دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی؛ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی(انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

ویژگی بارز منابع ما، امکان مشاوره رایگان با مولفین کتب بعد از تهیه بسته های آموزشی است. مولفین و مدرسین ما هم در زمینه تئوری و هم در زمینه عملی اعم از بازیگری، فیلمسازی، طراحی، و ... فعالیت دارند.

دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب و جزوات کنکوری
دکتر نسا جودی؛ مولف کتب تاریخ هنر ایران، هنر و تمدن اسلامی، دانستنی های هنری، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان
استاد معین محبعلیان؛ مدرس تافل و زبان عمومی و تخصصی کنکور هنر


سام ایزدی: کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه هنر و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
علی اکبر رنجبر: رتبه دو کنکور ارشد 96 و مولف کتاب مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینمایی و مدرس کلاسهای حضوری
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
اسماعیل سلیمی؛ مولف کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی
عسگر سوری؛ کارشناسی ارشد موسیقی دانشگاه تهران. مولف کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی


و ...


کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

66564890
66120762
09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

پذیرش دکتری استعداد درخشان ۱۳۹۵ دانشگاه هنر تهران

دانشگاه هنر تهران از میان برگزیدگان علمی واجد شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجو می پذیرد.

دانشگاه هنر ضمن توجه به آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دورة‌ تحصیلی بالاتر موضوع ابلاغیه شماره ۲۱/۶۷۲۷۲ مورخ ۹۳/۴/۱۸ و اصلاحیه شماره ۲۱/۲۳۷۲۰۰  مورخ ۹۳/۱۲/۱۶  شورای هدایت استعدادهای درخشان و بر اساس مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ٢٠% از ظرفیت پذیرش با آزمون دوره روزانه خود را (در صورت واجد شرایط بودن در هر رشته فقط یک نفر) به پذیرش بدون آزمون، در دوره دکترای تخصصی رشته ­های «پژوهش هنر ـ تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنراسلامی ـ شهرسازی ـ معماری ـ مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی» تخصیص داده و از طریق مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی دانشجو می پذیرد.

شرایط اختصاصی (داشتن کلیه شرایط زیر الزامی است)

۱ـ دانش­ آموختگانی که به لحاظ میانگین کل دوره با احتساب نمره پایان­ نامه رتبه­ اول ، دوم و سوم دانشجویان هم­رشته – هم‌ورودی خود باشند.

۲ـ معدل کل  کارشناسی ارشد متقاضی ۱۸ به بالا باشد.

تبصره: دانشجویانی که تا ۹۴/۴/۳۰  فارغ التحصیل می‌شوند باید معدل کل دروس ایشان بدون احتساب نمره پایان نامه ۱۸ به بالا باشد.

۳-  نمره پایان نامه بر اساس نمره مندرج در کارنامه تحصیلی ۱۷ به بالا باشد.

۴- معدل کل کارشناسی متقاضی ١٧ به بالا باشد.

۵- منحصراً فارغ ­التحصیلانی که در بازه زمانی ۹۳/۴/۳۰  تا ۹۵/۴/۳۰  فارغ التحصیل شده باشند می توانند متقاضی شرکت در فراخوان باشند. (دانشجویانی که در مرداد و شهریور ۹۵ فارغ التحصیل می‌شوند مجاز به ثبت نام نیستند.)

تبصره: دانشجویانی که تا ۳۰/۴/۹۵ فارغ التحصیل می‌شوند در صورت داشتن سایر شرایط موظفند در مهلت مقرر (۹۵/۳/۳۰) نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند. لیکن انجام مصاحبه از ایشان منوط به احراز فارغ التحصیلی ایشان می‌باشد.

۶ـ  حداکثر در ۵ ترم تحصیل خود را در مقطع کارشناسی ارشد به پایان رسانیده باشد.

۷ – صرفاً دانش آموختگان دانشگاه های دولتی  شیوه آموزشی ـ پژوهشی (روزانه و شبانه) می توانند در فراخوان شرکت نمایند. (دانشگاه های پیام نور ـ آزاد ـ غیرانتفاعی – پردیس های خودگردان و … پذیرفته نیست.)

۸- دارا بودن حداقل یک مقاله پذیرفته ­شده یا چاپ شده مستخرج از پایان نامه در مجلات علمی ـ پژوهشی با نمایه معتبر ملی یا بین­ المللی که عیناً در مقاله و نشریه نام استاد راهنمای پایان نامه و مستخرج از پایان نامه بودن مقاله قید شده باشد.

۹- داشتن مدرک زبان خارجی با حداقل (نمره ۵ آزمون IELTS) و یا  معادل آن مطابق جدول زیر مشروط بر آن که از تاریخ آزمون تا ۹۵/۳/۳۰ حداکثر ٢ سال بیشتر نگذشته باشد. (سایر مدارک زبان اعم از داخلی و یا خارجی پذیرفته نیست). چنانچه داوطلبی فاقد مدرک زبان باشد از ایشان در روز  مصاحبه، آزمون زبان به عمل خواهد آمد و در صورت کسب حداقل نمره به مرحله مصاحبه راه می یابد.

IELTS Academic

PaperTOEFL(PBT)

TOLIMO

MSRT

ComputerTOEFL (CBT)

internet TOEFL(iBT)

5/5

500

500

٧٠

۱۷۳

۵۶

۱۰- کسب حداقل ۷۰ امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه برابر جدول پیوست.

تذکر: متقاضیانی در فراخوان ثبت نام نمایند که براساس مفاد فراخوان به طورکامل واجد شرایط می باشند و در غیر این صورت به مصاحبه دعوت نخواهند شد.

