دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی (انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

برخی از
مولفین و مدرسین ما عبارتند از:
دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب کنکوری
دکتر نسرین صدقیان، مدرس دانشگاه و مولف کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی
دکتر مولازاده مولف کتب پارچه شناسی و اصول طراحی پارچه و لباس
رضا عباسی، عضو هیات علمی دانشگاه و مولف کتاب درک عمومی هنر
مریم افسری مولف معروفترین کتاب خواص مواد
نعیم سروش: کارشناس ارشد کارگردانی
سام ایزدی: دانشجوی دکتری تاتر و مدرس دانشگاه و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
ویدا عابدی طامه: کارشناس ارشد طراحی لباس و مولف کتب تاریخ پارچه، پارچه شناسی، تاریخ پوشاک اروپا، پارچه شناسی برای فشن
سیدمحمود جلالیه، مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد انیمیشن و مدرس آزمون عملی انیمیشن
هانیه باب الحوائجی کارشناس ارشد گرافیک و مدرس آزمون عملی گرافیک
مریم بهروان و مریم حبیبی مولفین کتاب خلاقیت نمایشی
محمدحسن نیکدل کارشناس ارشد موسیقی دانشگاه هنر و مولف کتاب خلاقیت موسیقی
علی اکبر رنجبر: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر مولف کتاب مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
نیما آقاخانی رتبه ۱ ادبیات نمایشی سال ۹۸ و مدرس کلاس آزمون عملی نمایشنامه نویسی
پدرام رستمی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر و مولف کتاب کارشناسی ارشد سینما و ادبیات نمایشی
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی

و ...
کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

 

پذیرش دکتری هنر بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس در رشته های زیر:

پژوهش هنر

شهرسازی

مدیریت پروژه و ساخت

معماری

معماری منظر

هنرهای اسلامی

برای ثبت نام دکتری بدون کنکور هنر در رشته های نامبرده از لینک زیر وارد سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس بشید؛

http://golestan.modares.ac.ir

 

مهلت ثبت نام ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹

شرایط و مدارک لازم را در زیر بخوانید

۱- شرایط عمومی داوطلبان بایستی هنگام ارائه درخواست دارای کلیه شرایط عمومی زیر باشند.

۱-۱- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۲-۱- پذیرفتن قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران.

۳-۱- نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد.

۴-۱- نداشتن سوء پیشینه به تشخیص مراجع صاحب صلاحیت

۵-۱- عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب و گروه‌های محارب و ملحد و عدم هواداری از آنها.

۶-۱- دانش آموخته یا دانشجوی نیمسال آخر دوره های روزانه و نوبت دوم (شبانه) کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی معتبر داخل کشور (مراکز استان مورد تایید وزارتین “علوم، تحقیقات و فناوری”و “بهداشت، درمان و آموزش پزشکی” (در تراز علمی مطلوب به تشخیص دانشگاه، که در سامانه گلستان در هنگام ثبت نام، قابل انتخاب خواهد بود)

تبصره ۱: اتباع غیر ایرانی و دانش آموختگان دانشگاه های خارج از کشور مجاز به درخواست پذیرش از این طریق نمی باشند.

معادل سازی معدل مقطع کارشناسی و ارشد برای پذیرش دکتری بدون آزمون

۷-۱- دارا بودن حداقل معدل کارشناسی به شرح زیر:

الف) برای دانش آموختگان دانشگاه های اصفهان، تبریز، تهران، شهید بهشتی، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیر کبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، علم و صنعت ایران، فردوسی مشهد، هنر اسلامی تبریز، هنر اصفهان، هنر تهران و دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، ایران، تبریز، تهران، جندی شاپور اهواز، شهید بهشتی، شیراز، کرمان و مشهد: ۱۵ 

ب) برای دانش آموختگان دانشگاه های دولتی مراکز استان به غیر از بند الف : ۱۶

ج) برای دانش آموختگان سایر دانشگاه ها: ۱۷/۲۰

 ۸-۱- دارا بودن حداقل معدل مقطع کارشناسی ارشد بدون احتساب نمره پایان نامه به شرح زیر:

الف) برای دانش آموختگان یا دانشجویان نیمسال آخر دانشگاه های اصفهان، تبریز، تربیت مدرس، تهران، شهید بهشتی، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، علم و صنعت، فردوسی مشهد، هنر اسلامی تبریز، هنر اصفهان، هنر تهران و دانشگاه های علوم پزشکی : اصفهان، ایران، تبریز، تهران، جندی شاپور اهواز، شهید بهشتی، شیراز، کرمان و مشهد: ۱۶

ب) برای دانش آموختگان دانشگاه های دولتی مراکز استان به غیر از بند الف و دانشگاه های مازندارن، صنعتی نوشیروانی بابل، صنعتی سهند تبریز و دانشگاه امام صادق (ع): ۱۷

۹-۱- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در رشته تحصیلی متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضا در دوره دکتری به تشخیص و تایید دانشگاه.

