دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی(انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

ویژگی بارز منابع ما، امکان مشاوره رایگان با مولفین کتب بعد از تهیه بسته های آموزشی است. مولفین و مدرسین ما هم در زمینه تئوری و هم در زمینه عملی اعم از بازیگری، فیلمسازی، طراحی، و ... فعالیت دارند.

دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب و جزوات کنکوری
دکتر نسا جودی؛ مولف کتب تاریخ هنر ایران، هنر و تمدن اسلامی، دانستنی های هنری، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان
استاد معین محبعلیان؛ مدرس تافل و زبان عمومی و تخصصی کنکور هنر


سام ایزدی: کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه هنر و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
علی اکبر رنجبر: رتبه دو کنکور ارشد 96 و مولف کتاب مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینمایی و مدرس کلاسهای حضوری
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
اسماعیل سلیمی؛ مولف کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی
عسگر سوری؛ کارشناسی ارشد موسیقی دانشگاه تهران. مولف کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی


و ...


کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

66564890
66120762
09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

بسته جامع تضمینی کنکور هنر به همراه پشتیبانی رتبه ۱ سال ۱۳۹۸ تا روز کنکور 

شما با هر دیپلمی(انسانی، تجربی، ریاضی، کاردانش و ...) می توانید در کنکور هنر شرکت نمائید. 

از امسال به بعد، همه داوطلبان باید از منابع نظام جدید برای کنکور هنر استفاده نمایند که شامل دروس و کتب پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم است. کتب پیشنهادی ما، علاوه بر دربرگرفتن این کتب، سئوالات کنکور را در حد رتبه تک رقمی پوشش می دهند. 

برای تعیین وقت قبلی برای مشاوره رایگان با رتبه ۱ کنکور هنر سال ۱۳۹۸ با تلفن ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸ در تماس باشید 

تلفن مشاوره رایگان با دکتر رضایی و تهیه منابع 

۰۹۱۰۹۹۹۹۶۴۴

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

آدرس فروشگاه ما:

تهران. میدان انقلاب. خ ۱۲ فروردین . نرسیده به خ شهدای ژاندارمری. مجتمع کتاب فروردین . طبقه همکف واحد ۱۲

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ : ۱۲ تا ۱۸ بهمن ۹۹

زمان برگزاری آزمون هنر ۱۴۰۰: پنجشنبه ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰

کنکور هنر شامل دو گروه سئوالات و دروس عمومی(۱۰۰ سئوال) و سئوالات و دروس تخصصی(۱۶۰ سئوال) است که در مجموع شامل ۲۶۰ تست می باشند و داوطلبان، چهار ساعت فرصت دارند که به این سئوالات پاسخ دهند. این آزمون نمره منفی دارد؛ یعنی چه در دروس عمومی و چه در دروس تخصصی کنکور هنر، هر سه تا تست غلط، یک جواب صحیح را از بین می برد. 

دروس عمومی کنکور هنر عبارتند از :

زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴ (در نتیجه باید برای این درس وقت بیشتری بزارید خصوصاَ برای مباحث قرابت معنایی و آرایه های ادبی)

زبان عربی با ضریب ۲

فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳(این درس هم با توجه به ضریب بیشتر نسبت به دو درس عمومی دیگر حائز اهمیت است)

زبان خارجی با ضریب ۲(از آنجا که اکثر داوطلبان در درس زبان و عربی ضعیف هستند، اگر بتوانید در این دو درس خود را قوی کنید، بسیار از رقبایتان جلو خواهید زد)

جدول زمانبندی دروس عمومی در کنکور

 

دروس عمومی

تعداد سوال

زمان پاسخگویی

ادبیات فارسی

25

18

زبان عربی

25

20

دین و زندگی

25

17

زبان خارجه

25

20

جمع کل

100

75

این جدولی است که شما در صفحه اول دفترچه دروس عمومی کنکورتان خواهید دید.

دروس اختصاصی هفتگانه کنکور هنر عبارتند از: ۱- درک عمومی هنر ، ۲- درک عمومی ریاضی و فیزیک ، ۳- ترسیم فنی ، ۴- خلاقیت تصویری و تجسمی ، ۵- خلاقیت نمایشی ، ۶- خلاقیت موسیقی و ۷- خواص مواد.

دفترچه اختصاصی کنکور هنر به ترتیب دروس عبارتند از: 

دروس تخصصی

تعداد سوالات

زمانبندی

درک عمومی هنر

30 (از سئوال ۱۰۱ تا ۱۳۰)

40

درک عمومی ریاضی و فیزیک

30(از سئوال ۱۳۱ تا ۱۶۰)

25

ترسیم فنی

20 (از سئوال ۱۶۱ تا ۱۸۰)

24

خلاقیت تصویری و تجسمی

20 (از سئوال ۱۸۱ تا ۲۰۰)

26

خلاقیت نمایشی

20 (از سئوال ۲۰۱ تا ۲۲۰)

20

خلاقیت موسیقی

20 (از سئوال ۲۲۱ تا ۲۴۰)

13

خواص مواد

20 (از سئوال ۲۴۱ تا ۲۶۰)

17

این جدولی است که در صفحه اول دفترچه سوالات اختصاصی کنکور هنر خواهید دید.

این دفترچه دارای ۱۶۰ تست است که داوطلبان ۱۶۵ دقیقه فرصت دارند به آنها پاسخ دهند. زمان­بندی این دفترچه اهمیت کمتری نسبت به دفترچه عمومی دارد. 

اما به خاطر داشته باشید شما نیازی به پاسخ دادن تمامی سئوالات کنکور ندارید. برخی از سئوالات خیلی سخت هستند و کمتر از 1% داوطلبان قادر به پاسخگویی آن هستند.

به دلیل وجود نمره منفی، توصیه می­ شود، فقط سئوالاتی که از جواب آن اطمینان دارید را پاسخ دهید.

تأثیر نمره منفی در کنکور هنر: هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ درست را از بین می­ برد.

کنکور هنر، در چند سال اخیر، مفهومی شده است و نحوه تدوین کتب ما، که جدیدترین کتب بازار هم هستند، به همین شیوه است. 

شما برای قبولی در کنکور هنر، نیاز به خواندن کتب دیگر ندارید و کتب ما، شما را از خواندن همه آنها بی نیاز خواهند کرد و با ۱۱ کتابی که ما در اختیار شما قرار می دهیم، به راحتی می توانید در کنکور هنر، رتبه تک رقمی کسب نمایید.

 

چون ما علاوه بر ارائه منابع، برای شما برنامه ریزی نیز انجام خواهیم داد و تا روز ورود به دانشگاه به شما مشاوره خواهیم داد. چون برای هر داوطلبی باید بر اساس رشته ای که می خواهد قبول شود باید برنامه ریزی نمود و ضریب هر درس برای هر رشته ای متفاوت است و شما باید دروسی که برای رشته مورد نظر شما، ضریب بالاتری دارند، بیشتر مطالعه نمائید.

چگونه در کنکور هنر رتبه تک رقمی کسب نمائیم؟

ضرایب دروس تخصصی کنکور هنر برای هر رشته 

تصویر بسته جامع کنکور هنر انتشارات هنگام هنر نیز در زیر آمده است. ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی از منابعی که در اختیارتون قرار خواهیم داد، سئوال مطرح خواهد شد. 

نحوه سفارش بسته آموزشی : مراجعه حضوری یا تماس با تلفن های مندرج در سایت(تلفن ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰  و ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸) یا سفارش از طریق واتس اپ خط ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰

آدرس خود را در واتس اپ، به خط تلفن شماره ۶۴۴-۹۹۹۹-۰۹۱۰ ارسال نمایید. اگر ساکن تهران باشید، بسته آموزشی ظرف نیم ساعت ، با پیک رایگان، به شما تحویل داده خواهد شد و بعد از تحویل، هزینه را واریز می کنید. ولی اگر ساکن شهرستان باشید، باید شماره کارت را از ادمین دریافت نمایید و بعد از واریز وجه، آدرس خود را ارسال نمایید تا براتون با پست رایگان ارسال شود. 
شماره کارت جهت واریز وجه : ۵۰۲۲۲۹۱۰۹۶۷۲۵۳۶۹ به نام مهدی رضایی. بانک پاسارگاد

 

از ویژگی های بسته جامع کنکور هنر انتشارات هنگام هنر:

بیان ساده و روان مطالب خصوصا برای داوطلبین با دیپلم غیرهنری

استفاده از منابع به روز درسی و آزاد

در نظر گرفتن نحوه سئوالات کنکور در تدوین کتب آموزشی

به روز شدن تمام منابع برای کنکور ۱۴۰۰

در نظر گرفتن مطالب هر درسی با ضرایب آن درس در آن زیرگروه

وجود تست های طبقه بندی شده با جواب کلیدی در انتهای هر فصل

تجربه سالهای گذشته ما نشان داده که هر داوطلبی که همراه و هماهنگ با موسسه پیش آمده است، رتبه تکرقمی کسب نموده است. وسواس و اعتماد نکردن به منابع موسسه و جمع کردن کتب مختلف بر گرد خود، جز ضرر برای داوطلبان چیزی در بر نداشته است. اگر قصد خواندن کتاب دیگری غیر از کتب موسسه داشتید، حتما از ادمین کانال، اجازه و مشورت بگیرید.

مزیت کتب ما در این است که توسط کسانی تدوین گشته اند که خود رتبه برتر کنکور بوده و چندین سال است که مولف و مدرس کنکور این رشته هستند و می دانند که از چه مباحثی سئوال مطرح خواهد شد و از آوردن مطالب اضافی در کتب خودداری کرده اند. در حالی که داوطلب کنکوری، خصوصا اگر دیپلمش از رشته دیگری باشد، نمی داند که چه کتبی و چه قسمتی از کتب را مطالعه کند و ممکن است یک کتاب را بخواند ولی فقط یک سئوال از اون کتاب مطرح شود.

بسته آموزشی که ما در اختیار شما قرار می دهیم شامل دو نوع کتاب است:

۱- کتب درسنامه به روز شده بر اساس کنکور سال آینده که دربرگیرنده همه مطالب درسی و نکات طلایی و منطبق با بودجه بندی و سرفصل های سئوالات کنکور است و در پایان هر فصل، تست هایی خودسنجی با پاسخنامه دارد

۲- سئوالات کنکور هنر از اولین دوره تا کنون

منابع گروه تألیفی دکتر رضایی، جزوات اساتیدی هستند که چندین سال سابقه مدرسی کنکور را دارند که آنها را به کتاب تبدیل کرده ایم تا تجربه دو دهه خود در کنکور هنر را به شما انتقال دهیم و راهی را که خود پیموده ایم به شما نشان دهیم. و همه داوطلبانی که فرصت حضور در کلاس را ندارند(بخاطر محدودیت و اتلاف وقت زمانی و مکانی برای شرکت در کلاس کنکور با قیمت گزاف) بتوانند با خواندن این منابع، رتبه تک رقمی کسب نمایند. ضمن اینکه اگر بخواهید در کلاس های ما شرکت نمایید نیز، از روی همین کتب به شما درس داده خواهد شد.

 

بسته های مکاتبه ای ما، فقط یکسری کتاب نیستند که به داوطلب داده شود و دیگر پاسخگوی داوطلب نباشیم. داوطلب در حین مطالعه اگر با هر سئوال یا مشکلی برخورد کرد می تواند از مشاور ما در تلگرام بپرسد و یا در صورت لزوم تماس بگیرد . مشاور به شما می گوید که چه زمانی نیاز است که به منابع مسلط شوید و چه رتبه ای برای هر دانشگاه باید کسب کنید و با خواندن کدام بخش از کتب، چه رتبه ای را می توانید کسب نمایید.

با خواندن منابع ما، نیازی به چندبار کنکور دادن و تجربه کسب کردن در کنکور را ندارید، با خواندن منابع ما، طعم شیرین قبولی در مرتبه اول را در کنکور ارشد تجربه نمایید.

تجربه سالهای گذشته ما نشان داده که هر داوطلبی که همراه و هماهنگ با موسسه پیش آمده است، رتبه تکرقمی کسب نموده است. وسواس و اعتماد نکردن به منابع موسسه و جمع کردن کتب مختلف بر گرد خود، جز ضرر برای داوطلبان چیزی در بر نداشته است. اگر قصد خواندن کتاب دیگری غیر از کتب موسسه داشتید، حتما از ادمین کانال، اجازه و مشورت بگیرید.

 ظرفیت پذیرش کنکور هنر در دانشگاههای دولتی را در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید

لیست رشته ها و دانشگاههای هنری با آزمون 

اما کنکور هنر در برخی رشته ها، که از اونها به نام رشته های نیمه متمرکز یاد می شود، دارای یک مرحله عملی هم هست که این آزمون برای همه رشته ها(به غیر از موسیقی نظامی، نوازندگی ساز جهانی و نوازندگی ساز ایرانی که ضریب ۶ دارد) ضریب ۴ دارد. در لینک زیر، اسم این رشته ها، اهمیت آزمون عملی، چگونگی برگزاری آزمون عملی هر رشته، مکان برگزاری آن و کلاَ هر اطلاعات لازمی برای کنکور عملی هنر آمده است. 


همانطور که رشته ها و دانشگاههای درجه یک هنری، از طریق کنکور، دانشجو می پذیرند، دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی و رشته های درجه سه به بعد، بدون کنکور، دانشجو می پذیرند. در لینک زیر می توانید لیست رشته ها و دانشگاههایی که بدون کنکور در رشته های مختلف هنری، دانشجو می پذیرند را مشاهده نمایید.

لیست رشته ها و دانشگاههای بدون کنکور هنر

دانشگاه آزاد نیز دارای رشته های زیادی در دانشگاههای مختلف سطح کشور است که در مقطع کارشناسی، بدون کنکور، دانشجو می پذیرد. شما می توانید در زمان اعلام دانشگاه آزاد ، که ما هم در کانال تلگرامی خود به نشانی honartest اطلاع خواهیم داد، به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنید و در این رشته ها ثبت نام کنید. پذیرش در دانشگاههای تهران سخت تر است ولی در شهرستانها، تقریباَ همگی قبول می شوید. 

برای اطلاع از اینکه چه دانشگاههایی چه رشته های هنریی پذیرش می کنند، به لینک زیر بروید

 

لیست رشته ها و دانشگاه های آزاد بدون کنکور رشته هنر

گروه تألیفی دکتر رضایی، هم برای مرحله اول(تستی) و هم برای مرحله عملی کنکور هنر، کلاسهای آمادگی کنکور برگزار می نماید. برنامه و مدرس کنکور تستی و عملی ما به شرح زیر است:


 

منابع کنکور هنر ، منابع کنکور سراسری هنر ، منابع کنکور سینما ، منابع کنکور بازدریگری ، منابع کنکور گرافیک ،

در تصویر زیر هم، اسم مدرسین کنکور عملی هنر در رشته های مختلف آمده است. 

آشنایی با رشته های هنری بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

از چه طریقی می توان لیست رشته های بدون کنکور هنر را مشاهده کرد ؟

بسته جامع کنکور هنر

بهترین منابع کنکور هنر ۱۴۰۰

بودجه بندی کنکور هنر ۱۴۰۰

تحصیل در رشته سینما و بازیگری بدون کنکور

تحصیل در رشته سینما و بازیگری بدون کنکور در دانشگاه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره تهران در رشته ادبیات نمایشی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره تهران در رشته بازیگری

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره تهران در رشته سینما

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره تهران در رشته گرافیک

ثبت نام بدون کنکور رشته تئاتر

ثبت نام بدون کنکور رشته سینما

ثبت نام رشته های بدون کنکور هنر

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران

ثبت نام کنکور هنر

دانشکده موسیقی دانشگاه تهران

دانشگاه های آزاد هنر تهران

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در رشته های مختلف

دانشگاه هنر تهران بدون کنکور

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

دانلود رایگان کتاب درک عمومی هنر pdf

دانلود کتاب های کنکور هنر ۱۴۰۰

دروس اختصاصی کنکور هنر

دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

رزرو جلسه مشاوره با رتبه1 کنکور سراسری هنر

رشته بازیگری بدون کنکور

رشته سینما بدون کنکور اصفهان

رشته سینما بدون کنکور تبریز

رشته سینما بدون کنکور تهران

رشته سینما بدون کنکور رشت

رشته سینما بدون کنکور شیراز

رشته سینما بدون کنکور مشهد

رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد اصفهان

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد تهران شمال

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد تهران غرب

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد تهران مرکزی

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد شیراز

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد مشهد

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه ازاد کرج

رشته های دانشگاه هنر تهران

رشته های دانشگاه هنرهای زیبا تهران

رشته های دانشگاهی هنر

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه دولتی

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه سوره

رشته های هنرستان

رشته های کنکور هنر

رشته کارگردانی سینما بدون کنکور

رشته گریم دانشگاه دولتی

رشته‌های کاردانی و کارشناسی هنر بدون کنکور

زمان برگزاری کنکور هنر ۱۴۰۰

سوالات کنکور هنر

سیر تا پیاز پذیرش بدون کنکور

شرایط ثبت نام بدون کنکور هنر

شرایط ورود به دانشگاه هنر تهران

شرایط ورود به دانشگاه هنر تهران بدون کنکور

ظرفیت پذیرش کنکور هنر

لیست دانشگاه های آزاد رشته ی تئاتر-بازیگری

لیست رشته ها و دانشگاه های آزاد بدون آزمون رشته هنر ۱۳۹۸

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری هنر

لیست رشته های بدون کنکور هنر

لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه های آزاد

مشاوره رایگان با رتبه ۱ کنکور هنر

معرفی رشته بازیگری بدون کنکور در دانشگاه

معرفی رشته گرافیک بدون کنکور در دانشگاه

منابع درس درک عمومی هنر

منابع کنکور آهنگسازی

منابع کنکور ادبیات نمایشی

منابع کنکور بازیگری

منابع کنکور تلویزیون و هنرهای دیجیتالی

منابع کنکور سراسری هنر

منابع کنکور سینما

منابع کنکور شهرسازی

منابع کنکور صنایع دستی

منابع کنکور طراحی صحنه

منابع کنکور طراحی صنعتی

منابع کنکور طراحی لباس

منابع کنکور طراحی پارچه

منابع کنکور مجسمه سازی

منابع کنکور مرمت بناهای تاریخی

منابع کنکور موزه

منابع کنکور نقاشی

منابع کنکور نمایش عروسکی

منابع کنکور نوازندگی موسیقی ایرانی

منابع کنکور نوازندگی موسیقی جهانی

منابع کنکور هنر

منابع کنکور هنر را از کجا تهیه کنیم؟

منابع کنکور هنر سازمان سنجش ۱۴۰۰

منابع کنکور کارگردانی تلویزیون

منابع کنکور گرافیک

منابع کنکور گریم

پخش کتاب هنری در تهران

پذیرش دانشجو در رشته‌های تخصصی هنر بدون کنکور

چه زمانی لیست رشته های بدون کنکور منتشر می شود ؟

چگونه بدون کنکور وارد دانشگاه هنر مورد علاقه‌مان شویم؟

چگونه بدون کنکور وارد رشته هنر مورد علاقه‌مان شویم؟

کدام دانشگاه ها برای رشته های بدون کنکور هنر پذیرش دارند ؟

نظرات (۱۰۰۸)

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۸:۰۱ طراوت صفری

اگر کمی می فهمیدی چی میگفتی متوجه میشدی که کتاب دیجیتال غلط تایپی نداره . کار بر احمد رو هم من نمیدونم . 

مطالب شابد برای دو نفر مفید نبوده ولی برای بقیه مفید بوده از کجا معلوم اون دوتا کاربر که من اعتراض کردن تو نبوده باشی . 

ادم دروغگو واسه تلاش هاش اینقدر اذیت نمیشه عزیزم . مبارکت باشه بسته ای که بردی و تهمت نزن ‌ . کاملا واضحه که تمام مطالب تایپ شده گلم . 

 

 

 

خانم طراوت صفتی که خودتون دارید رو به بقیه نسبت ندین!!!

 

 

هنوز کامنت بچه ها هست که به کارت اعتراض کردن!!! 

 

 

کسی که خودش متون کتابهای دیجیتال رو کپی پیست میکنه نمیتونه به کسی که  از شب تا صبح بیداری کشید ادعایی داشته باشه!!!

 

اون کاربر احمد هم چرا الان اومد خیلی راحت میتونی فیک هم بسازی درسته؟؟؟

 

 

 کافیه اونجایی که همه تو کامنتها مسخرتون میکردن از کار زشتت دست برمیداشتی !!!

 

 

پیروزی از ان میایی هست که صادقانه تلاش میکنن!!!

 

 

پریشب که فقط من بیدار بودم و همه از جمله شما خواب بودی کجا بودی که تلاش کنی!!!

 

 

البته اگه اون زمان هم شما بیدار بودی کپی پیست میکردی!!! 

 

حسادت و دروغگوییتون رو به اثبات رسوندین!!

 

 

من دیکه حرفی ندارم باهاتون حتی اگه کاربر فیک بسازی تا طرفداریتو کنه باز هم مشخصه که چقدر دروغگو و ریاکار هستی!

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۷:۰۱ طراوت صفری

چرا واقعا ؟؟؟؟ من ۴۲۵ تا کامنتم که همش نکات کتاب و درس و برنامه ریزی بوده 

 

 

 

خانم نازی ۳۸۲ تا کامنته که تقریبا ۷۰ درصدش کپی پیست هستش . چرا اینقدر بی انصافی برنده رو اعلام کردین؟؟؟؟؟  خانم نازی شما که خودت میبینی کمتر از من کامنت دادی خدا کنه که یکم وجدان داشته باشی 

وا پیامای طراوت کهوخیلی بیشتر از نازی بود . چرا تو کانال زدین نازی برنده شده .😐😐😐😐

 

 

از بچگی عاشق سبک پاپ ارت بودم و کمیک استریپ ها رو نکاه میکردم!!!

 

همین باعو شده الان بخوام برای چیزی که همیشه عاشقش بودم تلاش کنم

 

 

و کنکور ارشد شرکت کنم

 

 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۴ طراوت صفری

۳۰_ برای کسب نتیجه بهتر حتما روش های کنترل استرس را تمرین کنید  چون خیلی به نتیجه حاصله کمک خواهد کرد

تنها کاری که شما باید بکنید درس خوندن هستش کاری نداشته باشید که سوالات چقد قرار سخت یا آسون باشه فقط شما باید منابع رو فول باشید و این استرستون رو کنترل کنید بنظرمن همین دو تا  برای موفقیت شما تو کنکور هنر کافیه پس خودتون رو درگیر حاشیه نکنید و خودتون رو الکی سر چیزای دیگ زجر ندین بدونین که بهترین منابع رو بخونین و فول باشین هر جور سوال بیاد شما موفق میشین

 

 

در مسیری که حرکت میکنی صادقانه پا بزار  و بیرحمانه تلاش کن

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۲ طراوت صفری

۲۹_ حتما همراه خود دو مداد نوک تیز داشته باشید تا در صورت گمکردن از دومی استفاده کنیو 

 

 

 

همیشه داوینچی مثل بت بوده برام!!! از اثار و تلاشش تو طراحی همیشه الهام گرفتم

 

 

الانم که میخوام ارشد شرکت کنم چیزی جز این نیست

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۰ طراوت صفری

۲۸_ روز قبل از کنکور  حتما از مواد غذایی سالم مثل سبزیجات استفاده کنید تا دچار دل درد نشوید چون استرس شب آزمونی منجر به این اتفاق میشود

 

 

مسیر موفقیت تو از جاده کنکور میگذره! حتی اگه بخوای مهاجرت کنی

 

میتونی با پلای تو ی کشور اقدام کنی !

 

اگه رزومه خوبی داشته باشی مثل درس خوندن تو دانشگاه معتبر مثل تهران

 

 

 

شانس اپلای کرنت هم بالا میره

 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۸ طراوت صفری

26_ در هنگام پاسخگویی به سوالات نهایت تمرکز زا داشته باشید و ابدا بااطرافن نگاه نکنید چون جواب دادن بقیه منجر به استرس شما میشود

یه چیز هایی هست تو زندگی که هر چقدر بخاطرش تلاش کنی ارزش داره هر چقدر سختی بکشی کنکور هنرم برا من یکی از اون با ارزش ترین چیز هاست که بخاطرش حاظرم هر سختی رو بکشم تا موفق بشم

 

 

برای موفق شدن از شکست پل بساز به سمت پیروزی! 

 

 

هنرمندای مشهور با اشیاق تلاش میکردن همیشه

 

 

ی جمله معروف هست که از بچگی شنیدیم اما تکرارش هم خیلی خوبه

 

به درس نگو کار دارم به کار بگو درس دارم

 

 

فقط شرکت توی آزمون ازمایشی و گرفتن مشاور و خرید منابع کافی نیست!!!

 

شرط پیروزی تو عملکرا بودن و پستکار هست!!

این تویی که باید این منابع رو مطالعه کنی وگرنه خودتو اذیت نکن!!!

بدون پشتکار پیروز نمیشی

 

 

یکی از استادای مرجع در زمینه هنر دکتر یعقوب آژند استاد دانشگاه تهران هستن!!!

 

تاریخ هنر باستان ایشون رو برای همه مخصوصا متقاضیان ازمون دکتری توصیه میکنم

 

 

 

 

 

 

برای کنکور دکتری هنری علاوه بر انکیزه 

 

باید عاشق کار پژوهشی هم باشی

 

 

 

 

 

دکتری هنری خوندن ی پروسه تقریبا طولانیه و 

 

 

 

باید بونین حدود کم کن ۵سال طول میکشه!!!

 

پس اونایی که انگیزه ندان ابدا سمتش نرن

 

 

یا قبل اون انگیزه هات رو قوی کن یا هیچی!!!