سایر شرایط و ضوابط پذیرش

۱- در رشته پژوهش هنر، علاوه بر دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر در یکی از رشته ­های هنری (بجز معماری و شهرسازی)، دوره کارشناسی متقاضیان نیز باید یکی از رشته ­های مصوب هنر باشد.

۲ـ در رشته تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی متقاضیان با مدرک کارشناسی ارشد در هر یک از گرایش های رشته هنر اسلامی و  صنایع دستی م ی­توانند درخواست نمایند.

۳ـ در رشته شهرسازی دارا بودن کارشناسی ارشد در یکی از گرایشهای رشته شهرسازی الزامی است.

۴ـ در رشته معماری دارا بودن کارشناسی ارشد در یکی از گرایشهای رشته معماری الزامی است.

۵ـ در رشته مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی دارا بودن کارشناسی ارشد در رشته مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی الزامی است.

۶- متقاضیان با مدرک تحصیلی معادل کارشناسی ارشد مجاز به ثبت نام نمی باشند.

۷- هر داوطلب صرفاً در یک رشته تحصیلی می تواند متقاضی شود و  مدارک خود را ارسال نماید.

مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه          

۱- فرم های ثبت نامی تکمیل شده

۲- تصویر مقالات علمی – پژوهشی مستخرج از پایان نامه و سایر مقالات علمی – پژوهشی

۳ـ تصویر تأییدیه سوابق آموزشی و پژوهشی (شامل پایان­ نامه، مقالات ارائه شده در همایش­ های علمی و مجلات، کتاب ها و جوایز اخذ شده و مستندات)

 ۴ـ تصویر گواهی و ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای تاریخ و معدل فارغ ­التحصیلی باشد.

۵ـ‌ تصویر گواهی مدرک زبان معتبر – گواهی دانشجوی نمونه کشوری – بنیاد نخبگان و جشنواره های ملی و بین المللی

۶ – تصویر صفحه اول شناسنامه، صفحه توضیحات و کارت ملی

۷- دو قطعه عکس ۴×٣ با درج مشخصات داوطلب در پشت آن­

۸-  اصل فیش بانکی به مبلغ ۹۵۰/۰۰۰  ریال که در وجه (درآمد اختصاصی دانشگاه هنر نزد بانک ملی، شعبه مرکزی، کد ۶۰) به حساب سیبا به شماره  ۲۱۷۷۴۱۹۰۰۳۰۰۷ واریز شده باشد.

تذکر: همراه داشتن اصل گواهی ، تمامی مدارک فوق در جلسه مصاحبه الزامی است. 

تذکرات مهم

١ـ در صورت پذیرفته شدن شاغلین رسمی سازمان ­ها و دستگاه های دولتی، ارائه حکم مأموریت، استعفاء، مرخصی بدون استفاده از حقوق یا هر گونه سند رسمی که مؤید امکان تأمین تحصیل تمام وقت دانشجو باشد هنگام ثبت ­نام ، ضروری است.

٢ـ تحصیل در دوره دکترا به صورت تمام وقت بوده و داوطلب در صورت پذیرفته شدن باید اوقات خود را با وضعیت تحصیلی دوره وفق دهد و تابع کلیة مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه باشد.

٣ـ چنان چه در هر یک از مراحل ثبت­نام، برگزاری مصاحبه، پذیرش و تحصیل در دانشگاه هنر، مشخص گردد که داوطلب، دارای هر یک از شرایط درج شده در این تقاضانامه نبوده است بلافاصله از ثبت­ نام، شرکت در مصاحبه، پذیرش و یا ادامة تحصیل وی در هر مرحله­ ای جلوگیری به عمل آمده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۴ـ مدارک ارسالی داوطلبان و همچنین وجه ثبت­نام به هیچ وجه مسترد نمی­ شود.

۵ـ به مدارکی که از طریق پست پیشتاز ارسال نشود و یا یکی از شرایط اعلام شده را نداشته باشد به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین متقاضی موظف است کلیه مدارک درخواستی را بدون نقص ارسال نماید و دانشگاه موظف به پیگیری کمبود مدارک نخواهد بود و در صورت وجود نقص جهت احراز شرایط ، تقاضای داوطلب از فرایند بررسی مدارک خارج شده و هیچ اعتراضی پذیرفته نیست.

۶- زمان مصاحبه علمی صرفاً برای متقاضیان واجد شرایط (مطابق مفاد فراخوان) علاوه بر درج در سایت به صورت تلفنی اعلام خواهد شد. این امر صرفا شامل کسانی می گردد که واجد شرایط کلیه مفاد این فراخوان باشند. در غیر این صورت به مصاحبه دعوت نخواهند شد.

۷ – مرجع تصمیم گیری در خصوص بررسی سوابق، مدارک ارائه شده و پذیرش نهایی تحصیلات تکمیلی دانشگاه است.

۸- دانشجویان نمونه کشوری ـ معرفی شدگان بنیاد نخبگان و برگزیدگان جشنواره های ملی و  بین المللی و معرفی شدگان هر یک از واحدهای وزارت علوم نیز در صورت داشتن شرایط فراخوان ضرورت دارد از همین طریق متقاضی شوند و بررسی جداگانه ای در این خصوص صورت نمی پذیرد.

۹ – متقاضیان مدارک موردنیاز را حداکثر تا پایان وقت اداری ۹۵/۳/۳۰  به آدرس: تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخائی، بین تقاطع سی­تیر و فردوسی، پلاک۵۶، دانشگاه هنر، دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کد پستی ۱۱۳۶۸۱۳۵۱۸ از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">