودم امتحانش نکردم . به نطرم خوبه که نکته نویسی جداگونه ای براش در نظر بگیریم 

 

 

همیشه اگه خواستی خسته شی به خودت بگو من وقتی می ایستم که به

 

 

مقصودم رسیده باشم و خودت رو توی دانشگاه تصور کن تا دوباره انرژی

 

بگیری

 

 

یکی از چیز هایی که خیلی میتونه تو درس خوندن ما تاثیر بزاره و رو موفقیت ما استفاده درست از زمانمون هست بعضی وقتا ما میخوایم یکاری رو انجام بدیم الکی عقب میندازیم به بهانه های مختلف بعدش که شروع میکنیم چون بیشتر زمان رو از دست دادیم همش استرس داریم که وقتمون کمه و این نمیزاره ما با آرامش درس بخونیم پس به موقع شروع کنید 

 

 

چون کنکور نمره منفی داره دقت کن تستی رو مه نمیدونی الکی نزنی چون به

 

شدت رتبه ات رو میاره پایین !

 

ی نکته توی آزمون اینه که وقتی بین دو گزینه شک داری اونی که اول توی

 

ذهنت میاد احتمال بیشتری داره که درست باشه

 

کتابهای جامع تالیف دکتر رضایی خوبیش اینه که همه نکات رو تو خودش

 

جا داده و شما رو از سردرگمی توی مطالب  زیاد منابع مختلف راحت میکنه

 

 

نکته های تست زنی خیلی کمک کننده هستن! همیشه اگه اول بری سر تست

 

زدن موضوعی باعث میشه بعد که متن جزوات رو میخونی دیگه مطلب ملکه

 

ذهنت بشه!

چون تست زدن باعث میشه تو ذهنت سوال ایجاد بشه و این به درک مفاهیم و

 

ماندگاری توی حافظه ات خیلی کمک میکنه

 

 

بنظر من خیلی خوبه که بعضی از رشته های هنر آزمون عملی ام دارن چون اون جوری ما قبل از ورود به دانشگاه مجبور میشیم عملی رشتمون رو هم کار کنیم و یه پیش زمینه ای داشته باشیم برای کسایی که رشته هاشون غیر  مرتبط هست مخصوصا

 

 

با علاقه و اشتیاق درس بخون تا توی کنکور هنر رتبه بیاری

 

 

همیشه اونایی که توی بهترین دانشگاههای هنر رتبه اوردن وقتی باهاشون مصاحبه کردن

گفتن که علاوه بر نظم و انسجامی که توی خوندن مطالب داشتن و متعهد بودن به برنامه

ریزی و بودجه بندی ها گفتن با علاقه و اشتیاق نشستن پای مطالعه! و از اونجایی که

درک هنر چیزی هست که به این معقوله نیاز داره که باید مفاهیم بشینه تو ذهن علاقه رمز

موفقیتشون تو این زمینه بوده

 

 

موفقیت تپی کنکور چیز ساده ای نیست! اما لذت پیروز شدن و کسب رتبه

برای ی دانشگاه خوب مثل دانشگاه هنر تهران و دانشگاه هنر الزهرا یا

دانشگاه هنر اصفهان یا دانشگاه هنر شیراز و کلا دانشگاه خوب لذتش انقدر

بالا هست که به خاطرش هر چالشی رو باید بکنی!!!

 

موفقیتهای بزرگ نیازمند کشیدن سختی های بیشتر هست!! و البته عملکرد هوشمندانه تر

اگه میخواین منابع دکتر رضایی رو بخونین برا کنکور همه جای کتاب کلمه به کلمه مهمه هیچ چیز بی اهمیتی تو کتاب نیس که راحت ازش رد بشین همه مطالب ریز به ریز مهمه سعی کنید دقیق بخونید و اگه کامل فول بشین مطمئن باشین یه رتبه عالی میارین 

 من به کسایی که قصد دارن کنکور شرکت کنن ولی سال بعد میخوان شرکت کنن توصیه میکنم از همین الان شروع کنن چون مطالب جوری هستن که هر چه زودتر شروع کنن بهتره  من وقتی ۶ ماه مونده به کنکور شروع کردم خیلی افسوس میخوردم که چرا زود تر شروع نکردم اینو گفتم تا اونایی که کامنت من رو میخونن بعدا مثل من افسوس نخورن البته بستگی به رشتتونم داره من برا رشته بازیگری و کارگردانی و سینما میدونم اونایی که رشته قبلشون هم چیز دیگ ای بوده شاید سخت بشه نمیگم دیر تر شروع کنن نمیشه ولی از الانم شروع کنن بیشتر به نفعشونه

توصیه من به شما اینه که مطالب رو فقط تکرار کنین هر چقدر بیشتر تکرار کنید اون مطالب میرن تو حافظه بلند مدت شما و به این زودیا فراموش نمی کنید ولی خوب زمانی که آخر برای مرور بزارین اونم خیلی مهمه ولی در کل تکرار کارتون رو راحتتر میکنه موقع مرور درس ها

شما وارد این زیبایی شدین از طریق کنکور میخواین به این هدف برسین پس باید جدی بگیرینش 

به همه شما ها که هنر رو انتخاب کردین تبریک میگم میتونه یه تغییر بزرگ تو زندگیتون ایجاد کنه و بیشتر زیبایی هارو درک کنید خودم تجربه کردم بعد اینکه وارد هنر شدم کلا خیلی چیزا تو فکر و ذهن من عوض شد و این صددرصد برای همه کسایی که وارد هنر شدن اتفاق افتاده

رشته های هنری زیبایی رو وارد زندگی تون میکنه نگاهتون رو به دنیا عوض میکنه یجوری میشه که شما هر جا میرین فقط زیبایی ها رو می بینین و اونا بیشتر نظر شما رو جلب میکنن بعد تو فکرتون همش به جزئیات اون زیبایی ها فکر میکنین و اونا رو همش مرور میکنید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۰:۲۰ طراوت صفری

پاورقی ها خیلی مهمن و جون توجه زیادی بهشون نمیشه همیشه جزو نقاط تاریک کتابن . نقاط تاریکی که ما بهشون توجه نمیکنیم و طراح دقیقا از همونا سوال میده . پس توی جلسه ی کنکور به شکل سوالی که توی منبع نبود بهش نگاه میکنیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۰:۱۵ طراوت صفری

دوستان یه چیزی خیلی خیلی مهمه که توی این نزدیک ۲۰۰ تا کاننت بهش اشاره نشد 😂 اونم پاورقیهههههع

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۰:۱۳ طراوت صفری

منسو نقاش ایتالیایی در سده ی ۱۷ میلادی است . وی در پرده هایی از ساختمان نها یا پیکره ها ی کوچک نقاشی میکرد که حال و هوای رمز آمیز داشتن .

 

 

شما که هنری هستید حتی اگه بخواین مهاجرت به ی کشور دیگه بکنید 

 

مثل ایتالیا و فرانسه که هنری هست بهترین روش اینه که اپلای هنری کنید و

 

این  مستلزم اینه که تو ی دانشگاه معتبر مثل هنر تهران مثلا قبول بشی تا

 

اعتبارت بالا بره و احتمال قبولی اپلای تو بالا بره! پس بهترین روش رو با

 

تلاش خودت پیش بگیر تا جز بهترینها باشی

 

 

 

 

از اونجا که کنکور هنر مفهومی هست حتما خلاصه نویسی و نکته برداری رو فراموش نکنید

 

 

قبول شدن توی کنکور هنر واسه ما هنریا

تازه

اول راهه

اما

باید اون قدم رو برداری وگرنه ممکنه به بیراهه بری

 

موفقیت برای اونهایی هست که میگن من میتونم

 

از تفکرات منفی همیشه دور کن خودت رو

 

برای کسایی که دارن تغییر رشته به هنری میدن آزمون عملی هنر خیلی

وحشتناک به نظر میاد!

 

میخوام بهشون بگم استرس نداشته باشید شما تا میتونید مهارت خودتون رو

طی 3ماه افزایش بدید و بعد از آزمون اصلی هم فرصت دارین و بهتره از

کلاسهای خصوصی استفاده کنید اگر لازم دارین! 

 

.

 

تنها و تنها تلاش تو ضامن موفقیت توست! 

 

خیلیا به استعدادشون تکیه میکنن و تنبلی میکنن که باید بگم درسته استعداد

 

موهبت بالایی هست که داری اما بدون تلاش هیچوقت بهترین نمیشی!

 

هنرمندای بزرگ هم استعداد داشتن هم با اشتیاق اوار فراوان از خودشون به

 

جا میزارن

 

 

 

 

تنها شرکت در کلاسهای کنکور تئوری و عملی موفقیت شما رو تضمین نمیکنه

 

موفقیت شما با تمرین و پشتکار و جدیت و خسته نشدنتون هست که تضمین

 

خواهد شد

این روفراموش نکن که اگه منابع خوبی هم داشته باشی امکان موفقیت تو بالا

 

هست به شرطی که تلاشگر باشی

 

.

 

توی کنکور هنربه جرات میتونم بگم هیچ تالیفی انقدر جامع گرایش طراحی و دوخت لباس

رو انقدر جامع نپرداخته که گروه تالیفی دکتر رضایی پرداخته! این مژده ای هست برای

کسایی که میخوان این رشته رو شرکت کنن

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۹:۲۷ طراوت صفری

خب هنر مدرن بسیار گستردس و تقریبا شاید ۴۰ درصد سوالای کنکور رو به خودش اختصاص میده البته شایدم بیشتر 

 

رشته ‌های زیرمجموعه هنر عبارت‌اند از:‌ آهنگسازی، ادبیات نمایشی، ارتباط تصویری، بازیگری، ، صنایع‌دستی، طراحی پارچه، طراحی صحنه،، طراحی لباس، عکاسی، فرش، کارگردانی تلویزیون، کتابت و نگارگری و ی سری دیگه!!! تو هر کدوم از این گرایش ها که میخواین شرکت کنین حتما ضرایب دروس امتحانی اش رو چک کنی حتما مواد امتحانی دروس اختصاصی هنر شامل، درک عمومی هنر، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی و خواص مواد هستن

میدونم این روزها 


شاید بـرات روزهاى سختى باشه

، 
اما یه نفس عمیق بکش، 


تو از پسش بـر میای 


باید بتونی   و میتونی 👌👌👌

 

اونایی رسیدن به قله پیروزی رو تجربه میکنن 

 

 

که طعم سختی مسیر رو چشیده ان! 

 

تا رسیدن به نوک قله باید سخت تلاش کنی!!

 

دقیقا همون قله حتی اگه یک قدمی اون خسته بشی بهش نمیرسی!

