دکتر رضایی؛ گروه تألیف، تدریس و مشاوره کنکور هنر

منابع کارشناسی ارشد و دکتری هنر انتشارات هنگام هنر

دکتر رضایی؛ گروه تألیف، تدریس و مشاوره کنکور هنر

منابع کارشناسی ارشد و دکتری هنر انتشارات هنگام هنر

دکتر رضایی؛ گروه تألیف، تدریس و مشاوره کنکور هنر
گروه تالیفی دکتر رضایی(انتشارات هنگام هنر)، متشکل از برگزیدگان و فارغ التحصیلان رشته های هنری است. هر کدام از مولفان و مدرسان این گروه، خود از نفرات تک رقمی سالهای گذشته بوده و سالها در زمینه کنکور هنر سابقه تألیف و تدریس دارند. نتیجه این تخصص گرایی بیشترین رتبه تک رقمی در بین تمامی رشته های هنری از جمله سینما، ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، رادیو، گرافیک، نقاشی، پژوهش هنر، هنر اسلامی، طراحی پارچه و لباس و ... است.

ویژگی بارز منابع ما، امکان مشاوره رایگان با مولفین کتب بعد از تهیه بسته های آموزشی است. مولفین و مدرسین ما هم در زمینه تئوری و هم در زمینه عملی اعم از بازیگری، فیلمسازی، طراحی، و ... فعالیت دارند.

دکتر مهدی رضایی؛ مدرس کنکور دکتری هنر و ناظر گروه تألیف و تدریس
مولف بیش از 40 مقاله از سال 1382 تا کنون و 6 کتاب علمی در حوزه اسطوره،هنر ایران، نمایشنامه، داستان و مولف کتب و جزوات کنکوری
دکتر نسا جودی؛ مولف کتب تاریخ هنر ایران، هنر و تمدن اسلامی، دانستنی های هنری، فرهنگ هنر و ادبیات ایران و جهان
استاد آرش ساسانی؛ مدرس تافل و زبان عمومی و تخصصی کنکور هنر
فرزان رجبی؛ کارشناس ارشد کارگردانی دانشگاه تربیت مدرس و دانشجوی دکتری هنر و مولف کتب تاریخ هنر جهان و نقد هنری و ادبی
نعیم سروش؛ کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه تهران و مولف کتاب دانستنی های تخصصی تاریخی و بینشی در هنر نمایش
محمدرضا عباسلو؛ کارشناس ارشد کارگردانی از دانشگاه هنر و مولف کتاب کارگردانی
سهیل عفیفه؛ کارشناسی ارشد سینما دانشگاه تربیت مدرس و مولف مبانی نظری سینما
وحید رجبی: کارشناس ارشد سینمای دانشگاه تهران. مولف کتاب بررسی و نقد آثار سینمایی
اسماعیل سلیمی؛ مولف کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن
بنفشه انصاری؛ مدرس و مولف کتب بازیگری و کارشناس ارشد بازیگری از دانشگاه هنر
سمیرا طباطبایی؛ کارشناس کارگردانی و ارشد بازیگری از دانشگاه هنر تهران
عسگر سوری؛ کارشناسی ارشد موسیقی دانشگاه تهران. مولف کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی


و ...


کانال تلگرامی ما
honarkonkur@

mehdirezaei.art آی دی اینستاگرام ما

تلفن مشاوره

021-66564890

0910-9999-644

پیوندها
بسته های آموزشی
پیوندهای روزانه

منابع کنکور دکترای هنر سراسری (کنکور آزاد از سال 95 با سراسری ادغام شده و کسانی که می خواهند در دانشگاه آزاد پذیرفته شوند هم باید در کنکور سراسری شرکت نمایند)

رتبه 5 سال 96 هم از داوطلبینی است که از خدمات ما استفاده نموده اند. 

ما تنها موسسه ای هستیم که تضمین می دهیم که در کنکور سال آینده در حد رتبه تک رقمی از منابع ما سئوال خواهد آمد. 