۱۰-۱- تا آغاز سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹ بیش از ۲ سال از زمان فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد داوطلبان نگذشته باشد صرفا فارغ التحصیلان ۹۷/۷/۱ به بعد می توانند داوطلب پذیرش شوند).

شرایط و ضوابط دکتری بدون آزمون 99 دانشگاه تربیت مدرس

دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی ارشد علاوه بر شرایط عمومی لازم است دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۲- حداقل یک مقاله علمی پژوهشی چاپ شده یا دارای گواهی پذیرش چاپ قطعی مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد مورد تایید استاد راهنمای اصلی داوطلب در مجلات علمی پژوهشی داخلی یا خارجی نمایه شده در یکی از نمایه های مورد تایید گروه آموزشی و دانشگاه به شرح زیر:

گزارش استنادی نشریات موسسه اطلاعات علمی (ISI)، اسکوپوس (Scopus)، کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کمیسیون نشریات حوزی

۲-۲- رتبه ۱ (بین حداقل ۵ نفر)، ۲ (بین حداقل ۶ نفر) و ۳ (بین حداقل ۱۱ نفر) دانشجویان هم رشته و هم ورودی براساس معدل کل بدون احتساب نمره پایان نامه ویژه دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال چهارم دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه های گروه الف

توجه: مهلت مجاز دوره تحصیلی دانش آموختگان برای استفاده از این شرط، وفق ضوابط و مقررات دانشگاه تربیت مدرس، حداکثر ۵ نیمسال تحصیلی می باشد و در صورتی که سنوات تحصیلی داوطلبی بیش از ۵ نیمسال باشد مجاز به ارائه درخواست پذیرش از این طریق نمی باشد.

۳-۲- گواهی ثبت اختراع داخلی (مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران) یا خارجی، مرتبط با رشته مورد تقاضا به تشخیص و تایید گروه آموزشی ذی ربط این دانشگاه

۴-۲- گواهی رتبه اول الى سوم در المپیاد های علمی دانشجویی نهایی کشوری در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با رشته مورد تقاضا با تایید مراجع ذی صلاح

۵-۲- گواهی برگزیدگی در یک جشنواره علمی معتبر ملی و بین المللی (جوان خوارزمی، علوم پزشکی رازی، شیخ بهایی، فارابی و بین المللی فجر برای داوطلبان رشته های هنر) مورد تایید مراجع ذی صلاح به تشخیص و تایید گروه آموزشی ربط و دانشگاه

نحوه ارائه درخواست و ارسال مدارک دکتری بدون کنکور دانشگاه تربیت مدرس

داوطلبان واجد شرایط لازم است حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۹ اسفندماه ۹۸ نسبت به ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه گلستان دانشگاه اقدام نموده و مدارک مورد نیاز به شرح زیر را به فرمت مناسب تهیه و در سامانه مذکور در محل های مناسب بارگذاری نمایند.

(تحویل مدارک از طریق پست با مراجعه حضوری امکان پذیر نمی باشد.)

هزینه ثبت نام و بررسی مدارک مبلغ ۱/۱۰۰/۰۰۰ یک میلیون و صد هزار ریال می باشد که لازم است به صورت الکترونیکی نسبت به پرداخت آن از طریق سامانه گلستان دانشگاه اقدام شود.

توجه: در صورت راه یابی داوطلبان به جلسه آزمون شفاهی ضروری است اصل کلیه مدارک شناسایی و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه گلستان دانشگاه در روز برگزاری جلسه ارائه نمایند.

مصاحبه علمی و اعلام نتایج دکتری استعداد درخشان دانشگاه تربیت مدرس

نتیجه بررسی اولیه درخواست داوطلبان و راه یافتگان به جلسه آزمون شفاهی در صورت امکان نیمه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، از طریق سامانه گلستان دانشگاه اعلام خواهد شد و داوطلبان می توانند با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام از سامانه مذکور دریافت می کنند از وضعیت خود مطلع شوند.

داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه فوق “تایید” اعلام می شود، ضروری است نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه گلستان دانشگاه اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را از سامانه مذکور دریافت نمایند.

توجه: ارائه گواهی ثبت نام در سامانه گلستان دانشگاه در روز برگزاری آزمون شفاهی ضروری است و داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکرده باشند مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود.

جلسه آزمون شفاهی برگزیدگان علمی ترجیحا همزمان با جلسه آزمون شفاهی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد و اطلاعیه دعوت به جلسه براساس رشته های مختلف حداکثر تا نیمه اول خردادماه از طریق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانیwww.modares.ac.ir اعلام خواهد شد و داوطلبان بایستی صرفا از این طریق تاریخ مصاحبه خود را مشاهده و مراجعه نمایند. نتیجه نهایی بررسی پذیرش و آزمون شفاهی نیز حداکثر تا پایان مردادماه سال ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمایند.

شایان ذکر است دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرف دیگر ندارد و داوطلبان ملزم هستند از زمان ثبت نام تا اعلام نتایج اخبار مربوط را از وبگاه دانشگاه، بخش آموزش پیگیری نمایند و از وضعیت درخواست خود مطلع شوند. عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری آزمون شفاهی نیز به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود.