 

 

ی چیزی که واقعا بهش اعتقاد دارم در مورد اونهایی هست که میخوان تغییر

رشته به سمت هنری بدن! شاید حس کنی که از هنریا عقبتری اما بدون تو

 انقدر انگیزه بالایی داشتی که ریسکش رو قبول کنی!! پس به حرف بقیه

گوش نکن و ادامه بده

 

 

 

تو که این آرزو ها رو داری پس حتما لیاقت رسیدن بهش رو داشتی که این رویا سراغت

 اومده

پس بهش اهمیت بده و شبانه روز تلاش کن !!! این کنکور رو برای رویاها و آرزوهات

 

داری میدی! پس ارزش وقت گذاشتن و اذیت شدن رو هم داره

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۴ طراوت صفری

به نطرم اینا مطالب تقریبا مهم قبل از هنر مدرن بود . وقتی میرسیم به هنر مدرن تازه انگار درسا شیرین میشه . تا قبلش برای من کمی کسل کننده بود 

 

 

فقط کافیه باور کنی، شوق سوزان برای رسیدن بهش رو داشته باشی، ایمان بیاری که

 

اگه راهی رو که افراد موفق رفتن رو طی کنی


رسیدن به موفقیت حتمیه

 

 

 

 

همیشه شنیده بودم که وقتی آرزویی رو برای خودت متصور میشی، حتما توانایی رسیدن

 

به اون آرزو رو داشتی که تونستی حتی بهش فکر کنی..

 

مسیر ارزوی من فقط و فقط از کنکور هنر میگذره پس توانایی خودمونشون میدم

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۱ طراوت صفری

یکی دیگه از سبک های مورد نظر و بسیار مهم مکتب منریسم هستش . از هترمندان مشهور این دوره میتونیم به ال گرکو ، پارمیجانینو تینتور تو ، چلینی ، اشاره کرد 

یه سری گیاهان گلدونی هستن که تو اتاقتون باشه بد نیست انرژی منفی رو میگیرن آرام بخش هستن به خواب راحت کمک میکنن که همه اینا تو درس خوندن شما تاثیر داره نگهداریشونم اصلا سخت نیست فقط باید به موقع بهشون آب بدین منم دارم ازی گلدونا تو اتاقم 

وقتی دارین درس میخونین تا جایی که براتون امکان داره جای آروم رو برا درس خوندن انتخاب کنید و سعی کنید دورتون خلوت و تمیز باشه من خودم وقتی درس میخونم اگه دورم شلوغ باشه اصلا نمیتونم تمرکز کنم 

 

الان وقتی هست که باید خستگی رو بزاری کنار

 

استعدادت فقط تو رو پیروز نمیکنه بلکه باید حتما براش تلاش کنی! 

 

اون روز که جواب کنکور میاد میتونی جواب همه این زحمتها رو بگیری!

 

به زمانتون ارزش قائل بشین الان که شما پشت کنکوری هستین زمان با ارزشترین چیز هست باید به بهترین نحو ازش استفاده کنید مخصوصا تو ماه های آخر

 

الان وقتی هست که باید خستگی رو بزاری کنار

 

استعدادت فقط تو رو پیروز نمیکنه بلکه باید حتما براش تلاش کنی! 

 

اون روز که جواب کنکور میاد میتونی جواب همه این زحمتها رو بگیری!

 

بعضی وقتها از بچه هایی که قصد دارن کنکور هنر شرکت کنن می شنوم که میگن چون تو کنکور هنر رقابت کم هست قبولی راحتتره و جدی تلاش نمیکنن براش ولی این چیزا نباید شمارو گول بزنه و باعث بشه شما درس رو اون قدر که باید بخونید

 

 

خلاصه برداری نقش بسیار مفیدی در دوره و جمع بندی پیش از کنکور دارد. در روزهای

 

پایانی کنکور، مرور کردن مطالبی که خوانده اید بسیار دارای اهمیت است

 

 

 

 

کسی در کنکور موفق هست که بتونه مرتب اطلاعات خودش روهم بزنه تا در زمان آزمون به خوبی از این اطلاعات استفاده کنه پس مرور و تکرار مطلب رو فراموش نکن

 

 

البته به این رقابت به چشم بد نگاه نکنید رقابت خیلی ام شیرین میتونه باشه چون شما رو وادار میکنه که تمام تلاشتون رو بکنید

 

 

از مرور مرتب مطالب برای فرهر از فراموشی غافل نشو 

شما هم باید  نهایت تلاشتون رو بزارید به این فکر کنید که الان رقیب های شما دارن به شدت تلاش میکنن پس شما نباید ازونا عقب بمونین

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۱۸ طراوت صفری

از هنرمندان معروف رنسانس پیشرفته میتونیم به میکلانژ ، رافائل و داوینچی ، برونلسکی و دوناتو میتونیم اشاره کنیم 

 

 

از مثبت نگری بهره ببرید تأثیر بسیار زیادی در روند مطالعه، کیفیت مطالعه و انگیزه پیدا کردن شما در دوره امادگی آزمون میزاره

بلاخره روح هنر مثبت و زیباست اینو فراموش نکنین

 

 

اگر هدف شما دانشگاههای خیلی خوب هستن باید خیلی تلاش کنید چون ظرفیت اون ها هم کم هست هم اینکه بیشتر داوطلب ها هدفشون اون دانشگاههای برتر هستش

 

 

خواب کافی به خصوص در شب آخر اهمیت زیادی داره استفاده از دمنوش های

آرامبخش، تماشای فیلم کمدی یا پیاده روی کوتاه میتونه به خوابی راحت در شب

سرنوشت سازتان کمک کنه 

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۱۳ طراوت صفری

رنسانس خودش به قسمت های مختلفی تقسیم میشه که عبارتند از : رنسانس نیمه دوم میلادی یا رنسانس میانه و بعد از اون به دوره ی اوج رنسانس یا رنسانس پیشرفته میرسه . رنسانس اروپای شمالی 

 

 

کم خوابی سبب استرس و حس خستگی می شه و قدرت یادگیری و حافظه را کاهش می ده!شام سبکی بخورینتا بتونید راحت بخوابین!

 

 

برای کنکورهنر ارزش قایل شو و هدفت رو نیمه رها نکن تا 

تا قبولی توی کنکور رو تضمین کنی

 

به هدف و بودجه بندی که کردین پایبند باشین!

مثلا اگه قراره امروز این فصل رو تموم کنم هر کاری پیش اوند نباید رهاش کنید

 

 

ابتدا هدف خودتون را تعیین کنید و بعد به مطالعه بپردازید

مثلا الان این مبحث رو باید تموم کنم!

 

به نحوه تغذیه خودتون اهمیت بدین چون توی مطالعه مغز فعالیت زیادی داره!ً خیلی از خستگی ها ناشی از همین فعالیته!

کنار دستتون آجیل و میوه و ویتامین سی و شکلات تلخ و کمی شیرینی جات همیشه باشه و به فواصل استفاده کنین

 

 

گاهی که وقت کافی نداریم ناچاریم که ظرف مدت کوتاهی خودمونو رو اروم کنیم میشه از ریلکسیشن استفاده کرد

 

 

باید علاوه بر برنامه ریزی آینده، بخش کوتاهی از روزتون روبه عنوان مثال 5 الی 10 دقیقه صرف محاسبه فعالیت هاتون کنین که ببینین آیا تمام قوای خودتونو در جهت اجرای برنامه ی روزانه به کار گرفته اید

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۵ طراوت صفری

و یه نکته ی دیگه که خیلی مهمه استفاده از نمودار های شاخه ای هستش . نمودار شاخه ای خیلی کمک میکنه . چون مطالب رو به شیوه ای خوب دسته بندی میکنه 

 

دایره المعارف روبین پاکباز از اون منابع هست که حتما باید داشته باشن هنریا و مطالعش مهمه قطعا ازش سالهای قبل همیشه سوال اومده

 

 

ی وقتا هم دلیل استرس عدم برنامه ریزی درست و نقص در مدیریت زمانه که با هدف گذاری و اولویت بندی این هدف ها میتوان میزان آشفتگی ذهنتون رو کاهش بدین

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۹ طراوت صفری

هنر بیزانس و هنر رنسانس مطالب تزدیک به همی دارن و با توجه به اهمیتی که دارن و سوال خیز بودنشون این دوتا دوره رو خیلی خیلی عالی فرا بگیرید 

 

 

بچه ها قبل ازمون استرس رو از خودتون دور کنید و به تلاشهایی که یکسال کردین ایمان داشته باشید!

اگه چنتا سوال اول سخت بود استزستون زیاد نشه برای همه همینطور هست! عملکردتون با استرس پایین نیارید برین سراغ بقیه سوالات

 

 

اگر سؤال سخت بود نترسید ، زیرا برای دیگران هم همینگونه است ، و با آمادگی صد در صد سرجلسه حاضر شوید . ولی بدانید برای رتبه خوب نیاز به صددرصد ندارید

 

 

 اگرمتوجه شدین یسوالی پیچیده است ، وقت خود را تلف نکنین واز آن بگذرین چونکه تصادفی وشانسی جواب دادن شانس قبولی را کم می کند سعی نکنید به تمام سوالات پاسخ بدین . هم به دلیل نمره منفی وهم اینکه برای رتبه خیلی خوب هم نیاز به پاسخ تمام سوالات نیست!

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۱ طراوت صفری

یکی از مطالب بسیار مهم دیگه در تاریخ هنر جهان . هنر بیزانس هستش . هتر بیزانس از هنر موزلییک پدید اومد . و تا سده ی ۶ میلادی مراحل تکامل خودش رو پیمود 

 

 

بچه ها خیلی دقت کنید چون گاهیاشتباه در تست زدن مر بوط به فعل جمله است. مثلاً سوالاتی که درآخرشان به کلماتی مثل باشد ، نباشد ، بود ، نبود ، است و نیست  ختم می شن ، ممکنهذشما را دچار اشتباه کنه!

 

 

 

 

 

 

برای مهارت توی تست زنی باید عمق مطلب رو درک کرده باشید!

روی شکل ها و تصاویر و نقاشی و آوار مسلط باشید همیشه چند تصویر در کنکور هنر سوال آزمون هست!

 

 

موفقیت در کنکور برایهرداوطلب بیش از هر چیز به میزان توانایی اودرحل تست بستگی دارد

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۲۰ طراوت صفری

ویژگی های پیکر تراشی گوتیگ : پیکره های کوچک اندام با تقوش تمام برجسته کهدبر سر در نصب میشدند .  یواش یواش پیکره ها و تقوش بسیار پیشرفت کرد 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۱۲ طراوت صفری

دقیقا این دوستان همون سد های مسیرن که میخوان ادمو از کارشون باز دارن . نه من شمارو میشناسم نه شما منو میشناسین پس لطفا وقتی من کاری به شما ندادم شماهم نداشته باشبن . شماهم تلاش کنید . قطعا موفق میشین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۱۰ طراوت صفری

واقعا من دوستانی رو که دارن به کامنتای من حساسبت نشون میدن رو ننیفهمم.