 

 

 

 

 

زیباترین راه بین المللی ارتباط بین مردم که نیاز به زبان نداره فقط یک چیز هست 

 

هنر و هنرو هنر

 

 

فکن با ی قطعه موسیقی یا ی تابلو از نقاشیت

 

با همه هنریا سراسر دنیا میشه ارتباط کرفت

 

 

خیلی طبیعی هست که آزمون عملی برای کنکور هنر سرنوشت ساز باشه!!!

 

 

بالاخره هنریا تو آزمون عملی استعداد و نبوغ خودشون رو به نمایش میزارن

 

 

 

 

 

 

تلاش و استقامت خودش رو ی کنکوری باید نشون بده!!!

 

 

بین شکست و پیروزی فقط و فقط پیروزی باید واسه تو باشه

 

 

 

 

 

 

توی تهران دانشگاههای برتری که رشته طراحی پارچه و لباس دارن دانشگاه هنر هست و دانشگاه الزهرا

 

 

از ظرفیت دانشگاههای رشته اتون مطلع بشین و اطلاعات کسب کنید تا آگاهانه پیش برین

 

 

 

 

 

نفرات برتر کنمور رشته خودتون رو سعی کنید پیدا کنید 

 

 

یا از قبول شدکان سالهای گذشته کمک بگیرید

 

چون اطلاعات خیلی خوبی در اختیارتون میزارن

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۰ طراوت صفری

۲۶_ سوالات را تک به تک بخوانید و بعد وارد پاسخنامه کنید نگذارید یک دفعه آخر سر وارد پاسخنامه کنید چون اینجوری ممکنه یک سوال حابه جا بشه بعد تا آخر سوال ها جابه‌جا وارد میشود 

 

 

 

توجه کنید که حدود یک هفته دیکه ثبت نام کنکور هست

 

البته برای دکتری توی بهمن با اسفند هست

 

از ثبت نام جا نمونین

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۹ طراوت صفری

۲۵_ هرگز به دانش خود مغرور نشوید چون طراح هم این را میدانید و میخواهد شما را وارد این چالش کند پس حتما سوال را تا پایان بخوانید و بعد جواب دهید

 

 

 

انگیزه بالا باعث پشتکار بیشتر میشود

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۷ طراوت صفری

۲۴_ زمان لازم برای هر درس را در ابتدای سوالات آن بنویسید تا بتوانید راحت تر وقت را مدیریت کنید و دچار سردرگمی و محاسبه زمان نشوید که باعث استرس شود

 

 

اگه از الان جدیت و پستکار داشته باشید باید حداقل روزی ۵ساعت تمرکز کامل مطالعه کنید

همیشه جنبه سختی کتاباتون رو نبینین به این توجه کنید که دارین کتابهایی میتونیم برا کنکور که کلی اطلاعات تو رشتتون به شما میده و شما رو با رشتتون آشنا میکنه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۳ طراوت صفری

۲۳_ به هیچ سوالی بیش از حد گفته شده وقت ندهید در انتها اگر وقت اضافه آوردی به آنها رجوع کنید در غیر این صورت اصلا اینکار را نکنید

 

توجه کنید که توی کنکور همه مواد امتحانی ضریب دارن 

 

پس همشون مهمن چون بعضی افراد توی متون زبان عملکرد پایینی

 

نشون میدن اگه شما توی اون موفق باشین پ تسلط داشته باشین در واقع

 

 

شانستون رو بالا بردید

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۱ طراوت صفری

۲۳_ در جلسه یک نفس عمیق بکشید و هرگز نگاهی اجمالی و کلی به برگه سوالات نیندازید فقط از سوال یک شروع کرده و پیش روید تا اظطراب شما کنترل شود

 

 

از سبک های مختلف حتی طراحان پارچه و لباس هم باید اطلاعات کافی داشته باشن!!

 

اکسپرسیونیسم ، فتوریسم، پاپ ارت، داداییسم ،کوبیسم! 

 

 

ممکنه مثلا بگن ی رومیزی با سبک پاپ ارت طراحی کن

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۹ طراوت صفری

۲۲_در جلسه به خود آرامش دهید دعا کنید و صلوات بفرستید تا آرام شوید ابدا با افراد بحث درسی نکنید و هرکس که منجر به استرس شما میشود توجه نکنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۶ طراوت صفری

۲۲_ مسیر آزمون را حتما از قبل رفته و مسیر بی ترافیک تر را در خاطر داشته باشید چون گیر کردن در ترافیک باعث افزایش استرس میشود 

 

 

 

برای پاسخ دادن به سوالات طراحی پارچه و لباس باید هنرمندای

 

 

بزرگ و فشن دیزاینر های مطرح رو با سبکشون بشناسین

 

 

و حتی از سبکی که دارن بلد باشید اتود بزنین 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۵ طراوت صفری

۲۱_ شب قبل زودتر بخوابید و صبح زودتر به محل آزمون بروید اینگونه کاملا بی استرس خواهید بود و هوشیاری بالاتری خواهید داشت

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۳ طراوت صفری

۲۰ صورت سوال را کامل و دقیق بخوانید و در درک معنای آن عجله به هرح ندهید چون صورت سوال خود نیمی از جواب است پس برای آن وقت بگذارید

 

 

 به برنامه ریزیت متعهد باش این رمز موفقیت تو هست!

 

اگر که بودجه بندی مناسب و زمان مرور کافی داره و

 

اگه نه از ی مشاور

 

برای برنامه ریزی خوب کمک بگیر 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۲ طراوت صفری

بای رمز گذاری میتونید به این شیوه هم عمل کنید . اثار لرستان و تبریز بسیار شبیه به هم هستن با توجه به تپه های کشف شده پس میتونید تعاوت های اونهارو یادداشت کنید 

 

 

 به برنامه ریزیت متعهد باش این رمز موفقیت تو هست!

 

اگر که بودجه بندی مناسب و زمان مرور کافی داره و

 

اگه نه از ی مشاور

 

برای برنامه ریزی خوب کمک بگیر 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۱ طراوت صفری

بای رمز گذاری میتونید به این شیوه هم عمل کنید . اثار لرستان و تبریز بسیار شبیه به هم هستن با توجه به تپه های کشف شده پس میتونید تعاوت های اونهارو یادداشت کنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۲۹ طراوت صفری

ه ردوره ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خودشو داره ‌ پس سعی کنید با طبقه بندی مناسب اونهارو باهم قاطی نگنیو 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۲۸ طراوت صفری

بچه ها به نگاتی که برای زمانبندی گفته میشه دقت کنید ولی بار هم میگم ویژگی های شخصی خودتون رو پیدا کنید و براش گام بردارین 

 

 

 

 

 

مطالعه منابع جامع و کامل گروه تابیفی دکتر رضایی

 

خیلی کمکتون میکنه بابت اینکه 

 

منابع خیلی زیاد گروه هنر رو تحت پوشش قرار داده و

 

 

همه نکات رو توی جزوه ها آورده 

 

 

و اینکه تست های فوق العاده داره‌

 

دیگه چی میخوای ؟؟؟ این فقط تویی که باید بشینی چندین بار بخونی

 

 

و مرور کنی پس تنبلی بسه و پاشو عملگرا باش‌

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۲۴ طراوت صفری

۱۹_ بیست و چهار ساعت قبل کنکور خواندن را کناری بگذارید و به تفریحات سالم و است تحت بپردازید و‌شب زود یه خوابید

 

 

 

دانشگاههای برتری مثل دانشگاه هنر تهران

و دانشگاه اصفهان و تبریز و شیراز و

دانشگاه سوره و دانشگاه صدا و سیما

جز برترین ها هستن

ار صبح که بیدار میشی

بهشون فکر کن تا بتونی

انگیزه بگیری و بیشتر و با علاقه بالا درس بخونی

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۲۱ طراوت صفری

۱۸_ میز مطالعه خود را در جایی قرار دهید که سایه روی آن نیفتد چون نور باعث تمرکز بهتر میشود و از خواب آلوده شدن جلوگیری میکند 

 

 

از الان خودت رو توی دانشگاههای برتر تصور کن

 

دانشگاه هنر تهران بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی رشته‌های هنری در ایران هست 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۸ طراوت صفری

از جیز هاب مهن دیگه ی یاتیق تپه میتونیم به آسیاب دستی داس سنگی  و سفال تیغه ی خنجر مسی ، هاون تیغه ی سنگی چهار چراع گلی با دیه ها و خمر های بزگ و کوچک اشاره کرد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۷ طراوت صفری

۱۷_ در یک ماه آخر مکان مطالعه خود را تغییر ندهید. و موبایل تلفن ثابت کامپیوتر و.... هر چه که حواس شما را درد میکند از اتاق خارج کنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۷ طراوت صفری

 

جالب ترین کشق در یانیق تپیه ساخمانها و دیوار های خشت بدون روکش و دایره ای سکل هیتن که دارهی تنبار یسکو و طاقچه ، اجاق که قطر هیچ یک از آنها از شش متر تجاوز نمیکند 

 

 

هنر، با آفرینندگی و خلاقیت ارتباط مستقیم دارد!!! برای انکیزه دادن به خودت از این خلاقیت استفاده کن

 

برای اینگه خسته نشی به این انگیزه مداوم احتیاج خواهی داشت 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۵ طراوت صفری

سفال های این منطقه به طور کلی سیاه رنگ و سیقلی بوده و اشکال و تزیینات نختلفی رو دارن . یانیق تپه خیلی نکات زیادی داره . 

نقوش هندسی بر برنه ی ظروف اما نمونه ای از نقش پرمدگان و حیوانات شاخ دار تیز دیده می سود 

 

 

اونی که میگه موفق میشه 

 

لزوما کسی نیست که پیروز میشه!!!

 

 

شرط موفقیت تلاش و پشتکار هست وگرنه لاف زدن رو همه بادن

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۴ طراوت صفری

ورودی این خونه ها از روی سقف ها استش .‌و کف اتاق ها با گچ طبیعی یا گل اخرا پوشیده شده ، سفال های دست ساز و نقش های ساده در این محل پیدا شده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۳ طراوت صفری

آثار به دست آمده از این منطقه مربوط به دوره های نو سنگی ، دوره یمفرغ و آهن می باشد . منازل آنها از اتاق های کوچک انفرادی تشکیل شده بوده که در پیرامون حیاط مرکزی به وسیله ی دیوار های خستی ساخخته شده اند . این مکان توی جنوب غربی تبریز استش

 

 

 برای خودت ارزش قایل شو و

برای استعداد و هنرت

 

 

اگه لیاقت تو بهترینهاست پس برای بهترین دانشگاههای هنر تلاش کن.  

 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۰ طراوت صفری

گدین تپه د رشمال تپه ی کنگااور هستش ، سفال های اون رنگ نخودی دارند بیشتر به صورت ظروف آشپز خانه خستن دین ظروف به وسیله ی نوار های زیکزاکی و سه گوش خطوط کنده کاری با تزیینات شانه ای و موج دار تزیین شده اند . 

 

 

فقط به استعداد و نبوغتون متکی نباشید!!! 

 

شرط موفقیت تلاش و مداومت و پشتکاره

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۱۰ طراوت صفری

۱۶_ هرگز از خود انتظار بیش از حد نداشته باشید و تا امید هم نشوید مهم تلاش شماست نتیجه مطمئنا به وجود می آید پس فقط به تلاش کردن فکر کنید و خود را با خود مقایسه کنید 

بعضی وقتا ما خودمون یه چیزی رو بیش از حد برا خودمون سخت میکنیم با ترس هامون با استرس هامون سختی کنکور هنرم مثل بقیه کار ها و رشته هاستنباید امید از سختی بترسیم که نزاره ما برا ارزومون تلاش کنیم

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۹ طراوت صفری

ساکنین این دوره فلز کار بودند و سطل های این منطقه و آثار فلزی کشف شده دارای نقوش پلنگ ا دم باریگ و بلند مشخص شده وند . و نقش پرندگان به صورت ردیفی و متناوب از زمین تا اسمان 

 

 

 قبل از شروع مطالعه با توجه

به بودجه بندی روز یک نکاه کلی به مطالب

باعث میشه اشراف بهتری به موضوع پیدا کنید

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۸ طراوت صفری

۱۵_ در یک ماه پایانی است هارا یک باز ابتدا دوره کنید و روزانه ۴ ساعت در صندلی دانش آموزای خود قرار بگیرید در این مدت با مسی حرف نزنید قدم نزنید و بی وقفه تست بزنید حتی لباس های روز کنکور را بپوشید تا کاملا عادت منید

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۷ طراوت صفری

تپه ی حصار در روستای حید آباد دامعان هستش که سه دوره سکونت در آن وجود دارد که مربوط به عصر آهن دست . سفالیته ها هم خاکسیری رنگ و یا سیاه هستن . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۷ طراوت صفری

در این دوره یک دوره ی عظیم سکونتوجود داشته و یک دیوار دعفاعی و آتش سوزه مربوط به این دوه است . بیشتر آثار مربوط به عصر مفرغ می باشد  که وجود یک شهر باستانی را به ما اطداع میده  

 

 

اکر یک ساعت درس بخونین ولی با تمرکز کامل و جزوه برداری

برابری میکنه با 3ساعت مطالعه بدون تمرکز و بی هدف

 

پس با دقت و توجه و تمرکز مطالعه کنید که کلید موفقیت هست

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۶ طراوت صفری

در معماری تاریخ ایران پلان ها خیلی خیلی مهم وستن . و باید توجه کفی به اونها داشته باشیم . و همچنین طاق ها و ورودی ها . به این نکات خیلی توی سوالات کنکوور توجه شده . که ما نباید بی تفاوت از کنار شون رد بشیم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۵ طراوت صفری

۱۴_ از ساعت خواب تان به حدی کم کنید که روند مطالعه شما را مختل نکند کیفیت مهم تر از کمیت است پس به خودتان فشار زیاد وارد نکنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۵ طراوت صفری

در سفال های این منطقه نقش ارابه با دو اسب دیده شده که اواین نمونه از این دست نقوش در سفا می باشد ‌. ساخمنان های این دوره دارای پلان دایره هستن . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۴ طراوت صفری

از تپه های مهم دیگه میتونیم به هفوان تپه اشاره کنیم . که یکی از چهار محوطه ی مهم باستانی هستش . اطراف دریاچه ارومیه قرار داره که سفالینه های رنگی از اواخر دوره ی مفرغ در این منطقه به دست اونده . که به سفال ارومیه شهرت دارن

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۳ طراوت صفری

۱۳_ بهترین عمل برای کنترل اضطراب پیش رفتن با برنامه است البته دقت کنید که برنامه ریزی هر کس باید دقیقا مطابق با توانایی های هر کس باشد به طوری برای هر فرد قابل اجرا باشد در غیر این صورت باعث دلسردی میشود

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۲ طراوت صفری

معماری تاریخ ایران بسیار گسترده و سخت هستش .ولی یه راهی که میتونه خیلی اونو اسون گنه اینه که عکس و یا بازدید ار اون مکان رو داشته باشین. به شدت راحت اون مبحث رو توی ذهنتون نگه میداره 

منم وقتی میخواستم شروع کنم برای کنکور هنر بخونم می ترسیدم دوستامم همینطور و بقیه ام همینطور ترس برا همه هست ولی نباید بزاریم ترسمون جلوی پیشرفت ما رو جلوی تلاش مارو  بگیره باید با ترسمون بجنگیم و بهش اهمیت ندیم

 

 

 

 خوراکی های مهم که کنکوری ها باید مصرف کنن،

 

شیر ، خرما و عسل می باشد ، مصرف عسل و خرما همراه با شیر

 

علاوه بر انرژی رساندن به کاهش استرس و اضطراب نیز کمک خواهد کرد . 

 

 

 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۱ طراوت صفری

 آثار تاریخی هرسین هم جز مهن ها هستش . حوض ساعت گور دخمه های اسهاق وند تاق سنگی ، فراتاش و قلعه ی هرسین هست 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۰ طراوت صفری

۱۲_ برای پاسخگویی به سوالات از سوال یک شروع کنید و اگر نتوانستید پاسخ دهید زمان را هدر ندهید و علامتی کنار سوال گذاشته و به تست بعدی بروید و با. پایان مرور است های یک درس هم بیشتر است هارا زده آید همه وقت کافی برای شما باقی مانده است که در آرامش بیشتر به تست زنی بپردازید حتی اگر پنج تست اپل راهم بلد نبودید نگران نباشید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۲:۰۰ طراوت صفری

از جاهای مهم که باید یادمون بمونه تپه های ایران هستش . مثل تپه ب حسن لو . که اشیا و مکشوعه های تپه زیادی از آثار مفرغی در ان دیده می شود . ادوات جنگی شمشیر و تنجر و نیزه و سر نیزه و از جمله طروف سفالی و استخوان و... در آن یافت می شد 

 

 

از اونجایی که بیماری کرونا استرس مضاعفی رو روی دوش کنکوری ها گذاشته 

حتما حتما توی جلسه با خودتون اسپری الکل ببرید تا هم میز هم وسایل متعدد آزمون عملی و ماژیکها که ممکنه اینور و اونور بیوفته رو ضد عفونی کنید قبل آزمون 

و ماسک و شید هم حتما ببرید اما استرس نداشته باشید چون فاصله گزاری رعایت میشه

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۷ طراوت صفری

۱۱- همه داوطلبان نمی‌توانند همه مباحث کنکور را کاملا درک کنند و همچنین برای قبولی در ۹۹ درصد رشته ها نیازی به درصد بالای ۵۰ نیست و این یک امتیاز است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۷ طراوت صفری

بچه ها حتما این مطالب رو که میخونید مخصوصا مربوط به هنر جهان و هنر مدرن و حتنا آثار رو توی نت سچ کنید واقعا گمک میکنه و باععث میشه بهتر توی ذهنتون جای بگیره 

 

 

بعضیا انگار بخوان دوپینگ کنن  فکر میکنن که استفاده از مکمل ها می تواند تاثیر بیشتری از مواد غذایی گوناگون داشته باشه اما اینطور نیست واقعا!! 

بیشتر مکمل ها سودی که ندارن ضرر هم دارن!! از مواد مغذی مول آجیل و مواد تازه سبزیجات استفاده کنید 

هر جمله و هر صفحه ای که میخونین کاملا بهش فکر کنین این باعث میشه بهتر مطالب رو درک کنید و بهتر تو ذهنتون جا بگیره

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۵ طراوت صفری

که در آن نقاش باید را پنهان شده در پس پرده ی مشهودات را بیان می‌کرد . ژرف نمایی و نور پردازی غیر طبیعی مواد تصویری قریب و هم کناری اشیا نا هماهنگ چشم انداز های وهم انگیز و نا متناجس ‌از تمهیدات این نقاشی متافیزیکی است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۴ طراوت صفری

خب بریم سراغ گفتن نکته هایی از نقاشی متافیزیکی . کیریکو در سا۱۹۱۳ دین سبک را ابداع کرد که مشخصه ی آن تصویر پردازی راز آمیز بود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۳ طراوت صفری

۱۰_ تا آخرین لحظه از جلسه کنکور خارج تشودی چون گاهی یک تست ۳۰۰۰ رتبه را جابه جا میکند و شما باید این نکته مهم را حتما در خاطر داشته باشید

 

 

 

بدونید که تغذیه تمام روزهای سال و همچنین خوردن صبحانه اثر قابل ملاحظه ای روی حافظه و همچنین فراگیری دروس داره باید بهش اهمیت بدین علی الخصوص روز های آخر

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۳ طراوت صفری

لوموتو از عدم تقارن و زینت کار سطحی و متعادل ساختن عناصر استفاده کرد . و بر روی اثاثیه خانه هم ناثیر گذاشته بود . بچه ها سبک روکوکو خیلی مطلب داره حتما بهش توجه کند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۲ طراوت صفری

لوپوتر نخستین موج آعرین شیوه ی روکوکک بود اثر هنر خودش رو بر تزیینات داخلی بناب مارلی و نماز خانه ی ورسای و جایگاه خوانندگان در کلیسای نتردام گذاشت 

 

 

 با نزدیک شدن به کنکور نه تنها باید به فکر تقویت حافظه باشید

 

 

بلکه باید روش های کاهش استرس را نیز شناسایی کنید

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۱ طراوت صفری

آنتوان واتو شیوه ی روکوکو ا اعاز کرد که احساسات زود گذر از خوشی های نهفته را نشام میداد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۵۰ طراوت صفری

۹_ در زمان های آخر مثلا ماه پایانی جزوات پر حجم که مثلا برای یک درس ۳۰۰ تا ۴۰۰ صفحه هست را رها کنید و به کتب جمع بندی برای مطالبی که از قبل خوانده آید رجوع کنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۷ طراوت صفری

افزایش استرس حاصلی جز کاهش یادگیری و کم کردن حافظه ندارد پس از عوامل استرس زا حتی گوشی موبایلتان به شدت دوری کنید استرس عاملی ست که میتواند به قیمت عوض کردن نتیجه کنکورتات رقم بخورد 

 

 

ی چیزی که میتونه کمکتون کنه تو ازمون عملی کنکور هنر اینه که سراغ اثاری که قبلا انجام دادید برین

و ببینید شاید بتونید با موضوع ارتباطش بدید که اگه بشه خیلی عالیه

اگه براتون قبولی امتحان کنکور هنر مهمه باید همه جنبه هاشرو در نظر بگیرین در موردش تحقیق کنین از آزمون عملی رشته ها اطلاعات کافی رو به دست بیارین از شرایط دانشگاه ها از شرایط خوابگاه ها شهریه ها هزینه هااون راهی که میخواین برین رو تا جایی که میتونین بشناسین خیلی کمکتون میکنه 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۶ طراوت صفری

سبک روکوکو برای اشراف گراها بود یعنی با سلیقه ی اشرافیت مطابقت داشت . اشکال صدفی طوماریخمیدگی های اسلیمی در هم کشیدن ریشه های گل و پیچک و برگ به صورت قاب بندی های بسیار ریز انجام می شد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۵ طراوت صفری

۷_ بودجه بندی کنکور را به دقت بخوانید. چون با توجه به بودجه بندی در صورت نداشتن زنان کافی میتوانید روی درس های بیشتر تمرکز کنید که تعداد سوالات بیشتری از آنها در کنکور میآید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۵ طراوت صفری

در دوره ی پادشاهیی لویی پانزدهم سبک روکوکو در فرانسه پدید اونده . یک سبک واکنشی بود در برابر شیوه ی هنری خشک و رسمی در باره ی لوییه چهاردهم . که موصواعاتش دنیوی و سبک سرانه رنگ های لطیف و خط های منحنی ظریف به کار برده شده 

 

 

 

در زمان آزمون عملی به فکر ایده های خیلی فوق العاده نباشین وگرنه زمان کم میارین

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۴ طراوت صفری

۶_ در یک ماه آخر آزمون های جمع بندی و جامع خواندن کتاب های جمع بندی و کلاس های نکته و تست جمع بندی بسیار مفید است

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۳ طراوت صفری

بچه اا سبک روکوکو خیلی مهنه و توی کنکور ها خیلی ازش سوال اومده حالا میخوام یه قسمت هایی که مهم هستش رو براتون بگم . شاید توی خلاصه نویسی هاتون بتونه کمک کننده باشه 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۲ طراوت صفری

فضا های پر و خالی در نقاشی چینی به گونه ای تنظیم شده که هر بخش بدون دیگر ی ناقص به نطر می آید . کمال مطلوب در نقاشی چینی نقاشی تک رنگ دیت باضربات تند قلمو در زمانی کم 

 

 

برای آزمون عملی مینیمال فکر کنید

 

در نظر بکیرید اگه بهترین ایده رو هم داشته باشید

 

 

ولی نتونین احرا کنین

 

امتیاز زیادی رو از دست میدین

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۲ طراوت صفری

۵_ بین خواندن دروس تخصصی و سنگین حتما یک درس عمومی بگذارید تا همه انرژی شما گرفته نشود و روند مطالعه شما کند نشود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۱ طراوت صفری

از آثا راونها میتونیم این ویژگی و بگیم که چشم انداز رو از دید گاهی مرتفع تا دور دست ها و فرا سوی قله ها مجسم می کردن و توی نقاشی دقیا مانند خوشنویسی تماشتگر رو به خواندن تصویر وا می داشتن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۰ طراوت صفری

۴-در یک ماه آخر مطالعه دروس جدید ( که قبلاً مطالعه نکردید ) را کنار بگذارید و فقط به مرور و جمع‌بندی مطالبی که قبلاً خوانده آید بپردازید و تمرکز اصلی تون روی همون درس ها باشه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۴۰ طراوت صفری

در یکی از قدیمی ترین نقاشی های به جا مانده رو نگاشتی از کار کوکایچی است . به این هنرمند خیلی دقت کنیید کوششی برای تجسم انسان در ننطره و به نوعی ژرف نمایی 

 

 

 

 

با تکنیک طوفان مغزی برای جلسه آزمون عملی

 

 

موضوع مطرح شده رو برای خودتون تشریح کنین

 

 

 

کسایی که امتحان عملی دارن بچه ها خیلی تلاش کنید من از یکی شنیدم که رتبه خیلی خوبی آورده بود ولی چون عملیش نمره کمی گرفته بود کلا قبول نشد این شمارو گول نزنه که چون رتبه تستی شما خوب بوده عملی زیاد مهم نیست یا کمتر براش تلاش کنید باید پا به پای رقیباتون تلاش کنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۹ طراوت صفری

هزهرا ها مجسمه و نقش برجسته در غاروها نشان دهنده ی لذت بخشی و حرکت در مجسه سازی اندی و چینی می باشد که گیفتیتی وحانی داشته اند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۸ طراوت صفری

قدیمی تریم مجسنه های چوبین موجود به حدود سده ی پنجم می رسد که میکره های مفرغی حیوان هارو نشون میده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۸ طراوت صفری

۳- به امید سال بعد نباشید همه تلاشی که دارید رو سر جلسه کنکور انجام بدید و تا امید نشید که مثلا وقتم امسال کم بود و ان شا الله از سال دیگه و.....

