دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر

منابع کنکور هنر با ارائه مشاوره و برنامه ریزی

تصویر ثابت

اسلاید شو

دکتر رضایی ارائه دهنده منابع تضمینی کنکور سراسری، ارشد و دکتری هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی (انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

برخی از
مولفین و مدرسین ما عبارتند از:
دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، داستان و مولف کتب کنکوری
دکتر نسرین صدقیان، مدرس دانشگاه و مولف کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی
دکتر مولازاده مولف کتب پارچه شناسی و اصول طراحی پارچه و لباس
رضا عباسی، عضو هیات علمی دانشگاه و مولف کتاب درک عمومی هنر
مریم افسری مولف معروفترین کتاب خواص مواد
نعیم سروش: کارشناس ارشد کارگردانی
سام ایزدی: دانشجوی دکتری تاتر و مدرس دانشگاه و مولف کتب دکتری تئاتر و ارشد کارگردانی
ویدا عابدی طامه: کارشناس ارشد طراحی لباس و مولف کتب تاریخ پارچه، پارچه شناسی، تاریخ پوشاک اروپا، پارچه شناسی برای فشن
سیدمحمود جلالیه، مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد انیمیشن و مدرس آزمون عملی انیمیشن
هانیه باب الحوائجی کارشناس ارشد گرافیک و مدرس آزمون عملی گرافیک
مریم بهروان و مریم حبیبی مولفین کتاب خلاقیت نمایشی
محمدحسن نیکدل کارشناس ارشد موسیقی دانشگاه هنر و مولف کتاب خلاقیت موسیقی
علی اکبر رنجبر: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر مولف کتاب مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران و دکتری هنر. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
نیما آقاخانی رتبه ۱ ادبیات نمایشی سال ۹۸ و مدرس کلاس آزمون عملی نمایشنامه نویسی
پدرام رستمی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه هنر و مولف کتاب کارشناسی ارشد سینما و ادبیات نمایشی
ندا لاهوتی: کارشناس ارشد دانشگاه هنر و مولف کتاب نقد هنری و ادبی

و ...
کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

09109999644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

به لینک زیر بروید و اطلاعات و وسایل لازم برای کنکور عملی رشته های مختلف را مشاهده کنید.


و اما

کنکور عملی رشته های مختلف هنر چگونه است؟

کنکور عملی رشته هنر معمولاَ سه تا چهار هفته بعد از کنکور تستی برای رشته های نیمه متمرکز برگزار می شود. این رشته های دارای آزمون عملی عبارتند از 

ادبیات نمایشی ، کارگردانی، بازیگری 

آهنگسازی، موسیقی جهانی، موسیقی ایرانی، موسیقی نظامی

نقاشی، گرافیک(ارتباط تصویری) طراحی لباس، طراحی پارچه

مجسمه سازی 

طراحی صحنه 

عکاسی 

نمایش عروسکی 

طراحی صنعتی

کتابت و نگارگری

بقیه رشته های هنری، آزمون عملی ندارند. 

گروه تألیفی دکتر رضایی(موسسه هنگام هنر) برای تمامی این رشته ها، کلاس آمادگی آزمون عملی کنکور هنر برگزار خواهد کرد.

هر داوطلب فقط مجاز به شرکت در آزمون عملی دو زیرگروه است(مثلا شما می توانید هم در آزمون عملی رشته های هنرهای تجسمی شرکت نمایید و هم آزمون عملی بازیگری) و بیشتر از دو آزمون عملی نمی توانید شرکت نمایید. یعنی دیگه نمی توانید در آزمون عملی رشته مجسمه سازی شرکت نمایید و نمی توانید این رشته را در برگه انتخاب رشته انتخاب کنید. چون در آزمون عملی این رشته شرکت نکرده اید. 