شما هم کامنت بذارید من دارم کار خودمو میکنم شما نخونید کامنتای منو عجبا . همه ی این ۴۰۰ تا کامنت واسه من نیست واقعا . منم دارم تلاش میکنم عین بقیه دوستان بعدشم دارم مطالب خلاصه های نوشتمو میزارم کجاش تکراریه 😐😐😐😐

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۰۷ طراوت صفری

سبک گوتیگ در ایتالیا با اثار جنتیله و میزانلو به اوج شکوفایی خودش رسید این سبک به المان و اسپانیا هم رسبد . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۶ طراوت صفری

ولیدباز هم خلاصشو  رو در اختیارتون میزارم . . 

در دوره ی این هنر پیکره ها بسیار ساده و اراسته ، انحنلهیا نرم جامگان ، رنگ های جواهر گونه ، و ریزه کاری های طبیعت گرایانه از ویژگی های این سبک به شمار میره 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۴ طراوت صفری

خب خب خب بریم سراغ هنر گوتیک که بسیااار مهمه . در قبل تر گفتم که منابع بسبار مهم هستن و من برای همین کتاب های دکتر رضایی رو به شدت مشتاقم که بخونم . چون کتاب هایی که قبل ازشون استفاده میکردم مطالب رو جا مینداختن دقیقا مثل همین هنر گوتیک که بسیار مهمه ولی توی این کتاب همش یه برگ توضیحه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۲ طراوت صفری

بعد از هنر صدر مسیحیت در کتابی که من پارسال تهیه کرده بودم هنر قرون وسطی که شامل هنر کارولنژی هنر اوتونی هستش قرار گرفته که من در طول تست زنی هام سوالی از این بخش ها پیدا نکردم 

طراوت خانم جان مادرت بسته دیگه🤦‍♀️ بقول دوستمون شما فقط دارین مطالب رو تکرار میکنید واقعا نیازی نیست 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۹ طراوت صفری

نکنته ی جالبی که در هنر صد مسیحیت وجود داره این هست که در این دوره تمایز خاصی بین هنر شرفپق و غرب دیده نمی شده ولی هرچی پیش میریم با تمایز های زیاد هنر شرق و غرب مواجه میشیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۸ طراوت صفری

نکنته ی جالبی که در هنر صد مسیحیت وجود داره این هست که در این دوره تمایز خاصی بین هنر شرفپق و غرب دیده نمی شده ولی هرچی پیش میریم با تمایز های زیاد هنر شرق و غرب مواجه میشیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۷ طراوت صفری

هنر قبطی در زهنر پنج قرن اول مسیحیت را هنر صدر مسیحیت می نامند . هنر بیزاتس از صدر مسیحیت برخواسته شده . بچه ها هنر بیزانس خیلی ممهمه و حتما حتما از روی کناب ها اونو با دفت بخونید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۵ طراوت صفری

هنر قبطی هنر مربوط به مسیحیان مصر است . سبک قبطی تلفیقی از سبک های مصری باستان ، هنر یونانی و بیزانسی بود دیوار نگاره های اون ها از نقوش گیاهی و جانوری و پیکره های ساده شده ی انسان  با چشمات سفید و ابروان انبوه است 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۳ طراوت صفری

دوستان عزبزم این مطالب که دارم مینویسم از روی خلاصه برداری های خودم هستش . نکات مهم . اگر خواستین یادداشت کنید که ممکنه یکیش هم حتی به دردتون بخوره .

اوه اوه اوه ماشالا چقد کامنت رکورد کامنت هارو شکستین  

انصافا دیگ بسته اگه قرار باشه برنده باشین با این همه کامنت برنده میشین دیگه😂

 

 

اگر زندگی ات غنی باشد نقاشی هایی که می کشی نیز کامل هستند کنکور هنر همون راهیه که تو رو کامل میکنه٫

 

اگر زندگی ات پوچ باشد نقاشی هایت نیز خالی و پوج به نظر می رسه! پس سعی کن و تلاش فراوون تا بتونی توی ی دانشگاه عالی قبول بشی و به زندگیت معنا بدی!

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۱ طراوت صفری

در هنر صدر مسیحیت ، پیکر تراشی رفته رفته به صنایع دستی و کار های کوچک تر تبدیل شد . این کار های گوچک شامل ، نقش های برجسته روی تابوت ها ، لوحه های یادبود ، و یا قاب های تزیینیی بود از جنس های مختلفی داشت

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۰ طراوت صفری

اصطلاح سررهای خوشه ای وبژه نقاشی هیا صد مسحیت هیتش که در آینده این هنر تاریخ بسیار طولانی دارد 

 

با تمام وجودم امیدوارم که نقاشی کردن در بهشت نیز وجود داشته باشد! یعنی ذات خلق زیبایی توی وجود هر کسی باشه شاده!! 

فقط و فقط خوشا به حال هنرمندا و خوشا به حال اونایی که تو  دانشگاه دوستای هنری دارن

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۲۸ طراوت صفری

خب حالا بریم سر مبحث های درسی . من از تاریخ هنر شروع میکنم . هنر صدر مسیحیت در این بازه ی زمانی عیسی مسیح را به طور ساده در طراحی های جوزه های مدیترانه یا خدای آفتاب یا به صورت رومی شده یافت 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۲۶ طراوت صفری

 ساعت ها و روز ها تلاش میکنیم تا برسیم به ارزوهامون . از هر ده تا ارزو شاید اینو داشته باشیم که فقط به یکیش برسیم . ولی همون هم میتونه به اندازه هر ۹ تایی که بهش نرسیدیم بهمون انرژی بده 

کسایی که شاغل هستن و زیاد نمیتونن وقت روزانه بزارن واسه درس خوندن مثلا فقط هر روز یه ساعت میتونن وقت بزارن پیشنهاد من اینه که زود تر شروع کنن مثلا چن ماه زود تر از بقیه 

 

 

برای هنرمند فقط داشتن استعداد ذاتی کافی نیست! تلاش برای استعدادت 

تورو به جایی که میخوای میرسونه

 

پیروزی از آن تلاشگران است

 

ی جمله کلیشه ای قدیمی میپرسه علم بهتر است یا ثروت!؟

جواب من اینه! عشق ورزیدن به هنر از همشون بهتره

ولی برای کسی که تلاش نمیکنه چه فرقی میکنه سخت باشه یا راحت اصلا تلاشی نکرده که سوالات راحتم باید خونده باشیم جواب بدیم سوالات سختم باید خونده باشیم جواب بدیم

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۸ طراوت صفری

خیلی شیرینه وقتی به اون چیزی میرسی که براش تلاش کردی . من که دلم میخوادداین شیرینی رو حس کنم . مطمنم که همه ی ما ادما دلمون میخواد این حس رو تجربه کنیم . پس دیگه وقت دست دست کردن ایست  . 

 

 

کنکور هنر باید همه فکر و ذکرت باشه پس اگه کاری پیش اومد 

این جمله رو تکرار کن! به کنکور نگو کار دارم! به کار بگو کنکور دارم💎💎💎

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۷ طراوت صفری

خرداد ماه وقتی نتیجه رو دیدی اون بالارو باز میکنی باهاشون میپری تا اوج خوشحالی و غرور . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۶ طراوت صفری

برای رسیدن به ارزو ها باید بال پرواز ساخت . این بال پرواز رو فقط با منابع زخوب ، برنانه ریزی و ارادهدقوی میشه ساخت 

ما هممون از کنکور یه غول ساختیم که شکست دادنش خیلی سخته ولی اینجوری نیست بچه ها ما فقط تو ذهنمون اون رو بزرگ کردیم کنکور اصلا سخت نیست برای کسی که تلاش کرده 

 

 

ذات هنر ارزشمند و قابل احترام هست! 

برای حفظ این ارزش باید تحصیلات و علمش رو کسب کنی!! 

این کنکور برای تو مثل ی فرصته که ببینی چقدر اهنیت میدی به این ارزش!

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۴ طراوت صفری

پس منی که میدونم صبحا نمیتونم درس بخونم اون زمان رو موکول میکنم به شب و یا بعد از ظهر . که هم بازدهی بیشتری داشته باشم و هم به برنامه ریزیم برسم .

 

 

برای هنر و استعدادت ارزش و قداست قایل شو

تحصیلات اکادمیک برای ی هنرمند موفق دریچه های نویی رو باز خواهد مرد

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۲ طراوت صفری

در این مسیر باید توانایی های خودتون رو ، روش شناخت داشته باشین . مثلا من نمیتونم صبح زود درس بخونم . پس برنامه ریزی روی صبح نمیکنم که از دستش بدم 

الان یه لحظه فک کنید اگه سال بعد این موقع تو اون رشته ای که دوسش دارین دانشکده هنر تهران باشین چقدر حس خوبیه ولی اگه همین جایی که الان هستید و هیچ پیشرفتی نکردید کدوم بهتره براتون

الان دیگ به خودتون بستگی داره کدوم رو انتخاب کنید 

 

 

برای آزمون عملی مهارتها و تکنیکهات رو افزایش بده 

چون تو کنکور هنر آزمون عملی میتونه نقش تعیین کننده داشته باشه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۹ طراوت صفری

یه جا خونده بودم که میگفت خدا تا وقتی توانایی چیزی رو توی وجودت نبینه ارزوشو نمیندازه تو سرت . پس اگه ارزویی داری قطعا قدرت رسیدن بهش درون تو وجود داره.

 

 

ساعت های مطالعه از الان باید روزی ۵ساعت باشه و رفته رفته افزایش پیدا کنه

به طوریکه بهمن به ۷ساعت  و بعد فروردین به حداکثر توان برسونیدش

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۶ طراوت صفری

ما توانایی اینو داریم که قدرتمند باشبم . قدرتمند کسیه که خودش از خودش راضی باشه . من حتی اگه نرسم به ارزوم حداقل از خودم راضیم که تمام تلاشمو کردم . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۵ طراوت صفری

تو ، من و امثال ما میجنگیم برای ارزوهامون چون اگه نجنگیم ارزو هامون تا ابد فقط ارزو باقی میمونن

 

مسیله مهم توی چالش مطالعه افزایش اراده و انگیزه شما هست

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۴ طراوت صفری

ما در جامعه ای زندگی‌میکنیم که بک روز بیشتر زنده موندن و دوام اوردن به عنوان یک امتیاز حساب میشه . پس تو این وضعبت هرچی بیشتر تلاش کنیم و لااقل بتونیم خودمون رو به یکی از ارزوهامونم شده برسونیم باز هم برنده هستیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۲ طراوت صفری

تلاش تلاش تلاش . حتی همین کامنت گذاشت ها هم نوعی تلاشه . تلاش برای برنده شدن . پس برای کنکور هم باید همینقدر تلاش کنیم تا برنده ی میدون باسبم 

 

ی نکته که باید دقت کنید این هست که ساعتی از مطالعه اتون رو ممکنه توی فکر فرو برین و در حالیکه هیچ درسی نخونین جز تایم های اتلافی از دست بدید!!!  اگر دیدید این اتفاق افتاد سریع از جای خودتون بلند شید و یک دقیقه در حالی که پیاده روی میکنید دور اتاق انگیزه هاتون رو مرور کنید تا اینطوری تایم هاتون رو از دست ندید

 

 

برای رسیدن به اون چیزی فردا قراره روبروت ببینی از الان همه تلاشت رو بکن!