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۸ طراوت صفری

نقش برمسته ی سنگی از ان زمان به جا مانده است موهایانه ی بودایی با خدایان بی شمار مذهب رایج چین را سخت تحت تاثیر خودش قرار میداد 

 

 

 

بیشتر بچه ها تو آزم‌ون عملی با چالش ایده مواجه میشن!!!

 

 

که برای اون بهتره که از قبل تمرین داشته باشید و آزمون ها رو که سالهای

 

قبل اومده نمونه هاش رو برای تمرین انجام بدید

 

 

اینجوری استرس کمتری دارید و ایده ها هم بهتر میاد تو ذهنتون

 

 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۷ طراوت صفری

حالا بریم سراع هنر چینی . تاثیر هنر بر جهان اسبام حتی اروپا بوده نخستین مجسمه ها و آثار مفرعی انجام می شده . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۶ طراوت صفری

۲-هرگز خودتون رو ملامت نکنید که امسال تلاش نکرده ام و بقیه بهتر درس خواندند تا جایی که ما اطلاع داریم اکثر بچه ها از وضعیت خود راضی نیستند پس نگران نباش و انگیزه خودتون رو از دست ندید  

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۶ طراوت صفری

ررایلی پیکره نما بود ولی سبک نقطه گذاری در نقاشی انتزاعی خود استفاده کرد در دهه ی ۱۹۶۰ با تکرار واحد تغییر اندازه  فواصل  رنگ ها وسایه ها تجربه های با خطای دید ایجاد کرد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۵ طراوت صفری

بچه ها اسن های لاتینی که توی کتاب هستش به شدت گیج کننده هستن . به نظرم بهترین راه برای یاد گرفتنشون اینه که بای خودمون رمز گذاری کنیم . 

 

 

بهتر هست که پروپوزالتون بیشتر از دو صفحه نباشه چون وقت مصاحبه دکتری کم هست

وقتی کتاب ها تون رو برای اولین بار میخونین یا برای آمادگی واسه امتحان عملی میخواین برا اولین بار تمرین کنین خیلی سخته بعضی ها همین موقع ها جا میزنن میگن کار من نیست خیلی سخته ولی اون سختی همیشگی نیست که شما بار دوم بخواین همون کتاب رو بخونین یا همون تمرین رو انجام بدین خیلی براتون راحت تر میاد بار سوم بیشتر از بار دوم همینجوری تا اینکه براتون مثل آب خوردن میشه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۳ طراوت صفری

چهل تا توصیه مهم برای کنکوریا رو من از یک فرد موفق خودندم گفتم با شما هم در میان بگذارم 

۱- در کنار از چهار ساعت نتیجه ۱۲ سال تحصیل شما به دست میآید پس لازم دقت سرعت و تمرکز کافی ست

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۳ طراوت صفری

نئو کلاسین واژه ای هست که اصولا به جنبش در تزیینات هنر های تجسمی ، ادبیات ، موسیقی ، تاتر ، و معماری اطلاق می شود ، که باز گشت و تصویری از فرهنگ و هنر غربی کلاسیک مربوط به یونان و رم باستان را پس از کشف دو شهر باستانی پمپی و هرکولانیم شامل میشود 

 

 

میتونید اگه بهترین رتبه و مدرک زبان و مقالات علمی و پژوهشی هم داشته باشین 

اما

پروپوزال یا پیشنهاد پژوهشی نداشته باشید ممکنه قبول نشید توی دکتری!!

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۳۲ طراوت صفری

چاک کلوز یکی از هنرمندان قرن بیستم است که با قلم ایر براش کار می کرد متعلق به قرن بیست م از آثارش خود نگاره بزرگ چهره لیندا یک عکس با نمونه واقعی به هیچ عنوان تشخیص داده نمی شود 

 

 

توی مصاحبه دکتری هنری پروپوزال نقش کلیدی رو ایفا میکنه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۹ طراوت صفری

نقد ادبی و هنری شامل ۲۰ تا سواله که همشون پاسخ های یه کلمه ای دارن اما وقتی توی پلسخ تشریحی ها نگاه میکنید هر کدوم حدود ۶ یا هفت خط توضیحه سوالی هستش که توی گزینه ها یک کلمه بوده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۷ طراوت صفری

سبک مینی مالیسم یا کمینه گرا زاییده هنرمندان روس می باشد در انقلاب اکتبر روسیهد که مینا کاری وبر روی مس ودر زمینه تک رنگ بود پیروان این جنبش انواع ساختارهای مدولی وفصایی شبکه ای جفت کاری بود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۷ طراوت صفری

سبک مینی مالیسم یا کمینه گرا زاییده هنرمندان روس می باشد در انقلاب اکتبر روسیهد که مینا کاری وبر روی مس ودر زمینه تک رنگ بود پیروان این جنبش انواع ساختارهای مدولی وفصایی شبکه ای جفت کاری بود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۶ طراوت صفری

درس نقدروادبی شامل تحلیل تاریخ هنر هستش . یعنی در مرحله ای که تسلط کافی به تاریخ هنر پیدا کردی باید بری سراغ نقدر ادبی و توی ذهنت تجزیه و تحلیلش کنی 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۴ طراوت صفری

در مورد درس نقد ادبی و هنری کم صحبت کردیم . معمولا این درس جزو دروس حذفی ما بچه های هنر هستش چون ضریبس ۱ هست و درکشون برای ما تغییر رسته ای ها خیلی سخته

 

اگه مسیری که میری رو با اشتیاق طی کنی هیچوقت خسته نمیشی!

 

اونهایی که توی مسیر خسته نمیشن همیشه پیروزن

 

 

والبته اونهایی که خسته نمیشن کسانی هستن که عاشق هدف و مسیرش هستن و استعداد های ذاتی باعث بروز متعدد نبوغشون میشه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۳ طراوت صفری

دو بنای معروف پرستشگاه ارتمیس در شهر در شهر افسس به قرن هفتم  وگنج خانه ی نذورات در دلفی متعلق به سده ی ششم می باشد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۲ طراوت صفری

تو دقیقا اون جیزی هستی که بهش فکر مسکنی ‌ . پس به چیزای خوب و مثبت فکر کن و خودت رو توی اونجای گاه ها قرار بده . قطعا بهتدین ها از آن تو خواهد شد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۱ طراوت صفری

بچه ها همونطور که گفتم ازونمودار شاخه ایداستفاده کنید واسه ی نوشتن خلاصه برداری هاتون . و توی اونها دور برترین ، مهم ترین ، و ... رو خط بکشین 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۱ طراوت صفری

بروگل د  پیروزی مرک  اعتراضخود را علیه سلطه ایتالیا در هلند در هنر فلاندر به تصویر کشیده است که انتفاد وی رد نشان می دهد از آثار دیگر او عروس روستایی است 

انگیزه تو کنکور خیلی مهمه ما تا وقتی که انگیزه نداشته باشیم هیچ کاری رو شروع نمی کنیم همین چیزایی که تو کامنت های قبل گفتم همش ایجاد انگیزه میکنه شما هم انگیزه برا خودتون ایجاد کنید اون وقتبه خودتون میگین دیگ الان باید شروع کنم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۲۰ طراوت صفری

از نظر اجتماعی ، شاعران درددوران یونان باستان و رم نسبت به پیکره تراشان و نقاشان روز زمان برتری داشتن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۱۶ طراوت صفری

سومی یه شیوه ای از نقاشی شرقی است که بامرکب چینی و قلموی دسته نی اجرا می شود . چینی ها و ژاپنی ها این شیوه ی نقاشی را منبعث از آیین ذهن میدانند  

بعدشم ما اگه سختی نکشیم که قدر چیزی که به دست آوردیم رو نمی دونیم فک میکنیم بخاطر همین هست که خدا تو هر کاری یه سختی براش قرار داده که ما وقتی به دستش میاریم قدرش رو بدونیم راحت از دستش ندیم وقتی ام به دستش میاریم خیلی لذت بخش باشه برامون موفقیت تو کنکور هنرم از همین کار هاست که براش سختی می کشیم ولی وقتی به به دستش میاریم خیلی لذت بخشه

 

 

 

با یادآوری هدف اولیه و تجسم خلاق به ‌طور مکرر؛

یعنی تصویر موفقیت نهایی را در ذهنمان ببینیم

 

و با آن زندگی کنیم و مطمئن باشیم

 

که آن تصویر در دنیای واقعیت اتفاق خواهد افتاد

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۱۴ طراوت صفری

مکتب فنکسیو نالیسم در مردم شناسی فرهنگی مربوط به برانیسلا و مالینوفسکی لست و اثر مهم او آرگونت های اقیونوس آرام غربی می باشد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۱۴ طراوت صفری

پارمیجانیتو از برجسته ترین هنرمندان نقاش وابسته به مکتب متریسم می باشد که از مشخصات بارز کار او کشیدگی اغراق آمیز پیکرهای وحالت معنوی برخی چهره هاستدمهمترین اثر مریم با گردن بلند است 

 

 

 

داوطلبان گرامی

 

این نکته بسیار مهم و با ارزش را فراموش نکنید

 

 

که باتری انگیزش خود را مدام شارژ کنیم.

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۱۳ طراوت صفری

هنر یعنی شور یعنی اشتیاق یعنی علاقه و فکر کن سالها از همهی این ها دور بودی و الان داری برای رسیدن بهش تلاش میکنی . این خیلی ارزشمنده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۱۱ طراوت صفری

مکتب ونیز یکی از مکاتب شکوفایی نقاشی ایتالیایی در سده ۱۶رو۱۷رمیلادی که تحت تاثیر مکتب پادوا وآثار آنتوئلو دامیسا قرار گرفت عنای رنگ واسلوب در آن به چشم می خورد 

    

 

 

برای رسیدن به اهداف بزرگ باید انگیزه های قوی داشته باشی!!!

درسته برای رسیدن به هدفمون باید سختی هاشم تحمل کنیم ولی بنظر شما این سخت نیست که تا آخر عمرمون حسرت آرزوهامون رو بخوریم این سخت نیست که علاقمون رو نادیده بگیریم از استعداد هامون استفاده نکنیم آخرشم با حسرت بمیریم بنظر من سختی این خیلی بیشتر از سختی تلاش برای رسیدن به آرزوهامونه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۱۰ طراوت صفری

هنر عشقیست که در وجودت پدید میاد . هنر چیزی نییت که به زور یادش بگیری . شاید بگن استعدادش رو داری ولی من میگم باید از کلمه ی جایگزین تووعشقش رو داری استفاده کنن

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۹ طراوت صفری

در اساطیر هند برهما خدای افرینش و ویشنو محافظ کائنات است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۸ طراوت صفری

آثار حجمی ریچارد در باره فضا مقیاس محدود بود وکلارتوهمدفضایی را ایجاد می کرد وروشی خرد گرایانه در ترکیب بندی بود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۸ طراوت صفری

در زمان بندی ها علاوه بر قرن و سده ، از پارامتر دیگه ای هم توی کتاب ها اورده شده به نام عصر ‌ . پس زمان ببندی ها تو ی ذهنمون باید سه تا قفسه داشته باشن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۷ طراوت صفری

یشا ها ، بسنا ، وندیدا ، ویسپرد از اجزای اوستا به شمار میروند . 

 

 

برای کنکور هنر باید هنرمندای معاصر دوره خودت رو خیلی خوب بشناسی

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۶ طراوت صفری

از جذاب ترین بخش های عهد عتیق از کتاب مقدرس مجموعه ای هستش تحت عنوان کتاب حکمت که شامل هفت کتاب می باید 

با خودتون فکر کنید تا کی میخواین شما هنر بقیه رو ببینین و حسرت بخورین که چرا شما نمیتونین هنرتون رو به دنیا نشون بدین اونام که الان موفق شدن یکی بودن مثل شما اونام از صفر شروع کردن هر چقدرم استعدادشون از شما بیشتر باشه اگه تلاش نمیکردن هیچ فایده ای نداشت و الان موفق نبودن 

   

 

 

رشته هنرهای تجسمی تو کنکور هنر شامل طراحیلباس. نقاشی.  

 

گرافیک. یا همون ارتباط تصویری.  میشه!!!

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۴ طراوت صفری

سسبک مینامالیسم  کیبه گرایی در سبک روس پس از انقلاب اکتبر روسیه تابلو ها تماما سفید آثار تک رنگ ومینا کاری 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۲ طراوت صفری

ژرزژ براک از پیشگامان هنر مدرن بنیاتگذار جنبش کوبیسم  اثر پذیری از فوویسم در منظره های با تکه رنگهای خالص با اشکال هندسیزورنگ های خاموش رنگ می کرد 

 قطعه دوم نواختن پیانو مربوط به فرمی هست که قبل توسط سازمان سنجش اعلام میشه

 

مثلا باینری یا دو بخشی برای پیانو

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۱:۰۲ طراوت صفری

بچه ها هیچ وقت نوانایی های خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید خدا یه سری موحبت در وجود شما قرار داده پس به جای مقاییخ کردن خودتون ، بگردین استعدادتون رو پیدا کنید 

من همیشه دوست داشتم هنر بخونم بخاطر اینکه ایده تو ذهنم زیاد داشتم و دوست دارمعملی کنم این به من خیلی انگیزه میده اگه هنر رو شروع نکنم ایده هام همیشه میخواد فقط تو ذهنم بمونه هیچ وقت نمیخواد عملی بشه اگه شما ام ایده های هنری زیاد دارین تو ذهنتون و قصد شرکت تو کنکور هنر رو دارین هر چه زود تر شروع کنین کنکور هنر شما رو به هدفتون میرسونه شاید همون ایده ای که الان تو ذهن شماست اگه عملیش کنید تو آینده باعث بشه تو رشته خودتون به بهترین جا ها برسین بهترین جایزه هارو بگیرین استعدادتون نزارین هدر بره

 

 

تو قسمت نواختن پیانو آزمون عملی آهنگسازی 

 

 

قطعه اول یک سونات یا سوناتین از دوره های باروک یا کلاسیک یا رمانتیک هست

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۰:۵۹ طراوت صفری

آتار جرج اینس  نقاش منظره پرداز آمریکایی آثارش فاصله گذاری تدریجی مکتب هادستون ورویکرد به شیوهی اروپایی 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۰:۵۹ طراوت صفری

بچه ها روی رزمان بندی هاتون خیلی تمرکز داشته باشین . حتما خواب کافی و غذا های مناسب که به تقویت حافظه کمک میکنن رو توی برنانه روز مرتون قرار بدین 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۰:۵۸ طراوت صفری

هدف اپهاتوددنبال کن . امروز هم به دنبال هدف هات بگرد و برای عملی شدنشون گام بردار 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۰:۵۷ طراوت صفری

سبک تونالیزم  گرایش در هن  آمریکایی اواخر سدهی نوزدهم موضوع مناظر به شیوهی نیمه محو  رومانتیک وآرمانی 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۱۰:۵۷ طراوت صفری

از تلاش کردن دست نکش . بلند شو و قوی تر از قبل ادامه بده . امروز روزه جدیده و تو یه هدیه ی الهی دیگه ای داری 

 

 

بخش سوم آزمون عملی آهنگسازی نواختن ی قطعه با پیانو هست

 

 

 

تو قسمت عملی آزمون کنکور رشته موسیقی 

 

 

بخش دومش مخصوص سلفژ و شنوایی هست که

 

با قسمت سلفژ بخش نوازندگی یکسان هست

 

 

 

خیلی از ما هستیم برای درس خوندن بهونه میاریم مشکلات و محدودیت هامون بهونه میکنیم تا درس نخونیم همه مشکلات و محدودیت دارن حالا واسه هر کسی یجوریه هیچکس تو این دنیا کاملا بدون مشکل نیست ولی اونا بی که موفق شدن هیچ وقت از مشکلاتشون برای بهونه آوردن استفاده نکردن پس اون کسایی که رتبه های خیلی خوب آوردن اونا هم شاید خیلی بیشتر از شما بعضیاشون مشکل داشتن محدودیت داشتن پس برای درس خوندن به هدفتون فکر کنید نه به مشکلات و محدودیت هاتون

 

 

 توی کنکور رشته موسیقی شناخت  ساز ایرانی و  جهانی به صورت کتبی  هم آزموده میشه.

 

 

 

توی آزمون عملی کنکور هنر رشته های تجسمی به شما ی دفترچه میدن که‌‌

 

 

توی صفحه اول موضوعی که باید طراحی کنین مشخص شده

 

 و  صفحه های بعدی مخصوص اسکیس ها و

 

 

نقاشی نهایی که باید با مداد رنگی کار بشه هست

 

 

 

 

 

 

 

به دلیل ممنوعیت استفاده از فیکساتیو شما نمیتونید از 

 

پاستل و. زغال طراحی هم استفاده کنین

 

 

 

توی ازمون عملی رشته های تجسمی ‌به دلیل کمبود وقت

 

 

 

 

 

حق استفاده از مدیون هایی مثل رنگ روغن و اکرلیک و آبرنک و گواش رو ندارید

 

 

 

 

 

 

باید توجه کنید که برای آزمون عملی رشته های تجسمی حق بردن 

 

 

هیچ نوع کاغذ سفید یا دارای تصویری با خودتون ندارید

 

 

 

 

 

تو آزمون عملی عکاسی دقت کنین که  برای ارایه مجموعتون عکسا روی کاغذ 

 

 

عکاسی چاپ بشن و از پرینت رنگی روی کاغذ a4 بپرهیزید.    

 

 

 

 

 

 

 

حتما حتما تو ازمون عملی عکاسی با خودتون

 

 

مجمعه عکس همراه داشته باشین تا براشون

 

 

توضیح بدید از نمونه کارهاتون و ارائه بدید

 

 

 

تو آزمون عملی کنکور عکاسی باید به نوع لنزها و 

 

 

کارکرد لنز ها کاملا مسلط باشین

 

 

 

 

 

تو بخش آزمون عملی طراحی صنعتی بخش تئوری ممکنه 

 

 

به شما تصویری نشون بدن و نام قطعه و کارکرد اون رو بپرسن 

 

 

شما باید با ساختار قطعه ها و کارکرد دونا اطلاعات داشته باشین

 

 

 

 

 

 

تو بخش تئوری ازمون عملی طراحی صنعتی اطلاعات فنی شما

 

 

نسبت به شناخت ابزار الات صنعتی.  بررسی میشه

 

 

 

 

 

آزمون عملی طراحی صنعتی

 

شامل دو بخش تئوری و عملی هست

 

 

 

 

 

توی ازمون عملی کتابت و نگارگری ممکنه بیت یا ابیاتی بدن 

 

 

 

و از شما بخوان اون رو تو برگه خوشنویسی و کتابت کنید

 

 

 

 

 

توجه کنید که طرحای اولیه هم در ازمون کتابت و نگارگری نمره دارن

 

 

 

 

 

 

 

آزمون عملی نگارگری و کتابت به این صورت هست که طرحی رو به شما میدن

 

و ازتون میخوان اون رو نگارگری کنین

 

 

به عنوان موال طرح یک حیوان میتونن بدن

 

 

 

وسایلی که برای ازمون کتابت و نگارگری لازم دارین

 

شامل 

 

 خودکار ، پاکن

 

تخته شاسی a3   مداد طراحی.  دوات.  قلم خوشنویسی

 

 

چاقوی خوشنویسی و قط زن هست.

 

 

 

 

هنر شاخه های زیادی داره ما شاید به یکیش علاقه نداشته باشیم به چنانش علاقه داشته باشیم مثلا من به موسیقی و گرافیک و عکاسی و کارگردانی علاقه دارم ولی نمیتونم که همه رو یجا بخونم این جور موقع ها آدم سر در گم میشه کدوم رو انتخاب کنه  اگه مثل من هستین علاقه هاتون رو اولویت بندی کنین ببینین کدوم رو اول از همه دوست دارین یاد بگیرین یا بیشتر بهش علاقه دارین کدومش شما رو به هدف اصلی میرسونه  اولش همونو انتخاب کنید 

 

 

 

تحصیل شما را ضد ضربه نمی‌کند.

 

اما

تحصیل موشکی است که شما سوار بر آن به سمت هدف‌تان حرکت می‌کنین!!

 

تمام کاری که باید بکنید این هست که یک هدف مشخص انتخاب کنید

 

برای هر چیزی که به پروازتان کمک می‌کند وقت بگذارید

 

 

 

 

 

 

تالیفات دکتر رضایی چون تخصصی روی هنر هست و امتحانش رو پس داده خیلی خیلی

 

 

قابل اعتماد هست!!!

 

 

چون به کارشون اطمینان دارم میگم که کاملا تضمین شده هست و اکه میخواین رتبه بیارین حتما کتابهای رشته خودتون رو تهیه کنید

 

 

اون رشته هنری که انتخاب کردین سعی کنین موفق ترین آدم رشته خودتون رو پیدا کنید هر روز به کاراش نگا کنید به موفقیت هاش فکر کنید باعث میشه که شما انگیزه پیدا کنید برای درس خوندن 

 

 

 

رشتهنمایش عروسکی یکی از عشق ترین گرایشای هنر هست

 

 

من افرادی مه تو این رشته هستن رو خیلی دوست دارم  

 

چون که گویا هنوز سرشار از خلاقیت و احساسات پاک کودکی هستن

 

 

 

 

 

پشت کنکور نمون!!! 

جایی برای شکست نیست !!!

 

امسال از اشتباهات گذشته درس بگیر و

 

 

 

برای آینده ات تا سرحد جون تلاش کن!!!

 

 

 

 

برنامه ریزی ما برای درس خوندن باید به نسبت شرایطمون باشه اینکه متاهل هستیم مجرد هستیم شاغل هستیم یا دانشجو همه ما نمیتونیم از یه برنامه استفاده کنیم چون وقت های آزادی که داریم فرق میکنه

 

 

 

همه اشتباه می‌کنند،

 

 

ولی در آخر فقط آنهایی موفق می‌شوند که زل می‌زنند در چشم‌های اشتباه‌شان و می‌گن

 

 

درستت میکنم

 

 

 برای اینکه یه مطالعه موفق داشته باشین اول از همه اینه که برنامه ریزی کنین بعد اینکه با تمرکز درس بخونین استرس نداشته باشین با آرامش درس بخونین خیلی راحتتر یاد میگیرین سخت نگیرین درس خوندن رو کنکور رو سخت نگیرین به منابعتون اعتماد کنین اگه مشاور دارین به مشاورتون اعتماد کنین مهم تر از همشون اینه که به خودتون اعتماد کنید نگین هر چقدر بخونم نمیشه نمیتونم 

 

 

داوطلبین رشته طراحی پارچه و لباس قطعا باید مجموعه تالیفی دکتر رضایی رو تهیه کنن

هیچ تالیفی انقدر خوب رو این گرایش نتونسته مثل گروه دکتر رضایی باشه

 

 

 

 برای اینکه یه مطالعه موفق داشته باشین اول از همه اینه که برنامه ریزی کنین بعد اینکه با تمرکز درس بخونین استرس نداشته باشین با آرامش درس بخونین خیلی راحتتر یاد میگیرین سخت نگیرین درس خوندن رو کنکور رو سخت نگیرین به منابعتون اعتماد کنین اگه مشاور دارین به مشاورتون اعتماد کنین مهم تر از همشون اینه که به خودتون اعتماد کنید 

 

 

ابدا توی ازمون عملی اتود هاتون رو پاک نکنین!!!

 

 

توی اینکه نمره دهی کنن باعث میشه روند فکری شما رو متوجه بشن که این 

 

 

 

خودش برای شما امتیاز به حساب میاد

 

 

 

خیلی وقتها پیش میاد که ما واسه یکاری زحمت می کشیم ولی چون وسط راه ول میکنیم به هدفمون نمیرسیم و اون زحمتی ام که کشیدیم هدر میره اگه شروع کردین برای کنکور هنر از چن ماه قبل باید تلاشتون رو ادامه بدین و وسط راه خسته نشین و تلاشتون رو کم کنید اتفاقا باید بیشتر کنید 

 

 

 

دو هفته اخر مونده به کنکور تست های زمان دار بزنین

 

 

این کنک میکنه توی کنکور زمان کم نیارین

 

 

 

 

بعضی از درس های کنکور هنر واقعا فرار هستن و ما فقط با تکرار میتونیم این مشکل رو حل کنیم 

 

 

برای اینکه تو زمان بندی کنکور کم نیازین

 

 

توصیه معمولا اینه که

 

دوسوم زمان رو برای طراحی پوستر و 

 

 

یک سوم زمان رو برای طراحی لوگو بزارید

 

 

این برای آزمون عملی گرافیک هست

 

 

تو کنکور از یه جاهایی سوال میاد که شاید ما به راحتی ازش رد بشین و زیاد روش تمرکز نزاریم البته همه سوالات اینجوری نیستن ولی بینشون هست همچین سوالاتی همه جای کتاب مهمه برای کنکور همه رو باید دقیق بخونین

 

 

کتاب و منابع زیاده و خوندن همه واحب نیست اما اونایی که کتابای بیشتر میخوان

باید بگم

هنر و معناری اسلامی جلد یک و دو هم خوبه داشته باشین

بچه ها درس خوندن برای کنکور یه تفاوت خیلی کوچیک با امتحانات مدرسه داره اونم اینه که شما باید خیلی مسلط باشین رو کتاب ها و ریز به ریز و نکته به نکته بخونین خیلی دقیق

کنکور هنر ام تو زندگی ما هدف کوچیکی نیست هدفی هست که ما رو میتونه به بهترین شغل برسونه به بهترین جایگاه برسونه به تحصیل تو بهترین دانشگاه های هنر چرا باید ما جدی نگیریمش براش تلاش نکنیم 

 

 

 

کتاب برای خوندن زیاده اما 

 

از کتابهای مهم و کاربردی شروع کنین! 

