دکتر رضایی؛ گروه تألیف، تدریس و مشاوره کنکور هنر

منابع کارشناسی ارشد و دکتری هنر انتشارات هنگام هنر

دکتر رضایی؛ گروه تألیف، تدریس و مشاوره کنکور هنر

منابع کارشناسی ارشد و دکتری هنر انتشارات هنگام هنر

دکتر رضایی؛ گروه تألیف، تدریس و مشاوره کنکور هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی(انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

ویژگی بارز منابع ما، امکان مشاوره رایگان با مولفین کتب بعد از تهیه بسته های آموزشی است. مولفین و مدرسین ما هم در زمینه تئوری و هم در زمینه عملی اعم از بازیگری، فیلمسازی، طراحی، و ... فعالیت دارند.

دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، نمایشنامه، داستان و مولف کتب و جزوات کنکوری
دکتر نسا جودی؛ مولف کتب تاریخ هنر ایران، هنر و تمدن اسلامی، دانستنی های هنری، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان
استاد آرش ساسانی؛ مدرس تافل و زبان عمومی و تخصصی کنکور هنر
فرزان رجبی؛ کارشناس ارشد کارگردانی دانشگاه تربیت مدرس و دانشجوی دکتری هنر و مولف کتب تاریخ هنر جهان و نقد هنری و ادبی
نعیم سروش؛ کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه تهران و مولف کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش
محمدرضا عباسلو؛ کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه هنر و مولف کتاب کارگردانی
سهیل عفیفه؛ کارشناسی ارشد سینما دانشگاه تربیت مدرس و مولف مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
اسماعیل سلیمی؛ مولف کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن
بنفشه انصاری؛ مدرس و مولف کتب بازیگری و کارشناس ارشد بازیگری از دانشگاه هنر
سمیرا طباطبایی؛ کارشناس کارگردانی و ارشد بازیگری از دانشگاه هنر تهران
عسگر سوری؛ کارشناسی ارشد موسیقی دانشگاه تهران. مولف کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی


و ...


کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

021-66564890

0910-9999-644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

منابع کنکور دکترای هنر سراسری (کنکور آزاد از سال 95 با سراسری ادغام شده و کسانی که می خواهند در دانشگاه آزاد پذیرفته شوند هم باید در کنکور سراسری شرکت نمایند)

رتبه 5 سال 96 هم از داوطلبینی است که از خدمات ما استفاده نموده اند. 

ما تنها موسسه ای هستیم که تضمین می دهیم که در کنکور سال آینده در حد رتبه تک رقمی از منابع ما سئوال خواهد آمد. 

و اولین موسسه ای هستیم که منابع دکتری هنر را از اولین دوره تا کنون ارائه می دهیم و هر ساله آنها را به روز می کنیم؛ در حالیکه از منابع سال گذشته مون هم در حد رتبه برتر سئوال اومده.

آدرس ما : تهران. انقلاب . خ کارگر شمالی. بالاتر از تقاطع فاطمی. کوچه مریخ. پلاک 1 واحد 7 (طبقه آخر شرقی)

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

 

 نکته مهم درباره مصاحبه:

متاسفانه برخی از داوطلبین فکر می کنن که چون رزومه بالایی داشتن باید حتما در مرحله مصاحبه اونهارو پذیرش کنن و یا برخی از داوطلبین فکر می کنن که چون رزومه علمی ندارن در مصاحبه رد می شن. امسال ما داوطلبی داشته ایم که رتبه اش بین 40 تا 50 بوده و بدون هیچ مقاله ای در دانشگاه هنر اصفهان قبول شده و داوطلبین زیادی داشته ایم که در حد ده مقاله داشته ولی پذیرش نشده اند. و اما مسأله چیست؟

پذیرش دانشجوی دکتری صدرصد در اختیار استاد است. رتبه فقط مجوزی است برای ورود به مصاحبه؛ در جلسه مصاحبه، اساتیدی که اونجا نشسته اند هر کدام یا اینکه تعدادی از اونها هر کدام یک یا دو دانشجو رو می تونن پذیرش کنن و پذیرش اون دانشجو در اختیار اون استاده. اون استاد هم دانشجویی میخاد که بتونه از حیثیت علمی خود استاد دفاع کنه و کار پژوهشی انجام بده و بتونه مقاله مشترک بده و ... پس ممکنه استادی در یک دانشجو این پتانسیل را ببیند و در دیگری خیر. هرچند یکی مقاله کمتر و دیگری مقالات متعددی داشته باشد. پس بحث پارتی و رابطه به نظر من در 90 درصد پذیرش ها غیرمنطقی است؛