و اولین موسسه ای هستیم که منابع دکتری هنر را از اولین دوره تا کنون ارائه می دهیم و هر ساله آنها را به روز می کنیم؛ در حالیکه از منابع سال گذشته مون هم در حد رتبه برتر سئوال اومده.

آدرس ما : تهران. انقلاب . خ کارگر شمالی. بالاتر از تقاطع فاطمی. کوچه مریخ. پلاک 1 واحد 7 (طبقه آخر شرقی)

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

کانال تلگرامی 

honarkonkur@

تلفن مشاوره

0910-9999-644

 

 نکته مهم درباره مصاحبه(پاسخی به شایعات و شبهات):

متاسفانه برخی از داوطلبین فکر می کنن که چون رزومه بالایی داشتن باید حتما در مرحله مصاحبه اونهارو پذیرش کنن و یا برخی از داوطلبین فکر می کنن که چون رزومه علمی ندارن در مصاحبه رد می شن. امسال ما داوطلبی داشته ایم که رتبه اش بین 40 تا 50 بوده و بدون هیچ مقاله ای در دانشگاه هنر اصفهان قبول شده و داوطلبین زیادی داشته ایم که در حد ده مقاله داشته ولی پذیرش نشده اند. و اما مسأله چیست؟

پذیرش دانشجوی دکتری صدرصد در اختیار استاد است. رتبه فقط مجوزی است برای ورود به مصاحبه؛ در جلسه مصاحبه، اساتیدی که اونجا نشسته اند هر کدام یا اینکه تعدادی از اونها هر کدام یک یا دو دانشجو رو می تونن پذیرش کنن و پذیرش اون دانشجو در اختیار اون استاده. اون استاد هم دانشجویی میخاد که بتونه از حیثیت علمی خود استاد دفاع کنه و کار پژوهشی انجام بده و بتونه مقاله مشترک بده و ... پس ممکنه استادی در یک دانشجو این پتانسیل را ببیند و در دیگری خیر. هرچند یکی مقاله کمتر و دیگری مقالات متعددی داشته باشد. پس بحث پارتی و رابطه به نظر من در 90 درصد پذیرش ها غیرمنطقی است؛

فرمول پذیرش یک چیز ساده است؛ مطالعات، رزومه، توانایی های داوطلب، در راستای نیازهای استاد باشد؛ پس شما باید اساتید یک دانشگاه و حوزه مطالعاتیش را بشناسید و در آن راستا توانایی های خود را معرفی کنید.

اینو من بر اساس تجربیاتم از سال 90 تا کنون نوشته ام و هر کس نقدی بر آن دارد در قسمت نظرات بنویسد. با تشکر؛ رضایی

 زمان ثبت نام و برگزاری کنکور 

کنکور امسال دکتری سراسری و آزاد که در قالب یک کنکور هستش، در اسفند 96 برگزار خواهد شد و ثبت نام هم در آذرماه انجام خواهد گرفت که ما در کانال تلگرامی خود به نشانی honarkonkur@ اطلاع رسانی خواهیم کرد

کنکور دکتری هنر خوشبختانه از سال 96 گرایشی شده است و امسال در گرایشهای مختلفی از جمله تئاتر، ادبیات نمایشی، طراحی لباس، طراحی صنعتی، انیمیشن، گرافیک، نقاشی، هنر اسلامی، پژوهش هنر، تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر ... پذیرش داشتیم که جالب این است که در خیلی از این گرایشها ما پذیرش به صورت بورس خارج از کشور داشتیم. 

لازم به ذکر است که 

 برای رشته های هنری (پژوهش هنر، هنر اسلامی، صنایع دستی، موزه داری، سینما، رادیو، کارگردانی، ادبیات نمایشی، تولید سیما، بازیگری، تهیه کنندگی، عکاسی، نقاشی، ارتباط تصویری، تصویرسازی، تصویر متحرک، طراحی پارچه و لباس، نمایش عروسکی، فرش، طراحی صنعتی، آهنگسازی، نوازندگی ساز جهانی، نوازندگی ساز ایرانی، موسیقی شناسی و ... ) در کنکور دکتری سراسری یک رشته دکتری هنر وجود دارد که عبارت است از :پژوهش هنر

 

برای هیات علمی شدن هم امسال اکثراً دکتری پژوهش هنر یا دانشجوی پژوهش هنر پذیرش کردن.