اگر به رشته خاصی علاقه دارید، آزمون عملی آن رشته را که مسلما شرکت نمایید. برای انتخاب آزمون عملی دوم، اگر به رشته دوم خاصی علاقه ندارید، رشته هایی را انتخاب نمایید که پذیرش بیشتری دارند و تقریبا در اکثر دانشگاهها این رشته ها وجود دارد. مثل ارتباط تصویری. ولی رشته هایی مثل مجسمه سازی، و طراحی صحنه معمولا پذیرش کمتری دارند(فقط دانشگاه تهران و هنر) و در آینده هم امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکترای این رشته وجود ندارد در ایران، چون ارشد و دکترا ندارد. 

اهمیت آزمون عملی در کنکور هنر

کنکور عملی هم تاثیر بالایی دارد و برای رشته های دارای آزمون عملی دارای ضریب چهار است و برای رشته موسیقی ۶ است و برای  دیگر رشته ها، خصوصاَ بازیگری و ادبیات نمایشی، رزومه بسیار مهم است. پس حتی اگر رتبه تک رقمی داشته باشین، کسب نمره عملی ضعیف در آزمون عملی، شما را از قبولی در دانشگاه درجه ۱ ممکنه باز دارد. ولی معمولا در رشته های مصاحبه دار که داوران داوطلب را می بینند، به داوطلبان تک رقمی، نمره خوبی هم می دهند. 

آزمون عملی بعضی رشته ها، در حضور داوران صورت می گیرد از جمله بازیگری و با شما در این زمینه مصاحبه هم صورت می گیرد ولی زمان آزمون عملی شما کوتاه و حدود ده تا ۱۵ دقیقه است.

همه نکاتی که درباره آزمون عملی کنکور هنر باید بدانیم

زرنگ بازی: حتما از افرادی که قبل از شما وارد مصاحبه می شوند، گفتگو کنید و بپرسید که مصاحبه و آزمونشون چطور بوده و چه چیزایی ازشون پرسیدن و ... هر چه می توانید از افراد بیشتری بپرسید و سعی کنید برای همه اون سئوالاتی که از اونها پرسیدن جوابی داشته باشید چون معمولا سئوالات تکراری هم می پرسند.

حاضر جواب باشید، نه پررو

اعتماد به نفس داشته باشید ولی خاضعانه رفتار کنید و مودبانه. استرس نداشته باشید. چون داوران شما را به عنوان کسی که می خواهد بازیگر شود، می شناسند، در نتیجه تو در نظر آنها یک بازیگر هستی، پس بازی کن و بدون استرس حرف بزن

اگر جواب سئوالی را نمی دانید، بگوئید، نمی دانم، حضور ذهن ندارم متاسفانه.

نکته: هر رزومه هنری و غیرهنری که در هر زمینه، خصوصاَ هنری دارید، با خود به همراه داشته باشید و یا شفاهاَ بیان نمایید تا داوران را متقاعد کنید که در زمینه های مختلف هنری توانایی هایی دارید. مثلاَ اگر برای ادبیات نمایشی، مصاحبه دارید، اگر توانایی نواختن هر نوع سازی را که دارید یا آواز و رقص، حتما بیان نمایید.

محل برگزاری آزمون عملی رشته های کنکور هنر

آزمون عملی برخی رشته ها، در سراسر کشور برگزار میشه مثل ارتباط تصویری. ولی برخی رشته ها، آزمونشان فقط در شهر تهران برگزار میشه 

رشته های هنری که آزمون عملی آنها فقط در شهر تهران برگزار می شود و همه داوطلبان شهرستانی هم مجبور به حضور در تهران هستند، عبارتند از: ادبیات نمایشی ، مجسمه‌ سازی ، موسیقی ایرانی و جهانی ، کتابت و نگارگری ، آهنگسازی ، بازیگری ( کارگردانی ) ، طراحی صحنه ، نمایش عروسکی و عکاسی