فرمول پذیرش یک چیز ساده است؛ مطالعات، رزومه، توانایی های داوطلب، در راستای نیازهای استاد باشد؛ پس شما باید اساتید یک دانشگاه و حوزه مطالعاتیش را بشناسید و در آن راستا توانایی های خود را معرفی کنید.

اینو من بر اساس تجربیاتم از سال 90 تا کنون نوشته ام و هر کس نقدی بر آن دارد در قسمت نظرات بنویسد؛ رضایی

 

کنکور امسال دکتری سراسری و آزاد که در قالب یک کنکور هستش، در اسفند 96 برگزار خواهد شد

کنکور دکتری هنر خوشبختانه از سال 96 گرایشی شده است و امسال در گرایشهای مختلفی از جمله تئاتر، ادبیات نمایشی، طراحی لباس، طراحی صنعتی، انیمیشن، گرافیک، نقاشی، هنر اسلامی، پژوهش هنر، تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر ... پذیرش داشتیم که جالب این است که در خیلی از این گرایشها ما پذیرش به صورت بورس خارج از کشور داشتیم. 

لازم به ذکر است که 

 برای رشته های هنری (پژوهش هنر، هنر اسلامی، صنایع دستی، موزه داری، سینما، رادیو، کارگردانی، ادبیات نمایشی، تولید سیما، بازیگری، تهیه کنندگی، عکاسی، نقاشی، ارتباط تصویری، تصویرسازی، تصویر متحرک، طراحی پارچه و لباس، نمایش عروسکی، فرش، طراحی صنعتی، آهنگسازی، نوازندگی ساز جهانی، نوازندگی ساز ایرانی، موسیقی شناسی و ... ) در کنکور دکتری سراسری یک رشته دکتری هنر وجود دارد که عبارت است از :پژوهش هنر

 

برای هیات علمی شدن هم امسال اکثراً دکتری پژوهش هنر یا دانشجوی پژوهش هنر پذیرش کردن.

البته دکتری رشته فلسفه هنر هم هست که داوطلب باید در کنکور دکتری رشته فلسفه شرکت کند و ظرفیت پذیرش آن ده نفر روزانه و ده نفر شبانه است و عملاً رقابت در این رشته برای داوطلبین هنر(فقط با مدرک ارشد فلسفه هنر بچه های هنری می تونن شرکت کنن) بسیار سخت است. چون تمام سوالات در حد دکتری فلسفه است و رقبای شما هم همگی فلسفه خوانده اند و رقابت بسیار سنگینی است ولی قطعا قبولی محال نیست. ولی  قبولی در رشته پژوهش هنر برای ارشد تمام رشته های هنری یکسان است. 

 

 تعداد شرکت کنندگان رشته پژوهش هنر  سال 1395 حدود 1700 نفر بوده و ظرفیت پذیرش دوره دکتری پژوهش هنر سال 1395 در مجموع 71 نفر در دوره های روزانه، شبانه ، غیرانتفاعی و پردیس بوده است.

تعداد شرکت کنندگان در سال 1396 به 2800 نفر رسید که اطلاعات پذیرش آنها در زیر آمده است: (احتمالاً امسال هم حدود هزار نفر به تعداد شرکت کنندگان افزوده خواهد شد؛ ولی به نظر من از این تعداد حدود 90 درصدشون سیاهی لشکر هستن. این رو بر اساس تجربه م می گم.