از همین الان  تا فردا حسرت نخوری

 

در نهایت امر خودت میمونی و نتیجه کنکور! پیروز میخوای باشی یا شکست خورده!

این خود تویی که امروز با تلاشت اون نتیجه رو مشخص میکنی

 

 

اینکه چقدر توی رسیدن به هدفت پایبندی  و مصر هستی تو پیروزی رو کسی جز خودت تعیین نمیکنه

 

منابعی که انتخاب میکنی میتونه کلید پیروزی تو توی کنکور باشه! با توجه به اینکه کنمور هنر منابع زیادی داره انتخاب هوشمندانه موثر هست چون بودجه شما برای خرید کتاب شاید محدود باشه پس از منابع تالیف شده معتبر مثل کتابهای تالیفی گروه دکتر رضایی میتونی استفاده کنی چون امتحان خودشو پس داده و قبولی تو رو توی کنکور اگه خوب بخونیشون تضمین میکنه

اگه یه دانشگاه خوب قبول بشین حتما میتونین یه شغل خوب هم برای خودتون ایجاد کنید یه کنکور موفق میتونه آینده شمارو تضمین کنه

 

 

جدا از اینکه چند ساعت در روز وقف مطالعه میکنید باید کیفیت مطالعه خودتون رو هم بالا ببرید

 

برای اینکه بتونید بهترین رشته های هنر رو توی دانشگاههای برتر مثل دانشگاه هنر تهران قبول بشید باید ساعات مطالعه زیاد و با کیفیت و منابع عالی رو داشته باشید

اصلا به سختی سوالات بچه ها فکر نکنید اگه سوال ها برا شما سخت باشه برا رقیباتون هم سخته و چون تو کنکور رتبه ها رقابتی تعیین میشه پس تاثیر زیادی رو رتبه شما نمیتونه داشته باشه 

دوستان هر چند پیشنهاد من اکیدا این هست که به جز منابع دکتر رضایی سراغ منابع دیگ نرید ولی تو درس زبان اگه از پایه ضعیف هستین کنارش کتاب زیر ذره بین رو هم بخونین بعد زبان دکتر رضایی رو ولی اگه از پایه قوی هستین نیازی نیست 

پس فک کنین این موفقیتی که تو کنکور هنر امسال بدست میارین چقد میتونه تاثیر مثبت تو کل زندگیتون داشته باشه رو روحیتون پس هر چقدر براش تلاش کنید ارزش داره

میدونین خوبی کنکور چیه وقتی تلاش کردین و به هدفتون رسیدین اعتماد به نفس شمارو خیلی میبره بالا و وقتی وارد رشتتون شدین چون یه موفقیت بزرگ رو تونستین به دست بیارین این اعتماد به نفس رو به شما میده که میتونین تو رشتتون بهترین باشین حتی تو بقیه جاهای زندگیتون

اگه براتون امکان داشت حتما با یکی که آزمون عملی رشته خودتونشرکت کرده صحبت کنید ازش راهنمایی بگیرین اگر رشتتون آزمون عملی داره سوالاتتون رو بپرسین ازش نزارین هیچ چیز حل نشده تو ذهنتون بمونه 

همه اونایی که میبینین الان اسمشون و عکسشون رو زدن که رتبه ۱ آوردن یا رتبه خیلی خوب آوردن اونا هم مثل ما انسان هستن  فقط نترسیدن و شروع کردن و تلاش کردن که تونستن بهترین رتبه رو بیارن هیچ فرق دیگ ای ندارن فقط خوندن کاری که ما هم میتونیم انجام بدیم

بدون ترس با تمرکز با برنامه ریزی بدون استرس و تلاش و تکرار شروع کنید تا موفقیت کنکور هنر رو تجربه کنید 

ما زندگیمون رو با همین تلاش ها میسازیم کنکور هنر هم جز یکی از هزار تا تلاشی هست که ما برای علاقه هامون یا برای هدف هامون  میکنیم 

از نظر من درس خوندن اصلا هم سخت و زجر آور نیست چون شما هر کتابی رو میخونین ازش کلی چیز یاد میگیرین برای کنکور فقط باید اون چیزایی که یاد میگیرین رو حفظ کنید انگار دارین یه کتاب روانشناسی میخونین خب برا این میخونین چیزی ازش یاد بگیرین فرق کنکور اینه که باید تکرار کنید و نکته برداری خلاصه نویسی تا اون چیزایی که یاد گرفتین رو فراموش نکنین 

این اجازه رو به خودتون بدین که عاشق راهی که دارین میرین بشین با حرفهای  منفی خودتون رو از درس زده نکنین مثبت فکر کنین و تلاش کنین

من میدونم که هر یک از شما که تصمیم گرفتین کنکور هنر شرکت کنین از رو علاقه این تصمیم رو گرفتین همون عشق و علاقه رو هم به کتاباتون میخواین پیدا کنین فقط به شرطی که همش به خودتون نگین سخته سخته نمیتونم  

کتابهای شما بهترین دوستتون هستن چون شمارو اونا میخوان به آرزوتون برسونن پس با جون و دل بخونینشون تا رتبه خیلی خوب کنکور هنر امسال رو مال خودتون بکنین

شما که دیگ از رتبه تک رقمی یا رتبه یک بالاتر نمیخواین دیگ آخرش رتبه ۱ هست دیگ این منابع هم که این تضمین رو به شما میده اگه خوب خونده باشین فقط همین منابع رو رتبه تک رقمی میارین پس چرا باید حساسیت الکی نشون بدین و بریم؟ باز دنبال منابع دیگ و وقتتون رو تلف کنین

من دوستانه به همتون پیشنهاد میکنم اگه میخواین کنکور هنر شرکت کنین کتابهای دکتر رضایی رو بخرین بعدشم دیگ به هیچ منابعی فکر نکنید و هر چقد وقت اضافه داشتین فقط همینارو مرور کنید نگین برم سراغ منابع دیگ

یکی از دوستانم به گرافیک خیلی علاقه داشت و کتاب هاشو چن وقت پیش از دکتر رضایی خرید ک شروع کرد میگفت کتابامو که دیدم عاشقش شدم فکر میکنم اگه شما هم به رشته هنری که انتخاب میکنید انقدر علاقه داشته باشید از دیدن کتابها عاشقش میشین و خوندنش براتون جذابه

چون همیشه به ما تلقین شده که درس خوندن سخته اینجوری برای ما جا افتاده ولی نگاهتون رو به درس خوندن عوض کنین با خودتون بگین درس خوندن خیلی ام لذت بخشه همش تکرار کنید با خودتون

سختی فقط واسه کنکور هنر نیست برای همه رشته ها هست ولی ما میتونیم با یه برنامه ریزی درست این سختی رو تبدیل به لذت کنیم

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۴۱ طراوت صفری

ریدینگ های درس زبان معمولا ایتجوری هستش که جواب توی سوال پیدا میشه ... و به راحتی میشه به جواب درست رسید . ولی استرس کنکور و طراحی سوال واقعا نذاشت اونجور که باید من از پسش بر بیام . پس خخخیلی تسلط لازمه روی زبان چون خیلی یه دفعه رتبتو جابه جا میکنه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۹ طراوت صفری

با عرض پوزش ولی به دلیل کندی نت گاهی پیام ارسال نمیشه و وقتی دوباره میزنیم رو ارسال میبینیم دوبار ارسال شده . 

خب بریم سراغ موضوعات درسی . راجب به درس زبان گفتم ولی باز هم میگم . ریدینگ های پارسال بسیار سخت بودن .

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۷ طراوت صفری

بسیار هستن ادمایی که سد مسیرت میشن . ولی تو انگیزه داری و میتونی راهت رو ادامه بدی و تمام اون ادما رو کنار بزنی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۶ طراوت صفری

بسیار هستن ادمایی که سد مسیرت میشن . ولی تو انگیزه داری و میتونی راهت رو ادامه بدی و تمام اون ادما رو کنار بزنی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۶ طراوت صفری

دوست دارن بعد قبولی جلوی در دانشگاه هنر یه عالمه عکس بگیرم🤣 بعد همه رو قاب کنم بذارم توی اتاقم که هربار بهشون نگاه میکنم یادم بیوفته که چقدر سختی کشیدم تا بهددستش اوردم . و برام هررزو ارزشمند تر از قبل میشه

موفقیت وقتی به دست میاد که شما تلاش کنید و تلاش هم وقتی میکنید که خودتون بخوابد تا وقتی که خودتون نخواست کسی شما رو نمیتونه وادار به تلاش کردن بکنه و موفقیت تو کنکور هنر هم چیزی نیست جز خواستن خودتون و تلاشتون

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۷ محدثه رمضانی

من از این مجموعه خبر نداشتم ولی باهاش اشنا شدم واقعا عالیه از هر لحاظ پیگیری خیلی خوب دارن و با خوشرویی جواب میدن من حتی تحقیقم نکردم بنظرم این مجموعه تو همون اولین تحقیق عالی و بی نقص بود من دارم برای کنکور ارشد میخونم بنظرم دنبال منبع دیگ نباشید این مجموعه کاملو و بی نقصن بدون هیو اغراقی میگم امیدوارم شماهم ازش استفاده کنید تا ب چیزی ک میخاید برسید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۶ طراوت صفری

به اون روزی فکر کن که جوابا اومده . رتبه تک رقمی شدی ، یه لیوان چای میگیری دستت ، یه نفس عمیق که آخیششششش . تموم شد . رفتم تو مسیر ارزوهام 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۰ طراوت صفری

اولین قدم همیشه سخت ترین قدمه . اولین قدم توی این راه خرید منابع خوب و برنانه ریزیه . 