ما در کانال تلگرامی خود به نشانی honartest در این باره اطلاع رسانی خواهیم کرد

آزمون عملی رشته بازیگری در کنکور هنر به چه صورت برگزار می شود؟

برای بازیگری باید یک مونولوگ داشته باشید خودتون. سعی کنید برای خودتان زمان بخرید که بتوانید فکر کنید. مثلا ممکن است ناگهانی از شما بخواهند که ربات شوید، یا اسب شوید. در این زمان اگر نتوانستید سریع کنش داشته باشید، از آنها سئوال بپرسید مثلاَ چه نوع اسبی؟ اسب تک شاخ، اسب بالدار، اسب معمولی، اسب ترکمن، اسب ... یا اگر پرسیدند اسم چند تا نمایشنامه را بگید؛ برای خریدن زمان، از داوران بپرسید، نمایشنامه به چه سبکی؟ یا نمایشنامه ایرانی یا خارجی و ... با این سبک داوران از شما حساب می برند و با خود می گویند که چه مسلطه بر نمایشنامه های مختلف و ... . ولی گند نزنین یه وقت و بلد نباشین!!! یعنی اگر گفتند نمایشنامه خارجی، تو باید سریع چندتا رو بگی

آزمون عملی رشته ادبیات نمایشی

در آزمون این رشته ممکن است یک موضوع به شما داده شود که درباره آن یک نمایشنامه کوتاه بنویسید یا حتی یک عکس به شما داده می شود تا در ارتباط با آن نمایشنامه کوتاهی بنویسید یا حتی ممکن است یک نمایشنامه کوتاه به شما گفته شود که باید آن را تحلیل کنید. برای ادبیات نمایشی هم باید نمایشنامه و فیلمنامه های زیادی خونده باشید و فیلمهای زیادی را ببینید. چون درباره نمایشنامه های مختلف ممکنه ازتون سئوال بپرسن و اگر هم که خودتون نمایشنامه ای نوشته باشید که چه بهتر و اگر نمایشنامه آماده چاپ دارید، انتشارات ما، هنگام هنر، می تواند آن را بصورت رایگان براتون چاپ کنه.

آزمون عملی رشته نمایش عروسکی

برای نمایش عروسکی هم باید عروسک بسازید و این عروسک باید طبق نمایشنامه باشد. پس هم تکنیک و کیفیت عروسکتون مهمه و باید منطبق با متن تون باشه . ضمن اینکه ممکنه از شما پرسیده شود که افراد معروف این حوزه در ایران و جهان را نام ببرید یا بهترین نمایش عروسکی از نظر شما کدومه و چرا و از این قبیل سئوالات. برای شرکت در کلاس آمادگی آزمون عملی رشته نمایش عروسکی و کمک در ارتباط با ساخت عروسک، 

می توانید با تلفن ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸ تماس حاصل نمایید. 

آزمون عملی طراحی صحنه

در آزمون طراحی صحنه نیز طراحی شما و توانایی شما در طراحی بسیار مهم است و یک متنی به شما داده می شود و شما باید بر اساس آن متن، پلان آن اجرا را که در برگیرنده نور، فضا، لباس و ... است، طراحی نمایید. 

برای طراحی صحنه سعی کنید ماکت بسازید و با خودتون ببرین.

آزمون عملی یا مصاحبه رشته عکاسی

آزمون عملی رشته عکاسی، در واقع یک مصاحبه است و ضریب ۴ هم دارد و زمان آن بین ۵ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد. داوران که یک تا سه نفر هستند که با شما در ارتباط با تکنیک های عکاسی، انواع دوربین و لنز و شیمی عکاسی و مکاتب عکاسی و عکاسان برتر جهان و ایران مصاحبه می کنند.  ممکن است چند عکس به شما نشان دهند و از شما بخواهند عکس را نقد کنید و در باره عکس صحبت نمایید. سعی کنید کتبی در مورد مبانی نظری عکاسی و فن شناسی عکاسی را مطالعه کنید. ما دو کتاب در این زمینه داریم که بسیار راهگشای شما خواهند بود و صفر تا صد عکاسی را به شما آموزش می دهد و اطلاعات کاملی درباره تمام عکاسان مطرح ایران و جهان در این دو کتاب موجود است. برای تهیه این دو کتاب می توانید با تلفن ۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸ تماس حاصل نمایید. همچنین توصیه می شود، داوطلبان رشته عکاسی، عکسهای حرفه ای خود را به صورت آرشیوی شکیل و زیبا، در قالب یک آلبوم زیبا، گردآوری کنند و در زمان مصاحبه ارائه دهند. توصیه می شود، قبل از آرشیو کردنشان، عکسهای خود را پیش یک عکاس حرفه ای ببرید و نظر او را بپرسید که در انتخاب عکسهایتان به شما کمک کند.