نکات مهم

۱-۵- پذیرش برگزیدگان علمی در رشته های گروه علوم پزشکی صرفا از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مذکور انجام می شود و داوطلبان این رشته ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت وزارت مذکور مراجعه نمایند.

۲-۵- کلیه مقالات داوطلبان اعم از علمی- پژوهشی و مقالات چاپ شده در کنفرانس ها در صورتی قابل امتیاز دهی هستند که مستخرج از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد داوطلب یا مرتبط با رشته مورد تقاضا باشند. مقالات علمی پژوهشی بایستی توسط استاد راهنمای اصلی داوطلب تایید شده باشد و مقالات علمی ترویجی چاپ شده داوطلبان نیز ضروری است مرتبط با پایان نامه دوره کارشناسی ارشد آنان باشند.

۳-۵- مقالاتی که در مجلات فاقد اعتبار علمی از نظر وزارتین علوم، بهداشت و دانشگاه (ممنوعه) چاپ شده باشند قابل بررسی و امتیازدهی نیستند.

توجه: دسترسی به فهرست انواع مجلات معتبر و ممنوعه از طریق وبگاه دانشگاه (بخش پژوهش امدیریت پژوهشی و امور آزمایشگاه ها/ لینک فهرست مجلات) امکانپذیر است.

۴-۵- در صورت ارائه تالیف، گردآوری یا ترجمه کتاب بایستی مستندات ارائه شده مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب باشد در غیر اینصورت امتیازی به آن تعلق نمی گیرد.

۵-۵- داوطلبان فقط مجاز به ارائه درخواست در یک رشته تحصیلی هستند.

۶-۵- چنانچه در هر یک از رشته های اعلام شده، از طریق آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی داوطلبی به جلسه آزمون شفاهی راه نیاید و یا پس از برگزاری آزمون شفاهی به تعداد لازم داوطلب پذیرفته نشود از طریق برگزیدگان علمی نیز در رشته های مورد نظر پذیرش دانشجو انجام نمی شود و ثبت نام داوطلبان در سیستم گلستان دانشگاه به منظور بررسی پذیرش و ارسال مدارک هیچ گونه حقی برای آنان ایجاد نمی کند.

۷-۵- کسب حدنصاب علمی لازم برای پذیرش، که توسط دانشگاه تعیین می شود و موافقت گروه آموزشی و دانشگاه، از شرایط اصلی پذیرش است و در صورت عدم کسب حدنصاب مذکور دانشگاه ملزم به پذیرش داوطلبان برگزیده علمی نمی باشد و صرفا در صورت احراز امتیاز مورد نظر توسط داوطلبان به تشخیص دانشگاه و تشکیل دوره از طریق پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش انجام خواهد شد.

۸-۵- دانشجویان نیمسال آخر در صورت پذیرش بایستی حداکثر تا ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۹۹ از پایان نامه خود دفاع و فارغ التحصیل شوند؛ در غیر این صورت اسامی آنان از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف خواهد شد.

۹-۵- ثبت نام قطعی کلیه پذیرفته شدگان منوط به تایید صلاحیت عمومی آنان توسط مراجع ذی صلاح مربوط، تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور و احراز حدنصاب مدرک زبان انگلیسی معتبر با حداقل نمره قابل قبول و ارائه مدرک مذکور تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹ می باشد و در صورتی که داوطلبی موفق به احراز حد نصاب مدرک زبان انگلیسی معتبر نشود، ثبت نام مشروط وی لغو و اخراج می شود. 

تاریخ اعتبار آزمون: حداکثر تا ۲ سال قبل از زمان شروع ثبت نام برگزیدگان علمی از ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ مطابق با ۸ فوریه ۲۰۱۸ به بعد)

مدارک زبان معتبر

TOEFL

TMU

MSRT 

(MCHE)

IELTS

Academic  

TOEFL

IBT

TOEFL 

Computer

TOEFL

PAPER TOLIMO

حدنصاب نمره 60 60 5 56 173 500

۱۰-۵- پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.

۱۱-۵- پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید برای ثبت نام (شروع به تحصیل مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را ارائه نمایند.

۱۲-۵ ادامه تحصیل قبول شدگان بدون پرداخت شهریه تحصیلی است و تغییر رشته با انتقال افراد پذیرفته شده به سایر دانشگاه ها مجاز نیست.

۱۳-۵- چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی و اشتغال به تحلیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری مذکور در این اطلاعیه توده یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده داوطلب با اصل مدارک صادره از مراجع ذی ربط وجود داشته باشد، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل او جلوگیری می شود و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۱۴-۵- به مدارک ناقص و درخواست داوطلبانی که واجد کلیه شرایط الزامی پذیرش نباشند ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی نیز قابل استرداد نیست؛ لذا اکیدا توصیه می شود داوطلبان قبل از ثبت نام، مقاد اطلاعیه را به دقت مطالعه و در صورت اطمینان از احراز کلیه شرایط ثبت نام نمایند.

منبع: پی اچ دی تست 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">