دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی (انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

برخی از
مولفین و مدرسین ما عبارتند از:
دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب کنکوری
دکتر نسرین صدقیان، مدرس دانشگاه و مولف کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی
دکتر مولازاده مولف کتب پارچه شناسی و اصول طراحی پارچه و لباس
رضا عباسی، عضو هیات علمی دانشگاه و مولف کتاب درک عمومی هنر
مریم افسری مولف معروفترین کتاب خواص مواد
نعیم سروش: کارشناس ارشد کارگردانی
سام ایزدی: دانشجوی دکتری تاتر و مدرس دانشگاه و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
ویدا عابدی طامه: کارشناس ارشد طراحی لباس و مولف کتب تاریخ پارچه، پارچه شناسی، تاریخ پوشاک اروپا، پارچه شناسی برای فشن
سیدمحمود جلالیه، مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد انیمیشن و مدرس آزمون عملی انیمیشن
هانیه باب الحوائجی کارشناس ارشد گرافیک و مدرس آزمون عملی گرافیک
مریم بهروان و مریم حبیبی مولفین کتاب خلاقیت نمایشی
محمدحسن نیکدل کارشناس ارشد موسیقی دانشگاه هنر و مولف کتاب خلاقیت موسیقی
علی اکبر رنجبر: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر مولف کتاب مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
نیما آقاخانی رتبه ۱ ادبیات نمایشی سال ۹۸ و مدرس کلاس آزمون عملی نمایشنامه نویسی
پدرام رستمی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر و مولف کتاب کارشناسی ارشد سینما و ادبیات نمایشی
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی

و ...
کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

دانشگاه یزد در رشته های نقاشی، برنامه ریزی شهزی، برنامه ریزی منطقه ای، مهندسی معماری، معماری و انرژی، در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون کنکور، برای مهر ۱۳۹۹ دانشجو می پذیرد. 

شرایط اختصاصی کارشناسی ارشد بدون کنکور یزد 

– دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی (ورودی نیمسال دوم ۹۴ و نیمسال اول و دوم ۹۵) که حائز یکی از شرایط زیر هستند می توانند برای استفاده از مزایای این آئین نامه درخواست خود را به دانشگاه یزد ارائه نمایند.

ب-۱) برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی – دانشجویی برای ورود به همان رشته با رشته های مرتبط با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویی کشورها

ب-۲) دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی (با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزو پانزده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند (اتمام تحصیلات کارشناسی از ۹۸/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ ).

تبصره ۱: دانشجویان مندرج در بند به که در مدت ۶ نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیر هم ورودی خود جزو پانزده درصد برتر باشند به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون، در دوره کارشناسی ارشد پذیرفته خواهندشد (اتمام تحصیلات کارشناسی تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ ).

تبصره ۲: پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفا برای یک بار امکان پذیر است.

شرایط اختصاصی متقاضیان دانشگاه یزد

* تذکر: دانشجویان ممتاز رشته نقاشی که سرفصل دروس آنها طبق مصوبات شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دوره های کارشناسی پیوسته برای ۹ نیمسال تدوین و تصویب شده است، نیز می توانند در صورت فراغت از تحصیل در مدت ۹ نیمسال از تسهیلات مربوطه بهره مند شوند. ضمنا این دانشجویان باید حداقل سه چهارم واحدهای درسی را در مدت هفت نیمسال تحصیلی گذرانده باشند (اتمام تحصیلات کارشناسی از ۹۸/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ ). 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ارشد بدون کنکور ۹۹

۱- تصویر تکمیل شده فرم شماره ازنوع فایل

۲- تصویر تکمیل شده فرم گواهی ممتازی

٣- تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی

۴- تصویر ریز نمرات اخذ شده تا پایان ترم ششم

۵- تصویر معرفی نامه برای متقاضیان بند ب-۱- ارائه اصل معرفی نامه در هنگام ثبت نام ضروری است.

۶- تصویر سایر مدارک (رزومه علمی همراه با تصویر مدارک و مستندات مربوط به فعالیتهای پژوهشی.

۷- واریز حق ثبت نام به شرح زیر

کلیه متقاضیان پذیرش بدون آزمون سایر دانشگاه ها مجاز به انتخاب حداکثر ۲ رشته گرایش می باشند که لازم است مبالغ ذیل را از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی واریز نمایند.