باور کنید یه سری چیزا اون قدرم که ما فکر میکنیم سخت نیستن ولی ما چون تو ذهنمون سختش میکنیم این باعث میشه هیچ وقت شروع نکنیم شما جسارت شروع کردن رو به خودتون بدین اگه میخواین کنکور هنر امسال رو قبول بشین با یه رتبه خوب فقط باید شروع کنید نه اینکه فقط بهش فکر کنید با فکر کردن هیچ کس هیچ دانشگاهی تا حالا قبول نشده با خوندن قبول شده

شاید شمارو یه عده با ترس هایی که بهتون منتقل میکنن منصرف کنن ولی به این فک کنید که اگه کنکور هنرم شرکت نکنید یه رشته دیگ شرکت کنید باید برای اون هم تلاش کنید پس چه بهتر که تلاشتون رو رو چیزی که بهش علاقه دارین بزارین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۱۱ طراوت صفری

یا به اندازه بزرگی آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه بزرگی تلاشت آرزو کن. این جنله رو توی هر مسیری کهددارین میش روتون قرار بدیم . مطمنا خیلی موثر خواهد بود 

بچه ها برای آزمون عملی اگه اصلا ازون رشته چیزی نمیدونین واجبه که کلاس شرکت کنین تا برا آزمون آماده بشین هر چند من معتقدم هیچ چیز غیر ممکن نیست اگر ما با جونو دل تلاش کنیم نتیجه میگیریم ولی مثلا کسی که رشته قبلا گرافیک نبود الان میخواد کنکور بده و آزمون عملی شرکت کنه اگه نمره قبولی آزمون تستی رو بیاره حتما باید کلاس شرکت کنه برا آمادگی آزمون عملی چون یه سری چیزها رو تو کلاس باید یاد بگیره

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۲ طراوت صفری

اگر انتظار دارید بدون درس خواندن شغل خوبی به دست آورید، مثل این است که انتظار داشته باشید بدون دویدن در مسابقه‌ ماراتن برنده شوید

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۱ طراوت صفری

 

از همه کسانی که مانع هنر خودندم شدن ممنون چون همونا انرژی منو هزار برابر کردن

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۰ طراوت صفری

باورها نقش بسیار پررنگی در زندگی ما دارند و می توانند مسیر زندگی مان را به کلی عوض کنند. به قول یکی از بزرگان دنیا: “شما آن چیزی را که می‌بینید باور نمی‌کنید، بلکه آنچه را که باور دارید می‌بینید.

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۰ طراوت صفری

۰من خودم کسی هستم که مرور خیلی میتونه بهم کمک کنه . برنامه ی دکتر رضایی رو که دیدم ، توی ۷۵ روز بود یکی دوماه و نیم ‌ دوباره بتونیم این برنانه رو اجرا کنیم همراه با خلاصه نویسی دیگه چیزی نمیمونه که بخوایم فراموش کنیم 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۹ طراوت صفری

۰من خودم کسی هستم که مرور خیلی میتونه بهم کمک کنه . برنامه ی دکتر رضایی رو که دیدم ، توی ۷۵ روز بود یکی دوماه و نیم ‌ دوباره بتونیم این برنانه رو اجرا کنیم همراه با خلاصه نویسی دیگه چیزی نمیمونه که بخوایم فراموش کنیم 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۸ طراوت صفری

برای رسیدن به هر هدف بزرگی، مسلماً باید تلاشی در حد و اندازه های همان هدف داشته باشیم. نمی توان انتظار داشت مثلاً با روزی نیم ساعت تمرین ورزشی مانند تیراندازی، انتظار قهرمانی در المپیک را داشته باشیم! درکنکور نیز همین طور است؛ اگر شما تلاش زیادی برای قبولی در کنکور نکنید و به استراحت و تفریح بیش از حد بپردازید، قطعاً رسیدن به هدفتان رویای غیر قابل دسترسی خواهد بود. پس به همان اندازه هدفتان که قبولی در کنکور است تلاش مناسبی انجام دهید.

من اینجا سعی کردم به دوستان چیزایی رو بگم که خیلی ها از من میپرسن کسایی که میدونن من هنر میخونم و قبلا خوندم و تجربه دارم مرسی از کسایی که از من تشکر کردن و امیدوارم که مطالب من به دردشون بخوره 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۶ طراوت صفری

استعدادها و موهبت هایی که دارید را کشف کنید.
بیاموزید چگونه آن استعدادها و موهبت های الهی را در راهی استفاده کنید که برای دیگران مفید باشد.
تلاش کنید با ارزش تر شوید،مطمئن باشید موفقیت شما را تعقیب خواهد کرد.

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۵ طراوت صفری

حالا با پاسخ تشریحیا چیکار کنیم ؟! به نظر من یه دفتر خلاصه نویسی جدا باید قرارربدیم برای نکات پاسخ های تشریحی .با این پیش فرض که تمام نکات درس هارو خلاصه نویسی کردیم . 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۴ طراوت صفری

حتما کتاب تست با پاسخ تشریحی بخرید . چون یه سری نکات توی اون پاسخنامه ها هم که قطعا به درد خواهند خورد 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۲ طراوت صفری

کلاسی هست که عملی نقاشی رو با ما کار کنه ؟ ممنون میشم اگه از دوستان اینو جواب بدن . 

 

من خودم برا اینکه تو منابع خیالم راحت باشه از همون اول خیلی تحقیق کردم و پرس و جو کردم منابع دکتر رضایی رو انتخاب کردم وخریدم و دیگ اصلا به منابع دیگ فکر نمیکنم چون صد درصد منابع زیاد هستن شاید خیلیاشونم خوب باشن ولی ما که نمیتونیم همه رو بخونیم پس نباید همش دنبال منبع باشیم بهترین رو انتخاب کنیم و با خیال راحت بخونیم و دیگ اصلا به منابع دیگ فکر نکنیم اگه خودمون رو درگیر منابع کنیم همین هایی که داریمم نمیتونیم بخونیم

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۱ طراوت صفری

خب بریم سراغ آزمون عملی. آزمون عملی هنر رو من تجربه نکردم ولی توی توضیحات جناب رضایی خودم دیدم که همه ی تجهیزات بابد کامل باشه . 

خب سوال دومم اینه چجوری باید تو وضعیت کرونا امتحان عملی داد؟؟؟  

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۹ طراوت صفری

خب بریم سراغ آزمون عملی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۸ طراوت صفری

من در طول مسیر کنکور هنر با همچین نظراتی سر و کار داشتم . به شدت نا انید کنندن و به شدت تاثیر گذار روی ذهن . ولی وقتی انگیزت برات محکم باشه دیگه هیچ جای تردیدی نمیمیونه . ادامه میدی . هرکی هرچی میخواد بگه من هدفمو دارم 

هرروز به این فک کنید که امروز چقدر کار مفیدی انجام دادین مثلا پنج ساعت درس خوندین این پنج ساعت اگر درس نمیخوندین میخواست الکی بگذره و تلق بشه ولی شما با درس خوندن نزاشتین زمانتون تلف بشه و استفاده مفید کردین ازش

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۵ طراوت صفری

دوسال کنکور ارشد یکی مرتبط با رشته ی دلنشگاهی یکی هنر دوست داشتنی . و امسال هم انشالله هنر دوست داشتنی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۴ طراوت صفری

در بین کامنت ها ، دیدم دوستی نوشتن کامنت نذار چون مفید نیست . من دارم از لحظه به لحظه ی دوسال کنکوری که دادم اینجا مینویسم . شاید به درد خیلیا نخوره ولی ممکنه یک نفر بتونه از این تجربیات استفاده کنه 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۳ طراوت صفری

کتاب های تست برای رشته هنر زیادن . من پارسال یه دوره انتشارات ماهان رو خریده بودم . اصلا جالب نبود . و واقعا بیشتر گمراه میکرد ادمو چون نه جواب های مشخصی داشت نه سوالا مشخص بود از کجاس . پس به خرید کتاب تست دقت کنید 

پس از تجربیات سال های قبل که اگر کنکور دادین و موفق نشدین استفاده کنین و اون چیزایی که باعث شکست شما شد رو پیدا کنید و رو اونا بیشتر کار کنید که این دفعه حتما موفق میشین نگین اون دفعه نشد این دفعه ام نمیشه بعضی ها حتی سه بار کنکور میدن سومین بار موفق میشن تو کنکور هنر بار اول نشد بار دوم اگه اصولی درس بخونین حتما موفق میشین

یه دلیل دیگ استرس هست که تو مطالب قبلی گفتم اگه بیش از حد باشه نمیزاره شما مطالب رو یادتون بیاد و شاید باعث بشه کلا امتحان رو خراب کنید بااینکه خیلی خوب خونده بودین

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۸ طراوت صفری

من یه کتاب تست هریدم دوازده سال کنکور ارشد . خیلی عالی بود با پاسخ های تشریحی . بهتون پیشنهادد میکنم اونا رو هم بخیرید 

یکی ازین دلیل ها میتونه این باشه که شما کتاب رو خوندیم کامل یاد گرفتین ولی چون تکرار و مرور نکردین باعث شده فراموش کنید شاید برای شما هم پیش اومده تو امتحان یه سوال میبینی که خوندین قبلا ولی هر کاری میکنین یادتون نمیاد این بخاطر اینه که شما مرور و تکرار به حد کافی نداشتین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۴ طراوت صفری

طراحی خیابان ها با نقاشان و هنرمندان بوده و حتی این هم باعث شده که ما از هنر لذت ببریم 

اگه پارسال شرکت کردین قبول نشدین اعتماد به نفستون رو از دست ندین نترسین که ممکنه این دفعه ام قبول نشین از تجربیات پارسال استفاده کنید ببینین چی باعث شد که نتونین پارسال رتبه بیارین خیلی دلایل میتونه داشته باشه اون دلیل هارو پیدا کنید و روش کار کنید

ذهنتان رو از چیزای بی ارزش خالی کنید الکی درگیر حواشی نشین هیچ چیزی تو درس خوندن اندازه تمرکز و آرامش مهم نیست دیدین وقتی تمرکز دارین یه مطلب رو یبار میخونین کامل گیره تو ذهنتون ولی وقتی تمرکز ندارین ده بارم بخونیم باز میبینین چیزی یاد نگرفتین

وقتی قصد شرکت تو کنکور رو دارین در مورد هدفتون که کدوم دانشگاه دوست دارین قبول بشین اصلا چیزی نگین چون ممکنه این درگیری رو تو ذهنتون ایجاد کنه که اگه قبول نشدم چقد پیش مثلا فلانی برام بد میشه این چیزا باعث میشه استرس بیشتری بهتون وارد بشه

به این چیزا فک کنید حتما که اگه یه دانشگاه خوب قبول بشید چه چیزهای مثبتی داره برای شما در مقایسه با دانشگاه های دیگ اینجوری انگیزتون بیشتر میشه 

تو دانشگاههای خیلی خوب استاد هایی هستن که شاید بعضی از ما آرزومون باشه ببار اونا رو از نزدیک ببینیم هنرمندای بزرگ تدریس میکنن و صددرصد کار کردن با اونا آموزش دیدن کنار اونا میتونه خیلی موفقیت آمیز و لذت بخش باشه