 

آزمون عملی رشته های ارتباط تصویری، نقاشی، طراحی پارچه و طراحی لباس

رشته هایی مثل گرافیک(ارتباط تصویری)، نقاشی، طراحی پارچه و لباس، دارای آزمون عملی مشترکی هستند و کسی که در این آزمون شرکت می کند، می تواند تمام کدرشته-محل هایی که این چهار رشته را دارند، بر اساس و ترتیب علاقه انتخاب کند.

آزمون عملی طراحی و طراحی صنعتی و نگارگری تو مرکز استان برگزار میشه و نیازی نیست بیایید تهران. آدرس دقیق حوزه تو کارت ورود ب جلسه نوشته خواهد شد. 

اگر قبلاَ طراحی نکرده اید، سعی کنین حداقل یکسال قبل از آزمون، کلاس طراحی بروید ولی اگر در این زمینه قوی هستید، یک یا سه ماه قبل از آزمون عملی، پیش اساتیدی که کلاس کنکور برگزار می کنند، تکنیک های آزمون را فرا بگیرید. 

در این آزمون که خود برگزارکنندگان کاغذ در اختیار شما قرار می دهند. طراحی با مداد رنگی و بصورت ذهنی هست و توانایی شما در طراحی با مداد رنگی بسیار مهم است و یک موضوع بهتون میدن که باید درباره اون موضوع طراحی کنین. و اصل مهم در آن توجه به پلان بندی و ترکیب بندی واقعی، رعایت زاویه دید کلی ، رعایت تناسبات، فضاسازی اصولی، ارائه فضایی رئالیستی و نه سوررئالیستی و کوبیستی، است. از آنجا که فیگورها را باید با لباس بکشید و جزئیات صورتشان خیلی مهم نیست، در نتیجه این موارد را امتحان کنید که در روز آزمون آماده باشید.

چند نمونه سئوال آزمون عملی: طراحی یک پارک در صد سال آینده؛ طراحی یک تئاتر در قسمتی از یک شهر ؛ طراحی فروشندگانی با خلاقیت در حال فروش محصولاتشان، طراحی یک گروه موسیقی خیابانی در حال اجرا در خیابان شما. یک نقال در میدان پرده خوانی دارد پرده ای از شاهنامه را برای مخاطبانی از همه سن و سالها نقل می کند و آنها را به وجد آورده است؛ این صحنه را طراحی کنید. 

 وسایل مورد نیاز آزمون عملی رشته نقاشی ، ارتباط تصویری، آموزش هنر، هنرهای تجسمی، طراحی­ پارچه، طراحی­ لباس و طراحی صنعتی: تخته شاسی به ابعاد A3 مدادهای (رنگی-سیاه -طراحی و اتود) پررنگ و نرم-پاک­ کن و تراش-خط کش ، گونیای کوچک ، پرگار و گیره های­ کاغذ ی.

وسایل مورد نیاز رشته کتابت و نگارگری: متقاضیان لازم است خودکار، مداد و پاک­کن نرم، تخته شاسی به ابعاد A3، مدادهای طراحی B2،  B4 و B6 را در جلسه آزمون همراه داشته باشند و از الصاق کردن هرگونه کاغذ، کاغذ پوستی و غیره به کار عملی خودداری نمایند.