البته دکتری رشته فلسفه هنر هم هست که داوطلب باید در کنکور دکتری رشته فلسفه شرکت کند و ظرفیت پذیرش آن ده نفر روزانه و ده نفر شبانه است و عملاً رقابت در این رشته برای داوطلبین هنر(فقط با مدرک ارشد فلسفه هنر بچه های هنری می تونن شرکت کنن) بسیار سخت است. چون تمام سوالات در حد دکتری فلسفه است و رقبای شما هم همگی فلسفه خوانده اند و رقابت بسیار سنگینی است ولی قطعا قبولی محال نیست. ولی  قبولی در رشته پژوهش هنر برای ارشد تمام رشته های هنری یکسان است. 

 

 تعداد شرکت کنندگان رشته پژوهش هنر  سال 1395 حدود 1700 نفر بوده و ظرفیت پذیرش دوره دکتری پژوهش هنر سال 1395 در مجموع 71 نفر در دوره های روزانه، شبانه ، غیرانتفاعی و پردیس بوده است.

تعداد شرکت کنندگان در سال 1396 به 2800 نفر رسید که اطلاعات پذیرش آنها در زیر آمده است: (احتمالاً امسال هم حدود هزار نفر به تعداد شرکت کنندگان افزوده خواهد شد؛ ولی به نظر من از این تعداد حدود 90 درصدشون سیاهی لشکر هستن. این رو بر اساس تجربه م می گم.

هر کسی که سه ماه و تا روز کنکور به مطالعه ادامه بده، حتماً جزو صد نفر اول خواهد شد. امسال رتبه 106 روزانه قبول شده برای دکتری

ظرفیت پذیرش 83 نفر (اصلاً به این ظرفیت توجه نکنین؛ دلیلش را در ادامه گفته ام) امسال رتبه بین 100 تا 110 که از داوطلبین ما بودن، در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برای رشته انیمیشن بورس خارج از کشور شدن

 

تلفن تهیه منابع: 

0910-9999-644

021-66479428

 

کانال تلگرامی ما 

honarkonkur@

آخرین رتبه فرد قبولی مجاز به شرکت در دوره روزانه 685  : (نکته: به نظرم در رشته پژوهش هنر در اون بخشی که گرایشی است رتبه 685 هم امکان قبولی در دوره روزانه را دارد. دلیلش را در پایین آورده ام)

 

آخرین رتبه فرد قبولی مجاز به شرکت در دوره های غیر روزانه 2780

 

جالب توجه اینکه امسال پژوهش هنر گرایشی شده و در گرایشهای طراحی لباس(با گرایش طراحی با نرم افزار) طراحی صنعتی(با چند گرایش کیف و کفش و اسباب بازی، طراحی تعاملی، طراحی و مدیریت، طراحی و نوآوری، طراحی مالی،) انیمیشن(با گرایشهای طراحی بازی، تصویرسازی و تبلیغات)، گرایش ادبیات نمایشی، گرایش انیمیشن و سینما، گرایش نقاشی مدرن، گرایش شیشه، چندرسانه ای، گرافیک، دانشجو می پذیرند و جالب اینکه همه اینها بورس خارج از کشور هستند و این عالیه.

پس رقابت در هر یک از گرایشهای زیر فقط برای داوطلبان همان گرایش است. یعنی طبیعتا کسی با فوق لیسانس سینما نمی تواند در گرایش طراحی پارچه انتخاب رشته نماید. و همچنین ممکن است داوطلبی با فوق لیسانس طراحی لباس رتبه اش در پژوهش هنر در کنکور دکتری 150 باشد ولی این داوطلب در بین داوطلبان با ارشد طراحی لباس رتبه یک کسب کرده باشد.

سیستم گرایشی اعمال شده در بعضی کد رشته های امسال که اکثراً هم بورسیه خارج از کشور هستند یک فرصت استثنایی برای داوطلبان همان رشته است که ممکن است در سالهای آینده تکرار نشود.