باور کنید هر کسی تلاش کنه نتیجه تلاشش رو میبینه و تنها کسی که میتونه موفقیت رو براتون بوجود بیاره خود شما هستین کنکور میتونه بهترین فرصت باشه برای تغییر زندگیتون ازین فرصت طلایی استفاده کنید و با تمام وجودتون تلاش کنید 

شاید یه دانشگاه خیلی خوب بتونه یه تحول خیلی بزرگ تو زندگی تون بوجود بیاره نگاهتون رو به دنیا عوض کنه خودتون میدونید که وقتی وارد دنیای هنر بشین نگاهتون به دنیا به چیزایی که اطرافتون هست عوض میشه  

من چن تا راه حل گفتم برای کنترل استرس میخوام اینم بهش اضافه کنم وقتی استرس چه تو امتحان چه موقع درس خوندن میاد سراغتون چند دقیقه چشماتون رو ببندید و نفس عمیق بکشید اینجوری تمرکزتون رو دوباره به دست میارین من خودم ازین روشم استفاده میکنم

اعتماد به نفس خودتون رو تقویت کنید تو امتحان عملی اعتماد به نفس خیلی مهمه و کنترل استرس شاید شما خیلی تمرین کرده باشین ولی بخاطر دسترسی که تو امتحان دارین ممکنه بزنه همه چیز رو خراب کنه 

بچه ها برای آمادگی کنکور عملی بازیگری میتونین از کلاسهای آمادگی استفاده کنین و همچنین برای بقیه رشته هایی که امتحان عملی دارن دکتر رضایی ام فک کنم داره همچین کلاسهایی تا جایی که میتونین مسلط باشین رو حرفه ای که میخواین امتحان بدین

 

 

 

تا فروردین تا خرداد که آزمونمون هست 

میشه فقط دوره کرد و روی دروس مسلط شد اگه قبلش با بودجه بندی مطالب کامل خونده باشیم مطالب رو

 

 

 استراحت خودتان هم برنامه داشته باشید مثلا مشخص کنید که در زمان استراحت دوست دارید چه کاری انجام بدید! برقصید یا اهنگ گوش کنید یا نقاشی بکشید یا طرحی رو اتود بزنید

 

بعضیا توصیه می‌کنن که بعد از هر یک ساعت مطالعه 5 یا 10 دقیقه استراحت کنین!!اما نکته‌ای که نظر منه اینه که در دو زمینه قبل از مطالعه نیت کنید این‌که حجم و زمان مطالعه شما چقدر باشه 

 و بعد اگر زودتر تمام کردید به خودمون پاداش بدیم

 

 

بودجه بندی کتابها رو به نحو احسن انجام بده حتی از مشاور تو این زمینه کمک بگیرتا به موقع یک دور تموم کنید و بتونید چند بار دوره کنید

 

 

 وقتی برای موفقیت در کنکور درس می خوانی، به یاد لحظه اعلام نتایج کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر بیافت تا انگیزه هات تو رو قویتر کنه !! خودت رو ی لحظه تو دانشگاه هنر تهران تصور کن

 

 

ادمهای خلاق و هنرمند که مشهور شدن هیچ ابایی از بروز عشق و تواناییشون نداشتن!! دیوانه وار کار میکردن و حتی کارهای عجیب برای نبوغشون انجام میدادن! اینکه ونگوگ برای عشقش گوشش رو برید شاید عجیب به نظر بیاد ولی عمق عشق و راسخ بودن تو هدف رو نشون میده! ازش درس بگیر که برای هدفت همه توانایی هات رو بکار ببری

 

 

استفاده از وسایل کمک آموزشی موجب یادگیری بهتر دروس میشه و از حالت یکنواختی در مطالعه دروس در می آیید.این وسایل حتی میتونه دیدن ی فیلم از اون هنرمند و کارگردانی باشه که داری امروز در موردش مطالعه میکنی یا سرچ در مورد نقاشی های ی هنرمند نقاش مثل ونگوگ باشه

 

 

 

 

داشتن زمان استراحت کافی برای افزایش کارایی مغز و جلوگیری از زده شدن بسیار مهم است

 

 

 

این ی واقعیته که بعضیا استعداد ذاتی و خدادادی توی هنر دارن اما

اینجا ی نکته هست!

برای موفق شدن فقط استعداد حرف نمیزنه چون هنرمندای مشهور جز اینکه استعداد داشتن انقدر ذوق و اشتیاق داشتن که کارها و آثار فراوانی از خودشون بروز بدن!!! پس برای موفقیت توی کنکور هنر هم که استعدادت هست باید تلاشگر باشی تا رتبه بالا بیاری

 

گاهی برای بازدهی بیشتر نیاز به انگیزه دارید

کافیه ی مطالعه کوچیک روی هنرمندای موفق و زندگیشون انجام بدید تا هم اطلاعات شما بیشتر بشه و هم انگیزه کافی رو بدست بیارین

 

اگر برای کنکور آماده می شوید، تست های موضوعی بهترین نمونه برای اینکار هستند.از تستهای خوب و تالیفات خوب که بهتون اطمینان کافی میدن و تست های کنکور های سال پیش هم بهره بگیرید! گروه مشاوره دکتر رضایی رو شدیدا پیشنهاد میکنم

 

 

 

 

کنکور هنر حقیقتا نیاز با مطالعه مفهومی داره!!! پس جدی باش و با عشق درس بخون و دل به مطالب بده

بر روی مطالب مهم با ماژیک هایلایت بکشین،حاشیه نویسی به زبان خودتون از دیگر موارد مهم در یادگیری فعالانه است. اینکه مطلبی رو که خوندین و به زبان خودتان نگارش کنین  باعث درک بهتر آن موضوع می شه!

.

 

 

روشهای یادگیری فعال را اجرا کنید. این روشها موجب درگیر شدن ذهن شما با دروس شده و از حالت خستگی در می آیید.ی نکته مهم تو این روش با هشیاری مطالعه کردن هست!

اگه شما یک ساعت مطالعه فعال داشته باشید برابر 3ساعت مطالعه معمولی بازدهیتون رو بالا میبرید

 

 

 

اینکه فقط بصورت طوطی وار از روی کتب و جزوات خود بخوانید، علاوه بر اینکه کارایی کمی خواهد داشت موجب خسته شدن شما نیز می شه، اونهایی که توی کنکور رتبه اوردن همیشه کفتن که با عشق و علاقه مطالعه میکردن

 

 

اینکه چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم به تعیین هدف و برنامه ریزی برای رسیدن به آن بستگی زیادی داره!ی هنرمند با استعداد قطعا هدفمند هست اما باید براش برنامه ریزی اصولی داشته باشه!

 کسی در کنکور موفق تره که بار اول و دوم درس ها رو عمیق و مفهومی بخونه و یاد

 

بگیره و دفعات بعد به اندازه کافی و در فاصله های منظم مطالب رو مرور کنه.

 

 

 

هر داوطلب کنکور باید چند هزار صفحه کتاب درسی بخونه و اگه میخواد رتبه خوبی بیاره باید بر بیشتر این مطالب مسلط باشه !

 

 

 

 

برای مرور میتونید از خلاصه نویسی ها استفاده کنید. هر مطلبی رو که اولین بار خوندید حتما یک روز و حدود یک هفته بعد مرور کنید

.

 

 

در هر شبانه روز حداقل ۶ ساعت تا حداکثر حدود ۸ ساعت بخوابید. به هیچ وجه از ساعت خوابتون برای بیشتر درس خوندن کم نکنید اما خواب زیادی هم ممنوعه!!!

برای اینکه بتونی سرحال و باعلاقه مطالعه کنی خواب به اندازه داشته باش

 

 

برای کنکوریا مطالعه روزانه حداقل ۶ ساعت و خواندن ۴ درس در روز معمولا پیشنهاد میشه که بسته به شرایط شما میتواند متغیر باشه!هر کس شرایط ویژه خودش رو داره پس قانونای کلی رو بدون اما ویژگی های فردی خودت هم توش بگنجون!

 

هنری ها معمولا ایده های خوب زیاد دارن 

ولی کاهی کمی اعتمادبنفس باعث میشه جا بزننبسیاری از ایده های خوب در ابتدا غیرممکن یا مضحک به نظر می رسیدند پس نگرانیت بی مورده

 

 

توی مسیر قرار بگیر اما بروز خطا خیلی هم طبیعیه!

چرا خودتو

به خاطر اشتباهات سرزنش می کنی؟

باید به خودت تبریک بگی چون

اینکه تشخیص میدی کارت اشتباه بوده

نشونه هوشته! ادامه بده به مسیرت این فقط کاریه که باید کنی

 

 

اینو یادت باشه کنکور چقدر اهمیت داره برای تو چون 

شغل ها و رئیس ها تغییر می کنند. چیزی که ثابت می ماند و به رشد شما کمک می کند تحصیلات شما هست 

پس باید برای کنکور وقت بزاری تا تحصیلات عالی تو ی دانشگاه معتبر داشته باشی

 

 

به جای فکر کردن به

صد دلیل برای تسلیم شدن

به هزاران دلیل

برای موفقیت فکر

کن چون هنر و استعداد تو این ارزش رو داره

 

 

 

 

انگیزه هات رو قوی کن تا خسته نشی!

بیشتر ادما بدون اینکه برای رسین به رویاهاشون تلاش کنن

از اون دست میکشن!

اگه رویات هنره براش پر انگیزه و قوی تلاش کن

 

 

اگه میخوای تو کنکور هنر موفق شی یادت باشه

آیندت رو با خواب زیاد عوض نکن! درسته باید استراحت کافی داشته باشی!

اما خواب زیاد منظورمه! چون بعد کنکور وقت داری هرقدر خواستی استراحت کنی

 

 

 

داوطلب کنکوری زمان خود را مدیریت کن و از ۲۴ ساعت روز استفاده بهینه کن و وقت خودت رو صرف مسائل با اهمیت زندگی خودت کن تا موفق بشی

 

 

 

 

تو بیدی نیستی که

با این بادا از ریشه در بیای

آروم و قوی باش

 

 

ممکنه یک سال بهتون بد بگذره فقط درس باشه و کلاس کنکور باشه و کتاب باشه و … ولی به جاش یک عمر بهره ی این زحمات رو خواهید برد. شما شاید یک سال عمرتون رو فدا کنین اما به جاش سالیان خوشی منتظرتون خواهد بود. به خودتون اعتماد به نفس بدید و انگیزه داشته باشین و ارادتون رو قوی کنین یکی مهمه که ما ارادمون رو قوی کنیم و در مقابل وسوسه ها مقاومت کنیم. شما هم باید در مقابل وسوسه ها توی این یک سال مقاومت کنید تا موفق بشین.