آزمون عملی رشته مجسمه سازی

 آزمون عملی رشته مجسمه سازی هم شامل دو بخش طراحی و عملی است. در بخش طراحی، سئوالات در ارتباط با طراحی فیگور در حالات مختلف است و طبیعت بی جان است و در بخش عملی، ساخت حجم ها با برش است. برای آزمون طراحی معمولا به شما یک کاغذ A3 داده می شود. یک نمونه سئوال طراحی سالهای گذشته این بوده ؛ طراحی خطی از یک دست که لیوانی را در دست دارد. طراحی حجمی در قالب مکعب یا استوانه از دستی که قاصدکی را در دست دارد. بخش عملی : خلق سه مکعب متصل به هم (در هم فرورفته، روی هم قرار گرفته، پشت سر هم و یا ...) با مفتول سیمی که همراه با کمپوزیسیون باشد. کار با گل : ساخت مکعب مستطیل و برشی از آن حجم که نتیجتا حجم حاصل یک نیمکت است و ساخت دو فیگور انسانی با مابقی گل روی نیمکت و در نهایت ترکیب نیمکت و فیگور با احجام مفتولی روی ورق آ چهار و عکسبرداری از آن. 

ابزار مورد نیاز : خط کش، نخ دندان و کاردک، انبردست، روزنامه، مفتول، ابزار کار، آب پاش

 آزمون عملی رشته طراحی صنعتی

در این آزمون که باز هم طراحی با دست در آن بسیار مهم است از شما خواسته می شود که ابزارهایی طبق خواسته آنها طراحی کنید. نمونه این آزمون را در فایل زیر می توانید دانلود نمایید. 

آزمون عملی رشته موسیقی ایرانی 

در دو بخش برگزار می شود که بخش اول شامل سلفژ و شنوایی است و بخش دوم اجرای یکی از سازهای ایرانی است که داوطلب در آن مهارت دارد و ممکن است داوران از او بخواهند یک قطعه در ردیف خاصی بنوازد.

آزمون عملی رشته موسیقی جهانی 

در دو بخش برگزار می شود که بخش اول شامل سلفژ و شنوایی است و بخش دوم اجرای یکی از سازهای سمفونیک( به غیر از سازهای ضربی) است که داوطلب در آن مهارت دارد و باید قطعاتی از ادوار موسیقی غربی از جمله کلاسیک، باروک یا رمانتیک بنوازد. آزمون از زبان یکی از دانشجویان دانشگاه تهران چطور بود؛ 

آزمون عملی نوازندگی ساز جهانی، دو بخش کلی دارد: سلفژ و ساز

سلفژ که ۲۰ نمره از امتحان را در بر می گیرد، شامل سه بخش ملودی خوانی، ریتم خوانی و تشخیص فواصل

در ملودی خوانی از شما یک ملودی ماژور و یک ملودی مینور می خواهند که بخونید. ملودی ها نتش نوشته شده و جلوی شما گذاشته شده. منبعی وجود نداره در نتیجه اولین باره که دارین اون ملودی ها رو می بینین. تونالیته بهتون داده میشه ، روی پیانو آکوردهاش زده میشه مثلا اگر ملودی ماپورتون توی سل ماژوره، روی پیانو آکورد سل ماژورو میزنن یه ذره نت سل رو رویش تاکید می کنند که توی ذهن شما فضای ملودیک بیاد. بهتون چند ثانیه ای فرصت میدن که ملودی رو نگاه کنید و بعد دیگه ازتون می خوان که شروع کنید.

در بخش ریتم خوانی دو خط ریتم ساده و ترکیبی هست که اون هم به همین روال اگر تمپو را خیلی لفتش بدین خودتون بهتون میدن اگر که نه و خودتون سریع شروع کنین می تونین تمپو رو خودتون انتخاب کنید . آرام بودن یا سریع تمپو براشون مسئله نیست و مهم درست خوندنشه.