هر کسی که سه ماه و تا روز کنکور به مطالعه ادامه بده، حتماً جزو صد نفر اول خواهد شد. امسال رتبه 106 روزانه قبول شده برای دکتری

ظرفیت پذیرش 83 نفر (اصلاً به این ظرفیت توجه نکنین؛ دلیلش را در ادامه گفته ام)

 

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

 

آخرین رتبه فرد قبولی مجاز به شرکت در دوره روزانه 685  : (نکته: به نظرم در رشته پژوهش هنر در اون بخشی که گرایشی است رتبه 685 هم امکان قبولی در دوره روزانه را دارد. دلیلش را در پایین آورده ام)

 

آخرین رتبه فرد قبولی مجاز به شرکت در دوره های غیر روزانه 2780

 

جالب توجه اینکه امسال پژوهش هنر گرایشی شده و در گرایشهای طراحی لباس(با گرایش طراحی با نرم افزار) طراحی صنعتی(با چند گرایش کیف و کفش و اسباب بازی، طراحی تعاملی، طراحی و مدیریت، طراحی و نوآوری، طراحی مالی،) انیمیشن(با گرایشهای طراحی بازی، تصویرسازی و تبلیغات)، گرایش ادبیات نمایشی، گرایش انیمیشن و سینما، گرایش نقاشی مدرن، گرایش شیشه، چندرسانه ای، گرافیک، دانشجو می پذیرند و جالب اینکه همه اینها بورس خارج از کشور هستند و این عالیه.

پس رقابت در هر یک از گرایشهای زیر فقط برای داوطلبان همان گرایش است. یعنی طبیعتا کسی با فوق لیسانس سینما نمی تواند در گرایش طراحی پارچه انتخاب رشته نماید. و همچنین ممکن است داوطلبی با فوق لیسانس طراحی لباس رتبه اش در پژوهش هنر در کنکور دکتری 150 باشد ولی این داوطلب در بین داوطلبان با ارشد طراحی لباس رتبه یک کسب کرده باشد.

سیستم گرایشی اعمال شده در بعضی کد رشته های امسال که اکثراً هم بورسیه خارج از کشور هستند یک فرصت استثنایی برای داوطلبان همان رشته است که ممکن است در سالهای آینده تکرار نشود.

پس فرصت را غنیمت شمرید.

توصیه جدی: هر داوطلبی با توجه به نوع رشته کارشناسی ارشد خود، کدرشته های گرایشی را انتخاب کند. یعنی اگر کسی کارشناسی ارشد سینما دارد تحت هیچ شراطی کد رشته پژوهش هنر که گرایش طراحی لباس یا طراحی صنعتی است را انتخاب نکند. چون طبیعتاً هم یک کدرشته را از دست داده و هم او را در آن گرایش هیات مصاحبه کننده انتخاب نمی کنند.

نکته جدی: امسال همه چیز نسبت به سالهای قبل تغییر کرده و همه کسانی که برای دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته شده انند شانس قبولی در کنکور دکتری را دارند. به همان دلیلی که قبلاً توضیح دادیم: چون کسی با رتبه 200 ممکن است نفر اول در بین همه شرکت کنندگان با کارشناسی ارشد طراحی صنعتی یا طراحی پارچه و لباس یا ادبیات نمایشی باشد. پس اصلاً به رتبه فکر نکنید.

تبصره: نکته بالا فقط برای کدرشته هایی است که گرایششان مشخص شده است.

رقابت بین کدرشته هایی است که گرایششان مشخص نیست.

در گرایش پژوهش هنر 30 نفر پذیرش روزانه وجود دارد و 8 نفر شبانه و 12 نفر پردیس

در گرایش تئاتر : 3 نفر دانشگاه تهران روزانه

در گرایش ادبیات نمایشی : 1 نفر دانشگاه تربیت مدرس بورس خارج از کشور دارد

در گرایش : تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی 8 نفر روزانه 4 نفر نوبت دوم یا شبانه.

در گرایش هنر های اسلامی 9 نفر روزانه که دانشگاه تربیت مدرس سه نفر گرایش نقاشی می خواهند و عملاً شانس بچه های نقاشی بیشتره. تربیت مدرس 2 نفر هم هنرهای اسلامی با گرایش نقاشی ایرانی نوبت دوم(شبانه) می خواهد.

دانشگاه الزهرا دو نفر گرایش طراحی لباس : بورس خارج از کشور فقط زن می خواهد.

طراحی صنعتی 8 نفر که دونفرشان خانم باید باشند چون در دانشگاه الزهرا هستن و جالبه که هر 7 نفر بورس خارج می شن. و بقیه از طریق دانشگاههای بوعلی، شیراز، هنر اصفهان و علم و صنعت ایران بورس خواهند شد.