 

 

و البته کتابهای جامع و کنکوری تالیف دکتر رضایی که فوق العاده هستن

 

 

تست هم هرچی بیشتر بهتر

 

 

 

 

 

 

چنتا کتابی که به شدت توصیه میکنم

یکی   تاریخ هنر جهان گاردنر

 

 

بعدی دایره المعارف هنر تالیف رویین پاکباز

 

 

 

بعدی هفت اصل تزیینی هنر ایران 

 

 

 

وکتاب کهن دیار جلد یک و دو

 

 

 

تلاش هایی که ما الان برا زندگیمون میکنیم آینده ما رو می سازه خودمون امروز تعیین میکنیم که سال بعد این موقع کجا باشیم بعضی وقتها راهی برای رسیدن به هدفمون پیدا نمی کنیم ولی الان که ما اینجا هستیم راهی که ما رو به هدفمون میرسونه کنکور هنر هست پس ما راهمون رو پیدا کردیم فقط باید تلاش کنیم تا به هدف برسیم

  

 

حتما وسوسه خرید و خوندن همه منابع به ذهنتون خورده 

اما

 

چنین چیزی تغریبا غیر ممکنه!!!

 

 

نظر شخصی من اینهکه بهتره ده تا کتاب رو دوبار بخونی تا بیستا کتاب رو یکبار

 

 

 

 

برای ماها که شهرستان های کوچیک زندگی میکنیم کنکور هنر یه فرصت خیلی خوبیه که به آرزو های هنریمون برسیم ولی بدون خوندن و بدون منابع خوب نمیتونیم فقط کنکور شرکت کردن نیست خیلی مهم تر تلاش ماست

 

 

 

 

تاریخ کهن دیار یک و دو   ویژگیش اینه که

 

 

نثر ساده ای داره

 

 

 

شامل تاریخ عهد باستان تا دوره قاجار میشه

 

 

همه شخصیت های علمی و فرهنگی مهم رو توی کادر جدا توضیح داده 

 

 

 

 

اگه کنکور هنر نبود شاید بعضی ها اصلا نمیتونستن به آرزوی هنریشون برسن بخاطر بعضی محدودیت ها مثلا کسایی که شهرستان هستن نمیتونن از کلاسهای هنری ام استفاده کنن چون شهرشان همچین امکاناتی نداره ولی میتونن با کنکور وارد یه دانشگاه خوب بشن یه شهر بزرگتر و اونجا برا ارزوهاشون تلاش کنن

 

 

برای تاریخ ایران باستان

 

کتاب کهن دیار ۱و۲ رو خیلی توصیه میکنم

 

 

 

 

 

به کنکور به چشم یه فرصت نگاه کنید نه به چشم سختی و مصیبت حس خوب تو خودتون نسبت به کنکور ایجاد کنید وگرنه براتون عذاب آور میشه ترس میاد سراغتون شما رو عقب میندازه

 

 

 

برای ی کنکوری بدترین کار اینه که بگیری بخوابی

 

و به الارم گوشی اهمیت ندی و صداشو بزاری روی حالت تعویق

 

 

ی ادم هدفمند هیچوقت چنین کاری نمیکنه

 

 

تا وقتی که شروع نکنید هیچ اتفاقی نمیفته ولی اگه شروع کنید حتی اگه خدایی نکرده امسالم قبول نشدین سال بعد با آمادگی بیشتر قبول میشین واز رقیباتون جلو هستین چون هم تجربه دارین هم مطالعتون بیشتره

 

 

 

 در مسیر زندگی‌تان به خیلی‌ها برمی‌خورید که شما را نصیحت می‌کنند و به شما می‌گویند چه چیزی برای شما بهتر است.

حرف آنها را بشنوید،

 

ولی در نهایت کاری را انجام دهید که ته قلب‌تان احساس می‌کنید درست است. 

 

 

 

فرصت ها رو از دست ندین اگه امسال شرایط براتون جور شده که کنکور هنر شرکت کنین شک به دلتون راه ندین شروع کنین نگین سال بعد سال بعدم همینه سال بعدم بخواین شرکت کنین باید تلاش کنین امسال همینطور سالهای دیگ ام همینطور

 

 

 

 

داوطلب کنکور ازشد طراحی پارچه لباس کتاب طراحی فیکوراتیو لباس مرد

 

 

و طراحی فیکوراتیو لباس زن میتونه خیلی بهتون کمک کنه

 

 

!!!حتما خرید کنید

 

 

 

 

یک داوطلب خوب بودن بیشتر از آنکه به انجام کارهای تکراری از روی عادت بستگی داشته باشد،

 

به علاقه و اشتیاق شما به یادگیری وابسته است.

 

 

 

 

کسایی که به استخدام تو صدا و سیما علاقه دارن کنکور خیلی فرصت خوبیه که به آرزوشون برسن فقط باید درس بخونین با منابع جامع

 

 

 

شکست گذراست!!تنها چیزی که باید ثابت باشد

 

اراده‌ی شما برای موفقیت است.

شرایط خودتون را برای ورود به دانشگاه حتما در نظر بگیرین اگه شهرستان هستین حتما خوابگاه براتون خیلی مهمه تو دانشگاه های دیگ ام ببینین برای شبانه ها ام خوابگاه میدن یا نه همه سعیتون رو بکنید روزانه قبول بشید 

 

 

 

هر کسی استعدادی دارد.

 

 

اجازه بدید تا استعدادتان بدرخشد

 

و راه شما را روشن کند.

 

 

 

 

 

امکانات خوابگاه و رفاهی ام اگه ظرفیت اضافه داشته باشه به شبانه ها میده کلا تعهد نداره که به شبانه ها خوابگاه بده به این موضوع ها توجه داشته باشین  تو کنکور و اگه اینا براتون مهمه خیلی تلاش کنید که روزانه قبول بشید

 

 

 

 برنده‌ها هر کدام در زمینه‌ی تخصصی خودشان استراتژی و برنامه‌ریزی خاص خود را دارند،

اما

یک چیز در همه‌ی آنها مشترک است:

تلاش.

دست از تلاش کردن بر ندارید

 

 

 

ولی بچه ها تعهدی برای استخدام کسایی که دوره شبانه قبول میشن نداره دوره های روزانه رو هم باید حتما مهارتتون خوب باشه تلاش کنید مهارت بدست بیارین تا وقتی نیرو لازم داشتن شما رو انتخاب کنن

 

 

 

 زندگی شما بر اساس شانس‌ها و فرصت‌هایتان ساخته می‌شود.

هرگز چیزی را به شانس واگذار نکنید

و هیچ وقت اجازه ندهید فرصت‌ها از دست‌تان برود.
 

اون جوری که من شنیدم مصاحبه دانشگاه صدا و سیما زیادم سخت نیست می دونیم که دانشگاه صدا و سیما بعد از اینکه تحصیلاتتون تموم شد با توجه با مهارت شما و نیاز خودش از بین دانشجو ها استخدام میکنه تو صدا و سیما استانهایی که نیرو لازم دارن

 

 

 

 شاید موفقیت نسبی باشد، ولی بیشتر چیزها در زندگی مطلق‌اند.

 

مدرک، مدرک است، شغل، شغل است و سخت‌کوشی، سخت‌کوشی؛

 

!!کاملا ساده و مستقیم

 

 

 

 

 

دوم شدن معنی نمیده !

 

 

یا پیروز میشی یا نمیشی

 

 

 

در مورد دانشگاه صدا و سیما یه راهنمایی کوچیک بکنم دوستان رو اینه که دانشگاه صدا و سیما بعد از آزمون کنکور اگه رتبه قبولی رو بیارین یه مرحله مصاحبه ام داره

 

 

 تا وقتی خودتان به خودتان کمک نکنید، هیچ چیز و هیچ‌کس در این دنیا به شما کمک نخواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

  

هر روز یک فرصت است


زمانی که مشغول به بازی های موبایل هستید یا زمانتان را صرف

تماشای تلوزیون میکنید، یادتان باشد. دیگر هیچوقت این روز

را نخواهید داشت… روزهایی که گذشتند

تکرار نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

سخت تلاش کن، جواب همین نزدیکی هاست
استرس و اضطراب معمولا از عدم وجود جواب صحیح برای سوال آتشین ناشی میشود. روزتان را با این طرزفکر شروع کنید که به پاسخ سوال تان خیلی نزدیک شدید.

 

 

 

 

 

اطراف من باهوش ترین افراد وجود دارند که به من کمک میکنند به خواسته ام برسم
مدیر هستید، این جمله کمک بزرگی به شما خواهد کرد که از حداکثر پتانسیل تیم کاری تان استفاده کنید.

 

 

این نیز بگذرد
در سخت ترین شرایط و پدیدار شدن مشکلات در زندگی، همیشه یادتان باشد : همه ی آنها گذرا هستند… هیچکدام از آنها نیامده اند تا ابد بماند.

 

 

 

 

 

روی مطالب تمرکز داشته باش تا کاراییت هنگام مطالعه بالا بره

 

 

 

 

برای  روزت یک سری چهازچوب  و برنامه تهیه گن تا در طول روز بهش متعهد باشی

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۵:۱۰ طراوت صفری

تا حالا فکر کردین که یجوری رشته ی کارشناسی خودتون رو مرتبط با هنر نگه دارید ؟ بهش حتما فکر کنید ایده های خخخخیلی خیلی جالبی به ذهنتون میاد .  

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۵:۰۸ طراوت صفری

هنرمندای عزیزی که از رشته های دیگه ورد رشته ی هنر میشید اصلا نگران نباشین چون نود درصد ما از رشته های مختلف وارد این رشته شدیم  

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۵:۰۶ طراوت صفری

بعد از هر کامنت صفحه که رفرش میشه تصویر بانوی موفق و رتبه ۱ رو میبینم ‌ . و قطعا میگم چند ماه دیگه عکس یکی از ماها میاد و میشینه کنار همین عکس 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۵:۰۵ طراوت صفری

رویا هیچ محدودیتی نداره . هیچ منعی ندتره پس پرواز کن با رویات . ذهن تو محدودیتی نداره . پس نمیتونه جلوی رویای تورو بگیره ولی  این رویا اینده ی تورو میسازه 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۵:۰۳ طراوت صفری

اگر رشتت نقاشیه به نمایشگاه های بزرگی که قراره بزنی فکر کن . اگر رستت بازیگریه به بهترین جایزه های بلزیگری فکر کن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۵:۰۰ طراوت صفری

خب دوباره بریم یکم بعد از نکات درس انگیزه بگیریم . 

فکر کنید در آینده نام شما در کتاب تاریخ هنر ایران و جهان نوشته بشه . به عنوان برترین هنرمند شاید خیلی بزرگ باشه و لی دست نیافتنی نیست 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۹ طراوت صفری

یا مثلا افرادی که تصکیر معراج پیامبر رو کشیدن بسیار زیادن ولی هر کردوم از اونها ویژگی های سبک خودشو داره که باز هم جزو نکات طلایی هستش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۸ طراوت صفری

بچه ها حواستون باشه که در نقاشی ها و طراحی های مذهبی همه در باره پیامبر محل زندگی خودشون کاری انجام میدادن . به همین دلیل نقاشی از عیسی مسیح بسار زیاده که هر کدو در جزییات باهم تفاوت دارن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۷ طراوت صفری

 براق در تصویر معراج حضرت محمد اثر سلطان محمد به صورت چهار پایی با سرتاجدار انسان دیده می شود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۶ طراوت صفری

در آگاممنون در افسانه های یونانی پادشاهی است که سپاهیان یونان را در جنگ تروا رهبری کرد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۵ طراوت صفری

اصطلاح گوتیک برای وصیف سبک معماری و هنر اروپای باختری حدود سده ی ۱۳ تا ۱۶ به کار رفتهواست 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۵ طراوت صفری

مهم ترین ها رو به خاطر داشته باشین . مهم ترین خصلت هنر ساسانی جنبه ی تزیینی اون هستش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۴ طراوت صفری

کلاسیک اصطلاحی است که در معنای وسیع به میزاث بزگ ادبی و هنری مربوط می شود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۳ طراوت صفری

مجسمه ی نادر شاه و سربازان اثر ابوالحسن صدیقی است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۲ طراوت صفری

قاسم علی چهره گشا نگارگر مذهل از هنرمندان مکتب هرات میباشد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۲ طراوت صفری

ذکق و هنر صنعتگران ساسانی بیشتر از هنه د زمینه فلز کاری بروز کرد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۱ طراوت صفری

باز هنب ریم سراغ خوشنویسی . طغرا نوعی علامت مخصوص با امصای رمزس است که به روش خوشنویسی طراحی شده است . این روش بیتشر در ترکیه رایج بودهداست 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۰ طراوت صفری

یک نکته ی دیگه که به چشمم خورد توی نوشته هام این بود که یه سری لغات در کتا هست که انگلیسی هستش . مثل پست مدرنیسم . ولی معنی فارسی اون هم نوشته شده در کنارش پسا نوگرایی . گاهی توی سوال فقط از یکیشون استفادهدمیشه که تو دقتی بهش نکردی 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۹ طراوت صفری

کروچه اعتقاد داشت که تنه ی فعالیت های انسان به سوی ازمان و یا مفهوم محض یعنی زیبایی ، حقیقت و سودمدی معطوف هستش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۷ طراوت صفری

بندتو کروچه ا فیلسوفان ایده آیست ایتالیایی در قرون اخیر به شمار می رود  . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۷ طراوت صفری

خیلی خوب بود و چیز هایی که بسایر پر وضوح گذاشته شدن واقعا حس اینو میده که شما درون اون موزه هستین و به تماشا میپردازید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۶ طراوت صفری

بچه ها یهدچیز خیلی جالب الان دیدم . یه سدی اردوی انلاین توی اینترنت هست . برخی سایت ها گذاشتن مثلا موزه ی لوور ، یا موزه ی ویکتوریا . اینها رو میتنید دانلود کنسد و به صورت مجازی برد داخل موزه ها 

 هرگز  از تلاش صادقانه دست نکش چون اونهایی که با تقلب خود را بالا

 

 

میکشند به زودی رسوا خواهند شد!!! پیروزی ازآن کسانیست که آهسته

 

و پیوسته قدم در راه موفقیت میزارن و خسته نمیشن

 

 

 

!!

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۵ طراوت صفری

پرفورمنس آرت گونهدای از هنر های اجرایی هستش کهددر زمان و مکان مشخص توسط یه فرد یا یک گروهی بادساتفادهداز امکانات هنر های تجسمی به نمایش در میاید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۴ طراوت صفری

مرکز اصلی مدرنیسم و عملرایی در مدرسه ی باهاس شکل گرفته اس . 

پس بچه ها بازم یاد آوریم کنیم که اسم ها باید شیک طبقه بندی بشن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۲ طراوت صفری

ابارهیم گلستان از داسنان نوبسان و فیلم نانه نویسان معاصر به شمار می آید 

 

 

کسانی که صادقانه در تلاشند شب و روز و

 

 تکیه بر توانایی های خود میکنند دیر یا زود به موفقیت خواهند رسید

 

 مقاله ها و کتابهای مربوط به کلی خوانی رو هر کنکوری باید بدونه!

مسیله اینه که  اگر میخوای منابع رو مطالعه کنی چون حجم بالایی دارن باید از  روش کلی خوانی استفاده کنی و بارها و بارها مطالب رو مرور کنی

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۵ طراوت صفری

یه نکته ی خیلی جالب کهوتوی یه سری سوالات بهدچشم میخوره و توی کنکور پارسال هم داشتیم سوال میاد فلان اثر برای چه شهری است و متعلق به چه دوره ای . شهر هارو مختلف میدن و دوره هارو توی گزینه ها نزدیک به هم . یعنی شما با دونستن شه راحت میتونید به تست پاسخ بدین و نیازی نیست اون دورا و بدونید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۴ طراوت صفری

گنبد سلطان سنجر در مرو واقع شدهداست  

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۳ طراوت صفری

بچه ها خیل ا مکاتبی که ما توی تاریخ انر میخونیم بخش های اول و دوم دارن یا بخش های اوج و نزول دارن . پس از این نکته هم سر سری عبود نکنید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۲ طراوت صفری

اقا میرک نگار گر ایرانی متعلق به مکتب تبریز دوره ی دوم ایت 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۲ طراوت صفری

این نطراتی که دارم میگم در باره ی تست ها و نکاتی که مینویسم حاصل چند ماه کار کردن منه چون پارسال به دیل مشکلاتی کا پیش اومد ا یه بازه زمانی دیگه کتاب و نخوندنم و فقط تست زدم پس شاید براتون مفید باشه حتی اگه یه نکته هم ازش بردارید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۱ طراوت صفری

بچه ها مکتب هرات از اون دسته مکاتب هستش که به شدت توی کنور روش تنرکز دارن پس نکاتش رو به خوبی بخونید . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۰ طراوت صفری

تصایر معاج نانه ی ایغوری مروط به تصویر ساز یمکتب هرات میباشد . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۰ طراوت صفری

گلستان هنر اثر قاصی میر احمد منشی قمی از معدود منابعی هستش که اطلاعاتی را در شرح احوال خوشنویسان و نگار گران در اختیار ما میگذارد این اثر در عهد صفوی شکل گرفته است  

 

 

اگر از قبولی در آن دانشگاه به خصوص احساس خاصی به شما دست می دهد باید آن احساس را در خود متجلی کنید همه نیرو و انرژیتون رو به سمت هدفتون معطوف کنید

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۳ طراوت صفری

دوره ی سلجوقی یک نکته ی بسیار مهم داره و این در تمامی سالها قابل مشاهده خستش اونم اینه که مینا کاری و ظروف سفالینه موسوم به مینا متعلق به دوره ی سلجوقیان هستش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۲ طراوت صفری

این میتونه خیلی انگیزه بخش باشه که تو اینده ی کاری که داری میکنی رو ببینی 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۲ طراوت صفری

گاهی در تصویر سازی های ذهنیتون به این فکر کنید که در آینده نام شما در کنار نام بزرگان هنر به چشم میخوره 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۱ طراوت صفری

اگه با علاقه بخونید مثل این میهش که میرید توی اون دوران و در کنار هنر مند معروف قرار میگیرین . 

 

 

رتبه و دانشگاه مشخصی را تعیین کنین  

در کار کائنات دست ببرین

یعنی اگر هدفی دارید خود کائنات هم باید در گردش افکار شما باشن

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۱ طراوت صفری

حتی چهره ی نقاشان و هنرمندان رو سرچ کمید در باره ی زندگیشون و مرگشون بخونید . این یه حس همزاد پنداری بهتون میده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۰ طراوت صفری

به شما هم پیسنهاد میکنم که حتنا این کار رو انجام بدین چون به شدت تصویر و تمام نکاتش یادتون میمونه 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۴:۰۰ طراوت صفری

یکی ا کارایی که خیلی بخ من کمک کرد در فرا گیری درس هنر ایران این بود که هر جایی رو که میخوندم  عکس و توی نت سرچ میکردم . خیلی برام جالب بود و بسیا توی ذهنم میموند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۸ طراوت صفری

داستان های مشهور هزار و یک شب در ایران نخستین بار در قرن ۱۳ توسط میرزا ابوالحسن عفاری مصور شد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۸ طراوت صفری

خب یه سوال خیلی خیلی مهم که توی کنکور سال ۸۷ اومده این هستش که هنر مندان رو به صورت عم عضر باهم میخواد . پس یعنی باید چنانطبقه بندی شیکی توی ذهنتون گزرده باشین که قشنگ برید مثلا سراغ عصر سلجوقی و هنرمندا اون عصر رو د کنار هم قرار بوین 

 

 

اگر که دلتان می خواهد با قبولی در آن دانشگاه احساس موفقیت و شادی و غروری زیبا وجودتان را پر کنه  باید از همین الان قید خیلی چیز های بیخودی مثل اینستاگرام و مهمونی اصافه رو بزنید و تایم مطالعه رو زیاد کنید

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۵ طراوت صفری

در هر منطقه ای از جهان ادمایی هستن که دارن دروتنهایی هاشون به هدف های دست نیافتنی شون فکر میونن ‌ . ولی تو اونی باش که به دستش اوردی و براش شادی 

 

 

 

برای رسیدن به هر هدف بزرگی، مسلماً باید تلاشی در حد و اندازه های همان هدف داشته باشیم.

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۴ طراوت صفری

شارل بودلر نخستین شاعر مدرن به حساب میآید بودلر استاد و شاعر سبک سمبولیست بود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۳ طراوت صفری

بچه هو سوالات مبحث پوستر هم دقققا مثل خوشنویسی میمونه البته تعدادی که توی تست ها اونده کمنتره نسبت به خوشنویسی ولی باز هم کمتر بهش توجه شده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۲ طراوت صفری

در مکتب پوستر سازی لهستان ، از تصویر سازی خای بیشتری استفاده شده است . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۱ طراوت صفری

اولین دست نوشته ای مصور ترکیب کلمه و تصویر در سال ۱۴۰۰ ه .‌ق مربوط به تمدن مصر می باشد 

 

برای اپلای رشته هنری بازمه که پرتوفولیو خوبی داشته باشی!!! یکی

 

از چیزایی که بهش خیلی اهمیت میدن  دانشگاه خوب هست ! اینکه

تو توی

کدوم دانشگاه و با چه نمره هایی تحصیل کردی شانس اپلای تو رو خیلی

 

بالا میبره تا جایی که بتونی بورسیه خوب هم بشی!!!

 

پس از همین الان تلاش کن که دانشگاه خوب قبول بشی

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۰ طراوت صفری

ما باید ادمای موفق و پرتلاش رو ولگوی خودمون قرار بدیم و در زمان نا انیدی و خستگی حرفها و چهرشون رو به خاطر بیاریم اونوقته که دیگه از حرکت نمیمونیم و ادامه میدیم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۵۰ طراوت صفری

یادمه در دوره ی کارشناسی ما خانمی هم کلاس با ما بود که ۵۰ سال سنش بود . ولی به شدت درس خون و موفق بود . این خانم به خاططر شرایط زندگی نتونسته بود درسش رو ادامه بده و  زمانی دوباره اومده دانشگاه که تمام بچه هاش ازدواج کردن . این یعنی انگیزه . این یعنی اراده . ازشون هم میپرسیدی میگفتن عاشق فیزیکم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۸ طراوت صفری

معمولا د مقطع کارشناسی ارشد ا۴راد سن بالا ترب رو میبینم که میتونن الگوی خبی باشن . چون در فرصت به دست اومده دارن تلاش میکنن که هدفشون رو دنبال کنند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۷ طراوت صفری

اصلا خودتو عقب تر نبین . از قدیم گفتن ماطهی رو خر وقت از آب بگیری تازس . پس هیج وقت برای هدف و ارزوت دیر نیست 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۷ طراوت صفری

فقط کافیه هر کسی استعداد های خودشو بدونه و بشاسه اونوقت همه میتونن در سطح برابر یا هم در تلاش و تکاپو باشن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۶ طراوت صفری

هر ادمی با توجه به ویژگی های خودش سنجیده میشه . اصلا سعی نکن خودتو با بقیه مقایسه کنی . دیگران برتری از تو ندارن و توهن برتری از دیگران نداری 

 

 

وسایل لازم برای آزمون مجسمه سازی رو خودتون باید همراهتون ببرین مثل 

نخ دندان

ابزار کل کنی 

انبردست

خط کش

و ابر نرم

و چیزهایی از این قبیل

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۴ طراوت صفری

حتی گاهز دیده شدا از مطالب روز نامه هایی که در متن بسیار بی اهمیت نشون داده شده سوال اونده . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۴ طراوت صفری

از خوشنویسی کم صحبت شده ولی در تمامی کنکور ها حد اقل یک سوال از مباحث حونویسی اوده پس این نشون نیده باید توجه ویژه ای به این مبحث کزد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۳ طراوت صفری

با توجه به کامنت قبلی ، یکی از موضوعاتی که کمنر خیلی تز دانشجوها بهش توجه میکنن مباحث خوشنویسی در کتاب هنر هستش . مطالب بسیار مهنی داره ولی متاسفانه در خیلی از منابع اصلا حرفی ازشبه زرون نیومده 

 

 به نظرم خیلی مهمه که 

قبل از آزمون عملی رشته مجسمه سلزی ساخت مجسمه با

مفتول و گل رو تجربه کرده باشیم!!!