و قسمت فواصل هم یکسری فواصل ملودیک و هارمونیک توی پیانو اجرا میشه که شما باید اونها را با شنیدن و گوش دادن تشخیص بدین که چه فواصلی هستند و این به انتخاب داور هستش که فواصل را سخت بزنه یا آسون بزنه.

در قسمت ساز. اولا سازتون باید از سازهای ارکستر سمفونیک یا پیانوی گیتار باشه. سازهای ضربی و گیتار الکتریک مورد قبول نیست. قطعه هایی که اجرا می کنید را از قبل انتخاب کنید. باید از سبک کلاسیک باشند فقط و نمی تونین از پاپ یا راک اجرا کنید. باید از سه دوره موسیقی کلاسیک یعنی باروک، کلاسیک و رومانتیک قطعه داشته باشید. داشتن اتود و قطعه از قرن ۲۰ اجباری نیست ولی برای داوران پوئن مثبت محسوب می شود. سازهای پیانو و گیتار (فقط گیتار و پیانو) باید رپرتوارشون رو حفظ باشن. یعنی اصلا امکان بردن نت با خودتون سر جلسه نیست. در نتیجه باید حفظ باشن. دوباره برای گیتار و پیانو یک بخش د شیپ هم دارن. قطعه ای به شما داده میشه که تا حالا ندید و از شما می خوان که اونو بنوازید. نوازندگی بقیه سازها مانند فلوت و ویولن که نیاز با همراهی پیانو دارند باید از قبل با یک پیانیست تمرین کرده باشند و اونو باخودشون ببرن سر آزمون.

روز آزمون معمولا می نویسند از ۸ آزمون برگزار میشه. و درب حوزه از ساعت ۷ و نیم باز میشه و هر چه زودتر برین، نوبتتون زودتر میرسه. اونجا مسئول ثبت نام را پیدا کنین و سازتون رو اعلام کنین و روی کارت آزمونتون نوبتتون رو مینویسه. منتظر هیت ژوری باشین. اتاق سلفژ از ساز جداست و سازها هم هر کدام اتاق جداگانه ای دارن (اتاق ویولن، اتاق پیانو). وارد اتاق سلفژ که میشید یک دوربین مراحل رو ضبط می کنه و ماسکتون رو درمیارین و خودتون رو معرفی میکنین و ماسک رو دوباره میزنین. و ازتون میپرسن که هنرستانی بودن و رزومه تون چی بوده و راجع به پیشینه سلفژتون میپرسن و امتحانتون رو شروع میکنین.

اتاق ساز هم همینطور و قطعاتتون رو بزنین. اجباری نیست که کدوم قطعه رو اول بزنید. گرجه بهتره که ترتیب بارو، کلاسیک، رومانتیک، اتود را رعایت کنین. هیات داوران ممکنه وسط اجراتون، احراتون رو قطع کنن و این به این دلیل نیست که رد شدین یا نه. اعتماد به نفستون خیلی مهمه و الیته میدونن که کدوم خطای شما به خاطر ضعفتون و کدوم به خاطر استرستون. ضریب این آزمون ۶ هست و تاثیرش خیلی زیاده.

آزمون عملی رشته آهنگسازی 

شامل سه بخش است که بخش اول کتبی است و درباره هارمونی و سازشناسی است و بخش دوم شامل سلفژ و شنوایی است و بخش سوم نواختن قطعاتی از ادوار باروک، کلاسیک یا رمانتیک با پیانو است. 

 

چه زمانی برای آمادگی کنکور عملی هنر اقدام کنیم؟

 

کاملا بستگی به سطح شما دارد.

اگر سطح شما، صفر است، خصوصاَ در رشته های هنرهای تجسمی که طراحی دارند، بهتر است از یکسال قبل به فکر باشید و با مراجعه به اساتیدی که کنکور عملی تدریس می کنند، حداقل هفته ای یک یا دو جلسه کلاس عملی بروند. ولی زمانی که برای آزمون عملی می گذارید، نباید به آزمون تستی تون و زمانی که برای آن تدارک دیده اید، لطمه ای وارد کند.