انیمیشن 6 نفر بورس خارج می گیرند که 3 نفر دانشگاه اصفهان، یک نفر دانشگاه هنر تبریز و دونفر خانم هم دانشگاه الزهرا بورس می کند

گرایش «انیمیشن و سینما» 1 نفر: دانشگاه تربیت مدرس یکنفر با عنوان انیمیشن و سینما بورس خارج می کند که احتمال جذب بچه های سینما و انیمیشن فقط در آن وجود دارد.

گرایش نقاشی مدرن: 1 نفر دانشگاه تربیت مدرس بورس خارج از کشور می کند.

گرایش گرافیک 1 نفر: دانشگاه هنر اصفهان بورس خارج از کشور.
 

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

 

 

تاثیر آزمون تستی 50 درصد و مصاحبه 50 درصد است. ولی طبیعتاً برای ورود به مصاحبه باید رتبه لازم را کسب نمایید و تنها راه ورود به مصاحبه نمره کتبی و تراز بالا است. نمره کتبی خود در مصاحبه و نگرش اساتید بسیار موثر است. برای مصاحبه مقاله علمی پژوهشی و توانایی دانشجو بسیار مهم است. در نگارش مقالات علمی پژوهشی و تبدیل پایان نامه خود به کتاب هم ما به شما مشاوره لازم را خواهیم داد.

 

313

الف) زبان انگلیسی با ضریب 1

ب) استعداد تحصیلی با ضریب 1

ج) دروس پایه شامل:

۱- تاریخ هنر ایران و جهان با ضریب 4

 ۲- هنر و تمدن اسلامی با ضریب 4

پس در کسب رتبه و تراز بالا دروس تخصصی اهمیت بسیار بالایی دارند به نحوی که اگر داوطلبی در دروس تخصصی درصد بالای 50 کسب نماید بدون شک رتبه ای زیر 5 کسب خواهد نمود. یعنی از 90 سئوال شما 45 سئوال را پاسخ دهید. 

نکته اساسی: ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی از بسته آموزشی ای که ما در اختیارتان قرار خواهیم داد سئوال مطرح خواهد شد. اگر در حد رتبه تک رقمی سئوال از جزوات ما نیاید تمام هزینه را به شما برمی گردانیم(رتبه 5 سال 96 از منابع ما استفاده کرده اند و با 45 درصد تخصصی که زده اند پذیرفته شده اند).  

314

گرایش های کنکور دکتری هنر در سال 1396 عبارت بودند از: 

۱) پژوهش هنر

۲) تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی

3) حکمت هنر های دینی

4) طراحی لباس

4) انیمیشن

5) ادبیات نمایشی

6)تئاتر(البته از سال 97 کنکور دکتری تئاتر مجزا برگزار می شود و فقط کسانی که ارشد کارگردانی و ادبیات نمایشی دارن می تونن شرکت کنن)

7) نقاشی

8) طراحی صنعتی

9) چندرسانه ای

10)انیمیشن و سینما

11) گرافیک

315

تمامی رشته‌های هنر، باستان‌شناسی، فرهنگ و زبان‌های باستانی، ایران‌شناسی

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

 

 بسته دکتری پژوهش هنر سراسری ما  که زیر نظر دکتر رضایی تدوین شده است، شامل موارد زیر است:

 

1-  تاریخ هنر ایران و جهان تالیف دکتر جودی و استاد رجبی ویرایش اردیبهشت 1396

دانلود نمونه جزوه تاریخ هنر ایران و جهان 

دانلود صفخات اولیه کتاب   تاریخ هنر جهان

دانلود صفخات اولیه کتاب   تاریخ هنر ایران

2-  هنر و تمدن اسلامی  تالیف دکتر نسا جودی ویرایش اردیبهشت 1396

دانلود نمونه کتاب هنر و تمدن اسلامی 

صفخات اولیه کتاب  

3- استعداد تحصیلی

                                                                                                  

                                                              

                                                                                                  
                                         

4-  زبان عمومی

5- کتاب مجموعه آزمونهای دکتری پژوهش هنر-تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر سالهای گذشته با پاسخ تشریحی تالیف استاد رضایی(از اولین دوره تا آخرین دوره)

 

جهت دانلود رایگان دفترچه سؤالات چهارگزینه‌ای مجموعه پژوهش هنر؛ شامل گرایش‌های زیر:

۱) پژوهش هنر

۲) تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی

می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

چنانچه این فایل را ناقض قوانین و مقررات سایت می دانید، لطفا به ما گزارش دهید.                                                                                                                                                  

 

 برای تقویت رزومه خود و تبدیل پایان نامه تون به کتاب، یا هر کتابی که داشته باشین با 50 درصد تخفیف نسبت به قیمت معمول بازار به چاپ می رسانیم. ضمن اینکه امتیاز انتشارات ما(هنگام هنر)، ناشر تخصصی هنر بودن است.