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۲ طراوت صفری

در هنر آسیا,خوشنویسی یا همون کالی گرافی و نقاشی با یکدیگر ارتباط دارند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۱ طراوت صفری

پس به نظدم بهتره که دقیقا اونجاهایی رو که لکر می کنیم ازش سوار نمیاد رو با دقت هزار برابری بخونیگ چوک دییقا از همون جاها مطمنا سوال خوااد اومد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۰ طراوت صفری

همهدی ما با روند کنکور آشنایی داریم و میدونیم که طراحان نقطه ضعف افراد رو دارن و دقیقا از اونجاهایی سوال میدن که تو فکر میکنیرسوال نمیدن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۴۰ طراوت صفری

قبل تر گفتم که پاورقی ها قسمت های خیلی مهنی هستن . حتی از انگلیسی کلمات که در باره ی معنی اونها توی متن اورده شده سوال اوندهد

 

 

در بخش حجم سازی آزمون عملی گرایش مجسمه سازی کنکور هنر باید با استفاده از مفتول سیمی 

یا گل 

یا هردو یعنی گل و مفتول حجم مورد نظری که از شما خواسته میشه رو بسازین

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۹ طراوت صفری

ور تصویر سازی کلمه ی fiction به منظور افسانه ای و تخیلی استفادهدمی شود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۸ طراوت صفری

ور تصویر سازی کلمه ی fiction به منظور افسانه ای و تخیلی استفادهدمی شود 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۸ طراوت صفری

شاهنانه ی دنینگراد یا نام دیگر آن شاهنامه ی ۷۳۳ ه ق است . . خب ما اینجا میبینیم که یه سری از کتب هستن که دوتا اس دارم پس با چالش جدیدی و به رو هستیم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۷ طراوت صفری

تابلوی بار گاه کیومرث اثر سلطان محمد متعلق به سده ی دهم و مربوط به شاهنامه ی طهماسب است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۶ طراوت صفری

نقش برجسته ی اهورا مزدا بای نخستین بار در تمدن هخامنشی یده شد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۵ طراوت صفری

بچه ها توی تاریخ هنر ایران با چندین شاهنامه برخورد میکنیم . بهتره هرکدوم رو جدا گونه برای خودتون دسته بندی کنید . چون هر کدوم آثار ، نقاش مذهب و ... خاص خودشو داره و به شدت گیج کننده هستش 

 

 

سایز ورق هایی که تو آزمون عملی داده میشه

 

معمولاA3 هست

 

که واسه همین مهم هست مه تخته شاسی با سایز مناسب رو همراهتون ببرید 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۴ طراوت صفری

میر مصور ، اقا میرک سلطان محمد ، و میر سید علی از نقاشانی بوده اند که در تصویر سازی شاه نانه ی طهماسبی فعالی داشتن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۳ طراوت صفری

پسری با پیپ از آثار پابو پیکاسو وست . این اثر زمانی گشیده شده که پیکاشو از زیمنهی سرد به زمینه س گرم و دلگشا روی اورده بود

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۳۳ طراوت صفری

کاتاکومب ها یا گورستانهتی پنهانی برای دفن مرده های مسیحی استفاده میشده است ‌ علت استفادهداز این مقابر این هستش که مسیحیان قبل از اعلام فرمانروایی کنستانتین از نظر رومیان فرقه ی مزاحم دیده می شدند 

 

 

بخش آزمون طراحی رشته مجسمه سازی اینجوریه مه باید  قدرت و

 

تواناییتون رو توی طراحی فیگوراتیو یا طبیعت بیجانی که سر جلسه

 

چیده شده نشون بدید

 

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۹ طراوت صفری

آعار گرایشنقاشان ایاتی به نقاشی اروپایی در اواخر دوران صفویه اتفاق افتاد و از علت های اون میتونیم به ورود نقاشان اروپایی و آثارشون به ایران نان برد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۸ طراوت صفری

گرایش هایرنقاشان رو فرامکش نکنید جزو علاقه مندی های طراح هستش . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۶ طراوت صفری

تندیس دست خدا اثر اگوست رودن است . این دست خدارو من توی چند تا کنکور دیدم کخ سکال اونده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۶ طراوت صفری

بعد موقع مطالعش اصلا به چشم درس بهش نگاه نکنید فکر کنید یه مطلب رو برای سرگرمی میخونید . این به تایید رسیده که مطالبی که به عنوان درس ما میخونیم سخت تر توی ذهنمون جای میگیرن 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۵ طراوت صفری

دوستای گلم یه نکته رو قبل از اینکه یادم بره بگم خدمتتون یکی از راه های ماندگاری آثار اینه که شما توی نت سرچ گنید اسم هنرمند رو وآثار رو واضح و رنگی ببینید. اینجوری خیلی بهتر توی ذهنتون جای میگیره 

 

 

آزمون عملی کنکور هنر تو رشته محسمه سازی 

 

 

 

شامل دو بخش طراحی و حجم سازی هست

 

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۴ طراوت صفری

صحنه ی آفرینش در نناز خانه ی سیستین شهر رم از آثار میکلانژ میباشد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۳ طراوت صفری

آندی وارهول از بنیان گذراران هنر پاپ در دهه ی ۱۹۵۰ میلادی است . در ایالات متحده به دنیا اونده وسبک آثارش به روش سریگرافی است . 

میبینید چجوری بسوالات بازی میشه؟؟؟ 

 

 

 

توی ازمون عملی هر چیزی از شما خواستن

 

اعم از طراحی سی دی اگهی کاور جلد کتاب و مجله 

 

اصلا هر جی !!!

 

فرقی نداره

 

شما مثل طراحی پوستر ببینینش و

 

نکات مربوط به اون رو رعایت کنین

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۲ طراوت صفری

اسامی و آثار هنر مندان فقط در صورت مرور مکررو تست زنی در ذهن ما جای خواهد گرفت ‌ پس توی ذهنتون دسته بندی کنید اسم ها دوره ها و آثار رو که در سر جلسه بخ مشکل بر نخورید 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۱ طراوت صفری

تابلوی موج اثر کاتسوشیکا هوکوسلی است . اصلا یادتون نره اسم افرتد رووووو 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۲۰ طراوت صفری

ایم هارو فراموش نگنییسییید . انگر و داوید از سردمداران شیوه نئو کلاسیک بهدشمار می آیند 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۹ طراوت صفری

عصر نوایی رنسانس د کتابی که منبع من بود پارسال بسیار دورش گنگ معرفی شده ود اما در کنکو جواب صحیح در سال های ۱۴۰۰ تا ۱۶۶۰ میلادی هستش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۹ طراوت صفری

این کاخ به علت گچ بری های بسیار متنوع و زیبا جز و بناهای مشهور در دنیا ۳رار گرفته ‌ در قسمت مرکزی حوضی با ۱۲ شیار قرار داره که ره حیاط شیران معروفه 

 

 

توی طراحی پوستر موقع ازمون عملی 

 

 

حتما حتما زمینه و بگراند رو رنگ کنید و سفید نزارینش

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۸ طراوت صفری

کاخ الحمرا یکی از مطالب خیلی م۶م کتابه و قطعا توی کنکور طراحان روی اون دست خواند گذاشت . از کاخ خای اسپانیا به شمار میاد . مصالح مورد استفاده در این کاخ ، چوب آجر گچ و خشت میباشد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۶ طراوت صفری

دوستای خوبم علاوه بر دوره ها و سبک های هنری باد با سبک های تجملی و غیر تجملی اثار هم اشنا باشیم چون سوالات فوق زیرکانه ای زش توی کنکور اومده 

 

 

ی نکته طلایی برای آزمون عملی اینه که

 

با دیدن موضوع سراغ ایده هایی مه پر جزییات هست و کار زیاد میبره نرین! چون

 

وقت کم میارین

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۴ طراوت صفری

پس به اسم افراد و محل زندگیشون آت دکو سبک تجملیو لین المللی تژینی هستش که در حدود سالهای ۱۹1۸ تا ۱۹۳۸پ۹‌میلادی به طور ۴راگیر در زمینه های مختلف هنری رواج یافته بود . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۴ طراوت صفری

مسجد حیدیره قزوین از اثار شهر قزوین در دوره ی سلجوقی است . پس دوره هارووباز هم باید به شدت یادمون بمونه گاهی این دوره ها در کنار بنا میاد گاهی در کنار اثر میاد و گاهی در کنار افراد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۲ طراوت صفری

پس به اسم افراد و محل زندگیشون و زمان زیستنشون و تمام نکات ریز باید توجه داشته اشیم وچون طراح از نقطه کور ترین جاهای کتاب سوال میده 

 

 

توی مصاحبه باید رفتار و گفتار و کردار و لباس رسمی داشته باشید ! توی

 

مصاحبه های آزمون عملی کارشناسی ارشد هم همینطور و از این قاعده مستثنی نیست!!

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۲ طراوت صفری

سارنات محلی در نزدیکی بنارس است  این محل را از زمان اشوکا  محترم میدانستند . سارنات از چهار زیارتگاه اصلی بودایی هستش که ژائران بودایی سرارس جهان رو به سوی خودش میکشوند . بچه ها وین مطلب توی خوده کتاب اصلا به چشم من نیومد ولی یکی از سوالات کنکور بوده 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۱۰ طراوت صفری

نقاسی های کتاب جوامع التواریخ مربوط به مکتب نگارگری تبری زدوره ی اول استش 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۹ طراوت صفری

پس یکی از گزینه هایی که باید به سده ی ۱۲ هم اضافه بکنیم معماری سبک گوتیک استش . و تا اواسط قرن ۱۶ میلادی روی کار بوده است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۸ طراوت صفری

پس میتونیم رمز بذاریم که کلیسا اگر بود مربوط به هنر گوتیک هستش .. معماری گوتیدر اواخر سده ی ۱۲ میلادی در فرانسه مدید اومدهد

 

 

تمام انگیزه های لازم برای شادمانی و تعالی در زوایای مغز شما نهفته هست.

مغز شما پر از اندیشه های کارآمدی است که هر قت بخواهید، می توانید از اون بهره بگیرید .

آرام باشید و کمی فکر کنید ادمهای خلاق همیشه موفق ترینند چون ایده های نابی دارند . راهکارهای زیادی در ذهن شماست، 🔥🔥💪🏻💪🏻💪🏻شجاع باشید و شروع کنید

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۷ طراوت صفری

معماری گوتیگ همزمان با انمام قرون وسطی آعار میشود اینو یادمون باشه مهنه  و همواره د خدمت کلیسا بوده است 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۳:۰۵ طراوت صفری

بچه ها الان میخوام یه سری از نکاتی که توی پاسخنامه های تست ها دیده بودن زرو بگم که تو کتاب شاید خیلی برامونومهم نیاد ‌ 

 

 

 

خواستن، توانستن است جمله ای است که پر از انرژی و قدرت است .

آن را در صفحه ذهن خود وارد کنید و پرتلاش باشید

 

 

 

 

 

میدونستید رشته طراحی صحنه توی ایران کارشناسی ارشد نداره!

 

 

 

کنکور مهارت صحنه بهرشدت نیاز به مهارت اندوزی داره!!

 

نجاری بنایی شناخت مواد آهنگری کاربرد متریال!!! یعنی شما باید اچار فرانسه باشین

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۵۴ طراوت صفری

ژاک لیپیتیش مقتقد بود کا بین بین نقاشی و پیکره سازی تفاوت چندانی وجود ندارد . در آثار او سطح های تخت و ننحنی د هم تداخل ردن و جلوی بدیعی از نو رو سایه پدید اومده 

 

 

در مبارزه با مشکلات زندگی با تمام قوا پیش بروید و نهراسید . مثبت فکر کنید،

 

ابتکار عمل داشته باشید و مطمئن باشید انجام کارها به بهترین نحو از شما بر می آید .

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۵۱ طراوت صفری

ژاک لیپیتیش از پیشگامان برجسته مجسنه سازی ککبیستی به شمار می آید . 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۵۱ طراوت صفری

مرقع د اصطلاح خوشنویسی و نسخه پردازی به مجموعه ای از قطعات هتری خوشنویسان ، نقاشان و دیگر هنر مندان گفته میشه که به شکل پاره پاره به هم پیوستهواستن . 

 

ی چیز جالب که از منبع مطمین دریافت کردم میگفت که اگه کنکور هنر هیجی نزنی و

 

برگه رو سفید بدی رتبه ات از خیلیا بالاتر میشه!!!

 

یعنی منظورش این بود که تا چه حد نمره منفی گرفتن تو کنکور تاثیر داره

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۸ طراوت صفری

خب بریم سراغ مطالب درسی بازم . 

موزه ی ویکتوریا و آابرت انگلستان در شه لندن ،واقع شده و از برترین موزه های جهون از نظر عالی بودن و عنی ودن آثار هندی به حساب میاد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۵ طراوت صفری

با فکر متمرکز و اراده ی قوی برو به مت جلو . تو تنها کسی هستی که میتونی به خودت کمک کنی 

 

 

اهای کنکور هنریا !!! بدانید و اگاه باشید که فرصتها به دست نمیان!!! اون

 

شما هستید که ایجادشون میکنین😄💎💎💎💎💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🔥🔥🔥

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۳ طراوت صفری

ارزو های محالت رو میتونی با ونگیزه و تلاش به دست بایرز پس کم نیار . چیزی نمونده تا باورده شدن 

 

 

هیچوقت خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید! 

 

 

ی وقت یکی باید روزی ۱۰ساعت مطالعه کنه اما اون یکی دیگه با ۲ساعت

 

 

مطالعه مفید کارش راه میوفته

 

 

 

 

برنامه ریزی خوب باید تنوع داشته باشه مثلا در هفته چند درس توش باشه!

 

 

اینجوری نباشه مثلا تاریخ هنر جهان رو تموم کنی بعد بری سر ایران!!! 

 

 

ی نکته اینکه میتونید از درسای مورد علاقتون شروع کنید

 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۴۰ طراوت صفری

من ، کاربر عزیز نازی ، و کاربر عزیز رقیه ، هر یه سخت در تلاشیم که هدیه رو دریافت کنیم . 

مطمنا هرکدوم ما موفق بشه نتیجه تلاشش رو دیده و چند روز تایپ کردنشو . برای همتون ارزوی موفقیت دارم دویتاک عریرم

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۸ طراوت صفری

هیچ وقت وقتی تصمیمی گرفتی نگو از فردا . بگو از همین حالا میخوام به دستش بیارم و تصمیم بگیرم . ان مطمنا خیلی قوی تر عمل خواهد کرد 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۶ طراوت صفری

حتی توی خستگی ها و فشار کاری هم باز رویامون وقتی میاد پیش رومون ، انگار خستگی درمیاد از تنمون 

 

 

ی برنامه خوب یکی از نشونه هاش اینه که مال خودتون باشه‌

 

 

یعنی اینکه با توجه به خلقیات و روحیهذخودتون برنامه ریزی بشه

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۵ طراوت صفری

من خودم از اون دسته ای هستم که ۹ ش میرسم خونه . ولی کتابامو با خودم میبرم سر کاار و دزدکی میخونم. چون هدفمو به یادم میارم و میخوام سال بعد در جایگاه دیگه ای باشم

 

برای آموختن تنها یک راه وجود داره و اون عمل کردن هست

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۲ طراوت صفری

متاسفانه افراد شاعل خیلی شرایط براشون سخت تره . چون معمولا ۴ یا پن تعطیل میشن ، و برسن ۶ ا ۷ شب هستش . و واااقعا دشواره اون موقع درس خوندن . 

 

نقطه شروع همه موفقیتها اشتیاق هست!!! علی الخصوص کنکور هنر

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۳۰ طراوت صفری

دوست عزیزی د کامنت ها نوشته بودن کایی که شاغل هستن باید زمان بیشترریبذارن . بله این درسته کاملا ولی واقعا کسایی که شاغل هستن از یه حدی به بعد انرژی ندارن . باد خستگی بعد از کار رو هم در نظر بگیریم 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۹ طراوت صفری

دوستای عزیزم . سعی کنید تمام وز رو وقت نذاید و یا وقتی میخواین زمان بندی کنی حتما تایم های کوتاه کوتاه باشه . 

 

 

 

 

معمولا موضوعای آزمون عملی اجتماعی و فرهنگی و موضوعات روز جامعه

 

هستن!!! به طور مثال طراحی پوستر و لوگو برای تکربم سالمندان

یا آگهی تبلیغاتی برای افتتاحیه باغ پرندگان

 

یا طراحی پوستر برای روز جهانیمیراث فرهنگی و موزه 

 

ویا طرح نشانه برای نمایشگاه صنعت خودرو

 

و از این قبیل 

 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۸ طراوت صفری

همه ی این سختی ها شرینین میشه وقتی برسی به ویاهت ولی وای به اون موقعی که نرسی بهشون .‌یه لحظه فکر کن بهش . خیلی ترسناکه پس ندار حقیقت پیدا کنه 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۶ طراوت صفری

پارسال جلسه امتحان خیلی گرم بود و واقعا بادماسک تمرکز کردن خیلی یخت تر میسد پس حتما بابد لبای راحت باسه چون امساا هم فکر نکنم چیزی تغییر کنه و بهدهمون روال پیش خواهر رفت 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۶ طراوت صفری

یه موضوع مهم تررررر 😂 اقاااا سر جلسه کنکور راحت باشین . لباس راحت بپوشین . کفش راحت بپوشین .

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۳ طراوت صفری

یه موضوع مهم تررررر 😂 اقاااا سر جلسه کنکور راحت باشین . لباس راحت بپوشین . کفش راحت بپوشین .

 

 

اگر برای ازمون عملی آرشیو ذهنتون رو تقویت کرده باشین به راحتی برای

 

هر موضوعی که بدن چنتا ایده میاد تو مغزتون!

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۲ طراوت صفری

هر شب و هر روز به رویات فکر کن . برنده این بازی تو هستی مطن باش . تویاهات میشن تجربه هات 

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۲۱ طراوت صفری

ما باید به خودمون شجاعت بدیم باید به خودمون انگیزه بدیم .

 

 برای آشنایی با هنر مدرن کتاب شورشیان هنر قرن بیستم رو بگیرید!

 

 

این کتاب به زبان ساده از رویکرد ها جنبش های قرن بیستم صحبت کرده

نویسندش لوردانا پارمزانی هست

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۲:۱۹ طراوت صفری

به نظدم همه ی ما میتونیم به هم کمک کنیم در این راه . قطعا من نظرات شمارو میخونم شما نطراتومنو . شاید بعضی هارو رنجونده باشه و اذیتشون کرده باشه ولی خب اینجا رقابته . دوست دارم همه ی کسایی که هنر رو دوست دارن به ارزوشون برسن .

 

توی ازمون عملی خیلی سخت نگیرین ایده هاتون رو به ساده ترین شکل

 

ممکن اجرا کنید و با ماژیک راندو به اونا رنگ بدین💓💎💓

 

 یکی از اشتباهای توی ازمون عملی پاک کردن اتود های قبل طرح اصلی هست!

این پیش طرحا خیلی هم خوبن اتفاقا و قسمت زیادی از نمره ازمون به فکر و

 

 

ایده هاتون به این اتودها تعلق داره

 

 

 

 

برای آزمون عملی رشته گرافیک  کاری که میتونی اینه که ی دفترچه پر از ایده

 

داشته باشی و آرشیو تصویری ذهنتون رو بالا ببرین وخیلی زیاد لوگو و لوگوتایپ و آیکون و نماد ببینید و ترکیب بندی اثار افراد مشهور رو مشق

 

کنید و واسه این کار ترکیب بندی ها رو ساده کنید و حداقل روی ۵۰تا پوستر این کار رو انجام بدید

 

 

 

 

 

زمان خیلی زود میگذره!!

 

 

خستگی تموم میشه و نتیجه تلاشت رو میبینی!!!

 

سال دیگه همین موقع توی دانشگاهی که میخوای هستی😃😃😃🤗

 

 

حال خوب فقط وقتیکه  رتبه ای اوردی که میتونی دانشگاه هنر تهران

 

رشته مورد علاقتو بخونی😻🤗😊🥰

 

 

بهترین خودت رو نشون بده!!!

 

 

شاید تو استعداد زیادی داری ولی تا نشون ندی کسی تو رو جدی نمیکیره ! 

 

 

 

این کنکور برای تو فرصت برای نمایش اون چیزی که هستی!

 

 

بهترین خودت باش!!!

 

معمولی بودن رو کنار بزار

 

تو باید ی هنرمند بزرگ بشی!!! 

 

باید بگی با خودت که عظمت درون ژن های من نهفته هست!!!

 

 

به خلاقیت و استعدادت ایمان داشته باش

 

 

 

 

اون کسی ضعیف الاراده هست که با هر شکستی مسیرش تغییر میکنه!!!

 

 

روی هدفت مسر باش تا پیروز بشی!!

 

 

 

 

موفق شدن سختیش موقته 

اما

موفق نشدن سختی مادام العمر داره!!!

 

تصمیم باخودته اتنخاب کن!!

 

 

 

 

 

اگه انتظار داری بدون درس خوندن توی کنکور قبول بشی ،

 

مثل این میمونه که بخوای بدون دویدن تو مسابقه دوی ماراتون برنده بشی!!!

 

 

  

 

جادویی که دنبالش هستی توی همون چیزی هست که ازش میترسی!

 

 

عقب نشینی نکن و ترس رو بریز دور!!! برای موفقیت تو کنکور عقب نشینی معنی نداره!!!

 

 

 

.

 

 

اگر که دنبال موفقیت و کسب رتبه توی کنکور هستی بی رحم ترین برای خودت باش!!! 

به بی رحم ترین روش ممکن مطالعه کن!!!

 

 

یکی دیگه از کتابهای مهم کنکور هنر ارشد کتاب هنر در گذر زمان نوشته هلن

 

گاردنر هست! قسمت های مهم وخلاصه اون رو برای اینکه بعدا مرور کنیتو ی

 

دفترچه یادداشت کن

 

 

 

 

 
 
هفته قبل از آزمون حتما باید تست زمان دار بزنی
 
 
 
تا سر کنکور زمانبندی دستت باشه

 

 

بعد مطالعه حتما یک دور هم مرور کن !! مرور کردن مطلب و توجه به مطالبی که جزوه برداری کردی اهمیت ویژه داره

 

بعد از مطالعه هم همیشه چنتا تست بزن لازم نیست زیاد باشه ده تا بیستا کافیه!!!

این باعث میشه اون قسمت توی ذهنت جا بیوفته و مطالب بهتر

 

تو حافظه ات توبیت بشه

موفقیت تو کنکور هنر هم مثل بقیه رشته ها مونده به تلاش شما هیچ کسی اتفاقی یا شانسی تو کنکور قبول نمیشه 

 

 

قبل از اینکه. مبحث مرور رو شروع کنی بشین تست بزن تا ببینی کدوم مبحث فراموشت شده تا دستت بیاد کدوم مبحث رو بیشتر مانور بدی

تو جلسه کنکورم بیشترین چیزی که میتونه کار شما رو خراب کنه استرستون هست مخصوصا امتحان عملی حتما برای اینکه کنترل کنید استرستون رو روش کار کنید نزارید استرس زحماتتون رو به باد بده 

با هر روشی که راحتین و بهتر یاد میگیرین درس بخونین ولی اون چیزایی رو که باید انجام بدین رو اصلا فراموش نکنین تکرار تمرین تست زنی نکته برداری وآخرسر مرور همه چیزهایی که خوندین اینا چیزایی هستن که تو مطالعه به هر روشی باید انجامش بدین

باور کنید فکر ها و انرژی های مثبتی که به خودتون میدین تو درس خوندن شما خیلی تاثیر میزاره همه کار ها همینجوری هستن اینو همتون هر کاری خواستین انجام بدین شنیدین که همش میگن انرژی مثبت بده به خودت بعد شروع کن کنکور هنرم همینطوره با انرژی مثبت باید شروع کنید برای کنکور آماده بشین

بعضی آدما بخاطر ترسشون شروع نمیکنن یا همش میگن سال بعد سال بعد یا کلا بیخیال آرزوشون میشن چون فک میکنن نمیتونن نمیدونن که اگه شروع بکنن کم کم ترسشون می ریزه میبینن اون قدرم که فکر میکردن سخت نبوده فقط ترسشون سخت کرده بود براشون 

برای آزمون عملی کنکور هنر اگه تازه وارد رشتتون شدین تمرین میکنین اگه بار اول و دوم و سوم و...تمرین کردین چیز دلخواهتون از آب در نیومد ناامید نشین شما باید خیلی تکرار و تمرین کنید تا راه بیفتین فکر نکنین که اونا بی که الان تو رشته شما موفق هستن از اول همینجوری بودن اونا هم با تکرار و تمرین زیاد به اینجا رسیدن

همه ما اطرافمون بعضی کسایی هستن که وقتی یه تصمیمی میگیریم ساز مخالف میزنن و سعی میکنن مارو منصرف کنن به خواسته های اونا اهمیت ندین گه واقعا به هنر علاقه دارین خیلی زود شروع کنید به خوندن چون این زندگی شماست و نظر دیگران نباید مهم باشه و تاثیر گذار باشه بدین دنبال اون چیزی که خودتون میخواین نه که اطرافیان میخواد 

قبل اینکه شروع کنید به درس خوندن حتما اولش هدفتون رو مشخص کنید که که برا چه رتبه و چه دانشگاهی میخواین بخونین کارنامه کسایی که رتبه مورد نظر شمارو آوردن رو هم یه نگاه بندازین خوبه 

 

 

حتما برای کنکور ی برنامه ریزی هدفمند انجام بده!! اگه برنامه ریزی

 

نکنی فکر میکنی خیلی وقت زیاده واسه همین اتلاف وقتت میره بالا

 

 

هنر خیلی دوست داشتنی تر از چیزیه که فکرش رو میکنید درسته الانم بهش علاقه دارین که انتخابش کردین ولی رفته رفته که بیشتر با رشته های هنری آشنا شدید هر روز بیشتر عاشقش میشین

 

 

بدون اتلاف وقت و بدون چک کردن واتزاپ و اینستا سریع برو سر مطالعه!!!

 

 

ی کنکوری وقتی از خواب بیدارمیشه بعد صرف صبحانه اولین ماری که میکنه

 

برنامه روزانه رو چک میکنه و ی جمع بندی کلی انجام میده

 

 

رشته های هنری نیاز به افراد خلاق و پویا داره برای همین آزمون عملی انقدر تو کنکور هنر پر اهمیت هست

 

 

 

بازار کار ادبیات نمایشی خیلی جالبه! مثل فیلمنامه نویس و پژوهشگر

 

و نویسنده وسردبیری.

 

 

اگه بازار کار رشته ای که دوست دارید رو بدونید انگیزه اتون برای

 

کنکور خیلی بالاتر میره

 

 

 

 

تغییر رشته به کنکور هنر سوالات زیادی تو ذهن میاره! اول اونا رو روی کاغذ بنویس بعد سوالا رو از مشاور بپرس!

مثل اینکه موارد امتحانی رشته جدید چیه ؟ ایا آزمون عملی یا مصاحبه داره؟موقعیت شغلی رشته جدید چطوریه؟ وهزاران سوال دیگه

به عنوان کسی که کارشناسیش رو هنر خونده می تونم بگم که کنکور هنر کنکور عشقه. باید غرق بشی توی تک تک کلمات جزوات و کتاب ها تا بتونی یاد بگیری و درکش کنی. اینجا حفظ فرمول و جمله معنایی نداره!

 

 

 

آزمون عملی انقدر اهمیتش بالاس که میتونه رتبه ی ۳رقمی رو به دو رقمی یا حتی تک رقمی تبدیل کنه!!