الف) برای انتخاب گرایش اول مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ (ششصد هزار ریال)

ب) برای انتخاب گرایش دوم مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ (چهارصد هزار ریال)

توجه ۱ : متقاضیان انتخاب دو رشته گرایش، هنگام پرداخت الکترونیکی حتما باید مجموع مبالغ بندهای الف وب ( ۱/۰۰/۰۰۰ ریال) را به صورت دستی در قسمت “مبلغ پرداختی” وارد و سپس جهت پرداخت، آیکن “بانک تجارت” را انتخاب نمایید. در غیر این صورت فقط گرایش اول مورد بررسی قرار خواهد گرفت. لذا آن دسته از متقاضیان که فقط مبلغ ۶۰۰۰۰۰ ریال را پرداخت نموده اند و ثبت نام خود را تکمیل نموده اند لازم است با مراجعه به سامانه پرداخت الکترونیک دانشگاه یزد به آدرس :https ://yazd.ac.ir/epay/talent و تکمیل موارد خواسته شده و مشخصات خود مشابه تصویر ذیل نسبت به واریز مبلغ دوم (۴۰۰۰۰۰ ریال) اقدام نمایند و رسید واریزی را اسکن نموده و در هنگام ثبت نام بارگذاری نمایند.

اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۹ دانشگاه یزد

۱- آخرین مهلت ثبت نام غیرحضوری (الکترونیکی برای متقاضیان ۹۹/۰۱/۲۰ از طریق سامانه گلستان است.

٢. متقاضیان برای ثبت نام غیرحضوری (الکترونیکی)، می توانند با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه به آدرس Internet Explorer ) http://golestan.yazd.ac.ir نسخه ۷ به بالا) با مطالعه راهنمای مربوطه، ثبت نام خود را به انجام برسانند.

٣. زمان تقریبی اعلام نتایج از طریق وبگاه دانشگاه به آدرس http://www.yazd.ac.ir خرداد ماه سال ۱۳۹۹ خواهدبود.

توضیحات مهم

۱- پذیرش بدون آزمون از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های غیردولتی، غیرانتفاعی، آزاد، پیام نور، نیمه حضوری، جامع علمی کاربردی، مجازی، پردیس های دانشگاهی و دوره های بین الملل و همچنین دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ناپیوسته صورت نمی گیرد.

۲- پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد، مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه، پس از ارزیابی و امتیازدهی به فعالیت ها و سوابق داوطلبین انجام می پذیرد. بدیهی است تشکیل پرونده و دعوت به مصاحبه هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

٣- اسامی پذیرفته شدگان همراه با مدارک و مستندات مربوطه برای تطبیق شرایط و اعلام پذیرفته شدگان نهائی، به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

۴- ثبت نام قطعی پس از پذیرش علمی و تائید سازمان سنجش، منوط به تائید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجو مستقر در سازمان سنجش آموزش کشور است. بنابراین دانشگاه یزد از صدور هرگونه گواهی اشتغال به تحصیل تا دریافت این تائیدیه معذور است.

۵- دانشجویان ممتاز در رشته هایی که سرفصل دروس آنها طبق شورای عالی برنامه ریزی وزارت در دوره های کارشناسی پیوسته برای ۹ نیمسال تدوین و تصویب شده است می توانند از تسهیلات مربوط بهره مند شوند. ضمنا این دانشجویان باید حداقل تعداد سه چهارم واحدهای درسی را در مدت ۷ نیمسال تحصیلی گذرانده باشند (اتمام تحصیلات کارشناسی از ۹۸/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱.

۶- اولویت ادامه تحصیل افراد مشمول این آئین نامه در همان رشته تحصیلی است. همچنین متقاضیان می توانند در یکی از گرایش های متناسب درخواست دهند. (تشخیص این تناسب با گروه مربوط خواهد بود).

۷- پذیرش دانشجویان ممتاز مشمول این آیین نامه، در دوره های تحصیلی بالاتر بصورت رایگان و بدون دریافت شهریه است. لذا دانشجویانی که از طریق این تسهیلات در این دانشگاه پذیرفته شوند، در صورتی که اقدام به ثبت نام نموده و شروع به تحصیل نمایند، در صورت و انصراف ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان در نیمسال های ثبت نام شده خواهند بود.

۸- توجه داشته باشید که وجه واریزی، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد؛ لذا، به داوطلبان توصیه می شود با دقت لازم، مفاد اطلاعیه را مطالعه و فقط در صورت دارا بودن شرایط مربوط، نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند.

۹- انتقال، میهمان، تغییر رشته و تغییر گرایش برای دانشجویانی که از طریق آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان پذیرش شده اند، ممنوع است.

۱۰- پذیرش دانشجو بر اساس بررسی مدارک و سوابق داوطلبین صورت می گیرد و در صورت صلاحدید، افراد حائز شرائط برای مصاحبه علمی به دانشکده های مربوطه معرفی می گردند (رزومه علمی به همراه مدارک و مستندات مربوط به فعالیت های پژوهشی در هنگام ثبت نام در سامانه آموزشی بارگزاری شود).

منبع: مسترتست

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">