نحوه مصاحبه کنکور دکتری پژوهش هنر چگونه است و چه سوالاتی مطرح می شود؟

 

اهمیت مصاحبه 50درصد و نمره کتبی 50 درصد است. در سالهای گذشته رتبه های تک رقمی داشته ایم که به علت نداشتن مقاله و کتاب و خوب پاسخ ندادن به سئوالات در جلسه مصاحبه اصلا قبول نشده اند و بالعکس داوطلبینی هم داشته ایم که با رتبه های بالای صد و با رزومه خوب روزانه دانشگاههای برتر قبول شده اند.

 سال گذشته بعضی دانشگاهها مثل دانشگاه تهران، آزمون کتبی برگزار کردند برای مرحله دوم و برخی دانشگاهها خیر. 

در جلسه مصاحبه معمولا سئوالاتی مربوط به پایان نامه ارشدتون و موضوعی که قصد دارید برای دکتری روی آن کار کنید پرسیده می شود.

همچنین سئوالات علمی در زمینه های مختلف هنر مطرح می شود و خصوصا مرتبط با مقطع ارشدتون.

زبان انگلیسی از شما پرسیده می شود. یا اینکه کتابی به شما می دهند و می گویند بخوان و ترجمه کن. و یا خودت را به انگلیسی معرفی کن و یا خلاصه پایان نامه ارشدتان را به انگلیسی بگو.

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

مقاله علمی پژوهشی بیشترین تاثیر را دارد. چون اساتید می خواهند دانشجویی را پذیرش کنن که بتواند مقالات زیادی بنویسد که برای رزومه دانشگاه و خود آنها هم مفید باشد. پس سعی کنید اساتید را متقاعد کنید که می توانید در مقطع دکتری مقالات زیادی بنویسید. در این مدت باقیمانده تا زمان کنکور تا می توانید مقاله و پذیرش کتاب و مقاله تهیه کنید. مقالات آی اس آی و علمی پژوهشی. رزومه سازی هم نکنین. بیشتر مجلات آی اس آی که در مراکز تدوین مقاله غیرمجاز در میدان انقلاب از آنها نام برده می شود، تقلبی هستند. 

 

 