 

 

 

 

 

آزمون عملی ارشد گرافیک اینجوریه که ی موضوع مطرح میشه و شما باید

 

براش پوستر یا لوگو یا گاهی جلد کتاب و مجله طراحی کنید

 

 

برای آمادگی توی آزمون عملی گرافیک و نقاشی باید حتما تمرین های مداوم با کاغذ و قلم داشته باشید و بارها خودتون رو به چالش بکشید و کارهاتون رو به ی متخصص نشون بدید تا کارشناسی کنه و نقاط قوت و صعف شما رو نشون بده تا قویتر بشین

۰۶ آذر ۹۹ ، ۰۰:۰۱ طراوت صفری

مثلا هتر مندا و سبک های سده ی ۱۸ یه جا ، سده ی ۱۸ یه جا ، و برای هنر ایران هن قرن ها به همین صورت 

 

جالبه بدونید آزمون عملی طراحی پارچه لباس برای ارشد اصلا دوخت و دوز نیست و با پارچه و سوزن کار نداره!! 

حتما ازمونهای عنلی رشته خودتون رو بررسی کنید و امادگی داشته باشید!

ازمون عملی طراحی پارچه و لباس معمولا طراحی فشن و لباس وپارچه به صورت دستی و با ابزار کاغذ و قلم هست!

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۵۷ طراوت صفری

برای اینکه این زمان هارو قاطی نکنیم بهترین راه به نظرم اینه که به صورت جدولی و نموداری قرن ها و سده ها رو از هم جدا کنیم 

 

 

 

 

توی فنون مطالعه ی قانونی هست به اسم ۱۵ دقیقه! اینجوریه که با خودت قرار میزاری من فقط ۱۵ دقیقه مطالعه میکنم اگه نتونستم تمومش میکنم!! تجربه نشون داده طرف حداقل تا یکساعت ادامه میده!!!ی جور خود گول زنی هست اما بعضی وقتا خوب لازمه! 

حتما امتحانش کن

 

 

😅🤗😬

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۵۱ طراوت صفری

معمولا برای هنر جهان از سده های مختلف استفاده میشه و در هنر ایران از قرون مختلف . اینا خیلی باهم قاطی میشن باید حسابی حواستون رو جمع کنید 

 

 

سستی و تنبلی برای کسیکه هدف داره معنی نمیده!!

منابع خوب داری تست ها رو داری آزمون های سال قبل رو هم داری پس دیگه  فقط باید عمل کنی !!! هیچ بهونه ای نیست

 

 

ممکنه از بعضی مباحث خوشت نیاد یا حس خوندنش رو نداشته باشی اما اگه بدونی هر مبحثی میتونه ی پله باشه برای موفقیتت دیگه با علاقه ادامه

میدی

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۴۴ طراوت صفری

یکی دیگه از چیزایی که باید خیلی بهش اهمیت بدیم این هست ، زمان ها و دوره های تاریخ هنر . زمان ها و دوره ها خیلی خیلی مهمن و تقریبا مانوره کنکور روی دوره ها هستش 

 حواس پنچگانه رو برای بهبود کیفیت مطالعه بررسی کن مثلا من

 

حافظه شنیداریم قوی هست میتونم واسه خودم از مطالب با صدای

 

خودم وویس ضبط کنم و بارها گوش کنم!!! بعضیا حافظه شنیداریشون

 

قوی هست بهتره از لایتر ها و تصویر سازی ذهنی

 

استفاده کنن

 

کیفیت مطالعه خیلی مهمه! ۵ساعت مطالعه دونفر میتونه زمین تا اسمون با

 

هم فرق کنه!

 

 

برای رسیدن به هدفت ارزشش رو داره دقیق مطالعه کنی

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۳۶ طراوت صفری

در هنرومدر با واژه ای به نام روح زمانه آشنا میشیم ‌ . اصطلاح روح زمانه رو یوهان گوتفرید و دیگر رومانتیک های المانی ور نیمه ی دوم سده ی ۱۸ میلادی باب کردن 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۳۵ طراوت صفری

مدرنیسم یا نو گرایی دروهنر اصطلاح جامعیدهستش برای گرایش های بین المللی که توی نیمه ی دوم سده ی ۱۹ میلادی در غرب  و از سبک امپرسیونیسم آغاز شد 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۳:۳۴ طراوت صفری

هنر مدرن از سال ۱۸۶۳ شروع شده یعنی هنرمندان این تارسخ رو مبدا خودشون قرار دادن . سفک امپرسیونیست رو هم به عنوان سبک آغازین در نظر گرفتن 

 

 

وقتی مطالعه میکنید هر چیزی تمرکز رو ازتون میکیره دور کنید مثل موبایل!

 

 

وقتی اطلاعات وارد مغز میشن ۸۰درصد اون بعد یکروز فراموش میشن اون

 

جا هست که مرور سر وقت میتونه کمکت کنه

!

روزانه هفتگی و ماهانه مرور ها رو انجام بده

 

 

ی نکته برای تقویت حافظه کنکوریا خوبه اینه که برای به خاطر سپردن کلمات اونا رو تصویر سازی کن ! چون مغز خیلی هوب تصاویر رو کد میکنه

 

 

مگه شوخیه!!! 

کنکور یعنی تو تصمیم داری بری دانشگاه یا نه!!!

واقعا هدفت چیه!!

اگه الان تلاش نکنی پس کی؟؟؟

 

 

به کم راضی نشو!!! 

برای پیروزی تو باید حداکثری باشی!!! 

 

 

اگه میخوای کم باشی اصلا حرکت نکن اما اگه هدف داری با همه توان براش

 

 

 

بجنگ!!

 

 

هنرمنری و باذوقی و با استعداد !!؟؟؟؟؟

 

پس این تویی که لیاقت رفتن به ی دانشگاه خوبو داری!!!

 

 

خودت رو دست کم نگیر و از همه توانت تو این راه استفاده کن

 

.

 

 

اینجا فقط تو هستی که آیندات رو میسازی!!! 

 

 

میخوای مثل ی ادم موفق باشی یا شکست خورده؟؟؟

 

 

 

وقتی داوینچی برای رویای پروازش اون همه اتود زد تو هم باید برای رویای

 

دانشگاه هنر همه تلاشت رو بکنی!!!

 

 

 

از زندگی هنرمندای بزرگ درسای بزرگ بگیر

 

 

 

 

 

خیلی از افراد توی پله های اخر موفقیت دست از تلاش برمیدارن چون

 

نمیدونن چقدر به موفقیت تزدیکن!!! 

 

 

برای پیروزی باید تا اخر ادامه بدی

 

 

توی کنکور هنر معمولا بچه ها متون زبان رو خیلی پایین میزنن برای همین اونایی که تو

 

این مورد قوی هستن شانسشون بالا میاد ! باید به همه دروس اهمیت بدی !! گرامر

 

 سخته اما ۵تا سوال معمولا داره  تو میتونی متن و لغات رو قوی روش مانور بدی 

 

 

اگه تست بزنین مخصوصا ‌کسایی که تا حالا جدی برا کنکور هیچ وقت نخوندن یا تازه میخوان برا کنکور بخونن با نحوه سوال های کنکور آشنا میشن 

تست ام که همه میدونن خیلی مهمه ولی شاید بعضی ها بهش اهمیت چندانی ندن بگن چون منابع رو خیلی خوب خوندن نیازی به تست زدن نیست ولی این اشتباه رو نکنید حتما حتما رو تست هم کار کنید و اینکه سوالات کنکور سالهای قبل رو هم حتما تست رو بزنید اگه اونا رو بتونین خوب بزنین بدونین که شانس موفقیتتون زیاده

 

 

با شجاعت به سمت هدفت حرکت کن و از هیچ تلاشی فروگزاری نکن!!! 

 

ی هنرمند موفق کسیه که خلاق و البته تلاشگر هست!!!

 

 

بدون تلاش حتی با داشتن استعداد موفق نمیشی کافیه زندکینامه ی افراد

 

هنرمند رو ی نگاه بنداری تا درک عمق موضوع رو بکنی

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۲:۰۸ طراوت صفری

بچه های توی مطالبی که من پارسال خوندم ، مطالب مربوط به هنر ایران خخخخیلیییییی بیشتر از هنر جهان بود ولی واقعا درکشون اسون تر بود . 

اگه وقتمون کم باشه خوب نمیتونیم منابع رو دقیق بخونیم نمیتونیم مرور کنیم ما اگه درس رو بخونیم ولی آخر مرور نکنیم نصف زحمتامون به باد رفته شاید یه سری از مطالب یادمون بمونه و یه سری هم فقط وقتی تو امتحان میبینم فقط برامون آشنا میاد نمیتونیم جواب درست رو بزنیم این مشکل برای من بار ها تو امتحانات پیش اومده فقط بخاطر اینکه مرور نکردم

 

 

واقعا ادمای هنری نازنین ترین و بی آلایش ترین ادمهای دنیان واسه همین

 

دوست دارم توی دانشگاه هنر بخونم تا کنار همچین ادمهایی باشم

 

🥰😻😊

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۲:۰۲ طراوت صفری

خب رفته بودیم سراغ مباحث پاورقی ‌ . پس یادمون نره بخونیمشون البته یه کار دیگه هم که میشه کرد البته خودم امتحانش نکردم . به نطرم خوبه که نکته نویسی جداگونه ای براش در نظر بگیریم 

 

 

همیشه اگه خواستی خسته شی به خودت بگو من وقتی می ایستم که به

 

 

مقصودم رسیده باشم و خودت رو توی دانشگاه تصور کن تا دوباره انرژی

 

بگیری

 

 

یکی از چیز هایی که خیلی میتونه تو درس خوندن ما تاثیر بزاره و رو موفقیت ما استفاده درست از زمانمون هست بعضی وقتا ما میخوایم یکاری رو انجام بدیم الکی عقب میندازیم به بهانه های مختلف بعدش که شروع میکنیم چون بیشتر زمان رو از دست دادیم همش استرس داریم که وقتمون کمه و این نمیزاره ما با آرامش درس بخونیم پس به موقع شروع کنید 

 

 

چون کنکور نمره منفی داره دقت کن تستی رو مه نمیدونی الکی نزنی چون به

 

شدت رتبه ات رو میاره پایین !

 

ی نکته توی آزمون اینه که وقتی بین دو گزینه شک داری اونی که اول توی

 

ذهنت میاد احتمال بیشتری داره که درست باشه

 

کتابهای جامع تالیف دکتر رضایی خوبیش اینه که همه نکات رو تو خودش

 

جا داده و شما رو از سردرگمی توی مطالب  زیاد منابع مختلف راحت میکنه

 

 

نکته های تست زنی خیلی کمک کننده هستن! همیشه اگه اول بری سر تست

 

زدن موضوعی باعث میشه بعد که متن جزوات رو میخونی دیگه مطلب ملکه

 

ذهنت بشه!

چون تست زدن باعث میشه تو ذهنت سوال ایجاد بشه و این به درک مفاهیم و

 

ماندگاری توی حافظه ات خیلی کمک میکنه

 

 

بنظر من خیلی خوبه که بعضی از رشته های هنر آزمون عملی ام دارن چون اون جوری ما قبل از ورود به دانشگاه مجبور میشیم عملی رشتمون رو هم کار کنیم و یه پیش زمینه ای داشته باشیم برای کسایی که رشته هاشون غیر  مرتبط هست مخصوصا

 

 

با علاقه و اشتیاق درس بخون تا توی کنکور هنر رتبه بیاری

 

 

همیشه اونایی که توی بهترین دانشگاههای هنر رتبه اوردن وقتی باهاشون مصاحبه کردن

گفتن که علاوه بر نظم و انسجامی که توی خوندن مطالب داشتن و متعهد بودن به برنامه

ریزی و بودجه بندی ها گفتن با علاقه و اشتیاق نشستن پای مطالعه! و از اونجایی که

درک هنر چیزی هست که به این معقوله نیاز داره که باید مفاهیم بشینه تو ذهن علاقه رمز

موفقیتشون تو این زمینه بوده

 

 

موفقیت تپی کنکور چیز ساده ای نیست! اما لذت پیروز شدن و کسب رتبه

برای ی دانشگاه خوب مثل دانشگاه هنر تهران و دانشگاه هنر الزهرا یا

دانشگاه هنر اصفهان یا دانشگاه هنر شیراز و کلا دانشگاه خوب لذتش انقدر

بالا هست که به خاطرش هر چالشی رو باید بکنی!!!

 

موفقیتهای بزرگ نیازمند کشیدن سختی های بیشتر هست!! و البته عملکرد هوشمندانه تر

اگه میخواین منابع دکتر رضایی رو بخونین برا کنکور همه جای کتاب کلمه به کلمه مهمه هیچ چیز بی اهمیتی تو کتاب نیس که راحت ازش رد بشین همه مطالب ریز به ریز مهمه سعی کنید دقیق بخونید و اگه کامل فول بشین مطمئن باشین یه رتبه عالی میارین 

 من به کسایی که قصد دارن کنکور شرکت کنن ولی سال بعد میخوان شرکت کنن توصیه میکنم از همین الان شروع کنن چون مطالب جوری هستن که هر چه زودتر شروع کنن بهتره  من وقتی ۶ ماه مونده به کنکور شروع کردم خیلی افسوس میخوردم که چرا زود تر شروع نکردم اینو گفتم تا اونایی که کامنت من رو میخونن بعدا مثل من افسوس نخورن البته بستگی به رشتتونم داره من برا رشته بازیگری و کارگردانی و سینما میدونم اونایی که رشته قبلشون هم چیز دیگ ای بوده شاید سخت بشه نمیگم دیر تر شروع کنن نمیشه ولی از الانم شروع کنن بیشتر به نفعشونه

توصیه من به شما اینه که مطالب رو فقط تکرار کنین هر چقدر بیشتر تکرار کنید اون مطالب میرن تو حافظه بلند مدت شما و به این زودیا فراموش نمی کنید ولی خوب زمانی که آخر برای مرور بزارین اونم خیلی مهمه ولی در کل تکرار کارتون رو راحتتر میکنه موقع مرور درس ها

شما وارد این زیبایی شدین از طریق کنکور میخواین به این هدف برسین پس باید جدی بگیرینش 

به همه شما ها که هنر رو انتخاب کردین تبریک میگم میتونه یه تغییر بزرگ تو زندگیتون ایجاد کنه و بیشتر زیبایی هارو درک کنید خودم تجربه کردم بعد اینکه وارد هنر شدم کلا خیلی چیزا تو فکر و ذهن من عوض شد و این صددرصد برای همه کسایی که وارد هنر شدن اتفاق افتاده

رشته های هنری زیبایی رو وارد زندگی تون میکنه نگاهتون رو به دنیا عوض میکنه یجوری میشه که شما هر جا میرین فقط زیبایی ها رو می بینین و اونا بیشتر نظر شما رو جلب میکنن بعد تو فکرتون همش به جزئیات اون زیبایی ها فکر میکنین و اونا رو همش مرور میکنید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۰:۲۰ طراوت صفری

پاورقی ها خیلی مهمن و جون توجه زیادی بهشون نمیشه همیشه جزو نقاط تاریک کتابن . نقاط تاریکی که ما بهشون توجه نمیکنیم و طراح دقیقا از همونا سوال میده . پس توی جلسه ی کنکور به شکل سوالی که توی منبع نبود بهش نگاه میکنیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۰:۱۵ طراوت صفری

دوستان یه چیزی خیلی خیلی مهمه که توی این نزدیک ۲۰۰ تا کاننت بهش اشاره نشد 😂 اونم پاورقیهههههع

۰۵ آذر ۹۹ ، ۲۰:۱۳ طراوت صفری

منسو نقاش ایتالیایی در سده ی ۱۷ میلادی است . وی در پرده هایی از ساختمان نها یا پیکره ها ی کوچک نقاشی میکرد که حال و هوای رمز آمیز داشتن .

 

 

شما که هنری هستید حتی اگه بخواین مهاجرت به ی کشور دیگه بکنید 

 

مثل ایتالیا و فرانسه که هنری هست بهترین روش اینه که اپلای هنری کنید و

 

این  مستلزم اینه که تو ی دانشگاه معتبر مثل هنر تهران مثلا قبول بشی تا

 

اعتبارت بالا بره و احتمال قبولی اپلای تو بالا بره! پس بهترین روش رو با

 

تلاش خودت پیش بگیر تا جز بهترینها باشی

 

 

 

 

از اونجا که کنکور هنر مفهومی هست حتما خلاصه نویسی و نکته برداری رو فراموش نکنید

 

 

قبول شدن توی کنکور هنر واسه ما هنریا

تازه

اول راهه

اما

باید اون قدم رو برداری وگرنه ممکنه به بیراهه بری

 

موفقیت برای اونهایی هست که میگن من میتونم

 

از تفکرات منفی همیشه دور کن خودت رو

 

برای کسایی که دارن تغییر رشته به هنری میدن آزمون عملی هنر خیلی

وحشتناک به نظر میاد!

 

میخوام بهشون بگم استرس نداشته باشید شما تا میتونید مهارت خودتون رو

طی 3ماه افزایش بدید و بعد از آزمون اصلی هم فرصت دارین و بهتره از

کلاسهای خصوصی استفاده کنید اگر لازم دارین! 

 

.

 

تنها و تنها تلاش تو ضامن موفقیت توست! 

 

خیلیا به استعدادشون تکیه میکنن و تنبلی میکنن که باید بگم درسته استعداد

 

موهبت بالایی هست که داری اما بدون تلاش هیچوقت بهترین نمیشی!

 

هنرمندای بزرگ هم استعداد داشتن هم با اشتیاق اوار فراوان از خودشون به

 

جا میزارن

 

 

 

 

تنها شرکت در کلاسهای کنکور تئوری و عملی موفقیت شما رو تضمین نمیکنه

 

موفقیت شما با تمرین و پشتکار و جدیت و خسته نشدنتون هست که تضمین

 

خواهد شد

این روفراموش نکن که اگه منابع خوبی هم داشته باشی امکان موفقیت تو بالا

 

هست به شرطی که تلاشگر باشی

 

.

 

توی کنکور هنربه جرات میتونم بگم هیچ تالیفی انقدر جامع گرایش طراحی و دوخت لباس

رو انقدر جامع نپرداخته که گروه تالیفی دکتر رضایی پرداخته! این مژده ای هست برای

کسایی که میخوان این رشته رو شرکت کنن

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۹:۲۷ طراوت صفری

خب هنر مدرن بسیار گستردس و تقریبا شاید ۴۰ درصد سوالای کنکور رو به خودش اختصاص میده البته شایدم بیشتر 

 

رشته ‌های زیرمجموعه هنر عبارت‌اند از:‌ آهنگسازی، ادبیات نمایشی، ارتباط تصویری، بازیگری، ، صنایع‌دستی، طراحی پارچه، طراحی صحنه،، طراحی لباس، عکاسی، فرش، کارگردانی تلویزیون، کتابت و نگارگری و ی سری دیگه!!! تو هر کدوم از این گرایش ها که میخواین شرکت کنین حتما ضرایب دروس امتحانی اش رو چک کنی حتما مواد امتحانی دروس اختصاصی هنر شامل، درک عمومی هنر، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی و خواص مواد هستن

میدونم این روزها 


شاید بـرات روزهاى سختى باشه

، 
اما یه نفس عمیق بکش، 


تو از پسش بـر میای 


باید بتونی   و میتونی 👌👌👌

 

اونایی رسیدن به قله پیروزی رو تجربه میکنن 

 

 

که طعم سختی مسیر رو چشیده ان! 

 

تا رسیدن به نوک قله باید سخت تلاش کنی!!

 

دقیقا همون قله حتی اگه یک قدمی اون خسته بشی بهش نمیرسی!

 

 

ی چیزی که واقعا بهش اعتقاد دارم در مورد اونهایی هست که میخوان تغییر

رشته به سمت هنری بدن! شاید حس کنی که از هنریا عقبتری اما بدون تو

 انقدر انگیزه بالایی داشتی که ریسکش رو قبول کنی!! پس به حرف بقیه

گوش نکن و ادامه بده

 

 

 

تو که این آرزو ها رو داری پس حتما لیاقت رسیدن بهش رو داشتی که این رویا سراغت

 اومده

پس بهش اهمیت بده و شبانه روز تلاش کن !!! این کنکور رو برای رویاها و آرزوهات

 

داری میدی! پس ارزش وقت گذاشتن و اذیت شدن رو هم داره

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۴ طراوت صفری

به نطرم اینا مطالب تقریبا مهم قبل از هنر مدرن بود . وقتی میرسیم به هنر مدرن تازه انگار درسا شیرین میشه . تا قبلش برای من کمی کسل کننده بود 

 

 

فقط کافیه باور کنی، شوق سوزان برای رسیدن بهش رو داشته باشی، ایمان بیاری که

 

اگه راهی رو که افراد موفق رفتن رو طی کنی


رسیدن به موفقیت حتمیه

 

 

 

 

همیشه شنیده بودم که وقتی آرزویی رو برای خودت متصور میشی، حتما توانایی رسیدن

 

به اون آرزو رو داشتی که تونستی حتی بهش فکر کنی..

 

مسیر ارزوی من فقط و فقط از کنکور هنر میگذره پس توانایی خودمونشون میدم

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۴۱ طراوت صفری

یکی دیگه از سبک های مورد نظر و بسیار مهم مکتب منریسم هستش . از هترمندان مشهور این دوره میتونیم به ال گرکو ، پارمیجانینو تینتور تو ، چلینی ، اشاره کرد 

یه سری گیاهان گلدونی هستن که تو اتاقتون باشه بد نیست انرژی منفی رو میگیرن آرام بخش هستن به خواب راحت کمک میکنن که همه اینا تو درس خوندن شما تاثیر داره نگهداریشونم اصلا سخت نیست فقط باید به موقع بهشون آب بدین منم دارم ازی گلدونا تو اتاقم 

وقتی دارین درس میخونین تا جایی که براتون امکان داره جای آروم رو برا درس خوندن انتخاب کنید و سعی کنید دورتون خلوت و تمیز باشه من خودم وقتی درس میخونم اگه دورم شلوغ باشه اصلا نمیتونم تمرکز کنم 

 

الان وقتی هست که باید خستگی رو بزاری کنار

 

استعدادت فقط تو رو پیروز نمیکنه بلکه باید حتما براش تلاش کنی! 

 

اون روز که جواب کنکور میاد میتونی جواب همه این زحمتها رو بگیری!

 

به زمانتون ارزش قائل بشین الان که شما پشت کنکوری هستین زمان با ارزشترین چیز هست باید به بهترین نحو ازش استفاده کنید مخصوصا تو ماه های آخر

 

الان وقتی هست که باید خستگی رو بزاری کنار

 

استعدادت فقط تو رو پیروز نمیکنه بلکه باید حتما براش تلاش کنی! 

 

اون روز که جواب کنکور میاد میتونی جواب همه این زحمتها رو بگیری!

 

بعضی وقتها از بچه هایی که قصد دارن کنکور هنر شرکت کنن می شنوم که میگن چون تو کنکور هنر رقابت کم هست قبولی راحتتره و جدی تلاش نمیکنن براش ولی این چیزا نباید شمارو گول بزنه و باعث بشه شما درس رو اون قدر که باید بخونید

 

 

خلاصه برداری نقش بسیار مفیدی در دوره و جمع بندی پیش از کنکور دارد. در روزهای

 

پایانی کنکور، مرور کردن مطالبی که خوانده اید بسیار دارای اهمیت است

 

 

 

 

کسی در کنکور موفق هست که بتونه مرتب اطلاعات خودش روهم بزنه تا در زمان آزمون به خوبی از این اطلاعات استفاده کنه پس مرور و تکرار مطلب رو فراموش نکن

 

 

البته به این رقابت به چشم بد نگاه نکنید رقابت خیلی ام شیرین میتونه باشه چون شما رو وادار میکنه که تمام تلاشتون رو بکنید

 

 

از مرور مرتب مطالب برای فرهر از فراموشی غافل نشو 

شما هم باید  نهایت تلاشتون رو بزارید به این فکر کنید که الان رقیب های شما دارن به شدت تلاش میکنن پس شما نباید ازونا عقب بمونین

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۱۸ طراوت صفری

از هنرمندان معروف رنسانس پیشرفته میتونیم به میکلانژ ، رافائل و داوینچی ، برونلسکی و دوناتو میتونیم اشاره کنیم 

 

 

از مثبت نگری بهره ببرید تأثیر بسیار زیادی در روند مطالعه، کیفیت مطالعه و انگیزه پیدا کردن شما در دوره امادگی آزمون میزاره

بلاخره روح هنر مثبت و زیباست اینو فراموش نکنین

 

 

اگر هدف شما دانشگاههای خیلی خوب هستن باید خیلی تلاش کنید چون ظرفیت اون ها هم کم هست هم اینکه بیشتر داوطلب ها هدفشون اون دانشگاههای برتر هستش

 

 

خواب کافی به خصوص در شب آخر اهمیت زیادی داره استفاده از دمنوش های

آرامبخش، تماشای فیلم کمدی یا پیاده روی کوتاه میتونه به خوابی راحت در شب

سرنوشت سازتان کمک کنه 

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۸:۱۳ طراوت صفری

رنسانس خودش به قسمت های مختلفی تقسیم میشه که عبارتند از : رنسانس نیمه دوم میلادی یا رنسانس میانه و بعد از اون به دوره ی اوج رنسانس یا رنسانس پیشرفته میرسه . رنسانس اروپای شمالی 

 

 

کم خوابی سبب استرس و حس خستگی می شه و قدرت یادگیری و حافظه را کاهش می ده!شام سبکی بخورینتا بتونید راحت بخوابین!

 

 

برای کنکورهنر ارزش قایل شو و هدفت رو نیمه رها نکن تا 

تا قبولی توی کنکور رو تضمین کنی

 

به هدف و بودجه بندی که کردین پایبند باشین!