برای شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون عملی کنکور هنر یا مشاوره در این زمینه می توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. 

۰۹۱۰۹۹۹۹۶۴۴

۰۲۱۶۶۴۷۹۴۲۸

🔹متقاضیانی که در زمان مقرر (1400/4/6 لغایت 1400/4/12) موفق به ثبت نام آزمون عملی نشده ­اند، می بایست با همراه داشتنِ :

✅رسید پرداخت هزینه
✅دو قطعه عکس
✅کارت شناسایی معتبر

به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص در شهرستانِ محل برگزاری آزمون، براساس برنامه زمانی­ اعلام شده، مراجعه کنند.

آدرس ما: تهران. میدان انقلاب. خ ۱۲ فروردین. مجتمع کتاب فروردین. طبقه همکف واحد ۱۲

آزمون عملی رشته آهنگسازی

آزمون عملی رشته ادبیات نمایشی

آزمون عملی رشته طراحی صنعتی

آزمون عملی رشته مجسمه سازی

آزمون عملی رشته موسیقی ایرانی

آزمون عملی رشته موسیقی جهانی

آزمون عملی رشته نمایش عروسکی

آزمون عملی رشته های ارتباط تصویری

آزمون عملی طراحی صحنه

آزمون عملی و اهمیت آن در کنکور هنر

آزمون عملی یا مصاحبه رشته عکاسی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته آهنگسازی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته ادبیات نمایشی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته طراحی صحنه

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته طراحی صنعتی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته طراحی لباس

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته طراحی پارچه

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته مجسمه سازی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته موسیقی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته نقاشی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته نمایش عروسکی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته نوازندگی ساز جهانی

بهترین کلاس آمادگی کنکور عملی رشته گرافیک

ثبت نام آزمون عملی هنر

سوالات کنکور عملی طراحی لباس چگونه هست؟

شرایط و ضوابط آزمون عملی کنکور هنر

محل برگزاری آزمون عملی رشته های کنکور هنر

نحوه برگزاری آزمون عملی کنکور هنر

نمونه سئوال آزمون عملی رشته ارتباط تصویری

نمونه سئوال آزمون عملی رشته بازیگری

نمونه سئوال آزمون عملی رشته طراحی صنعتی

نمونه سئوال آزمون عملی رشته طراحی لباس

نمونه سئوال آزمون عملی رشته طراحی پارچه

نمونه سئوال آزمون عملی رشته عکاسی

نمونه سئوال آزمون عملی رشته موسیقی

نمونه سئوال آزمون عملی رشته نقاشی

نمونه سئوال آزمون عملی رشته نمایش عروسکی

نمونه سوالات کنکور عملی گرافیک

نکور عملی رشته ادبیات نمایشی چگونه است؟

همه نکاتی که درباره آزمون عملی کنکور هنر باید بدانیم

همه چیز در مورد آزمون عملى کنکور هنر (آزمون مرحله دوم)

وسایل مورد نیاز برای کنکور عملی هنر

چه زمانی برای آمادگی کنکور عملی هنر اقدام کنیم؟

کلاس آمادگی کنکور عملی رشته بازیگری

کلاس آنلاین کنکور عملی نقاشی و طراحی

کنکور عملی رشته های مختلف هنر چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی بازیگری چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی تئاتر چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی طراحی صحنه چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی طراحی صنعتی چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی طراحی لباس چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی طراحی پارچه چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی نقاشی چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی نمایش عروسکی چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی کارگردانی چگونه است؟

کنکور عملی رشته ی گرافیک یا ارتباط تصویری چگونه است؟

کنکور عملی رشته‌های هنر

کنکور عملی هنر

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">