تلفن مشاور جهت تهیه کتب و جزوات و مشاوره مقاله و رزومه تحصیلی 

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

آزمون آزمایشی دکترا هنر

آزمون های آزمایشی دکتری هنر

اسکیس دکتری هنر

بسته های آموزشی دکتری هنر

جدید ترین منابع آزمون دکتری هنر

جزوات دکتری پژوهش هنر

جزوات کنکور دکتری هنر

جزوه دکتری پژوهش هنر-تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر

دانشگاه های آزاد دکتری پژوهش هنر

دانشگاه های دکتری پژوهش هنر

دروس امتحانی دکتری هنر

دکترا هنر

دکترای نقاشی

دکترای هنر

دکترای هنر کلاس

دکتری هنر

دکتری هنر آزاد

دکتری هنر دانشگاه آزاد

دکتری پژوهش هنر دانشگاه آزاد

دکتری پژوهش هنر دانشگاه تهران

دکتری پژوهش هنر-تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر

رشته های دکتری هنر

رشته های دکتری هنر دانشگاه آزاد

سوالات آزمون دکتری هنر

ظرفیت پذیرش دکتری پژوهش هنر

مشاوره آزمون دکترا هنر

مشاوره آزمون دکتری هنر

مشاوره کنکور دکتری هنر

منابع آزمون دکترا هنر

منابع آزمون دکترا هنر ۹۶

منابع آزمون دکترا هنر ۹۷

منابع آزمون دکترا هنر ۹۸

منابع آزمون دکترا هنر ۹۹

منابع آزمون دکتری

منابع آزمون دکتری هنر

منابع آزمون دکتری هنر تضمینی

منابع آزمون دکتری هنر دانشگاه آزاد

منابع آزمون دکتری هنر دانشگاه سراسری

منابع آزمون دکتری هنر سراسری

منابع آزمون دکتری هنر ۹۶

منابع آزمون دکتری هنر ۹۷

منابع آزمون دکتری هنر ۹۸

منابع آزمون دکتری هنر ۹۹

منابع دکترای هنر اسلامی

منابع دکتری ادبیات نمایشی

منابع دکتری انیمیشن

منابع دکتری رادیو

منابع دکتری رشته هنر اسلامی

منابع دکتری سینما

منابع دکتری هنر اسلامی

منابع دکتری هنر ۹۷

منابع دکتری پژوهش هنر 95

منابع دکتری گرافیک

منابع کنکور دکترا هنر

منابع کنکور دکتری هنر

منابع کنکور دکتری هنر اسلامی

نمونه سوالات آزمون دکتری پژوهش هنر

کنکور دکتری هنر

گرایش های دکتری هنر

نظرات (۲۹)

سلام
با کارشناسی ارشد تهیه کنندگی دانشگاه صداسیما میشه کنکور دکترا داد؟و اگه میشه تو چه گرایشی؟و با این مدرک میشه قبول شد یا نه؟
خیلی ممنون
پاسخ:

سلام


بله پژوهش هنر


بله پارسال ما دو نفر داشتیم که قبول شدن. امسال هم افراد زیادی داریم


کانال تلگرامی ما honarkonkur@

یعنی منی که مثلا ارشد سینما دارم فقط و فقط میتونم تو این رشته دکترا بدم؟ رقابت سر همین یه نفر ورودی؟ یعنی غیر این هیچ رشته ی دیگه ای نمیتونم دکترا بدم؟
پاسخ:

سلام


شما می تونین هم تمام گرایشهای هنر امتحان بدین و هم دکتری تئاتر .

ولی خب طبیعتا شانس گرایش سینما برای شماها بیشتره

ولی خب همه می تونن در پژوهش هنر قبول بشن در مقطع دکترا

بستگی به دانشگاه موردنظر داره

سلام برای گرافیک یک مورد گفته بودین. اما در دفترچه اصلا اشاره ای نشده. آیا واقعا هست؟
پاسخ:

سلام بله بوده . دفترچه پذیرش هارو نگاه کنین . اسم دانشگاهشو هم نوشتیم

با سلام... بنده ارشد مرمت بنا هستم..... سوالم اینه که چقدر شانس جذب در دکتری هنر برای رشته ما هست.... مثلا اگر هم تک رقمی بیاریم ایا با ارشدمون که مرمت بنا هست جایی برای ما در دوزه دکتری دیدن؟چه دانشگاهی و چقدر شانس داریم؟ یا اینکه دور دکتری پژوهش هنر خط بکشیم و بریم سمت شهرسازی یا معماری
پاسخ:
سلام
اتفاقا ما امسال داوطلب داشتیم که با مرمت و رشته های دیگه مثل فرهنگ و زبانهای باستانی قبول شده . 

بچه های مرمت درک درستی از معماری و هنر دارن و برای هنرهای تطبیقی و تاریخی بسیار مفید هستن و در دانشگاههایی مثل تهران و تربیت مدرس علاقه زیادی به جذب شماها وجود دارد. 

وقتی که وزارت علوم تصویب می کنه که همه رشته های هنر مجازن که شرکت کنن یعنی طبیعتا شانس برای همه یکسانه. و واقعا یکسانه 

کانال تلگرامی ما 
honarkonkur@
با سلام... بنده ارشد مرمت بنا هستم..... سوالم اینه که چقدر شانس جذب در دکتری هنر برای رشته ما هست.... مثلا اگر هم تک رقمی بیاریم ایا با ارشدمون که مرمت بنا هست جایی برای ما در دوزه دکتری دیدن؟چه دانشگاهی و چقدر شانس داریم؟
پاسخ:
ما امسال داوطلب بالای صد هم داشتیم که دکتری روزانه دانشگاه تبریز قبول شده با لیسانس غیر هنر و ارشد نامرتبط تر از رشته شما 