مثلا اگه قراره امروز این فصل رو تموم کنم هر کاری پیش اوند نباید رهاش کنید

 

 

ابتدا هدف خودتون را تعیین کنید و بعد به مطالعه بپردازید

مثلا الان این مبحث رو باید تموم کنم!

 

به نحوه تغذیه خودتون اهمیت بدین چون توی مطالعه مغز فعالیت زیادی داره!ً خیلی از خستگی ها ناشی از همین فعالیته!

کنار دستتون آجیل و میوه و ویتامین سی و شکلات تلخ و کمی شیرینی جات همیشه باشه و به فواصل استفاده کنین

 

 

گاهی که وقت کافی نداریم ناچاریم که ظرف مدت کوتاهی خودمونو رو اروم کنیم میشه از ریلکسیشن استفاده کرد

 

 

باید علاوه بر برنامه ریزی آینده، بخش کوتاهی از روزتون روبه عنوان مثال 5 الی 10 دقیقه صرف محاسبه فعالیت هاتون کنین که ببینین آیا تمام قوای خودتونو در جهت اجرای برنامه ی روزانه به کار گرفته اید

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۵۵ طراوت صفری

و یه نکته ی دیگه که خیلی مهمه استفاده از نمودار های شاخه ای هستش . نمودار شاخه ای خیلی کمک میکنه . چون مطالب رو به شیوه ای خوب دسته بندی میکنه 

 

دایره المعارف روبین پاکباز از اون منابع هست که حتما باید داشته باشن هنریا و مطالعش مهمه قطعا ازش سالهای قبل همیشه سوال اومده

 

 

ی وقتا هم دلیل استرس عدم برنامه ریزی درست و نقص در مدیریت زمانه که با هدف گذاری و اولویت بندی این هدف ها میتوان میزان آشفتگی ذهنتون رو کاهش بدین

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۹ طراوت صفری

هنر بیزانس و هنر رنسانس مطالب تزدیک به همی دارن و با توجه به اهمیتی که دارن و سوال خیز بودنشون این دوتا دوره رو خیلی خیلی عالی فرا بگیرید 

 

 

بچه ها قبل ازمون استرس رو از خودتون دور کنید و به تلاشهایی که یکسال کردین ایمان داشته باشید!

اگه چنتا سوال اول سخت بود استزستون زیاد نشه برای همه همینطور هست! عملکردتون با استرس پایین نیارید برین سراغ بقیه سوالات

 

 

اگر سؤال سخت بود نترسید ، زیرا برای دیگران هم همینگونه است ، و با آمادگی صد در صد سرجلسه حاضر شوید . ولی بدانید برای رتبه خوب نیاز به صددرصد ندارید

 

 

 اگرمتوجه شدین یسوالی پیچیده است ، وقت خود را تلف نکنین واز آن بگذرین چونکه تصادفی وشانسی جواب دادن شانس قبولی را کم می کند سعی نکنید به تمام سوالات پاسخ بدین . هم به دلیل نمره منفی وهم اینکه برای رتبه خیلی خوب هم نیاز به پاسخ تمام سوالات نیست!

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۴۱ طراوت صفری

یکی از مطالب بسیار مهم دیگه در تاریخ هنر جهان . هنر بیزانس هستش . هتر بیزانس از هنر موزلییک پدید اومد . و تا سده ی ۶ میلادی مراحل تکامل خودش رو پیمود 

 

 

بچه ها خیلی دقت کنید چون گاهیاشتباه در تست زدن مر بوط به فعل جمله است. مثلاً سوالاتی که درآخرشان به کلماتی مثل باشد ، نباشد ، بود ، نبود ، است و نیست  ختم می شن ، ممکنهذشما را دچار اشتباه کنه!

 

 

 

 

 

 

برای مهارت توی تست زنی باید عمق مطلب رو درک کرده باشید!

روی شکل ها و تصاویر و نقاشی و آوار مسلط باشید همیشه چند تصویر در کنکور هنر سوال آزمون هست!

 

 

موفقیت در کنکور برایهرداوطلب بیش از هر چیز به میزان توانایی اودرحل تست بستگی دارد

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۲۰ طراوت صفری

ویژگی های پیکر تراشی گوتیگ : پیکره های کوچک اندام با تقوش تمام برجسته کهدبر سر در نصب میشدند .  یواش یواش پیکره ها و تقوش بسیار پیشرفت کرد 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۱۲ طراوت صفری

دقیقا این دوستان همون سد های مسیرن که میخوان ادمو از کارشون باز دارن . نه من شمارو میشناسم نه شما منو میشناسین پس لطفا وقتی من کاری به شما ندادم شماهم نداشته باشبن . شماهم تلاش کنید . قطعا موفق میشین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۱۰ طراوت صفری

واقعا من دوستانی رو که دارن به کامنتای من حساسبت نشون میدن رو ننیفهمم.

شما هم کامنت بذارید من دارم کار خودمو میکنم شما نخونید کامنتای منو عجبا . همه ی این ۴۰۰ تا کامنت واسه من نیست واقعا . منم دارم تلاش میکنم عین بقیه دوستان بعدشم دارم مطالب خلاصه های نوشتمو میزارم کجاش تکراریه 😐😐😐😐

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۷:۰۷ طراوت صفری

سبک گوتیگ در ایتالیا با اثار جنتیله و میزانلو به اوج شکوفایی خودش رسید این سبک به المان و اسپانیا هم رسبد . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۶ طراوت صفری

ولیدباز هم خلاصشو  رو در اختیارتون میزارم . . 

در دوره ی این هنر پیکره ها بسیار ساده و اراسته ، انحنلهیا نرم جامگان ، رنگ های جواهر گونه ، و ریزه کاری های طبیعت گرایانه از ویژگی های این سبک به شمار میره 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۴ طراوت صفری

خب خب خب بریم سراغ هنر گوتیک که بسیااار مهمه . در قبل تر گفتم که منابع بسبار مهم هستن و من برای همین کتاب های دکتر رضایی رو به شدت مشتاقم که بخونم . چون کتاب هایی که قبل ازشون استفاده میکردم مطالب رو جا مینداختن دقیقا مثل همین هنر گوتیک که بسیار مهمه ولی توی این کتاب همش یه برگ توضیحه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۴۲ طراوت صفری

بعد از هنر صدر مسیحیت در کتابی که من پارسال تهیه کرده بودم هنر قرون وسطی که شامل هنر کارولنژی هنر اوتونی هستش قرار گرفته که من در طول تست زنی هام سوالی از این بخش ها پیدا نکردم 

طراوت خانم جان مادرت بسته دیگه🤦‍♀️ بقول دوستمون شما فقط دارین مطالب رو تکرار میکنید واقعا نیازی نیست 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۹ طراوت صفری

نکنته ی جالبی که در هنر صد مسیحیت وجود داره این هست که در این دوره تمایز خاصی بین هنر شرفپق و غرب دیده نمی شده ولی هرچی پیش میریم با تمایز های زیاد هنر شرق و غرب مواجه میشیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۸ طراوت صفری

نکنته ی جالبی که در هنر صد مسیحیت وجود داره این هست که در این دوره تمایز خاصی بین هنر شرفپق و غرب دیده نمی شده ولی هرچی پیش میریم با تمایز های زیاد هنر شرق و غرب مواجه میشیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۷ طراوت صفری

هنر قبطی در زهنر پنج قرن اول مسیحیت را هنر صدر مسیحیت می نامند . هنر بیزاتس از صدر مسیحیت برخواسته شده . بچه ها هنر بیزانس خیلی ممهمه و حتما حتما از روی کناب ها اونو با دفت بخونید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۵ طراوت صفری

هنر قبطی هنر مربوط به مسیحیان مصر است . سبک قبطی تلفیقی از سبک های مصری باستان ، هنر یونانی و بیزانسی بود دیوار نگاره های اون ها از نقوش گیاهی و جانوری و پیکره های ساده شده ی انسان  با چشمات سفید و ابروان انبوه است 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۳ طراوت صفری

دوستان عزبزم این مطالب که دارم مینویسم از روی خلاصه برداری های خودم هستش . نکات مهم . اگر خواستین یادداشت کنید که ممکنه یکیش هم حتی به دردتون بخوره .

اوه اوه اوه ماشالا چقد کامنت رکورد کامنت هارو شکستین  

انصافا دیگ بسته اگه قرار باشه برنده باشین با این همه کامنت برنده میشین دیگه😂

 

 

اگر زندگی ات غنی باشد نقاشی هایی که می کشی نیز کامل هستند کنکور هنر همون راهیه که تو رو کامل میکنه٫

 

اگر زندگی ات پوچ باشد نقاشی هایت نیز خالی و پوج به نظر می رسه! پس سعی کن و تلاش فراوون تا بتونی توی ی دانشگاه عالی قبول بشی و به زندگیت معنا بدی!

 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۱ طراوت صفری

در هنر صدر مسیحیت ، پیکر تراشی رفته رفته به صنایع دستی و کار های کوچک تر تبدیل شد . این کار های گوچک شامل ، نقش های برجسته روی تابوت ها ، لوحه های یادبود ، و یا قاب های تزیینیی بود از جنس های مختلفی داشت

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۳۰ طراوت صفری

اصطلاح سررهای خوشه ای وبژه نقاشی هیا صد مسحیت هیتش که در آینده این هنر تاریخ بسیار طولانی دارد 

 

با تمام وجودم امیدوارم که نقاشی کردن در بهشت نیز وجود داشته باشد! یعنی ذات خلق زیبایی توی وجود هر کسی باشه شاده!! 

فقط و فقط خوشا به حال هنرمندا و خوشا به حال اونایی که تو  دانشگاه دوستای هنری دارن

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۲۸ طراوت صفری

خب حالا بریم سر مبحث های درسی . من از تاریخ هنر شروع میکنم . هنر صدر مسیحیت در این بازه ی زمانی عیسی مسیح را به طور ساده در طراحی های جوزه های مدیترانه یا خدای آفتاب یا به صورت رومی شده یافت 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۲۶ طراوت صفری

 ساعت ها و روز ها تلاش میکنیم تا برسیم به ارزوهامون . از هر ده تا ارزو شاید اینو داشته باشیم که فقط به یکیش برسیم . ولی همون هم میتونه به اندازه هر ۹ تایی که بهش نرسیدیم بهمون انرژی بده 

کسایی که شاغل هستن و زیاد نمیتونن وقت روزانه بزارن واسه درس خوندن مثلا فقط هر روز یه ساعت میتونن وقت بزارن پیشنهاد من اینه که زود تر شروع کنن مثلا چن ماه زود تر از بقیه 

 

 

برای هنرمند فقط داشتن استعداد ذاتی کافی نیست! تلاش برای استعدادت 

تورو به جایی که میخوای میرسونه

 

پیروزی از آن تلاشگران است

 

ی جمله کلیشه ای قدیمی میپرسه علم بهتر است یا ثروت!؟

جواب من اینه! عشق ورزیدن به هنر از همشون بهتره

ولی برای کسی که تلاش نمیکنه چه فرقی میکنه سخت باشه یا راحت اصلا تلاشی نکرده که سوالات راحتم باید خونده باشیم جواب بدیم سوالات سختم باید خونده باشیم جواب بدیم

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۸ طراوت صفری

خیلی شیرینه وقتی به اون چیزی میرسی که براش تلاش کردی . من که دلم میخوادداین شیرینی رو حس کنم . مطمنم که همه ی ما ادما دلمون میخواد این حس رو تجربه کنیم . پس دیگه وقت دست دست کردن ایست  . 

 

 

کنکور هنر باید همه فکر و ذکرت باشه پس اگه کاری پیش اومد 

این جمله رو تکرار کن! به کنکور نگو کار دارم! به کار بگو کنکور دارم💎💎💎

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۷ طراوت صفری

خرداد ماه وقتی نتیجه رو دیدی اون بالارو باز میکنی باهاشون میپری تا اوج خوشحالی و غرور . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۶ طراوت صفری

برای رسیدن به ارزو ها باید بال پرواز ساخت . این بال پرواز رو فقط با منابع زخوب ، برنانه ریزی و ارادهدقوی میشه ساخت 

ما هممون از کنکور یه غول ساختیم که شکست دادنش خیلی سخته ولی اینجوری نیست بچه ها ما فقط تو ذهنمون اون رو بزرگ کردیم کنکور اصلا سخت نیست برای کسی که تلاش کرده 

 

 

ذات هنر ارزشمند و قابل احترام هست! 

برای حفظ این ارزش باید تحصیلات و علمش رو کسب کنی!! 

این کنکور برای تو مثل ی فرصته که ببینی چقدر اهنیت میدی به این ارزش!

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۴ طراوت صفری

پس منی که میدونم صبحا نمیتونم درس بخونم اون زمان رو موکول میکنم به شب و یا بعد از ظهر . که هم بازدهی بیشتری داشته باشم و هم به برنامه ریزیم برسم .

 

 

برای هنر و استعدادت ارزش و قداست قایل شو

تحصیلات اکادمیک برای ی هنرمند موفق دریچه های نویی رو باز خواهد مرد

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۱۲ طراوت صفری

در این مسیر باید توانایی های خودتون رو ، روش شناخت داشته باشین . مثلا من نمیتونم صبح زود درس بخونم . پس برنامه ریزی روی صبح نمیکنم که از دستش بدم 

الان یه لحظه فک کنید اگه سال بعد این موقع تو اون رشته ای که دوسش دارین دانشکده هنر تهران باشین چقدر حس خوبیه ولی اگه همین جایی که الان هستید و هیچ پیشرفتی نکردید کدوم بهتره براتون

الان دیگ به خودتون بستگی داره کدوم رو انتخاب کنید 

 

 

برای آزمون عملی مهارتها و تکنیکهات رو افزایش بده 

چون تو کنکور هنر آزمون عملی میتونه نقش تعیین کننده داشته باشه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۹ طراوت صفری

یه جا خونده بودم که میگفت خدا تا وقتی توانایی چیزی رو توی وجودت نبینه ارزوشو نمیندازه تو سرت . پس اگه ارزویی داری قطعا قدرت رسیدن بهش درون تو وجود داره.

 

 

ساعت های مطالعه از الان باید روزی ۵ساعت باشه و رفته رفته افزایش پیدا کنه

به طوریکه بهمن به ۷ساعت  و بعد فروردین به حداکثر توان برسونیدش

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۶ طراوت صفری

ما توانایی اینو داریم که قدرتمند باشبم . قدرتمند کسیه که خودش از خودش راضی باشه . من حتی اگه نرسم به ارزوم حداقل از خودم راضیم که تمام تلاشمو کردم . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۵ طراوت صفری

تو ، من و امثال ما میجنگیم برای ارزوهامون چون اگه نجنگیم ارزو هامون تا ابد فقط ارزو باقی میمونن

 

مسیله مهم توی چالش مطالعه افزایش اراده و انگیزه شما هست

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۴ طراوت صفری

ما در جامعه ای زندگی‌میکنیم که بک روز بیشتر زنده موندن و دوام اوردن به عنوان یک امتیاز حساب میشه . پس تو این وضعبت هرچی بیشتر تلاش کنیم و لااقل بتونیم خودمون رو به یکی از ارزوهامونم شده برسونیم باز هم برنده هستیم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۶:۰۲ طراوت صفری

تلاش تلاش تلاش . حتی همین کامنت گذاشت ها هم نوعی تلاشه . تلاش برای برنده شدن . پس برای کنکور هم باید همینقدر تلاش کنیم تا برنده ی میدون باسبم 

 

ی نکته که باید دقت کنید این هست که ساعتی از مطالعه اتون رو ممکنه توی فکر فرو برین و در حالیکه هیچ درسی نخونین جز تایم های اتلافی از دست بدید!!!  اگر دیدید این اتفاق افتاد سریع از جای خودتون بلند شید و یک دقیقه در حالی که پیاده روی میکنید دور اتاق انگیزه هاتون رو مرور کنید تا اینطوری تایم هاتون رو از دست ندید

 

 

برای رسیدن به اون چیزی فردا قراره روبروت ببینی از الان همه تلاشت رو بکن!

از همین الان  تا فردا حسرت نخوری

 

در نهایت امر خودت میمونی و نتیجه کنکور! پیروز میخوای باشی یا شکست خورده!

این خود تویی که امروز با تلاشت اون نتیجه رو مشخص میکنی

 

 

اینکه چقدر توی رسیدن به هدفت پایبندی  و مصر هستی تو پیروزی رو کسی جز خودت تعیین نمیکنه

 

منابعی که انتخاب میکنی میتونه کلید پیروزی تو توی کنکور باشه! با توجه به اینکه کنمور هنر منابع زیادی داره انتخاب هوشمندانه موثر هست چون بودجه شما برای خرید کتاب شاید محدود باشه پس از منابع تالیف شده معتبر مثل کتابهای تالیفی گروه دکتر رضایی میتونی استفاده کنی چون امتحان خودشو پس داده و قبولی تو رو توی کنکور اگه خوب بخونیشون تضمین میکنه

اگه یه دانشگاه خوب قبول بشین حتما میتونین یه شغل خوب هم برای خودتون ایجاد کنید یه کنکور موفق میتونه آینده شمارو تضمین کنه

 

 

جدا از اینکه چند ساعت در روز وقف مطالعه میکنید باید کیفیت مطالعه خودتون رو هم بالا ببرید

 

برای اینکه بتونید بهترین رشته های هنر رو توی دانشگاههای برتر مثل دانشگاه هنر تهران قبول بشید باید ساعات مطالعه زیاد و با کیفیت و منابع عالی رو داشته باشید

اصلا به سختی سوالات بچه ها فکر نکنید اگه سوال ها برا شما سخت باشه برا رقیباتون هم سخته و چون تو کنکور رتبه ها رقابتی تعیین میشه پس تاثیر زیادی رو رتبه شما نمیتونه داشته باشه 

دوستان هر چند پیشنهاد من اکیدا این هست که به جز منابع دکتر رضایی سراغ منابع دیگ نرید ولی تو درس زبان اگه از پایه ضعیف هستین کنارش کتاب زیر ذره بین رو هم بخونین بعد زبان دکتر رضایی رو ولی اگه از پایه قوی هستین نیازی نیست 

پس فک کنین این موفقیتی که تو کنکور هنر امسال بدست میارین چقد میتونه تاثیر مثبت تو کل زندگیتون داشته باشه رو روحیتون پس هر چقدر براش تلاش کنید ارزش داره

میدونین خوبی کنکور چیه وقتی تلاش کردین و به هدفتون رسیدین اعتماد به نفس شمارو خیلی میبره بالا و وقتی وارد رشتتون شدین چون یه موفقیت بزرگ رو تونستین به دست بیارین این اعتماد به نفس رو به شما میده که میتونین تو رشتتون بهترین باشین حتی تو بقیه جاهای زندگیتون

اگه براتون امکان داشت حتما با یکی که آزمون عملی رشته خودتونشرکت کرده صحبت کنید ازش راهنمایی بگیرین اگر رشتتون آزمون عملی داره سوالاتتون رو بپرسین ازش نزارین هیچ چیز حل نشده تو ذهنتون بمونه 

همه اونایی که میبینین الان اسمشون و عکسشون رو زدن که رتبه ۱ آوردن یا رتبه خیلی خوب آوردن اونا هم مثل ما انسان هستن  فقط نترسیدن و شروع کردن و تلاش کردن که تونستن بهترین رتبه رو بیارن هیچ فرق دیگ ای ندارن فقط خوندن کاری که ما هم میتونیم انجام بدیم

بدون ترس با تمرکز با برنامه ریزی بدون استرس و تلاش و تکرار شروع کنید تا موفقیت کنکور هنر رو تجربه کنید 

ما زندگیمون رو با همین تلاش ها میسازیم کنکور هنر هم جز یکی از هزار تا تلاشی هست که ما برای علاقه هامون یا برای هدف هامون  میکنیم 

از نظر من درس خوندن اصلا هم سخت و زجر آور نیست چون شما هر کتابی رو میخونین ازش کلی چیز یاد میگیرین برای کنکور فقط باید اون چیزایی که یاد میگیرین رو حفظ کنید انگار دارین یه کتاب روانشناسی میخونین خب برا این میخونین چیزی ازش یاد بگیرین فرق کنکور اینه که باید تکرار کنید و نکته برداری خلاصه نویسی تا اون چیزایی که یاد گرفتین رو فراموش نکنین 

این اجازه رو به خودتون بدین که عاشق راهی که دارین میرین بشین با حرفهای  منفی خودتون رو از درس زده نکنین مثبت فکر کنین و تلاش کنین

من میدونم که هر یک از شما که تصمیم گرفتین کنکور هنر شرکت کنین از رو علاقه این تصمیم رو گرفتین همون عشق و علاقه رو هم به کتاباتون میخواین پیدا کنین فقط به شرطی که همش به خودتون نگین سخته سخته نمیتونم  

کتابهای شما بهترین دوستتون هستن چون شمارو اونا میخوان به آرزوتون برسونن پس با جون و دل بخونینشون تا رتبه خیلی خوب کنکور هنر امسال رو مال خودتون بکنین

شما که دیگ از رتبه تک رقمی یا رتبه یک بالاتر نمیخواین دیگ آخرش رتبه ۱ هست دیگ این منابع هم که این تضمین رو به شما میده اگه خوب خونده باشین فقط همین منابع رو رتبه تک رقمی میارین پس چرا باید حساسیت الکی نشون بدین و بریم؟ باز دنبال منابع دیگ و وقتتون رو تلف کنین

من دوستانه به همتون پیشنهاد میکنم اگه میخواین کنکور هنر شرکت کنین کتابهای دکتر رضایی رو بخرین بعدشم دیگ به هیچ منابعی فکر نکنید و هر چقد وقت اضافه داشتین فقط همینارو مرور کنید نگین برم سراغ منابع دیگ

یکی از دوستانم به گرافیک خیلی علاقه داشت و کتاب هاشو چن وقت پیش از دکتر رضایی خرید ک شروع کرد میگفت کتابامو که دیدم عاشقش شدم فکر میکنم اگه شما هم به رشته هنری که انتخاب میکنید انقدر علاقه داشته باشید از دیدن کتابها عاشقش میشین و خوندنش براتون جذابه

چون همیشه به ما تلقین شده که درس خوندن سخته اینجوری برای ما جا افتاده ولی نگاهتون رو به درس خوندن عوض کنین با خودتون بگین درس خوندن خیلی ام لذت بخشه همش تکرار کنید با خودتون

سختی فقط واسه کنکور هنر نیست برای همه رشته ها هست ولی ما میتونیم با یه برنامه ریزی درست این سختی رو تبدیل به لذت کنیم

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۴۱ طراوت صفری

ریدینگ های درس زبان معمولا ایتجوری هستش که جواب توی سوال پیدا میشه ... و به راحتی میشه به جواب درست رسید . ولی استرس کنکور و طراحی سوال واقعا نذاشت اونجور که باید من از پسش بر بیام . پس خخخیلی تسلط لازمه روی زبان چون خیلی یه دفعه رتبتو جابه جا میکنه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۹ طراوت صفری

با عرض پوزش ولی به دلیل کندی نت گاهی پیام ارسال نمیشه و وقتی دوباره میزنیم رو ارسال میبینیم دوبار ارسال شده . 

خب بریم سراغ موضوعات درسی . راجب به درس زبان گفتم ولی باز هم میگم . ریدینگ های پارسال بسیار سخت بودن .

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۷ طراوت صفری

بسیار هستن ادمایی که سد مسیرت میشن . ولی تو انگیزه داری و میتونی راهت رو ادامه بدی و تمام اون ادما رو کنار بزنی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۶ طراوت صفری

بسیار هستن ادمایی که سد مسیرت میشن . ولی تو انگیزه داری و میتونی راهت رو ادامه بدی و تمام اون ادما رو کنار بزنی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۳۶ طراوت صفری

دوست دارن بعد قبولی جلوی در دانشگاه هنر یه عالمه عکس بگیرم🤣 بعد همه رو قاب کنم بذارم توی اتاقم که هربار بهشون نگاه میکنم یادم بیوفته که چقدر سختی کشیدم تا بهددستش اوردم . و برام هررزو ارزشمند تر از قبل میشه

موفقیت وقتی به دست میاد که شما تلاش کنید و تلاش هم وقتی میکنید که خودتون بخوابد تا وقتی که خودتون نخواست کسی شما رو نمیتونه وادار به تلاش کردن بکنه و موفقیت تو کنکور هنر هم چیزی نیست جز خواستن خودتون و تلاشتون

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۷ محدثه رمضانی

من از این مجموعه خبر نداشتم ولی باهاش اشنا شدم واقعا عالیه از هر لحاظ پیگیری خیلی خوب دارن و با خوشرویی جواب میدن من حتی تحقیقم نکردم بنظرم این مجموعه تو همون اولین تحقیق عالی و بی نقص بود من دارم برای کنکور ارشد میخونم بنظرم دنبال منبع دیگ نباشید این مجموعه کاملو و بی نقصن بدون هیو اغراقی میگم امیدوارم شماهم ازش استفاده کنید تا ب چیزی ک میخاید برسید 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۶ طراوت صفری

به اون روزی فکر کن که جوابا اومده . رتبه تک رقمی شدی ، یه لیوان چای میگیری دستت ، یه نفس عمیق که آخیششششش . تموم شد . رفتم تو مسیر ارزوهام 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۲۰ طراوت صفری

اولین قدم همیشه سخت ترین قدمه . اولین قدم توی این راه خرید منابع خوب و برنانه ریزیه . 