پس فرصت را غنیمت شمرید.

توصیه جدی: هر داوطلبی با توجه به نوع رشته کارشناسی ارشد خود، کدرشته های گرایشی را انتخاب کند. یعنی اگر کسی کارشناسی ارشد سینما دارد تحت هیچ شراطی کد رشته پژوهش هنر که گرایش طراحی لباس یا طراحی صنعتی است را انتخاب نکند. چون طبیعتاً هم یک کدرشته را از دست داده و هم او را در آن گرایش هیات مصاحبه کننده انتخاب نمی کنند.

نکته جدی: امسال همه چیز نسبت به سالهای قبل تغییر کرده و همه کسانی که برای دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته شده انند شانس قبولی در کنکور دکتری را دارند. به همان دلیلی که قبلاً توضیح دادیم: چون کسی با رتبه 200 ممکن است نفر اول در بین همه شرکت کنندگان با کارشناسی ارشد طراحی صنعتی یا طراحی پارچه و لباس یا ادبیات نمایشی باشد. پس اصلاً به رتبه فکر نکنید.

تبصره: نکته بالا فقط برای کدرشته هایی است که گرایششان مشخص شده است.

رقابت بین کدرشته هایی است که گرایششان مشخص نیست.

در گرایش پژوهش هنر 30 نفر پذیرش روزانه وجود دارد و 8 نفر شبانه و 12 نفر پردیس

در گرایش تئاتر : 3 نفر دانشگاه تهران روزانه

در گرایش ادبیات نمایشی : 1 نفر دانشگاه تربیت مدرس بورس خارج از کشور دارد

در گرایش : تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی 8 نفر روزانه 4 نفر نوبت دوم یا شبانه.

در گرایش هنر های اسلامی 9 نفر روزانه که دانشگاه تربیت مدرس سه نفر گرایش نقاشی می خواهند و عملاً شانس بچه های نقاشی بیشتره. تربیت مدرس 2 نفر هم هنرهای اسلامی با گرایش نقاشی ایرانی نوبت دوم(شبانه) می خواهد.

دانشگاه الزهرا دو نفر گرایش طراحی لباس : بورس خارج از کشور فقط زن می خواهد.

طراحی صنعتی 8 نفر که دونفرشان خانم باید باشند چون در دانشگاه الزهرا هستن و جالبه که هر 7 نفر بورس خارج می شن. و بقیه از طریق دانشگاههای بوعلی، شیراز، هنر اصفهان و علم و صنعت ایران بورس خواهند شد.

انیمیشن 6 نفر بورس خارج می گیرند که 3 نفر دانشگاه اصفهان، یک نفر دانشگاه هنر تبریز و دونفر خانم هم دانشگاه الزهرا بورس می کند

گرایش «انیمیشن و سینما» 1 نفر: دانشگاه تربیت مدرس یکنفر با عنوان انیمیشن و سینما بورس خارج می کند که احتمال جذب بچه های سینما و انیمیشن فقط در آن وجود دارد.

گرایش نقاشی مدرن: 1 نفر دانشگاه تربیت مدرس بورس خارج از کشور می کند.

گرایش گرافیک 1 نفر: دانشگاه هنر اصفهان بورس خارج از کشور.
 

مشاوره رایگان: 09109999644

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

 

 

تاثیر آزمون تستی 50 درصد و مصاحبه 50 درصد است. ولی طبیعتاً برای ورود به مصاحبه باید رتبه لازم را کسب نمایید و تنها راه ورود به مصاحبه نمره کتبی و تراز بالا است. نمره کتبی خود در مصاحبه و نگرش اساتید بسیار موثر است. برای مصاحبه مقاله علمی پژوهشی و توانایی دانشجو بسیار مهم است. در نگارش مقالات علمی پژوهشی و تبدیل پایان نامه خود به کتاب هم ما به شما مشاوره لازم را خواهیم داد.