کانال تلگرامی ما 
honarkonkur@
سلام خوب هستین؟ کلاسای جدیدتون کی قراره برگزار بشن؟ من میتونم بیام بصورت دو درس؟ دو درس هم تخفیف داره؟
پاسخ:

سلام

کلاس دوممون در 24 مهرماه شروع میشه

بله به صورت تک درس هم می تونین ثبت نام کنین

 

کانال تلگرامی ما

@honarkonkur

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. من کتابی در مورد پایان نامه ام نوشتم. آیا در انتشارات شما با چه شرایطی چاپ می کنن این کتابو؟
پاسخ:
سلام
اگر کتاب هنری باشه چاپ می کنیم
اگه علمی باشه ما سرمایه گذاری می کنیم
اگه مطالعه موردی باشه باید در موردش حرف بزنیم 

کانال ما 
@honarkonkur
سلام. آخرین رتبه ای که امسال روزانه قبول شده چند بوده؟ اطلاع دارین؟
پاسخ:
سلام
من از 106 اطلاع دارم ک روزانه آورده 

کانال ما 
@honarkonkur
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
اینجا خوندم که دکتری پژوهش هنر گرایشی شده و از این بابت خوشحال شدم اما وقتی دفترچه "جداول و مواد امتحانی آزمون 97" رو از سایت سازمان سنجش گرفتم دیدم مثل قبله. منظور شما دقیقا چی بود؟ سپاس
پاسخ:
سلام

نمیدونم دیپلم شما چی بوده

ولی فرقی نمی کنه. مثلا ما که دیپلم هنر داشتیم همه برای کنکور سراسری یکسری منابع مشترک می خوندیم و وقتی نتایج اومد می تونستیم رشته های مختلفی مثل سینما، تئاتر، گرافیک، نقاشی، باستان شناسی و ... رو انتخاب کنیم. الان هم دقیقا مثل کنکور سراسریه دیپلم به کارشناسیه. یعنی شما منابع مشترک می خونین و بعد در زمان انتخاب دانشگاه، هر دانشگاهی برای هنرش، گرایش خاصی رو گذاشته و برای اون گرایش مثلاً طراحی لباس، انیمیشن و ... دانشجو می گیره. مثلاً آقای رجبی که مولف کتاب تاریخ هنر جهان ما هست، ارشدش کارگردانی تئاتر بود ولی برای دکترا، انیمیشن دانشگاه هنر تبریز بورس شد. 
امیدوارم مطلب رو رسونده باشم
سلام منابع دکتری پژوهش هنر رو میخواستم. یعنی کتاباش نه جزوه نه پکیج .
فقططططططططط  کتاب

با تشکرررررر
پاسخ:

سلام

متوجه منظورتون نشدم... ما هم سه جلد کتاب میدیم برای دروس تخصصی

 

همین کتب منظورتونه؟

@honarkonkur کانال تلگرامی ما

با سلام .کارشناس ارشد موسیقی هم در دکترای پژوهش هنر میتواند شرکت کند؟
پاسخ:
سلام

بله 


در کلاسا آزمون چند مرحله برگزار میشه؟
پاسخ:
سلام

هر جلسه آزمون جلسه قبل برگزار و در طول دوره هم 7 مرحله آزمون جامع برگزار خواهد شد.

کانال تلگرامی ما 

honarkonkur@

به نظر من دکترا همه ش سلیقه ای هستش. من سه ساله با رتبه 80 تا 90 میرم و هر سال رد میشم. در حالی که دو مقاله و سه کتاب علمی دارم. خودم هم موندم که سیستمشون چطوری هستش
دوستتان دیگه اگه تجربه ای دارن ممنون میشم در میان بزارن
۰۳ مرداد ۹۶ ، ۱۷:۱۲ ابوالقاسمی
سلام. من تهران هستم باید حضوری بیام حتما بگیرم؟ یا اینکه میشه اینترنتی خرد؟؟؟؟ آخه هر چه نگاه می کنم توی سایت نیست لینک خرید. آدرس  بدم پیک میشه؟
پاسخ:
سلام

هم خرید حضوری می تونین داشته باشین و هم غیر حضوری

یعنی پیک میشه براتون
سلام. 