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۹:۳۶ ریحانه یزدان یار

همه ی اینایی که تک رقمی میشن روش خاص خودشونو دارن، پس توام روش خاص درس خوندن مخصوص به خودتو پیدا کن✨😉

دوستان لطفا فقط به زیاد بودن کامنت ها توجه نکنید کمی ام به کیفیتکامنتتون توجه کنید قطعا این موضوع هم تو برنده شدنتون تاثیر خواهد داشت

البته که نظرات برخی دوستان خوب و مفید بود 

خسته نباشید میگم به همه دوستان

یا خداااااا😐

چقد کامنت!!!!!!!!

اومدم کامنت بزارم ولی دیگ انقد کامنت ها زیاده جایی انگار برا ما نمونده به هر موضوعی ام میخوام اشاره کنم تکراریه😂

بنده به شخصه از خانم طراوت صفری خواهش میکنم دیگ کامنت نزارید یا حداقل کامنت میزارید مطالب مفید بزارین همش یه مطلب رو به اشکال مختلف تکرار کردید بعدش شما مطلب پیدا نمیکنید قرار نیست که پا به پای همه کامنت بزارین حوصلم سر رفت کامنت های شمارو دیدم چون این همه کامنت گذاشتین هیچ مطلب مفیدی تو کامنت هاتون نبود 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۷ طراوت صفری

چهارج اینکه سردرگم نشو تو مسیر ، منابع خوب بخون منابع منسجم و عالی و طبقه بحدی شده بخون 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۳ طراوت صفری

سوم اینکه نذار کسی در حین قدم برداشتن جلونو بگیره 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۲ طراوت صفری

پس شد چند تا نکته ی خیلی مهم دوم : حالا که مسیر رو پیدا کردی یه لحظه هم عقب نشین . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۲ طراوت صفری

پس شد چند تا نکته ی خیلی مهم اولیش : راهتو درست انتخاب کن و قدم هاتو محمم از روی زمین بردار 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۱ طراوت صفری

پس شد چند تا نکته ی خیلی مهم اولیش : راهتو درست انتخاب کن و قدم هاتو محمم از روی زمین بردار 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۱ طراوت صفری

ادمهایی که میان به دنبال علاقشون ‌ ادم های شجاعب هستن . کسایی که پست کردن به همه چیز و الان دارم لذتشو میبرن 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۹ طراوت صفری

و دیدم کسی رو که تا سال ششم پزشکی خونده و بعد رها گرده و رفته موسیقی . ابان استاد موسیقی دانشگاه تهراته . هنر کشش داره . ههل هنر باشی تو بقیه جاها مثل یه پازل ناجور میشی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۷ طراوت صفری

کسیو میشناختم که هفت سال پشت کنکور پزشکی محد و در نخایت در پایان ترم ۲ گفت کاش عکاسی میخوندم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۶ طراوت صفری

بزن به دل دریا و رویاهاتو توی مشتت بگیر. ببین تو رسیدی بهش . این حرفیه که سال دیگه فه خودت میگی

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۵ طراوت صفری

بخواه ، بجنگ ، بجو و به حرف مردم گوش نده . تو باید به ارزو هات برسی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۴ طراوت صفری

تلاش تلاش تلاش . در دل سه حرف هنر این سه کلمه نهفته شده 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۲ طراوت صفری

داوزلبین کنکور عکاسی کم هستن چون خیلیا میرن کلاس های متفرقه ولی باز هم علم و تحصیلات دانشگاهی چیز دیگه هستش که عشقههه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۰ طراوت صفری

چون اگر دوربین دستتون باشه و مبحث به مبحث پیش برید با کتاب و مطالبش و تمرین و امتحان عالی متونید جووب بدین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۹ طراوت صفری

ولی باز هم فن شناسی برای کسایی که کمی محدود با دوربین اشمایی دارن راحت تر میشه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۹ طراوت صفری

داشتم راجب به رشته عکاسی میگفتم . تاریخ هنرش همون مثل رشته های نقاشی هستوعی یه فن شناسی داره که شوخی بردار نیست 

 

 

هر چیزی که کسی توی قلب خودش نیت کنهو به اون ایمان داشته باشد همان خواهد شد! چون ذهنت واسش برنامه میریزه پس نیت کن پیروزی در کنکور و واسش تلاشگر باش

 

 

هنر مثل ی زبان مشترک جهانی هست که نیاز به گفتار نداره! 

!!!

انسانها رو با قلبهاشون به هم متصل میکنه

راه تغییر آینده ات از امروز میگذره!!! پس برای آینده ات بجنگ!!! 

خودت رو یک لحظه در اینده ات تصور کن تا خستگی بی معنی بشه

 

 

توی هنر خستگی معنی نداره!

چونکه هنر مسیرش هم پر از شوق و نشاطه!،پس برای چی از کنکور خسته بشم!!

 

 

طراح مد بزرگ کارل راگرفیلد تا سن۸۶سالگی که از دنیا رفت کار میکرد! و خودش گفته هر روز صبح با شوق و اشتیاق بیدار میشده

 

 

هنر زبان بین المللی عشق هست!

ذات هنر زیبایی هست!جالبه مسیری که برای هنر تلاش میکنی جز از اشتیاق  نمیگذره!

 

هنرمندایی که به مد و طراحی لباس علاقه دارن بدونن که دانشگاه الزهرا و دانشگاه تهران توی سراسری ها اسن رشته رو دارن! و البته دانشگاه الزهرا فقط برای خانمها پذیرش میکنه 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۳ طراوت صفری

بپر از روی تمام نشدن ها و شدن هارو به دست بیار 

 

 

اگر به استعداد و توانایی خودتون اهمیت میدید باید انقدر تلاش کنید تا توی دانشگاه معتبر و بهترین دانشگاهها قبول بشید

! باید ارزش استعداد خودتون رو بدونید و براش تلاش کنید

دانشگاه هنر اصفهان که دانشگاهی دولتی هم هست یکی از برترین دانشگاه های پذیرنده رشته هنر در کشور هست

 

 

بزرگترین دانشگاه رشته های هنری توی ایران دانشگاه هنر تهران هست

 

 

کنکور هنر عشق است

 

 

 موفقیت در کنکور یعنی پیشرفت در تمامی دروس نه یک یا چند درس

 

 

در  مطالعه دروس برای کنکور هنر، میزان مطالعه هر درس باید با توجه به ضریب و نقشی که در موفقیت شما در کنکور دارد تعیین بشه! حتما توی گرایشت این ضرایب رو بررسی کن

مطالعه با روش صحیح  زمان مطالعه را کاهش می‌ده میزان یادگیری را افزایش می‌ده

مدت نگهداری مطالب را در حافظه‌ی بلندمدت، طولانی‌تر می‌کنه و به ‌خاطر‌سپاری اطلاعات را آسان‌تر می‌کنه! 

پس روش های صحیح رو یادبگیر و هوشمندانه بهش عمل کن تا 

قبولی توی کنکور با رتبه بالا رو تضمین کنه برات

 

 

 خلاصه نویسی و جزوه نویسی منابع اگر شما مطلب مورد مطالعه را ارزیابی کنید و در موقعیت‌های موجود مورد استفاده قرار دهید، قطعاً بهتر یادآوری خواهد شد!پس یک دفتر و قلم کنار دستتون باشه و اینکارو انجام بدید

 

علاقه علاقه داشتن به موضوع و مطلبی که می‌خوانید، سبب می‌شود بهتر آن را یاد بگیرید!!

پس برای کنکور هنر با علاقه و عشق مطالعه کن تا رتبه بیاری

 

عده‌ای فقط به حفظ کردن مطالب اکتفا می‌کنند، به طوری که یادگیری معنا و مفاهیم رواز نظر دور می‌کنن! مطالعه برای کنکور هنر بایدمفهومی انجام بشه تا رتبه خوب بیاری!

 

 

یک روش مطالعه‌ی صحیح و اصولی می‌تواند ذهن شما رو از گسستگی نجات بده!

مخصوصا ماههای اخر کنکور این مسیله رو متوجه میشید! 

پس از الان براش برنامه ریزی داشته باشید و از مشاور کنک بگیرید

 

 

 

بودجه بندی مطالعه مباحث هنر اهمیت داره

با توجه به این بودجه بندی ها می‌توانید برای دوران جمع بندی خودتون در انتخاب مباحث دقت کنید و برنامه ریزی بهتری داشته باشین!

و البته تو زمان بندی کم نیارین

 

 

یکی از زیبایی های هنر اینه که ادمهای هنری نمیتونن سمی باشن! از بس که رو بازی میکنن😅

این اهمیت رو تو وجودت حس کن که کنکور امسال باید پیروز بشی!!! برای موفق شدن استعداد هنریت باید تلاش کنی!!! 

باید انقدر تلاش کنی که پیروز بشی!!! به هدفت تمرکز کن

 

هنر یعنی عشق،پس برای کنکور هنر ی جوری تلاش کن که

بعد کنکور حسرتی به دلت نمونه که چرا کم گذاشتم!

واسه چی بهترین خودم نبودم! 

برای این استعداد و عشق نهفته در وجودت تلاشگری لازمه!

 

از سختی مسیرت ناراحت نباش!

موفقیتی که آسون بدست بیاد ارزش چندانی نداره

 

 

برای انسان هدفمند

خستگی بی معنیست!!!

 

 

آینده ازآن توست 

اگر

امروز تلاش کنی

 

با اشتیاق برای هدفت تلاش کن

 

 

 

هرگز نا امید نباش

 

 

اگر که خسته شدی استراحت کن!!! اماااا

اما کنار نکش

 

 

اون کسیکه نهایت تلاش خودش رو صرف کنه به 

همه خواسته هاش میرسه

 

 برای اینکه تو آزمون عملی کنکور هنر کمتر استرس داشته باشید

باید  نمونه سوالهای آزمون عملی گرایش انتخابی خودتون  تو سالهای قلبلی رو تو منابع پیدا کنید

 

داوطلبین کنکور هنر

توی آزمون عملی تنها استعداد واقعی خودتون رو میتونین به 

نمایش بگذارین!!!