 

313

الف) زبان انگلیسی با ضریب 1

ب) استعداد تحصیلی با ضریب 1

ج) دروس پایه شامل:

۱- تاریخ هنر ایران و جهان با ضریب 4

 ۲- هنر و تمدن اسلامی با ضریب 4

پس در کسب رتبه و تراز بالا دروس تخصصی اهمیت بسیار بالایی دارند به نحوی که اگر داوطلبی در دروس تخصصی درصد بالای 50 کسب نماید بدون شک رتبه ای زیر 5 کسب خواهد نمود. یعنی از 90 سئوال شما 45 سئوال را پاسخ دهید. 

نکته اساسی: ما تضمین می دهیم که در حد رتبه تک رقمی از بسته آموزشی ای که ما در اختیارتان قرار خواهیم داد سئوال مطرح خواهد شد. اگر در حد رتبه تک رقمی سئوال از جزوات ما نیاید تمام هزینه را به شما برمی گردانیم(رتبه 5 سال 96 از منابع ما استفاده کرده اند و با 45 درصد تخصصی که زده اند پذیرفته شده اند).  

314

گرایش های کنکور دکتری هنر در سال 1396 عبارت بودند از: 

۱) پژوهش هنر

۲) تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی

3) حکمت هنر های دینی

4) طراحی لباس

4) انیمیشن

5) ادبیات نمایشی

6)تئاتر(البته از سال 97 کنکور دکتری تئاتر مجزا برگزار می شود و فقط کسانی که ارشد کارگردانی و ادبیات نمایشی دارن می تونن شرکت کنن)

7) نقاشی

8) طراحی صنعتی

9) چندرسانه ای

10)انیمیشن و سینما

11) گرافیک

315

تمامی رشته‌های هنر، باستان‌شناسی، فرهنگ و زبان‌های باستانی، ایران‌شناسی

تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

تلفن مشاوره

09109999644

 

 بسته دکتری پژوهش هنر سراسری ما  که زیر نظر دکتر رضایی تدوین شده است، شامل موارد زیر است:

 

1-  تاریخ هنر ایران و جهان تالیف دکتر جودی و استاد رجبی ویرایش اردیبهشت 1396

دانلود نمونه جزوه تاریخ هنر ایران و جهان 

دانلود صفخات اولیه کتاب   تاریخ هنر جهان

دانلود صفخات اولیه کتاب   تاریخ هنر ایران

2-  هنر و تمدن اسلامی  تالیف دکتر نسا جودی ویرایش اردیبهشت 1396

دانلود نمونه کتاب هنر و تمدن اسلامی 

صفخات اولیه کتاب  

3- استعداد تحصیلی

                                                                                                  
                                                                                                  
                                                                                                     

4-  زبان عمومی

5- کتاب مجموعه آزمونهای دکتری پژوهش هنر-تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر سالهای گذشته با پاسخ تشریحی تالیف استاد رضایی(از اولین دوره تا آخرین دوره)

 

جهت دانلود رایگان دفترچه سؤالات چهارگزینه‌ای مجموعه پژوهش هنر؛ شامل گرایش‌های زیر:

۱) پژوهش هنر

۲) تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی

چنانچه این فایل را ناقض قوانین و مقررات سایت می دانید، لطفا به ما گزارش دهید.                                                                                                                  

 

 برای تقویت رزومه خود و تبدیل پایان نامه تون به کتاب، یا هر کتابی که داشته باشین با 50 درصد تخفیف نسبت به قیمت معمول بازار به چاپ می رسانیم. ضمن اینکه امتیاز انتشارات ما(هنگام هنر)، ناشر تخصصی هنر بودن است و فقط کتب هنری و داستان و نمایشنامه چاپ می کنیم پس لطفا در ارتباط با کتب غیرهنری پیشنهادی مطرح نفرمایید.

نحوه مصاحبه کنکور دکتری پژوهش هنر چگونه است و چه سوالاتی مطرح می شود؟

 

اهمیت مصاحبه 50درصد و نمره کتبی 50 درصد است. در سالهای گذشته رتبه های تک رقمی داشته ایم که به علت نداشتن مقاله و کتاب و خوب پاسخ ندادن به سئوالات در جلسه مصاحبه اصلا قبول نشده اند و بالعکس داوطلبینی هم داشته ایم که با رتبه های بالای صد و با رزومه خوب روزانه دانشگاههای برتر قبول شده اند.