قیمت تک تک کتب رو می فرمایین؟
پاسخ:
سلام

هنر جهان 50
هنر اسلامی 70 
هنر ایران 80 
زبان 50 
استعداد 50 
سئوالات 50

کانال تلگرامی ما 
@honarkonkur

تلفن تهیه منابع: 

021-66945240

سلام به نظر شما هزینه کلاسا کمی گرون نیست؟ 
پاسخ:
سلام

با توجه به اینکه هر کلاس حدود 70 ساعته و حدود 6 ماه طول میکشه به نظرم منطقی هست. برخی جاها کلاس آنلاین برگزار می کنن به این قیمت. 

تلفن تهیه منابع: 


021-66945240

کانال تلگرامی کنکور و اخبار بورسیه دکتری هنر

honarkonkur@


۲۳ تیر ۹۶ ، ۰۹:۵۴ سینا محمدی
سلام. 

کلاس های شما دقیقا چه زمانی شروع می شود و تا چه زمانی طول می کشد؟
با سلام و خسته نباشید. عذر میخوام نتونستم نمونه جزوه هنر ایران و جهان  رو دانلود کنم. با توجه به اینکه شهرستان هستم امکان شرکت توی کلاسهاتون رو ندارم. میتونم بدون حضور در کلاس از جزوات تون استفاده کنم؟
پاسخ:
سلام

نمونه جزوه امروز بارگذاری می شود. 

بله می تونین تهیه کنین 

honarkonkur@
با سلام و خسته نباشید. میتونم نمونه ای از مطالب درس هنر و تمدن اسلامی و تاریخ هنر ایران و جهان شما را ببینم؟امکانش هست به ایمیلم ارسال کنید؟ 
فقط همین تیر ماه کلاسهاتون هست یا دوره بعدی ای هم برای کلاسهاتون دارین؟ 

پاسخ:
سلام
فهرست مطالبشو که زدیم. همون کفایت نمی کنه؟
هنر اسلامی چند قیمته؟
پاسخ:
سلام
هفتاد هزار
کی شروع میشن؟
خسته نباشین. کتاب هنر اسلامی چند صفحه هستش؟
پاسخ:
سلام

450 صفحه هست که شامل شرح درس نکته و تست تالیفی هست و به راحتی 80 درصد مطالبو پوشش میده
خسته نباشید

کلاساتون کی شروع میشه؟ تک درس هم دارین؟
پاسخ:
سلام

کلاسهای ما از تیر 1396 شروع میشن. 

بله به صورت تکدرس هم میشه ثبت نام کرد. ولی من پیشنهادم شرکت در همه دروسه. 
تخفیف هم میخوره
سلام. 

آدرس ثبت نام کلاسهارو می خواستم
پاسخ:
سلام

م انقلاب. خ جمالزاده شمالی. پلاک 260 . طبقه 5 - واحد 19.

قبل از تشریف فرمایی با 02166479428 هماهنگ نمایید. 
من میتونم نمونه ای از مطالب درس هنر و تمدن اسلامی شما را ببینم؟
اگر امکانش هست لطفا به ایمیلم ارسال نمایید.

بسیار ممنونم
پاسخ:
سلام

به ایمیل شما ارسال شد
سلام و عرض تشکر بابت اطلاعات مفیدی که گذاشتین. 

آیا شما کلاس حضوری هم دارین و اینکه چه روزهایی برگزار می شه و هزینه ش چقدره؟
پاسخ:
سلام

بله کلاسهای کنکور دکتری پژوهش هنر ما در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود
سلام آقای رضایی

حیف که دیگر منابع شما رو گرفتم. امروز کلید سوالات اومد و دیدم که خیلیاشو که شک داشتم خداروشکر درست زدم
تشکر واقعا

پاسخ:
سلام

موفق باشین. برای مقاله تلاش کنین زین پس
آیا کنکور سراسری و آزاد یکی شده؟
پاسخ:
سلام

بله از پارسال یکی شده
سلام استاد
من سال دیگه کنکور سراسری دکترا پژوهش هنر میخام شرکت کنم .امکان خرید جزوه های شما هست? اگر امکانش هست لطفا بگین چنتاست و هزینش چقد میشه و چطوری باید پرداخت کنیم???

پاسخ:
سلام
کمی صبر کنین تا فروردین که ویرایش جدید رو تهیه کنین

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">