پس مهارتها رو ببرید بالا

 

داوطلبین برای یادگرفتن تکنیک های ازمون عملی وقت بزارید 

 

پس از شرکت در کنکور سراسری، به فاصله ی یک ماه و نیمه تا کنکور عملی گروه هنر ، باید اقدام به یادگیری تکنیک های کمک کننده در آزمون عملی کرد!چون آزمون عملی دارای ضریب بالایی در کنکور هنر هست و تعیین کننده

تعطیلات عید تا چند روز قبل کنکور مهم ترین زمان برای کنکوریاس پس باید برای این

 

روزها به دقت برنامه ریزی بشه،در طول این مدت زمان معمولا به داوطلب پیشنهاد می شه

 

که به سمت یادگیری مطالب جدید نره و فقط مطالب قبلی رو دوره کنه

 

 

 

شاید بشه درس خواص مواد روسخت ترین درس کنکور هنر به شمار بیاریم! دلیلش هم گستردگی بسیار زیاد منابع و نبودن منابع مشخص برای مطالعه ی خواص مواد است!واسه همین منابعی که حالت جزوه دارن خیلی تو این درس کمک کننده هست

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۱:۴۳ طراوت صفری

بپر از روی تمام نشدن ها و شدن هارو به دست بیار 

 

 

 

 

بچه ها توجه کنید که به علت مفهومی بودن سوالات خلاقیت تصویری، احتمال غلط زدن سوالات و کسب نمره منفی بسیار بالاست! پس اگه مطمین نیستید بهتره خالی بزارید تا نمره منفی نگیرید

 

 

بچه ها به ضریب دروس تو زیرگروه های مختلف کنکور هنر دقت کنید! ضریب بیشتر یعنی اهمیت بیشتر اون درس

 

 

درس خلاقیت تصویری۲۰ تست از دفترچه کنکور هنر رو به خودشاختصاص می ده و جز دروس اختصاصی مهم هنر محسوب می شه

 

 

با توجه به گستردگی منابع کنکور هنر، داوطلبان برای مطالعه ی تمامی منابع از نظر زمانی با مشکل مواجه میشن برای همین باید بعضی منابع رو حذف کرد!یا بهتر از اون از جزوات با تالیف خوب کمک گرفت

 

 

خوندنمنابع آزاد که از اونابرای درس درک عمومی هنر سوال طرح میشه که اکثرا به صورت دایره المعارف هستن به تنهایی ۳سال زمان می بره!چه برسه به حفظ کردن اونا واسه کنکور! در نتیجه داوطلب باید به کمک مشاور و برنامه ریزی خوب امنابعی که مهمتر هستن و سوالات بیشتری از آنها طرح می شو جداسازی کنه! گروه تالیفی دکتر رضایی منبع معتبر و فوق العاده ای هست که خوب میشه بهش اعتماد داشت

 

 

 

بچه ها جون دقت کنیدکه توجه  به تصاویر در هنگام مطالعه ی درس درک عمومی هنر بسیار مهم هست چونکه معمولا دو تا چهار سوال به صورت تصویری طرح می شود و از تصویر داده شده در کنکور هنر، سوال پرسیده می شه. در نتیجه داوطلب به هنگام مطالعه باید به تصویر و ویژگی تمامی بناها و آثار موجود در منابع درس درک عمومی هنر توجه کافی داشته باشه!

 

 

یک نکته مهم درمورد درک عمومی هنراینکه پرداختن به تست های تالیفی درک عمومی هنر و مطالعه ی آنها آخرین مرحله از مطالعه ی درس درک عمومی هنر هست!فراموش نکنید که در اکثر دروس کنکور هنر، مطالعه ی مفهومی مهمتر از تست زنی در آن درس است.چون کنکور هنر بیشتر دروس حفظی داره و درک اون میتونه کمک کنه تستهای زیادی رو بزنید

 

 

 

لئوناردو داوینچی فقط ی نابغه نبود! فقط کافیه به لیست آثارش نگاه کنی! هر وقت تو مطالعه خسته شدی یاد ش بیوفت چون برای موفقیت تنها نبوغ کافی نیست!!!

با اشتیاق تلاش کن تا موفق بشی

 
 
ی تشکر ویژه باید کرد از گروه تالیفی دکتر رضایی که انقدر تخصصی روی کنکور هنر کار کردن و همه گرایش ها رو پوشش دادن!! این به داوطلبین خیلی کمک میکنه چون منابع هنر خیلی گسترده هست و 
ذهن داوطلبین رو از گسستگی نجات میده!!!علی الخصوص تستها و جزوات عالی که دارن قابل تقدیره💎💎💎

 

 

سال بعد همین موقع آرزو می کنی که ای کاش امروز شروع کرده بودی

پس همین الان شروع کن برای عشقت که هنره!!! 

اون موقع حس بالندگی داری

 

 

 

قبل از اینکه تسلیم بشی ، به خودت بگو اگه الان جا نزنی سال دیگه همین موقع کجایی؟ خودت رو توی دانشگاه هنر تهران تصور کن

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۵۹ طراوت صفری

عگاسی جزو رشته های خوبه که امتحان عملی نداره ولی خیلی هزینه ی بالایی داره  تجهیزاتش . اما پیشنهاد میکنم همه ی کساییدکه دارید یه رشته ای رو انتخاب میکنید نیم نگاهی هم اخر دفترچه به سوالاک عکاسی داشته باشید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۵۷ طراوت صفری

خب حالا بریم سراغ رشته ی عکاسی که به نظدم علاقه مندا به رشته های هنری انکان نداره بهش بی علاقه باشن 

 
 
هنرمندای موفق شرایط تغییر نکردنی زندگی شون رو پذیرفتن. و به جای نق زدن بابت چیزهایی که دوست ندارن ، در برهوت زندگی شان دنبال چیزهایی میگشتن که دوسش داشتن 
۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۵۶ طراوت صفری

ما میتونیم بزرگترین ، معروف ترین ، و بهترین هنرمندای دنیا باشیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۵۴ طراوت صفری

با اراده وانگیزه گام بردار به سوی هدف های بزرگ 

اگر فکر می کنی لیاقتت بیشتر از اینه، خب حتما همینطوره، پس به خودت نشون بده که ! لایق چی هستی هنرمندا خسته نمیشن چون به مسیری که میرن عشق میورزن

 

 

تو انقدر شجاع بودی که شروع کردی . اونقدر قوی بودی که ادامه دادی، پس اونقدر لیاقت داری که بهش برسی! تلاشتو ادامه بده

 

برای داشتن تسلط روی کنکور هنر تالیفات دکتر رضایی رو به شدت توصیه میکنم چون همه رشته های هنری حتی طراحی پارچه و لباس رو هم پوشش دادن و کاملا تخصصی روی کنکور هنر مانور دادن!!!💎💎💎💎

 

 

خسته نشو ! همه تلاشت رو بکن

اون لحظه رو تصور کن که تو سر جلسه کنکور به سوالات تسلط داری !

خیلی لذت بخشه!!

 

 

خوشبختی یعنییییی!!! 

تو کنکور هنر دانشگاه خفن قبول بشی

 

 

 

واسه اونایی که به هنر علاقه دارن و استعداد دارن اما

خانواده میگه نه! 

اتفاقا مزش به اینه که بگن نمیشه و تو انجامش بدی

 

 

برای کنکور هنر همیشه به اون چیزی فکر کن که میخوای!

نه به اونی که ازش میترسی!

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۳۴ طراوت صفری

و الان تمام بهانه هارو گذاشتم پشت سرم . میخوام نقاشی رو . منبه میخوام اعتثاد دارم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۳۳ طراوت صفری

پارسال موقعیت درس خوندن مساعد نبود . خودم تازه از بهمن شروع کردم به خوندن ولی بعدش کرونا اومد و تماااام زندگیمون ریخت بهم . 

بعد از اون مرگ پدر عزیزم بود که حسابی منو دور کرد از دنیای خودم . ولی باز هم بلند شدم و گفتم پدرم همیشه دوست داشت به من افتخار کنه پس انجامش میدم 

 

 

اگه این هنر رویای تو هست! 

پس اجازه نده رویاهات رویا باقی بمونن

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۳۱ طراوت صفری

به شدت شوق دارم که کتاب تاریخ هنر اقای دکتر رضایی رو ببینم . چون کافیه یکبار توی اینترنت سرچ کنید کتاب برای تاریخ هنر . اونوقت لیست های بلند و بالایی رو میبینید که حتی از خوندن اسماشونم وحشت می کنید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۳۰ طراوت صفری

پس نقدر هنری و تاریخ هنر باید برای موفق شدن فقط کتاب و منابع رو قورت داد . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۹ طراوت صفری

برای درس نقد ادبی ، از یه جایی به بعد نوشته شده بود حفظ کردن تست ها . و این یک انگیزه و امید به من داد که پس در این درس هم قدرت مانور بالایی وجود نخواهد داشت 

 

 

هدف های بزرگ همت های بالا میطلبه!!! 

اینو یادت باشه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۷ طراوت صفری

این موضوع خیلی منو ترسوند و همچنان بابتش استرس دارم ولی جیز جالبی در برنامه ریزی های دکتر رضایی دیدم که نظر منو به شدت جلب کرد . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۶ طراوت صفری

دقیقا برعکس این نوصوع رو درباره ی نقد ادبی و هنری خوندم که طراح دستش بازه برای طراحی شوال 

 

به جای اینکه جا بزنی به این فکر کن که سال دیگه همین موقع کدوم دانشگاه داری میری

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۴ طراوت صفری

ولی خب در رشته های هنر اصلا اینگونه نیست و طراح نمیتونه طراحی سوال کنه ، مطالب دقیقا و واضح همونی هست که توی کتابه ‌ پس کتابارو باید قورت بدیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۳ طراوت صفری

در درس تاریخ هنر مطالب دقیقا همون چیزی هستش که توی کتابه . نه یه کلمه بیشتر نه کمتر . دوستان عزیزی که مثل من از رشته های فنی خصوصا فیزیک وارد این رشته شدن خوب میدونن که دست طراح برای ایجاد سوالات جدید چقدر بازه 

 

اگه ی عمری به رشته هنری علاقه داشتید اما الان دارین براش تغییر رشته میدین اصلا ناامید نباشید که از هنریا چیزی کمتر دارید! یاد داستان معروف خرگوش و لاکپشت بیوفتید و پشتکار داشته باشید ! انگیزه شما بیشتر هست اتفاقا

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۲ طراوت صفری

خب خب خب .. بریم سراغ نکاتی که از تست زنی ها به دست میاد . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۰:۲۱ طراوت صفری

این خستگی که توی کامنت قبل بود دقیقا همون خستگی کنکوره که اون اخر سرا کم میاره ادم . اما تنها چیزی که مستونه بلندت کنه همین انگیزس ‌ پس انگیزتو از دست تده شروع کن 

 

بازم میگم یادداشت برداری خیلی اهمیت داره! 

بعداز یادداشت برداری نکاتی که از حل تست های رشته هنر بدست می آورید رو توی نکات یادداشت شده همان درس اضافه کنید.

 

 

 

برای افزایش مهارت تست زنی، باید تست های زیادی را از منابع مختلف بزنید

 

 

یادداشت برداری و مرور مداوم یادداشت هایی که از نکات دروس هنر بر می دارید، نقش کلیدی در موفقیت شما در رشته هنری داردکه تقریبا یک رشته حفظی هست!