 سال گذشته بعضی دانشگاهها مثل دانشگاه تهران، آزمون کتبی برگزار کردند برای مرحله دوم و برخی دانشگاهها خیر. 

در جلسه مصاحبه معمولا سئوالاتی مربوط به پایان نامه ارشدتون و موضوعی که قصد دارید برای دکتری روی آن کار کنید پرسیده می شود.

همچنین سئوالات علمی در زمینه های مختلف هنر مطرح می شود و خصوصا مرتبط با مقطع ارشدتون.

زبان انگلیسی از شما پرسیده می شود. یا اینکه کتابی به شما می دهند و می گویند بخوان و ترجمه کن. و یا خودت را به انگلیسی معرفی کن و یا خلاصه پایان نامه ارشدتان را به انگلیسی بگو.

 تلفن تهیه منابع: 

0910-658-2308

021-66479428

مقاله علمی پژوهشی بیشترین تاثیر را دارد. چون اساتید می خواهند دانشجویی را پذیرش کنن که بتواند مقالات زیادی بنویسد که برای رزومه دانشگاه و خود آنها هم مفید باشد. پس سعی کنید اساتید را متقاعد کنید که می توانید در مقطع دکتری مقالات زیادی بنویسید. در این مدت باقیمانده تا زمان کنکور تا می توانید مقاله و پذیرش کتاب و مقاله تهیه کنید. مقالات آی اس آی و علمی پژوهشی. رزومه سازی هم نکنین. بیشتر مجلات آی اس آی که در مراکز تدوین مقاله غیرمجاز در میدان انقلاب از آنها نام برده می شود، تقلبی هستند. 

 

 

تلفن مشاور جهت تهیه کتب و جزوات و مشاوره مقاله و رزومه تحصیلی 

تلفن تهیه منابع: 

0910-9999-644

021-66479428

کانال تلگرامی ما 

honarkonkur@

 

 