باور کنید یه سری چیزا اون قدرم که ما فکر میکنیم سخت نیستن ولی ما چون تو ذهنمون سختش میکنیم این باعث میشه هیچ وقت شروع نکنیم شما جسارت شروع کردن رو به خودتون بدین اگه میخواین کنکور هنر امسال رو قبول بشین با یه رتبه خوب فقط باید شروع کنید نه اینکه فقط بهش فکر کنید با فکر کردن هیچ کس هیچ دانشگاهی تا حالا قبول نشده با خوندن قبول شده

شاید شمارو یه عده با ترس هایی که بهتون منتقل میکنن منصرف کنن ولی به این فک کنید که اگه کنکور هنرم شرکت نکنید یه رشته دیگ شرکت کنید باید برای اون هم تلاش کنید پس چه بهتر که تلاشتون رو رو چیزی که بهش علاقه دارین بزارین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۱۱ طراوت صفری

یا به اندازه بزرگی آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه بزرگی تلاشت آرزو کن. این جنله رو توی هر مسیری کهددارین میش روتون قرار بدیم . مطمنا خیلی موثر خواهد بود 

بچه ها برای آزمون عملی اگه اصلا ازون رشته چیزی نمیدونین واجبه که کلاس شرکت کنین تا برا آزمون آماده بشین هر چند من معتقدم هیچ چیز غیر ممکن نیست اگر ما با جونو دل تلاش کنیم نتیجه میگیریم ولی مثلا کسی که رشته قبلا گرافیک نبود الان میخواد کنکور بده و آزمون عملی شرکت کنه اگه نمره قبولی آزمون تستی رو بیاره حتما باید کلاس شرکت کنه برا آمادگی آزمون عملی چون یه سری چیزها رو تو کلاس باید یاد بگیره

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۲ طراوت صفری

اگر انتظار دارید بدون درس خواندن شغل خوبی به دست آورید، مثل این است که انتظار داشته باشید بدون دویدن در مسابقه‌ ماراتن برنده شوید

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۱ طراوت صفری

 

از همه کسانی که مانع هنر خودندم شدن ممنون چون همونا انرژی منو هزار برابر کردن

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۰ طراوت صفری

باورها نقش بسیار پررنگی در زندگی ما دارند و می توانند مسیر زندگی مان را به کلی عوض کنند. به قول یکی از بزرگان دنیا: “شما آن چیزی را که می‌بینید باور نمی‌کنید، بلکه آنچه را که باور دارید می‌بینید.

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۳:۰۰ طراوت صفری

۰من خودم کسی هستم که مرور خیلی میتونه بهم کمک کنه . برنامه ی دکتر رضایی رو که دیدم ، توی ۷۵ روز بود یکی دوماه و نیم ‌ دوباره بتونیم این برنانه رو اجرا کنیم همراه با خلاصه نویسی دیگه چیزی نمیمونه که بخوایم فراموش کنیم 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۹ طراوت صفری

۰من خودم کسی هستم که مرور خیلی میتونه بهم کمک کنه . برنامه ی دکتر رضایی رو که دیدم ، توی ۷۵ روز بود یکی دوماه و نیم ‌ دوباره بتونیم این برنانه رو اجرا کنیم همراه با خلاصه نویسی دیگه چیزی نمیمونه که بخوایم فراموش کنیم 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۸ طراوت صفری

برای رسیدن به هر هدف بزرگی، مسلماً باید تلاشی در حد و اندازه های همان هدف داشته باشیم. نمی توان انتظار داشت مثلاً با روزی نیم ساعت تمرین ورزشی مانند تیراندازی، انتظار قهرمانی در المپیک را داشته باشیم! درکنکور نیز همین طور است؛ اگر شما تلاش زیادی برای قبولی در کنکور نکنید و به استراحت و تفریح بیش از حد بپردازید، قطعاً رسیدن به هدفتان رویای غیر قابل دسترسی خواهد بود. پس به همان اندازه هدفتان که قبولی در کنکور است تلاش مناسبی انجام دهید.

من اینجا سعی کردم به دوستان چیزایی رو بگم که خیلی ها از من میپرسن کسایی که میدونن من هنر میخونم و قبلا خوندم و تجربه دارم مرسی از کسایی که از من تشکر کردن و امیدوارم که مطالب من به دردشون بخوره 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۶ طراوت صفری

استعدادها و موهبت هایی که دارید را کشف کنید.
بیاموزید چگونه آن استعدادها و موهبت های الهی را در راهی استفاده کنید که برای دیگران مفید باشد.
تلاش کنید با ارزش تر شوید،مطمئن باشید موفقیت شما را تعقیب خواهد کرد.

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۵ طراوت صفری

حالا با پاسخ تشریحیا چیکار کنیم ؟! به نظر من یه دفتر خلاصه نویسی جدا باید قرارربدیم برای نکات پاسخ های تشریحی .با این پیش فرض که تمام نکات درس هارو خلاصه نویسی کردیم . 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۴ طراوت صفری

حتما کتاب تست با پاسخ تشریحی بخرید . چون یه سری نکات توی اون پاسخنامه ها هم که قطعا به درد خواهند خورد 

 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۲ طراوت صفری

کلاسی هست که عملی نقاشی رو با ما کار کنه ؟ ممنون میشم اگه از دوستان اینو جواب بدن . 

 

من خودم برا اینکه تو منابع خیالم راحت باشه از همون اول خیلی تحقیق کردم و پرس و جو کردم منابع دکتر رضایی رو انتخاب کردم وخریدم و دیگ اصلا به منابع دیگ فکر نمیکنم چون صد درصد منابع زیاد هستن شاید خیلیاشونم خوب باشن ولی ما که نمیتونیم همه رو بخونیم پس نباید همش دنبال منبع باشیم بهترین رو انتخاب کنیم و با خیال راحت بخونیم و دیگ اصلا به منابع دیگ فکر نکنیم اگه خودمون رو درگیر منابع کنیم همین هایی که داریمم نمیتونیم بخونیم

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۵۱ طراوت صفری

خب بریم سراغ آزمون عملی. آزمون عملی هنر رو من تجربه نکردم ولی توی توضیحات جناب رضایی خودم دیدم که همه ی تجهیزات بابد کامل باشه . 

خب سوال دومم اینه چجوری باید تو وضعیت کرونا امتحان عملی داد؟؟؟  

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۹ طراوت صفری

خب بریم سراغ آزمون عملی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۸ طراوت صفری

من در طول مسیر کنکور هنر با همچین نظراتی سر و کار داشتم . به شدت نا انید کنندن و به شدت تاثیر گذار روی ذهن . ولی وقتی انگیزت برات محکم باشه دیگه هیچ جای تردیدی نمیمیونه . ادامه میدی . هرکی هرچی میخواد بگه من هدفمو دارم 

هرروز به این فک کنید که امروز چقدر کار مفیدی انجام دادین مثلا پنج ساعت درس خوندین این پنج ساعت اگر درس نمیخوندین میخواست الکی بگذره و تلق بشه ولی شما با درس خوندن نزاشتین زمانتون تلف بشه و استفاده مفید کردین ازش

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۵ طراوت صفری

دوسال کنکور ارشد یکی مرتبط با رشته ی دلنشگاهی یکی هنر دوست داشتنی . و امسال هم انشالله هنر دوست داشتنی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۴ طراوت صفری

در بین کامنت ها ، دیدم دوستی نوشتن کامنت نذار چون مفید نیست . من دارم از لحظه به لحظه ی دوسال کنکوری که دادم اینجا مینویسم . شاید به درد خیلیا نخوره ولی ممکنه یک نفر بتونه از این تجربیات استفاده کنه 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۴۳ طراوت صفری

کتاب های تست برای رشته هنر زیادن . من پارسال یه دوره انتشارات ماهان رو خریده بودم . اصلا جالب نبود . و واقعا بیشتر گمراه میکرد ادمو چون نه جواب های مشخصی داشت نه سوالا مشخص بود از کجاس . پس به خرید کتاب تست دقت کنید 

پس از تجربیات سال های قبل که اگر کنکور دادین و موفق نشدین استفاده کنین و اون چیزایی که باعث شکست شما شد رو پیدا کنید و رو اونا بیشتر کار کنید که این دفعه حتما موفق میشین نگین اون دفعه نشد این دفعه ام نمیشه بعضی ها حتی سه بار کنکور میدن سومین بار موفق میشن تو کنکور هنر بار اول نشد بار دوم اگه اصولی درس بخونین حتما موفق میشین

یه دلیل دیگ استرس هست که تو مطالب قبلی گفتم اگه بیش از حد باشه نمیزاره شما مطالب رو یادتون بیاد و شاید باعث بشه کلا امتحان رو خراب کنید بااینکه خیلی خوب خونده بودین

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۸ طراوت صفری

من یه کتاب تست هریدم دوازده سال کنکور ارشد . خیلی عالی بود با پاسخ های تشریحی . بهتون پیشنهادد میکنم اونا رو هم بخیرید 

یکی ازین دلیل ها میتونه این باشه که شما کتاب رو خوندیم کامل یاد گرفتین ولی چون تکرار و مرور نکردین باعث شده فراموش کنید شاید برای شما هم پیش اومده تو امتحان یه سوال میبینی که خوندین قبلا ولی هر کاری میکنین یادتون نمیاد این بخاطر اینه که شما مرور و تکرار به حد کافی نداشتین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۱۲:۳۴ طراوت صفری

طراحی خیابان ها با نقاشان و هنرمندان بوده و حتی این هم باعث شده که ما از هنر لذت ببریم 

اگه پارسال شرکت کردین قبول نشدین اعتماد به نفستون رو از دست ندین نترسین که ممکنه این دفعه ام قبول نشین از تجربیات پارسال استفاده کنید ببینین چی باعث شد که نتونین پارسال رتبه بیارین خیلی دلایل میتونه داشته باشه اون دلیل هارو پیدا کنید و روش کار کنید

ذهنتان رو از چیزای بی ارزش خالی کنید الکی درگیر حواشی نشین هیچ چیزی تو درس خوندن اندازه تمرکز و آرامش مهم نیست دیدین وقتی تمرکز دارین یه مطلب رو یبار میخونین کامل گیره تو ذهنتون ولی وقتی تمرکز ندارین ده بارم بخونیم باز میبینین چیزی یاد نگرفتین

وقتی قصد شرکت تو کنکور رو دارین در مورد هدفتون که کدوم دانشگاه دوست دارین قبول بشین اصلا چیزی نگین چون ممکنه این درگیری رو تو ذهنتون ایجاد کنه که اگه قبول نشدم چقد پیش مثلا فلانی برام بد میشه این چیزا باعث میشه استرس بیشتری بهتون وارد بشه

به این چیزا فک کنید حتما که اگه یه دانشگاه خوب قبول بشید چه چیزهای مثبتی داره برای شما در مقایسه با دانشگاه های دیگ اینجوری انگیزتون بیشتر میشه 

تو دانشگاههای خیلی خوب استاد هایی هستن که شاید بعضی از ما آرزومون باشه ببار اونا رو از نزدیک ببینیم هنرمندای بزرگ تدریس میکنن و صددرصد کار کردن با اونا آموزش دیدن کنار اونا میتونه خیلی موفقیت آمیز و لذت بخش باشه

باور کنید هر کسی تلاش کنه نتیجه تلاشش رو میبینه و تنها کسی که میتونه موفقیت رو براتون بوجود بیاره خود شما هستین کنکور میتونه بهترین فرصت باشه برای تغییر زندگیتون ازین فرصت طلایی استفاده کنید و با تمام وجودتون تلاش کنید 

شاید یه دانشگاه خیلی خوب بتونه یه تحول خیلی بزرگ تو زندگی تون بوجود بیاره نگاهتون رو به دنیا عوض کنه خودتون میدونید که وقتی وارد دنیای هنر بشین نگاهتون به دنیا به چیزایی که اطرافتون هست عوض میشه  

من چن تا راه حل گفتم برای کنترل استرس میخوام اینم بهش اضافه کنم وقتی استرس چه تو امتحان چه موقع درس خوندن میاد سراغتون چند دقیقه چشماتون رو ببندید و نفس عمیق بکشید اینجوری تمرکزتون رو دوباره به دست میارین من خودم ازین روشم استفاده میکنم

اعتماد به نفس خودتون رو تقویت کنید تو امتحان عملی اعتماد به نفس خیلی مهمه و کنترل استرس شاید شما خیلی تمرین کرده باشین ولی بخاطر دسترسی که تو امتحان دارین ممکنه بزنه همه چیز رو خراب کنه 

بچه ها برای آمادگی کنکور عملی بازیگری میتونین از کلاسهای آمادگی استفاده کنین و همچنین برای بقیه رشته هایی که امتحان عملی دارن دکتر رضایی ام فک کنم داره همچین کلاسهایی تا جایی که میتونین مسلط باشین رو حرفه ای که میخواین امتحان بدین

 

 

 

تا فروردین تا خرداد که آزمونمون هست 

میشه فقط دوره کرد و روی دروس مسلط شد اگه قبلش با بودجه بندی مطالب کامل خونده باشیم مطالب رو

 

 

 استراحت خودتان هم برنامه داشته باشید مثلا مشخص کنید که در زمان استراحت دوست دارید چه کاری انجام بدید! برقصید یا اهنگ گوش کنید یا نقاشی بکشید یا طرحی رو اتود بزنید

 

بعضیا توصیه می‌کنن که بعد از هر یک ساعت مطالعه 5 یا 10 دقیقه استراحت کنین!!اما نکته‌ای که نظر منه اینه که در دو زمینه قبل از مطالعه نیت کنید این‌که حجم و زمان مطالعه شما چقدر باشه 

 و بعد اگر زودتر تمام کردید به خودمون پاداش بدیم

 

 

بودجه بندی کتابها رو به نحو احسن انجام بده حتی از مشاور تو این زمینه کمک بگیرتا به موقع یک دور تموم کنید و بتونید چند بار دوره کنید

 

 

 وقتی برای موفقیت در کنکور درس می خوانی، به یاد لحظه اعلام نتایج کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر بیافت تا انگیزه هات تو رو قویتر کنه !! خودت رو ی لحظه تو دانشگاه هنر تهران تصور کن

 

 

ادمهای خلاق و هنرمند که مشهور شدن هیچ ابایی از بروز عشق و تواناییشون نداشتن!! دیوانه وار کار میکردن و حتی کارهای عجیب برای نبوغشون انجام میدادن! اینکه ونگوگ برای عشقش گوشش رو برید شاید عجیب به نظر بیاد ولی عمق عشق و راسخ بودن تو هدف رو نشون میده! ازش درس بگیر که برای هدفت همه توانایی هات رو بکار ببری

 

 

استفاده از وسایل کمک آموزشی موجب یادگیری بهتر دروس میشه و از حالت یکنواختی در مطالعه دروس در می آیید.این وسایل حتی میتونه دیدن ی فیلم از اون هنرمند و کارگردانی باشه که داری امروز در موردش مطالعه میکنی یا سرچ در مورد نقاشی های ی هنرمند نقاش مثل ونگوگ باشه

 

 

 

 

داشتن زمان استراحت کافی برای افزایش کارایی مغز و جلوگیری از زده شدن بسیار مهم است

 

 

 

این ی واقعیته که بعضیا استعداد ذاتی و خدادادی توی هنر دارن اما

اینجا ی نکته هست!

برای موفق شدن فقط استعداد حرف نمیزنه چون هنرمندای مشهور جز اینکه استعداد داشتن انقدر ذوق و اشتیاق داشتن که کارها و آثار فراوانی از خودشون بروز بدن!!! پس برای موفقیت توی کنکور هنر هم که استعدادت هست باید تلاشگر باشی تا رتبه بالا بیاری

 

گاهی برای بازدهی بیشتر نیاز به انگیزه دارید

کافیه ی مطالعه کوچیک روی هنرمندای موفق و زندگیشون انجام بدید تا هم اطلاعات شما بیشتر بشه و هم انگیزه کافی رو بدست بیارین

 

اگر برای کنکور آماده می شوید، تست های موضوعی بهترین نمونه برای اینکار هستند.از تستهای خوب و تالیفات خوب که بهتون اطمینان کافی میدن و تست های کنکور های سال پیش هم بهره بگیرید! گروه مشاوره دکتر رضایی رو شدیدا پیشنهاد میکنم

 

 

 

 

کنکور هنر حقیقتا نیاز با مطالعه مفهومی داره!!! پس جدی باش و با عشق درس بخون و دل به مطالب بده

بر روی مطالب مهم با ماژیک هایلایت بکشین،حاشیه نویسی به زبان خودتون از دیگر موارد مهم در یادگیری فعالانه است. اینکه مطلبی رو که خوندین و به زبان خودتان نگارش کنین  باعث درک بهتر آن موضوع می شه!

.

 

 

روشهای یادگیری فعال را اجرا کنید. این روشها موجب درگیر شدن ذهن شما با دروس شده و از حالت خستگی در می آیید.ی نکته مهم تو این روش با هشیاری مطالعه کردن هست!

اگه شما یک ساعت مطالعه فعال داشته باشید برابر 3ساعت مطالعه معمولی بازدهیتون رو بالا میبرید

 

 

 

اینکه فقط بصورت طوطی وار از روی کتب و جزوات خود بخوانید، علاوه بر اینکه کارایی کمی خواهد داشت موجب خسته شدن شما نیز می شه، اونهایی که توی کنکور رتبه اوردن همیشه کفتن که با عشق و علاقه مطالعه میکردن

 

 

اینکه چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم به تعیین هدف و برنامه ریزی برای رسیدن به آن بستگی زیادی داره!ی هنرمند با استعداد قطعا هدفمند هست اما باید براش برنامه ریزی اصولی داشته باشه!

 کسی در کنکور موفق تره که بار اول و دوم درس ها رو عمیق و مفهومی بخونه و یاد

 

بگیره و دفعات بعد به اندازه کافی و در فاصله های منظم مطالب رو مرور کنه.

 

 

 

هر داوطلب کنکور باید چند هزار صفحه کتاب درسی بخونه و اگه میخواد رتبه خوبی بیاره باید بر بیشتر این مطالب مسلط باشه !

 

 

 

 

برای مرور میتونید از خلاصه نویسی ها استفاده کنید. هر مطلبی رو که اولین بار خوندید حتما یک روز و حدود یک هفته بعد مرور کنید

.

 

 

در هر شبانه روز حداقل ۶ ساعت تا حداکثر حدود ۸ ساعت بخوابید. به هیچ وجه از ساعت خوابتون برای بیشتر درس خوندن کم نکنید اما خواب زیادی هم ممنوعه!!!

برای اینکه بتونی سرحال و باعلاقه مطالعه کنی خواب به اندازه داشته باش

 

 

برای کنکوریا مطالعه روزانه حداقل ۶ ساعت و خواندن ۴ درس در روز معمولا پیشنهاد میشه که بسته به شرایط شما میتواند متغیر باشه!هر کس شرایط ویژه خودش رو داره پس قانونای کلی رو بدون اما ویژگی های فردی خودت هم توش بگنجون!

 

هنری ها معمولا ایده های خوب زیاد دارن 

ولی کاهی کمی اعتمادبنفس باعث میشه جا بزننبسیاری از ایده های خوب در ابتدا غیرممکن یا مضحک به نظر می رسیدند پس نگرانیت بی مورده

 

 

توی مسیر قرار بگیر اما بروز خطا خیلی هم طبیعیه!

چرا خودتو

به خاطر اشتباهات سرزنش می کنی؟

باید به خودت تبریک بگی چون

اینکه تشخیص میدی کارت اشتباه بوده

نشونه هوشته! ادامه بده به مسیرت این فقط کاریه که باید کنی

 

 

اینو یادت باشه کنکور چقدر اهمیت داره برای تو چون 

شغل ها و رئیس ها تغییر می کنند. چیزی که ثابت می ماند و به رشد شما کمک می کند تحصیلات شما هست 

پس باید برای کنکور وقت بزاری تا تحصیلات عالی تو ی دانشگاه معتبر داشته باشی

 

 

به جای فکر کردن به

صد دلیل برای تسلیم شدن

به هزاران دلیل

برای موفقیت فکر

کن چون هنر و استعداد تو این ارزش رو داره

 

 

 

 

انگیزه هات رو قوی کن تا خسته نشی!

بیشتر ادما بدون اینکه برای رسین به رویاهاشون تلاش کنن

از اون دست میکشن!

اگه رویات هنره براش پر انگیزه و قوی تلاش کن

 

 

اگه میخوای تو کنکور هنر موفق شی یادت باشه

آیندت رو با خواب زیاد عوض نکن! درسته باید استراحت کافی داشته باشی!

اما خواب زیاد منظورمه! چون بعد کنکور وقت داری هرقدر خواستی استراحت کنی

 

 

 

داوطلب کنکوری زمان خود را مدیریت کن و از ۲۴ ساعت روز استفاده بهینه کن و وقت خودت رو صرف مسائل با اهمیت زندگی خودت کن تا موفق بشی

 

 

 

 

تو بیدی نیستی که

با این بادا از ریشه در بیای

آروم و قوی باش

 

 

ممکنه یک سال بهتون بد بگذره فقط درس باشه و کلاس کنکور باشه و کتاب باشه و … ولی به جاش یک عمر بهره ی این زحمات رو خواهید برد. شما شاید یک سال عمرتون رو فدا کنین اما به جاش سالیان خوشی منتظرتون خواهد بود. به خودتون اعتماد به نفس بدید و انگیزه داشته باشین و ارادتون رو قوی کنین یکی مهمه که ما ارادمون رو قوی کنیم و در مقابل وسوسه ها مقاومت کنیم. شما هم باید در مقابل وسوسه ها توی این یک سال مقاومت کنید تا موفق بشین.

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۹:۳۶ ریحانه یزدان یار

همه ی اینایی که تک رقمی میشن روش خاص خودشونو دارن، پس توام روش خاص درس خوندن مخصوص به خودتو پیدا کن✨😉

دوستان لطفا فقط به زیاد بودن کامنت ها توجه نکنید کمی ام به کیفیتکامنتتون توجه کنید قطعا این موضوع هم تو برنده شدنتون تاثیر خواهد داشت

البته که نظرات برخی دوستان خوب و مفید بود 

خسته نباشید میگم به همه دوستان

یا خداااااا😐

چقد کامنت!!!!!!!!

اومدم کامنت بزارم ولی دیگ انقد کامنت ها زیاده جایی انگار برا ما نمونده به هر موضوعی ام میخوام اشاره کنم تکراریه😂

بنده به شخصه از خانم طراوت صفری خواهش میکنم دیگ کامنت نزارید یا حداقل کامنت میزارید مطالب مفید بزارین همش یه مطلب رو به اشکال مختلف تکرار کردید بعدش شما مطلب پیدا نمیکنید قرار نیست که پا به پای همه کامنت بزارین حوصلم سر رفت کامنت های شمارو دیدم چون این همه کامنت گذاشتین هیچ مطلب مفیدی تو کامنت هاتون نبود 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۷ طراوت صفری

چهارج اینکه سردرگم نشو تو مسیر ، منابع خوب بخون منابع منسجم و عالی و طبقه بحدی شده بخون 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۳ طراوت صفری

سوم اینکه نذار کسی در حین قدم برداشتن جلونو بگیره 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۲ طراوت صفری

پس شد چند تا نکته ی خیلی مهم دوم : حالا که مسیر رو پیدا کردی یه لحظه هم عقب نشین . 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۲ طراوت صفری

پس شد چند تا نکته ی خیلی مهم اولیش : راهتو درست انتخاب کن و قدم هاتو محمم از روی زمین بردار 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۱ طراوت صفری

پس شد چند تا نکته ی خیلی مهم اولیش : راهتو درست انتخاب کن و قدم هاتو محمم از روی زمین بردار 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۳۱ طراوت صفری

ادمهایی که میان به دنبال علاقشون ‌ ادم های شجاعب هستن . کسایی که پست کردن به همه چیز و الان دارم لذتشو میبرن 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۹ طراوت صفری

و دیدم کسی رو که تا سال ششم پزشکی خونده و بعد رها گرده و رفته موسیقی . ابان استاد موسیقی دانشگاه تهراته . هنر کشش داره . ههل هنر باشی تو بقیه جاها مثل یه پازل ناجور میشی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۷ طراوت صفری

کسیو میشناختم که هفت سال پشت کنکور پزشکی محد و در نخایت در پایان ترم ۲ گفت کاش عکاسی میخوندم 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۶ طراوت صفری

بزن به دل دریا و رویاهاتو توی مشتت بگیر. ببین تو رسیدی بهش . این حرفیه که سال دیگه فه خودت میگی

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۵ طراوت صفری

بخواه ، بجنگ ، بجو و به حرف مردم گوش نده . تو باید به ارزو هات برسی 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۴ طراوت صفری

تلاش تلاش تلاش . در دل سه حرف هنر این سه کلمه نهفته شده 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۲ طراوت صفری

داوزلبین کنکور عکاسی کم هستن چون خیلیا میرن کلاس های متفرقه ولی باز هم علم و تحصیلات دانشگاهی چیز دیگه هستش که عشقههه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۲۰ طراوت صفری

چون اگر دوربین دستتون باشه و مبحث به مبحث پیش برید با کتاب و مطالبش و تمرین و امتحان عالی متونید جووب بدین 

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۹ طراوت صفری

ولی باز هم فن شناسی برای کسایی که کمی محدود با دوربین اشمایی دارن راحت تر میشه

۰۵ آذر ۹۹ ، ۰۴:۱۹ طراوت صفری

داشتم راجب به رشته عکاسی میگفتم . تاریخ هنرش همون مثل رشته های نقاشی هستوعی یه فن شناسی داره که شوخی بردار نیست 

 

 

هر چیزی که کسی توی قلب خودش نیت کنهو به اون ایمان داشته باشد همان خواهد شد! چون ذهنت واسش برنامه میریزه پس نیت کن پیروزی در کنکور و واسش تلاشگر باش

 

 

هنر مثل ی زبان مشترک جهانی هست که نیاز به گفتار نداره! 

!!!

انسانها رو با قلبهاشون به هم متصل میکنه

راه تغییر آینده ات از امروز میگذره!!! پس برای آینده ات بجنگ!!! 

خودت رو یک لحظه در اینده ات تصو