آزمون آنلاین دکتری پژوهش هنر

آزمون اینترنتی دکتری پژوهش هنر

آزمون بدون کنکور دکتری پژوهش هنر

آزمون حضوری دکتری پژوهش هنر

آزمون مرحله ای دکتری پژوهش هنر

آمادگی آزمون دکتری پژوهش هنر

انتخاب رشته دکتری پژوهش هنر

برنامه آزمون آزمایشی دکتری پژوهش هنر

برنامه ریزی دکتری پژوهش هنر

تاریخ کنکور دکتری پژوهش هنر

تست زنی دکتری پژوهش هنر

تست های دکتری پژوهش هنر

تکمیل ظرفیت دکتری پژوهش هنر

ثبت نام آزمون دکتری پژوهش هنر

جزوات دکتری پژوهش هنر

جزوات دکتری پژوهش هنر دانشگاه تهران

جزوات رایگان دکتری پژوهش هنر

جزوه دکتری پژوهش هنر

دانلود تست دکتری پژوهش هنر

دانلود جزوه دکتری پژوهش هنر

دانلود رایگان سوالات آزمون های اخیر دکتری پژوهش هنر

دانلود رایگان منابع آزمون دکتری پژوهش هنر

دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی آزمون دکتری پژوهش هنر

دانلود رایگان کلید سوالات آزمون های اخیر دکتری پژوهش هنر

درصد قبولی دکتری پژوهش هنر

درصدهای دکتری پژوهش هنر

دروس تخصصی دکتری پژوهش هنر

دریافت رتبه ی آزمون دکتری پژوهش هنر

دکتری پژوهش هنر بدون کنکور

رتبه 1 دکتری پژوهش هنر

رتبه برای قبولی در دکتری پژوهش هنر

روش تست زنی بدون معلومات دکتری پژوهش هنر

زمان اعلام نتایج کنکور دکتری پژوهش هنر

زمان توزیع دفترچه ثبت نام آزمون دکتری پژوهش هنر

سرفصل ازمونهای آزمایشی دکتری پژوهش هنر

سوالات دکتری پژوهش هنر رایگان

سوالات کنکور دکتری پژوهش هنر

فروش جزوات دکتری پژوهش هنر

مشاوره رایگان آزمون دکتری پژوهش هنر

معرفی رشته دکتری پژوهش هنر

منابع آزمون دکتری پژوهش هنر

منابع دکترای سینما

منابع دکترای هنر

منابع دکترای هنر اسلامی

منابع دکتری ادبیات نماشی

منابع دکتری پژوهش هنر

منابع رایگان دکتری پژوهش هنر

موسسات کنکور تدریس کننده دکتری پژوهش هنر

نتایج آزمون دکتری پژوهش هنر

کارنامه قبولی دکتری پژوهش هنر

کلاسهای آزمون دکتری پژوهش هنر

کلاس‌های کنکور دکتری پژوهش هنر

کنکور دکتری پژوهش هنر

نظرات (۲۴)

نمایشگاه کتاب تبریز حضور دارین؟
پاسخ:

سلام

 

خیر متاسفانه

 

کانال تلگرامی ما

honarkonkur@

۰۱ مهر ۹۶ ، ۱۵:۴۶ حسینعلیان
سلام و خسته نباشین. قیمت سه جلدیتون چنده؟
پاسخ:
سلام
دوره سه جلدی 200 هزار تومان است 

کانال تلگرامی ما honarkonkur@
سلام جناب دکتر...آیا رشته رادیو هم مقطع دکتری داره؟؟  
پاسخ:

سلام خیر

فعلا که نداره و برای دکتری همه رشته پژوهش هنر شرکت می کنن و پژوهش هنر خودش گرایش داره که گرایشهایی مانند سینما و اانیمیشن و رسانه های های دیجیتال و ... می تونین شرکت کنین

کارشناساان ارشد صدا و سیما معمولا این گرایشها رو شرکت می کنن

درود و خسته نباشید خدمت شما همکاران عزیز. خاستم تاریخ دقیق کلاسهای دکتری رو بدونم. یعنی زمان شروعش رو
پاسخ:
سلام
شروع کلاسها 21 مرداد. جمعه

تلفن تهیه منابع: 


021-66945240

کانال تلگرامی کنکور و اخبار بورسیه دکتری هنر

honarkonkur@


سلام قیمت کلسها جمعا چقدره؟
پاسخ:
سلام

هر درسی 600 هزار تومان 

کانال تلگرامی ما 
honarkonkur@
سلام

ثبت نام کلاسها شروع شده؟
پاسخ:
سلام

بله 

کانال تلگرامی ما 
honarkonkur@
سلام

شهریه کلاسها چقدره؟
پاسخ:
سلام

هر درس 480 هزار تومان
جزوات جدید نرسید؟
سلام جناب رضایی

من رتبه دو شدم. از دانشگاه بابلسر بودم اگه یادتون باشه

درصدهام.

دروس تخصصی 38

زبان 45
استعداد 38

بسیار متشکرم از راهنمایی های ارزنده تان

پاسخ:
سلام.

تبریک میگم موفق باشین

به فکر بورس باشین فقط. 

ایشالا که نمره زبان رو هم دارین؟ چون نمره زبان در بورس و زیر سی سال بودن شرط اصلی هستش
درود و خسته نباشید خدمت شما و پیشاپیش از وقتی که میزارین تشکر میکنم. من کارشناسی ارشد فرهنگ و زبانهای باستانی دارم. آیا می تونم با رزومه دو مقاله علمی پژوهشی برای کنکور سال آینده قبول بشم؟
پاسخ:
سلام

بله. ولی فقط در گرایش پژوهش هنر می تونین قبول بشین و گرایش های دیگه مثل هنر اسلامی و ... خیر. 
تخصصی 35 

زبان 25
تخصصی 25 

رتبه م شده 90
پاسخ:
سلام

گرایش ارشدتون چی بوده؟

با توجه به اینکه از امسال تعداد گرایشها بیشتر شده اگه ارشدتون با گرایشهای جدید بخونه حتما ی جای خوب قبول میشین
درصدهای من این شده استاد

زبان 25 درصد

استعداد 20 درصد

دروس تخصصی 25 درصد

رتبه م هم حدد 180 شده
پاسخ:
سلام

شما به طور قطع برای شبانه های تمام دانشگاهها شانس دارین. لطفا رشته فوق لیسانس خودتونو هم مطرح فرمایید
سلام
هنر اسلامی ویرایشش تموم نشد؟
پاسخ:
سلام

بله هنر اسلامی هفته آینده آماده عرضه خواهد شد. 
سلام اقای دکتر خواستم بپرسم برای کنکور اسفند ۹۶شما جزوات رو عرضه میکنید؟چه زمانی من می‌تونم تهیه کنم (دکتری پژوهش هنر)

پاسخ:
سلام

بله تا 20 روز دیگر آماده عرضه خواهند بود. چون در حال ویرایش آنها هستیم. هرچند برای کنکور سال گذشته کافی و کارآمد بودند و بیش از 70 درصد سئوالات در داخل جزوات موجود بود.
سلام .شما مشاوره برای پایان نامه  رشته ی پژوهش هنر هم ارایه میدید؟
و یک سوال دیگه اینکه دانشجوی نمره الف بودن در مقطع ارشد چه شرابط دیگه ای رو برای پذیرش در دوره ی دکترا لازم داره؟
پاسخ:
سلام

حداقل دو مقاله علمی پژوهشی داشته باشه و نمره زبان
سلام

کلاس های کنکور 97 تون کی شروع میشن؟
منم برا کنکور سال 96 میخام . یعنی سال دیگه. چه زمانی بیام پیشتون برا گرفتن جزوه ها .? 
پاسخ:
اواسط اسفندماه
سلام امکان خرید جزوه ها بدون امدن ب سر کلاس هست???? اگر امکانش وجود داره با چه شماره ای باید تماس بگیرم جهت هماهنگی?
پاسخ:
سلام
برای امسال خیر
از سال آینده این امکان فراهم خواهم شد و جزوات به صورت کتاب عرضه می شوند
سلام من میتونم تمام جزوه های شمارو خریداری کنم ولی سر کلاس نیام? ب علت مسافت .    برای دکترای پژوهش هنر
پاسخ:
سلام

برای سال 1396 بله ولی برای کنکور اسفند 95 خیر
تاریخ امتحان کی هستش؟
پاسخ:
سلام

6 اسفند
سلام. قیمت هر کدوم از جزوات تخصصی چنده؟(تاریخ هنر ایران و جهان/ هنر و تمدن اسلامی

از بچه های کلاس اخیرتون یا اونایی که از جزوهای شما استفاده کردند، پارسال چند نفر تونستند رتبه های زیر 20 بیارند؟

کلاسهاتون از کی شروع میشه؟
سلام. دو تا سوال داشتم
هزینه ی هر کدوم از کلاسها چقدره؟

هر کدوم از کتابهای تخصصی قیمتش چطوری؟ میشه فرضا دو تا کتاب تخصصی(هنر و تمدن اسلامی/تاریخ هنر ایران و جهان) رو فقط خریداری کرد؟زبان و استعداد تخصیلی رو نخوایم مثلا!
پاسخ:
سلام

قیمت هر کلاس 400 هزار تومان است

بله تکی هم می تونین بگیرین
سلام چطور میتونم منابع رو داشته باشم
پاسخ:
برای تهیه منابع با ویرایش جدید(فروردین 95) با 09109999644 تماس حاصل نمایید
۱۹ شهریور ۹۴ ، ۱۶:۰۰ گیتی ملکشاهی
با سلام  چگونه می توانم از کتب منبع آزمون دکترای پژوهش هنر مطلع شوم. ضمن اینکه با توجه به اینکه از کتب مربوطه مطلع نیسیتیم چگونه می توانیم از جزواتی که توسط موسسات تهی] می شود مطمئن باشیم با توجه به اینکه این موسسات پیش از خرید اجازه رویت منابع را به خریدار نمی دهند. متشکرم
پاسخ:

سلام


میتونین حضورا تشریف بیارین و ببینین

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">